رابطه ی ظهور منجی و خروج دجال

رابطه ی ظهور منجی و خروج دجال
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

 
رابطه ی ظهور منجی و خروج دجال:

 

در روایات مختلف یکی از نشانه های حتمی ظهور،خروج دجال است!دجال چیست؟آیا او یک انسان با خوی شیطانی ست یا یه وسیله و تفکر و ایدوئولوژی ست؟!
“دجال” در لغت به معنای دروغگوی حیله گر است.در زبان عربی به معنای آب طلا است و به همین علت است که افراد بسیار دروغگو که باطل را حق جلوه میدهند و قصد فریب مردم را دارن دجال نامیده میشوند!
اما دجال  که نشانه ی ظهور مهدی (عج) و برپایی قیامت است فردی ست که در دروغگویی و حیله گری سرآمد همه ی دجالان است و فتنه ی او از همه بزرگتر است. دجال در روایات اسلامی این چنین توصیف شده:”او دارای قدرت و تاثیر عجیبی است،چشم راست ندارد و چشم دیگرش در وسط پیشانی اوست و مانند ستاره ی صبح می درخشد.چیزی در چشم اوست که گویی آمیخته به خون است.داخل دریاها میشود و افتاب با او می گردد.کوهی از طعام و نهری از آب همیشه با اوست. آسمان به دستور وی باران میدهد و زمین گیاه میرویاند.اختیار گنج های زمین با اوست. مرده را زنده میکند و با صدای بلندی که تمام جهانیان صدای او را میشنوند میگوید:من خدای بزرگ هستم که شما را آفریده و روزی رسان هستم،به سوی من بشتابید.وی از همه جا می گذرد و فقط در مکه مدینه قدم نمی گذارد.بیشتر پیروان او از یهود و زنان و عرب های بیابانی است.”
اگر به این روایت توجه کنید پیشگویی هایی درمورد دجال کرده است که در زمان حال قابل مشاهده اند.
“او دارای قدرت و تاثیر عجیبی است،چشم راست ندارد و چشم دیگرش در وسط پیشانی اوست”….نماد چشم جهان بین که بر رو ی دلار و یا فیلم ها و محصولات فراماسونری دیده میشود با همان خصوصیتی که قرن ها پیش در روایات شیعه آمده است….

“کوهی از طعام و نهری از آب همیشه با اوست”…… اختیار گنج های زمین با اوست…این بخش از روایت میتواند اشاره به اینکه اقتصاد جهان به دست شیطان پرستان است و ضد مسیح را محور هرم سلطه ی اقتصادی بر جهان قرار دارد
Herame Ghodrat
“آسمان به دستور وی باران میدهد و زمین گیاه میرویاند”…برای همه آشکار است که آسمان فقط به دستور خداوند می بارد ولی اگر با علم های هواشناسی آشنا باشید حتما میدانید که علم بشردر این زمینه در حدی پیشرفت کرده که میتوانند ابرهای باران زا را جابه جا کنند و باران مصنوعی در منطقه ای ایجاد کنند.
و مطمئنا خواست و اراده ی خداوند بالاتر از اراده ی دیگران است و با این همه پیشرفت باز هم بشر محدود است..
“مرده را زنده میکند”….این کار چندی ست که توسط جادوگران جادوی سیاه (کریس آنجل و..)انجام میگیرد !
شاید با خواندن این نشانه ها با خود بگوییم خب اگر فردی با یک چشم در وسط پیشانی بیاید و بگوید من خدای بزرگ هستم که شما را آفریده و روزی رسان هستم،به سوی من بشتابید….همه متوجه میشوند او دجال(دروغگو)ست و کسی فریب او را نمی خورد!اما متسفانه در حال حاضر شاهد آن هستیم که علائم وجود دجال دنیا را پر کرده و عده ی زیادی مجذوب او شده اند و از او پیروی میکنند…..
به یاد داشته باشیم که  ظهور مهدی (عج)یک وعده ی الهی ست و خداوند وعده هایش را عملی میکند
«اِنَّ اللهَ لا یُخلِفُ المیعاد» و خداوند در وعده ی خویش تخلف نمیکند؛
اما طبق حدیثی از امیرالمومنین(ع) نقل از پیامبر اکرم (ص) :”پیش از قیامت ده امر حتمی واقع میشود:خروج سیفیانی،دجال،دود،دابه الارض،خروج قائم،طلوع خورشید از مغرب،فرو رفتن در مشرق جزیره العرب،بیرون آمدن آتشی از قعر یمن که مردم را محشر براند.”ا
در روایات اهل سنت هم موضوع دجال نقل شده.
همچنین موضوع دجال اختصاصا به اسلام ندا رد و در مسیحیت هم از او یاد شد ه است.
در رساله ی یوحنا نوشته شده است : دروغگو کیست،جز آنکه مسیح بودن عیسی را انکار کند؛آن دجال(ضد مسیح) است که پدر و پسر را انکار مینماید.
و همچنین درمورد ظهور ضد مسیح در کتاب مقدس نوشته شده: «و ضد مسیح می آید» نشانه ی با اهمیت و پایانی آخرالزمان ظهور حکومت واحد جهانی به سرکردگی یک مستبد اهریمنی موسوم به ضد مسیح یا جانور است.
تمام دنیا شیطان را در قالب این رهبر حیوان منش جهانی پرستش خواهند کرد.
به گفته ی انجیل پیمان یا موافقت نامه ی صلح ابتکار آمیزی به مدت هفت سال،نقش محوری در ادعای ضد مسیح در رهبری جهان دارد.
این توافقنامه،بحران خاورمیانه را موقتا با صلحی میان اسرائیل و کشورهای عربی همسایه حل خواهد کرد.
کوه موریاه در اورشلیم(بیت المقدس)که زمانی معبد یهودیان در آن قرار داشت و همانجا قبه الصخره ی مسلمانان هم اکنون وجود دارد،نقطه ی کانونی خواهد بود.
پس از سه سال و نیم ضد مسیح آن پیمان را لغو خواهد کرد آنگاه بیت المقدس را پایتخت بین المللی خود خواهند نمود و غیر از پرستش خود و تصویر عرفانی اش تمام ادیان را ممنوع خواهد کرد. این تصویر به طریقی نیرو میگیرد تا هم صحبت کند و هم سبب کشته شدن کسانی شود که از پرستش او سرباز میزنند.
به همین دلیل به این دوره دوران مصیبت بزرگ میگویند.
«عیسی (ع) گفت این هنگام زمان مصیبت بزرگ است،آن چنان که در از ازمان پیدایش جهان وجود نداشته است.»
“او(ضد مسیح)موجب میشود تا همگان نشانی به رو ی دست راست یا روی پیشانی شان داشته باشندداشته باشند به طوری که هیچکس نمیتواند بخرد یا بفروشد مگر کسی که نشان یا نام جانور،یا شماره ی اسم او را داشته باشد….شماره ی او ۶۶۶ است.”
این پیشگویی مطلبی را توصیف میکند که تا پیش از این هیچگاه امکان پذیر نبود.
دوهزار سال پیش یوحنای حواری،ماهیگیری ساده،پیشگویی کرد که روزگاری نظام اقتصادی جهانی  ظهور خواهد کرد که هرکس در لوای آن مجبور است شماره ای دریافت کند و بدون آن قادر به خرید و فروش نخواهد بود.
بارکد:
666

همون طوری که در عکس می بینید ۳ تا خط بارکد بلند تر از بقیه ی خط ها هستند! دقت کنید . این سه خط در همه ی بارکد های اجناس وجود دارد. طبق تحقیقات این سه خط نماد سه تا ۶ است که می شه عدد ۶۶۶! که این همون عدد مقدس شیطان پرستان و فراماسون ها هست .
و پایان حکومت دجال:
“هر مومنی که دجال را ببیند اب دهان خود را بر روی او بیندازد و سوره ی مبارکه ی حمد را بخواند،تا سحر آن ملعون دفع شود و در او اثر نکند.چون او ظاهر شود،عالم را پر از فتنه و آشوب نماید،و میان او و لشگر قائم(ع) جنگ واقع شود،بلاخره آن ملعون به دست مبارک حضرت حجت(ع)یا به دست عیسی بن مریم (ع) کشته شود.”
طبق حدیث بالا از رسول خدا (ص)دجال ۴۰روز پس از خروج به دست حضرت حجت(عج)و یا حضرت مسیح کشته میشود.
“دجال در امت من بیرون میشود در چهل روز،پس خداوند عیسی بن مریم را مامور میکند او را طلب میکند و از بین میبرد.”
آنچه به وضوح اشکار است پیروزی حق و شکست خوردن مفتضحانه سپاه باطل و به پا شدن عدالت جهانی توسط حجت خدا بر روی زمین است
با توجه به روایت های مذکور و فعالیت پیشبینی شده به نظر می آید دجال منحصر به فرد معینی نیست،بلکه عنوانی ست کلی برای افراد دروغگو و حیله گر که برای کشیدن توده های مردم به دنبال خود از هر وسیله ای استفاده میکنند،چنانچه پیامبر اکرم(ص)فرموده است:”هر پیامبری بعداز نوح قوم خود را از فتنه ی دجال بر حذر داشت و من نیز شما را بر حذر میدارم.”
دجال همان کفر جهانی و استکبار و سیطره ی فرهنگ مادی و ماده گرایی بر همه ی جهان است که علائم خروجش نیز آشکار شده…
“اللهم عجل فرجه و سَهّل مخرجه و اجعلنا من انصاره و الذّابّین عنه و المسارعین الیه فی قضاء حوائجه و الممتثلین لاوامره و السابقین الی ارادته و المستشهدین بین یدیه”
“امین”

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

25 پاسخ به “رابطه ی ظهور منجی و خروج دجال”

 1. امین می‌گه:

  عاااااااااااااااااااالیه

 2. نستوه می‌گه:

  باسلام عالیست اما من دنبال یه چیزی بیشتر از این هستم چون خیلی سوال دارم

 3. امیرحسین می‌گه:

  عالی بود فقط کاش می شد اینو کلیپ می کردین تا تو تلویزیون هم نشون می دادن

 4. سارا می‌گه:

  سلام
  ممنون از وب و مطالب ارزشمندتون
  ازتون دعوت می کنم از این پست دیدن فرمایید و در صورت تمایل آنرا اشاعه دهید :

  شناخت امام زمان عج
  http://taavus.blogfa.com/post/108

 5. ایمان می‌گه:

  در پاسخ به نستوه
  دنبال چه چیزی بیشتر هستید بگید تا اگه تونستیم کمکتون کنیم
  اگه می خواهید با واقعیت حال حاضر اشنا بشید من به شما میگم سفری به شهر اصفهان فقط این شهر بروید یا اگه می تونید چند مدت اونجا باشید تا بیشتر دستتون بیاد ادم خوب و بد رو بشناسید اونی که خیلی به روایات نزدیکه مخصوصا گفته امیرالمومنین رو بخونین که در بالا تا حد زیادی گفته شده
  میگن نزدیک ۶۰ دجال خروج می کنه اما اونی که از همه خودمونی بگم خطرش بزرگتره متاسفانه عزیز از این شهر وایران خودمونه من توهینی به هیچ قوم و قبیله ای هم نمیکنم
  گفته بالا اینکه اگه واقعا شخصی با این خصوصیات ظاهر بشه مردم طرفش نمیرن کاملا درسته
  ولی ببین در اینده چه بلایی مخصوصا از لحاظ اقتصادی بر سر مردم میاد که اگه واقعا این موجود بیاد میرن طرفش من به دو جنبه ظاهری و نمادینش خیلی فکر میکنم نتونستم خودمو متقاعد بکنم که یک موجودی اینچنین هست یا همان گروه صاحب قدرت در اینده
  اگه سوالاتی دارید بپرسید تا بحث شود

 6. ناصر می‌گه:

  جالبه دجال شبیه پایپه که باهاش شیشه میکشند ، یه چشم داره ، پوشاننده حقیقته، اختیار رو از آدما میگیره و کاملا بهشون فرمان میده
  و جالبه حضرت علی گفته خورشید همراهش حرکت مکنه که همون آتش میتونه باشه ، به دریا فرو میرود که همون تو آب کردن پایپ بعد از حرارت دادنشه ، در مقابلش کوهی سفید که همون سنگ شیشه و در مقابلش کوهی دود آلود که مردمان آن را غذا میپندارند جالبه که بعد از مصرف شیشه فرد به مدته ۲_۳ روز میل به خوردن غذا نداره.

 7. صادق می‌گه:

  سلام.بیشتر مطالب فوق یه طورایی برگرفته از مستند ظهور هست.برای دوستانی که سوالاتی بیشتر دارند توصیه می کنم که حتما مستند ظهور رو دانلود کنند و نگاه کنند خیلی جالب و تامل برانگیزه.
  حتما نگاه کنید.تو نت سرچ کنید میتونید دانلود کنید.

 8. روژین می‌گه:

  وبت خوبه ولی مطالبش یه خورده کمه.

 9. سید می‌گه:

  با سلام ایمان جان چرا اصفهان بیشتر توضیح دهید

 10. عبدالله می‌گه:

  برادر عزیزم بسیار زیاد تشکر ازینکه ما را ازین واقعیت بزرگ بار دیگر آگاه نمودید قبلآ هم شنیده بودم اما این بار درست فهمیدم اما هنوز آشکار نشده که دجال همین ها هستند یا دجال واقعی هنوز زهور نکرده.
  تا جای که من درک کردم این ها قبل از دجال کار های او را در روی زمین انجام میدهند اما به امید الله مهربان ناکام میشوند ما الحمدالله خدا را با خود داریم.
  هزاران درود و هزارران سلام برای حضرت محمدص یارانش . و از خداوند بزرگ و مهربان لایتناهی شکر که به مثل حضرت محمدص پیامبر فرستاد که ۱۴۰۰ سال پیش مارا ازین واقعه با خبر ساخت .

 11. SEPEHR می‌گه:

  کسانی که به دنبال چیز های بیشتری هستند میتوانند مستند ظهور در اپارات ببینند که پنجاه و یک قسمت ده دقیقه ای در مورد این موضوعات بحث میکند اگر برایتان مفید بود دیگران را نیز از آن با خبر کنید.

 12. ناصر می‌گه:

  با سلام از وب خوبتون …من توحدیثی از پیامبر (ص)دیدم که در زمان صدر اسلام ۳۰نفر از یاران آن حضرت دجال رو که تویه جزیره بوده دیدن…جزییاتشو که خوندم خیلی برام جالب بود .. بهتون توصیه میکنم واقعا بیشتر این بحث هارو دنبال کنیم مثل اینا خیلی هست ..

 13. مهدی می‌گه:

  دجال ممکن است مانیتور تلویزیون باشد همه بدنبالش کشیده میشونداستفاده احمقانه از ان. انرا بدجال تبدیل میکند ماهواره و کامپیوتر همچنین
  تک چشم هم هست

 14. حمید می‌گه:

  با سلام
  به نظر میاد این علائم و اعمال توسط تلویزیون شکل میگیره
  تک چشم، مرده را زنده میکند و…

 15. سئو سایت می‌گه:

  خیلی مطالب خبوی و تو سایتتون انتشار دادید. ممنون

 16. علیرضا می‌گه:

  بابا اینا چیه من اطلاعات کاملی درباره ی آخر الزمان دارم.اینها درسته ولی غلط هم داره.اگر مدیر خواست میتونم نویسنده ی ی پست کامل باشم.درباره این موضوع.اگر قبول کردید ایمیل کنید.

 17. Zahra می‌گه:

  سلام به همگی.در متن نظرات چندتااز دوستان دیدم که توصیه کرده بودین مستند ظهور عبدالله هاشم رو حتما ببینیم.بنده اون مستندرو دیدم نکات خیلی جالبی توش هست اما توصیه میکنم اول برید سراغ نقدهایی که آقای رایفی پور به این مستند وارد کردن که تحت تاثیر سخنان دیوید آیک ساخته شده و البته نقص هایی داره.

  • admin admin می‌گه:

   سلام . مستند ظهورو عبدالله هاشم نساخته . آرکنار و بهتر بگم تیم wake up project ساختنش. نکات اشتباهی هم داره که البته طبیعیه . عبدالله هاشم الان خودش را رو گم کرده و به طرفداران اجمد اسماعیل پاطعی ، مدعی دورغین یمانی پیوسته و مستند ظهور کرده THE ARRIVED رو ساخت چند سال پیش و کاملا از تیم آرکنار فاصله گرفته

 18. حمید می‌گه:

  سلام. تو یکی از سریال های خارجی(the Massengers) دجال رو فرزند شیطان معرفی میکنه که قابلیت تغییر قیافه داره ( ۲تا چشم داره و فقط جلو شیطان یک چشمیه ) میخواستم ببینم راسته یا نه?

 19. صفورا می‌گه:

  با احترام اولأ صفورا تنها نامی است که دجال از آن میترسد بحرمت موسی ع و از آن فرار میکند .دومأ سر دجال علامتی دارد شبیه به طاسی یا کچلی همیشه آنرا با انواع پارچه مخفی میکند یا میبندد یکی از بیضه هایش خشکیده و زنا بزرگترین سلاح میباشد با آفتاب قوی و در ماه ضعیف میشود عزیزترینها برای اون زانی ترین است!!@

 20. صفورا می‌گه:

  و مهدی در زمان گرایش و قدرت دجال دجال ض
  عیف وحتی دجال برای قتل وی در هر راه کمین میکند از همه آزار میبیند اما خداوند محافظ وی است در فقر زندگی میند تهمت میش
  نودحقش برده میگردد و زمین تنها مجازات سختی تحت عنوان تنگی رزق میبیند و در مقابل بندگان ومخلوقات اندوه خشکسالی دارد باران توسط دجال بند میگردد الاغ بیشتر از اسب دیده میشود دجال یک نفر نیست دجال یک کاروان است از بشر وحیوان ووو دجال از دین ومذهب دروغین وارد میشود که همین سبب رونق و نفوذش به همه ی زمین است قران و مسجدالحرام امن هست و بس هشت* دژ محکم حفاظت از مهدی است …..

 21. مهاجر می‌گه:

  دجال یکنفر نیست کاروان است بزرگترین شکست دجال فریب خوردن و معرفی کردن مهدی سلام الله به سمت آینه است!…..!

 22. مهاجر می‌گه:

  بزرگترین شکست دجال فریب خوردن و معرفی کردن مهدی سلام الله به سمت آینه است!…..!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *