فیلم و موسیقی ابزار نوین شیطان پرستی

فیلم و موسیقی ابزار نوین شیطان پرستی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

فیلم و موسیقی ابزار نوین شیطان پرستی:

زمانی که در مقام شمارش ابزارهای انتقال مفاهیم بر می آئیم تصاویر متحرک و یا همان فیلم در شمار قدرتمند ترین ابزارهای انتقال مفاهیم شمرده میشود .
قدرت فیلم به حدی است که میتواند هر تفکر بی ارزشی را در دنیا به عنوان یک تفکر مطرح و پر ارزش القا کند و بعد از نهادینه کردن آن اعتقادات و قوانین و آرمانها آن را ترویج نماید.صهیونیزم که از ابتدا اهمیت این وسیله قدرتمند را دریافته بود با تشکیل کمپانی های بزرگ فیلم سازی به ویژه هالیوود تمام تلاش خود را در استفاده هر چه تمام تر از این ابزار قدرتمند به کار گرفت و از همین رهگذر هزاران فیلم را به پرده سینماها رسانید.
یکی از جریانهایی که به شدت مورد عطوفت هالیوود قرار گرفت جریان شیطان پرستیست. هالیوود برای ترویج این تفکر فیلمهایی را ساخت که اکثر آنها یا به صورت مستقیم توسط فیلمسازان یهودی صهیونیست ساخته شده و یا با حمایت مادی و معنوی این جریان به روی پرده نمایش رفته است.
رومن پلانسکی فیلمساز فرانسوی لهستانی تبار یکی ازکسانیست که در این عرصه فعالیت زیادی نموده است وی ابتدائا با ساخت فیلم بچه رزماری تولد شیطان را به صورت رسمی اعلام کرد، تولدی که همه از آن خوشحال اند و او را فرزند قدرت مطلق جهان می‌دانند وهمه مجبورند خود را تسلیم آن کنند و بعد از آن در فیلم دروازه نهم که جزء فیلمهای برتر ساخته شده برای ترویج تفکر شیطان پرستیست در پی القاء این نکته است که همه افراد جامعه حتی فرهیختگانی چون اساتید دانشگاه در پی سپردن روح خود به شیطان هستند تا از این رهگذر از قدرت شیطانی استفاده نموده و خود را در رتبه ای بالا تر از دیگران قرار دهند.

چرا فیلم ؟؟

تکنیک های فنی بسیار بالا و جذابیتهای مختلفی اعم از فیلمنامه ، بازیگران و حتی و عریانی باعث آن گردیده است که این فیلمها مخاطبان بسیار بالایی در بین جوانان نقاط مختلف دنیا پیدا کنند و از این طریق به بمباران اعتقادی این مخاطبان بپردازند تا آنجا که امروزه در بین اقشار تحصیلکرده همچون دانشجویان پیراوانی برای شیطان بپرورند و حتی در قلب جهان اسلام نیز تشکلهایی با آرمانهای مختلف سیطنیسم درست کنند .

موسیقی ها :
موسیقی بعد از فیلم و سینما یکی از قدرتمند ترین ابزاریست که بشر برای تحریک عواطف خود و دیگران از آن استفاده کرده است وبه خاطر همین قدرت است که نحله های مختلفی که انحراف فکری دارند غالبا از این ابزار در راه ترویج افکار خود استفاده نموده اند و هر کدام سازی را به عنوان ساز رسمی و سازمانی خود برگزیده اند به عنوان مثال فرقه صوفیه یکی از فرقی است که موسیقی را از ارکان خود میداند و به همین خاطر تنبور را به عنوان ساز سازمانی خود انتخاب نموده است.
شیطان پرستان هم که برای بقا و گسترش خود با تمام توان به میدان مبارزه آمده اند از این ابزار قدرتمند نیز غافل نشده اند و با تشکیل گروه های مختلف نوازندگی و ساخت سبکهای مختلف موسیقی و انتخاب گیتار به عنوان ساز سازمانی خود کوشیدند تا از موسیقی در کنار دیگر ابزار ترویج استفاده. 
این قسمت از دو جهت قابل بررسی است اول از جهت افراد موثر در آن و دوم از جهت سبکهای تولید شده در راستای این جریان.
برای آشنایان با موسیقی های درام نام “لارس ریچ” نام آشناییست وی همان کسی است که در سال ۱۹۸۱ با انشار فراخوانی اقدام به تشکیل یک گروه هوی متال نمود و بعد از آن با پیگیری علاقه مندان خود پیشنهاد هایی را در زمینه متالیکا قبول و اجرا نمود. وی را میتوان از افراد موثر در رشد موسیقی های شیطانی دانست . البته افراد زیادی هستند که در این عرصه موثر بوده اند که به خاطر کوتاهی مجال از ذکر نام آنها میگذریم 

چرا موسیقی ؟

حال این سوال مطرح است که چرا شیطان پرستان از موسیقی برای ترویج افکار خود استفاده مینمایند در پاسخ آن جواب های متعددی میشود داد اما آنچیزهایی که مهمتر از همه مینماید این موارد است:
۱ موسیقی هایی چون متالیکا و بلک متال یکی از پر حاشیه ترین موسیقی هاست تا آنجا که روابط آزاد دختر و پسر و اعمال خلاف عفتی که با بهره گیری از روح این نوع موسیقی ها در حاشیه این کنسرتها صورت میگیرد از جذابیت بالایی برخوردار است تا آنجا که به عنوان یک جاذبه قوی میتوان از آن یاد کرد .
۲ امروزه در هر خانه و یا مغازه ای و یا حتی در جیب افراد ابزار تکثیر و انتقال این نوع موسیقی وجود دارد و این راحتی در تکثیر و آسان در دسترس بودن یکی دیگر از دلایلیست که شیطان پرستان به موسیقی روی آوردند .
۳ قدرت نفوذ بالای موسیقی شاید دلیل سومی باشد که شیطان پرستها را در استفاده از موسیقی مصمم نموده است امروزه در خانه ماشین های شخصی و عمومی محل کار موبایلها و حتی اسباب بازی بچه ها از این نوع موسیقی استفاده میشود پس این وسیله با نفوذ حامل خوبی برای یک اعتقاد مخرب است و شیطان پرستها از این حامل به خوبی استفاده نمودند .

 
 
 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “فیلم و موسیقی ابزار نوین شیطان پرستی”

  1. اسلام می‌گه:

    با یک تعریف ساده در اختیار گرفتن تمامی شعور انسانها در دست خودشان. وجه تمایز انسان با حیوان همین شعور است که آنها می خواهن این را در اختیار خود بگیرند . بعد به دنیا حکومت کنند همان طور که ما به حیوانات حکومت می کنیم و اختیار همه چیز آنها در دست ما می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *