نماد نژاد پرستی

نماد نژاد پرستی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
نماد نژاد پرستی:
بخش های بسیار جالب از کتاب تلمود نوشته علمای یهود(نماد نژاد پرستی)-ارواح یهود از ارواح دیگران افضل است، زیرا ارواح یهود جزء خداوند است، همچنان که فرزند جزء پدرش است…– بهشت به یهود اختصاص دارد و کسی جز یهود بدان وارد نخواهد شد، ولی جهنم جایگاه مسیحیان و مسلمانان است…

– مسیحِ پیامبر نیامده است و تا حکم اشرار(یعنی غیر یهود) منقرض نشود ظهور نخواهد کرد و پس از ظهور اوست که سلطه و پادشاهی یهود باز خواهد گشت و تمام ملّت ها مسیح را خدمت خواهند نمود…

– خرید املاک بیگانگان بر یهود واجب است تا آنها صاحب املاک نباشند تا سلطه اقتصادی همواره با یهود باشد. اگر غیریهود بر یهود تسلط یابد، یهود باید بر خود بگرید و بگوید: وای بر ما، این چه ننگی است که زیردست و جیره خوار دیگران شده ایم. پیش از آن که یهود نفوذ و سلطۀ کامل خود رابه دست آورد لازم است جنگ جهانی بر پا و دو ثلث بشر نابود شود.

*نابودی دو سوم جمعیت زمین پیش از ظهور در طی جنگ جهانی و فجایع طبیعی و قحطی و بیماری از اخبار مشترک ادیان ابراهیمی است.

– قتل مسیحی از واجبات مذهبی ماست و پیمان بستن با او، یهودی را ملتزم به اداء نمی کند. رؤسای مذهب نصرانی و دشمنان یهود را باید روزی سه بار لعن کرد.

*پس از یکی از جنگهای ایران و روم، یهودیان هشتاد هزار اسیر مسیحی را از ایرانیان خریدند و همه را چون گوسفند سر بریدند.

– هر چه غیر یهودی دیدید به اندازه ای که در توان شماست به قتل برسانید. اگر چنین امری در توان یک یهودی باشد و انجام ندهد مرتکب خلاف شده است. به قتل رساندن مسیحی ثواب دارد حال اگر کسی نمی تواند او را بکشد حداقل مقدمات قتل او را فراهم کند. 

-کلیسای نصاری که در آن سگهای انسان نما به صدا در می آیند، به منزلۀ زباله دانی است.

– چون یهود مساوی با عزّت الهیه هستند، تمامی دنیا و مافیها ملک آنان بوده و حق تسلط کامل بر آن را دارند. همچنان که زن درمنزل به استراحت می پردازد و شوهر هزینۀ وی را پرداخت می کند، یهود هم حق دارد به استراحت پرداخته و دیگران باید آنها را روزی دهند- تعدّی کردن به ناموس غیر یهودی بلامانع است زیرا کُفار مانند حیوانات هستند و حیوانات را زناشویی نیست. یهودی حق دارد زنان غیرمؤمنه(زنان غیریهودی) را به غصب برباید و زنا و لواط با غیریهودی عقاب و کیفری ندارد. برای یهودی مانعی ندارد تسلیم امیال و شهوات خویش شود.

– دزدی از یهودی حرام و از غیر یهودی جایز است.

– هر یهودی که دین خود را تغییر دهد مرتد بوده و باید اعدام گردد مگر این که برای فریب دیگران این کار را کرده باشد.

 

 

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “نماد نژاد پرستی”

  1. سعید می‌گه:

    خدا لعنت کند علمایی که این مزخرفات رو تکلیف کردن .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *