2 دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیرم!

2 دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیرم!
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیرم!

میخوام ماجرایی زیبا وعبرت آموز والبته واقعی را برای شما بیان کنم.این قضیه تو زمان جنگ ایران و عراق اتفاق افتاده.جریان از این قرار بود که در آن زمان ماه محرم یا صفر فرار رسید.دقیقا نمی دونم کدومیک!یه سربازی بود ، خیلی خوشحال! آدمی بود که همیشه در حال شوخی کردن با دیگران بود. تو یکی از شب ها همه افرادقرارگاه در حال عزا داری بودن تا اینکه در باز شد واین فردی که با همه شوخی می کرد وارد مجلس شد !همه پیش خودشون گفتن خدا رحم کنه امشب دیگه چه بلایی می خواد سر ما بیاره؟اون سرباز نشست تا اینکه همه چراغ ها خاموش شدن و بعد به تک تک سربازا گفت برادرعطر آوردم به خودت بزن تا خوشبو شی.
عطر بوی خیلی خوبی داشت وجلوی بینی هر کس می گرفت او هم به صورت و هم به لباسش می زد.مراسم تموم شد و روشن شدن چراغها همان و خندیدن همه سرباز به همدیگه همان!
فکر می کنید علتش چی بود؟ اون سرباز کمی عطر را با جوهر مخلوط کرده بود و همه سربازا هم به صورتشون زده بودن وصورت همه سربازان سیاه شده بود.و همه به هم دیگه می خندیدن.
سربازی که عطر را آورده بود به درجه رفیع شهادت رسید.اما چند تا سربازایی که تو مراسم بودند میگفتند ، به ما تو آن شب درس بزرگی داد! 
حالا بنده می خواهم آن درس رو بازگو کنم !

آن درس این بودکه شیطان نیز همین جوری وارد می شود وبه ذهن ما نفوذ می کند.زمانی که همه چراغ ها خاموش است و ما متوجه هیچ چیز نمی شویم او می آید وگناه را در ذهن ما چیز خوب جلوه می دهد اما همین که همه چراغ ها روشن شد همه کسانی که گول او را خورده اند رویشان در برابر خداوندسیاه می شود.من می خواستم بگویم حواسمون را بیشتر جمع کنیم.خیلی ممنون که به این داستان توجه کردید.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 پاسخ به “2 دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیرم!”

  1. akram گفت:

    یعنی شما فکر میکنی با این حرفا کسی میتونه این قدرت پیدا کنه که خلاف جامعه فکر کنه و رفتار کنه ؟

  2. روح اله گفت:

    به نظرم اتسان به سختی ب
    تونه در تاریکی های اخر الزمان خودش رو حفظ کنه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *