زلزله ای که مسجدالأقصی را منهدم خواهد کرد

زلزله اي که مسجدالأقصي را منهدم خواهد کرد
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
زلزله ای که مسجدالأقصی را منهدم خواهد کرد:
حدودا دو ماه پیش ، در مطلب ظهور منجی دروغین(۱) ، گفتیم که منتظر تخریب مسجد الاقصی باشید . همچنین طی دو هفته گذشته واکنشهای شدید و سطح بالایی ! به تخریب مسجدالاقصی نشان داده شده! واکنش به مسئله ای که خبری ازش منتشر نشده!
اینطور به نظر میاد که مسئله،خیلی جدی تر شده و وارد مرحله آماده سازی اذهان عمومی برای این مهم شده ! و البته گویا طبیعت هم قراره به کمک صهیونیزم بیاد ! البته اینطئر پیش بینی و پیش گویی میکنن !

***زلزله ای که مسجدالأقصی را منهدم خواهد کرد***

در صورت وقوع این زلزله، کارشناسان پیش بینی کرده اند بسیاری از اماکن تاریخی فلسطین و همچنین مسجد الأقصی هم یا به طور کامل منهدم و یا به شدت آسیب خواهند دید.
به گزارش شیعه آنلاین، شبکه هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی روز گذشته با انتشار گزارشی مدعی شد که در آینده ای نزدیک زلزله ای مهیب منطقه را خواهد زد.

این گزارش در ادامه افزود:‌ این زلزله ویران کننده کشورهای اردن، فلسطین و لبنان و همچنین سرزمین های اشغالی را مورد آسیب شدید قرار می دهد.

این شبکه صهیونیستی در گزارش خود پیش بینی کرده که این زلزله حداقل ۱۵ هزار کشته در اسرائیل خواهد داشت.

شبکه هفت تلویزیون صهیونیستی با هدف اثبات ادعای خود، به چند زلزله اخیری که در شمال سرزمین های اشغالی رخ داده اشاره کرد و گفت:‌ چند زلزله ای که در چند وقت اخیر با ریشتر پایین در شمال اسرائیل رخ داد،‌ مقدمه ای بوده برای زلزله ای ویران کننده که در آینده رخ خواهد داد.

این شبکه صهیونیستی همچنین در این گزارش افزود: زلزله ویران کننده ای که قرار است رخ دهد، ‌۷٫۵ ریشتر خواهد بود و اسرائیل به هیچ وجه آماده مقابله با چنین زلزله ای نیست.

در همین حال “آفی شابیرا” مدیر اداره مقابله با زلزله در اسرائیل، طی اظهاراتی در این باره گفت:‌ در این منطقه هر ۱۰۰ سال یک بار زلزله ای مهیب رخ می دهد که ویران کننده است. اکنون نزدیک به ۱۰۰ سال است که چنین زلزله ای رخ نداده و به نظر می رسد دیگر زمان آن فرا رسیده است.

گفتنی است در صورت وقوع این زلزله، کارشناسان پیش بینی کرده اند بسیاری از اماکن تاریخی فلسطین و همچنین مسجد الأقصی هم یا به طور کامل منهدم و یا به شدت آسیب خواهند دید.

بدون شک، حفاری های انجام شده توسط رژیم صهیونیستی طی چند دهه اخیر در زیر مسجد الأقصی از عوامل اصلی تأثیر این زلزله بر این مسجد است.

از سوی دیگر “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر صهیونیستی دستور داده مقامات مسئول فورا بررسی های لازم در مورد هرگونه زلزله احتمالی را انجام دهند تا کابینه صهیونیستی تدابیر لازم در این باره را اتخاذ کند.

 
 
 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 پاسخ به “زلزله ای که مسجدالأقصی را منهدم خواهد کرد”

  1. حسین می‌گه:

    اگه مسجدالاقصی را خراب کنند دیگه اسلامی وجود نخواهد داشت

  2. koomeyl می‌گه:

    نه اگه این مسجد خراب بشه باز هم اسلام باقی میمونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *