پرچم اسرائیل

پرچم اسرائیل
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پرچم اسرائیل:

موسس انجمن فراماسونری ،کشیشی پروتستانی و یهودی الاصل است ؛ بنابراین طبیعی ست که اکثر برنامه های این تشکیلات ، ریشه یهودی گری داشته باشد . در نسبت میان اسرائیل و فراماسونری هیچگونه شکی وجود ندارد ، حال به مواردی اشاره می کنیم که نشان دهنده ارتباط اسرائیل با فراماسونری است:
در پرچم اسرائیل نماد های ماسونی به صورت علنی خود را نشان می دهند. این علایم عبارتند از:
– ستاره ی شش گوش : (Hexagram) اکثر یهودیان، همانند فراماسونرها سلیمان (ع) را پادشاه و جادوگر می دانند، نه پیامبر. 
تا آنجا که به جای عبارت (Prophet Solomon) پیامبر سلیمان، عبارت (King Solomon)پادشاه سلیمان را به کار می برند.
بنابراین علامت«ستاره ی شش گوش» یا «مهر سلیمان»، دربین یهودیان علامتی اعتقادی نیست بلکه نشان دهنده ی ارادت آنها به سلیمان (که از دید آنها پادشاه و جادوگر بوده است)، می باشد.
 علامت نیل تا فرات : این علامت، که به صورت ۲ نوارآبی رنگ در دو طرف ستاره ی شش گوش دیده می شود، وسعت سرزمین پادشاه سلیمان ( King Solomon) را از دید یهود نشان می دهد.
حضور علامت ستاره ی داوود (Hexagram) پرچم اسرائیل ، در مهر ماسونی 
این موضوع می تواند ارتباط اسرائیل با فراماسونری را تأیید کند؛ چرا که مهر ماسونی ایالات متحده ی آمریکا که مملو از انواع واقسام علایم ماسونی است، علامت ستاره ی شش گوش را نیز درخود جای داده است .در واقع می توان ازاین مساله نتیجه گرفت که تأسیس اسرائیل از قرن ها پیش توسط فراماسون ها ریخته شده بود وهولوکاست بهانه ای بیش نبود تا فلسفه ی وجودی اسرائیل، توجیهی داشته باشد .
(مهر امریکا 2 قرن قبل از تاسیس اسرائیل ساخته شد)

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

23 پاسخ به “پرچم اسرائیل”

 1. mahanz گفت:

  ba tashakor az etela resanitoon
  mishe manbane in etela’atam zekr konid?

 2. محمد گفت:

  همه اینکارها واسه اینه که یهود مدیریت جهان رو به عهده داشته باشه…
  معذرت میخوام . ولی خیلی مسخرند… 🙂

 3. mesgari گفت:

  سلام لطفا لینک دانلود مطالبتون رو بگذارید. یاحق

 4. فاطمه گفت:

  عالی بود ممنون به امیدبرافراشته شدن پرچم اسلام ناب محمدی درسرارجهان

 5. یشوع گفت:

  با سلام من خودم کلیمی (یهودی) هستم ولی فکر میکنم شما دارید اشتباه فکر میکنید توی تورات موسی وعده ی دجله تا فرات و سرزمین فلسطین و لبنان و … رو داده بود که مسیح ظهور کنه شما اونجوری که فکر میکنید نیستیم من خودم چند بار به اسرائیل که خواستگاه دین یهود هست رفتم و در مراسماتی شرکت کردم اون ستاره ی داوود هستش که نشان دهنده ی دین یهود هستش و بسیار برای ما مقدسه در ضمن این ستاره در بعضی از فیلم های ایرانی هم وجود داره که مربوط به دین یهوده و اینو میخواستم بگم که اون ستاره به هیچ وجه نشان دهنده ی فراماسونری نیستش و یهودیان هیچ ارتباطی با فراماسون نداره موفق باشید

  • admin admin گفت:

   سلام . اولا حضرت موسی تو کدوم تورات وعده ی دجله تا فرات رو دادن ؟ همون سرزمینی که نرفتن بجنگن و موسی (ع) و هارون از نظرهاشون ناپدید شدن ؟ یا همون سرزمینی که ازش برای همیشه رونده شدن و به بلای الهی گرفتا اومدن. ثانیا ! سرزمینی که به زور از نردم بیچاره با قتل عام اونها گرفته میشه آیا میتونه وعده ی الهی باشه . اونم با وحشیانه ترین اعمال ! نه با جنگی برای گسترش دین . از طرفی ، الان از این نماد کیا دارن استفاده میکنن ؟ چرا نمیخواین بیدار شین و تفاوت صهیونیسم رو با یهودیت واقعی قبول کنین ؟

  • رضا گفت:

   سلام. ما مشکلمون با شما اینه که فرقه ی فراسونری رو درست کردید . مشکل ما اینه که شما جامعه رو به لجن میکشید اگه به شما صنایع غذایی یک ملت رو بدن مطمئنا اون رو به لجن میکشیدش مثل المان قبل از هیتلر . شما در فکر نابودی مسلمانان هستید این شما و فراماسون ها هستید که دارید ایران رو از داخل نابود میکنید .این شما بودید که باعث شکست المان در جنگ جهانی اول شدید و الان هم این یهودی ها هستن که دارن فلسطینی ها رو میشکن . خوب حالا چی داری بگی؟ و مطمئن باش بالاخره شکست تمام یهودی ها حتمی هست ما پیروز واقعی هستیم و اینده ی سبز در انتظار ما خواهد بود یک حکومت یک جهان یک رهبر و اون رهبر هم امام زمان خواهد بود [email protected]

  • رسول گفت:

   لعنت خدا بر این پرچم و صاحبان کودک کش ان و تمام پیروان و حامیانش

 6. غلام حیدر گفت:

  سلام جناب یشوع مطمئن باش تا روزی که ایران هست حزب الله هست شما و امثال شیطان پرستتون باید فقط توی خواب و اون تعابیر مزخرفتون دجله و فرات و فلسطین و لبنان رو ببینید اگر چه شماهااز حضرت موسی و حضرت سلیمان فقط دارین سنگر میسازید تا توی دنیا هر غلطی میکنید پشت این حضرات پنهان شید. مطمئن باشید روزی که مهدی موعود (عج) تشریف فرما شوند که دیگه حرفی برای زدن نمونه اون روزه که مسلمان و مسیحی شیعه و سنی وتمام پیروان ادیانی که بارک تعالی را قبول دارند شما رو زیر پاه له کنند . اون روزه که باید جواب تمام خونهایی رو که به نا حق ریختید رو بدید. تمام فتنه هایی که کردید به خودتون بر خواهد گشت انشالله تعالی به حق حضرت مهدی (عج)

  وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ

 7. مهران گفت:

  با سلام.خواستم بگم اسراییل خاستگاه دین یهود نیست بلاکه فلسطین خاستگاه دین یهوده و با نقشه های از قبل برنامه ریزی شده فراماسون ها توسط بریتانیا یهودی ها رو وادار به خریدن زمین های فلسطینیان کردن و کشورشون رو تاسیس کردن.ما مسلمانا اسراییل رو کشور نمیشناسیم بلکه سایه کفریست که روی فلسطین رو پوشونده.در ضمن درسته که ستاره حضرت داووده ولی این ستاره به عنوان تمسخر دین یهود به کار رفته.

 8. ش گفت:

  موسس انجمن فراماسونری ،کشیشی پروتستانی و یهودی الاصل است ؛بالاخره کدومشون؟کشیش فرانسوی،لیوناردو داوینچی یا آلمانی ها ؟کدامینشان موسس واقعی هستند؟وات د فاز!؟

 9. خیلی عالی بود

  ممنون از اطلاعات جالبتون؛ تا به حال از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم

 10. علی گفت:

  سلام با همه… فقط یه نظریه … امیدوارم کسی ناراحت نشه …خصوصا مخاطب یهودیمون… اما واقف باشید که که اون دو مثلث نشانه ی خیلی چیزهاست… فقط یه نماد نیست ..نمیتونم همه چیز رو کاملا باز کنم… اما اون دو مثلث زمینه ساز دخول دجال هست…ترویج شیطان پرستی…

 11. علی گفت:

  شیطانی که در وعده روزی معین به هدف گمراه کردن تمام انسانها تلاشی بی فایده میکند…دقیقا همین دو مثلث به خیالاتی خام جهت پشتیبانی از شیطان در میدان حاضر شده و نقشه اوله این تراژدی بی مقصد را ایفا میکند…روزی که شیطان پرستان در یک طرف وخدا پرستان در طرفی دیگر دو نقطه ی مقابل هستند…

 12. علی گفت:

  جوانان به گوش باشید که از جمله ی شیطان پرستان نباشید… به دعانویسان… رمالان… ونیروهای جن که همه هدف شیطان است وشما را از خدا دور میکند متوسل نشوید… فقط به خدا متکی باشید وهرکاری را به نام خدا آغاز کنید … هر دعایی هم که داری به آب بدهید وبه خدا توکل کنید.. پاینده دین محمد..

 13. علی گفت:

  در واقع ستاره شش گوش یا همون دو مثلث قویترین نماد برای شیطان پرستی میباشد… در اصل منظور ازاین ستاره عدد ۶۶۶ است…که این حروف تشکیل دهنده کلمه دجال یا همان شیطان بذهکار هست… فکر کنم جواب دندان شکنی برای مخاطب یهودیمون بود…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *