“بشقاب پرنده ها و ادم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51”

"بشقاب پرنده ها و ادم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51"
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

“بشقاب پرنده ها و آدم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51”

لطفا تا انتها بخونید…

داستان از اونجایی شروع میشه که “نیک کوک”، روزنامه نگار انگلیسی و کارشناس هواپیماهای نظامی، در گزارشی تحت عنوان «اسناد محرمانه» که در اکتبر ۲۰۰۵ از شبکه “کانال۴” انگلیس پخش شد می گوید: مقامات آمریکایی با هدف پنهان نگاه داشتن آزمایشات خود بر روی هواپیماهای جدید نظامی از جمله «یو۲» بر فراز اتحاد شوروی، حتی باور فرضیه موجودات فرازمینی را در رسانه ها مورد تأیید قرار دادند.

اما…

وی در پایان تصریح می کند که به رغم بسیاری مشاهدات، اشیای آسمانی ذکر شده در غالب گزارشات در اصل هواپیماهای نظامی با اشکال غیرمتعارف و عجیب و غریب بوده اند!!!!

در «پایگاه ۵۱» چه خبره؟؟؟؟؟

«پایگاه ۵۱» یا «منطقه ۵۱» گستره ای جغرافیایی در «نوادا»ی آمریکاست که «دریم لند» ، «واترتاون» ، «رنچ» ، «پارادایز رنچ» «فارم» ، «باکس» ، «گروم لیک» ، «نورلند» و یا «دایر کتوریت فور دیولوپمنت پلانز اریا» Area نیز خوانده می شه، و درواقع پایگاهی نظامی رو در خودش پنهان کرده که کاملا محرمانه و فوق سری ست. و در حدود ۱۶۰ کیلومتری شمال غربی «لاس وگاس»هست!!

«پایگاه ۵۱ صرفا به طراحی، ساخت و آزمایش انواع هواپیماهای فوق پیشرفته با اشکال گوناگون مربع، مثلثی شکل، گرد و هم چنین ازمایشات ژنتیک و… می پردازه.

حال پنهان کاری دولت آمریکا در باب «پایگاه ۵۱» به حدی ست که سبب به وجود اومدن روایات و افسانه های زیادی شده.

ازجمله روایات ، حفظ بقایای یک سفینه فضایی و سرنشینان فرازمینی اون در محلی در پایگاه است که گفته میشه در سال ۱۹۴۷در «راسول» نیومکزیکو سقوط کرده . از حکایات دیگه ی موردعلاقه عموم، وجود قرارگاهی به منظور تماس با موجودات فضایی، آزمایش تکنولوژی های غیربشری، آزمایش کنترل آب و هوا و یا سفر در زمانه.

با انتشار این اخبار و افسانه ها ، روس ها بیکار ننشسته و تصاویر ماهواره ای متعددی از این منطقه تهیه میکنن.اما مشاهده تصاویر منجر به تعجب همگان میشه.

چون در این منطقه، با مشاهده تصاویرهیچ گونه فعالیتی در پایگاه مشاهده نشده.چون تمام پژوهش ها در زیر زمین انجام میگرفته.

اما داستان همین جا تموم نشد و مدتی بعد یک شی پرنده به شکل حرف “وی” لاتین در ۳۱ مارس ۱۹۹۷ بر فراز شهر “فنیکس” اریزونا فیلمبرداری شد.

تجزیه و تحلیل این فیلم ویدئویی سپس نشان داد که این شئی پرنده ساختار دستگاهی رو داره که در ۹ مکان متفاوت فیلمبرداری شده . که بیش از ۲۰۰ شاهد عینی حضور این شئی پرنده رو گزارش دادن. کارشناسان نظامی بعد از تحقیق و بررسی تأیید کردن که «پرنده» ناشناخته از «منطقه ۵۱» برخاسته.

اما چیزی که از این واقعیات پشت پرده امریکا، پرده برداشت، اقرار تکنسین سابق پایگاه،بنام “باب لازار” در سال ۱۹۸۹ در خصوص فعالیت اشیای پرنده بر فراز “منطقه ۵۱” بود. (وی افزود که نیروی هوایی آمریکا فعالانه تمامی تلاش خود را بر روی تکنولوژی فرازمینی متمرکز ساخته است.)

این اشیای پرنده یا بشقاب پرنده ها برای پروازهای خود از سوختی ویژه استفاده می کنن که «عنصر ۵۱۱» نامیده می شه. پروازها هم بدون کمترین صدا انجام میگیره.

همه این بشقاب پرنده ها دستگاه هایی رو در خودشون جای می دن که «عنصر۵۱۱» رو به یک میدان انرژی قدرتمند برای خنثی کردن نیروی جاذبه یا گرانش زمین تبدیل میکنه.

 

با وجود این اطلاعات و اطلاعات مستند دیگری که در کتاب “پشت رویای آمریکا” (Behind the American dream) و هم چنینکتابی به نوشته “انه جاکوبسون” با عنوان ” منطقه ۵۱: تاریخ سانسور نشده پایگاه نظامی فوق سری آمریکا”

 

تمامی صحت و سقم این قضایا با جزییات کامل بیان شده و از آنجایی که از حوصله و صبر بنده و شما خارجه،به همین اطلاعات اکتفا میکنیم.(برای اطلاعات بیشتر میتونید به همین کتابها و همچنین سایت های – اوونی- لوموند دیپلماتیک- انفودونت- لوپست- ویکیپدیا- کانسپیرنسی واچ- دزانسیکلوپدی ویکیا- اوونی آنلاین- باز۵۱- فوتوونی فری- ویکیو- جاناتان درودر یی مونسیت- – استروسرف- یا بیلادی- زن بلاگز- – بیزاروس- ژس مارسل فری- اوونی زبلاگ- سکرت باز ، مراجعه کنید)

با این اوصاف به صراحت میتوان گفت که “بشقاب پرنده ها زمینی اند و ساخته و پرداخته دست امریکاییها هستند”!!

با وجود اینکه این منطقه کاملا فوق سری بوده، اما دیگه جای هیچ لاپوشانی و مخفی کاری نیست.

طوریکه منطقه ۵۱ در تولیدات “هالیوود” نیز به کرات دیده و اشاره شده. از جمله می‌توان به روز استقلال (۱۹۹۶، ویل اسمیت)، “ایندیانا جونز” و “قلمرو جمجمه بلورین”، انیمیشن سیاره ۵۱ و “دروازه ستارگان اس‌جی” اشاره کرد. این منطقه در بازی‌های رایانه‌های هم قابل روئیت هست.

حالا که دلیل چگونگی به وجود امدن بشقاب پرنده ها برملا شد،سوالی که پیش میاد اینه که:پس سرنشینان این بشقاب پرنده ها یا به تعبیری ادم فضایی ها از کجا اومدن؟؟؟؟

“امی گودمن” به نقل از پدرش(پروفسور”جروم لجون” که یکی از ۵ نفر مسول اموزش و تحقیق ژنتیکی منطقه کروم لیک بوده) بعد از مرگ او در سایت “اوهایو” می‌گوید: پدرم که شاهد عینی و مسئول یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های عملیاتی و تحقیقاتی در منطقه ۵۱ بود در آخرین روزهای عمرش با اعلام اینکه می‌داند که عمرش به سر رسیده است گفت: بخش ما مسئول خلق و پرورش و بزرگ‌ کردن بچه‌هایی بود که دارای عیوب ظاهری، جسمی و عقلانی بودند او می‌گوید از قبل و بعد خلقت این موجودات (انسان‌هایی که شکل انسانی را از آنها می‌گرفتند) آنها را در شرایط پرتو، اشعه، رادیواکتیو و مواد شیمیایی قرار می‌دادیم و آنها مواد شیمیایی، اتمی تزریق می‌کردیم این موجودات از ابتدای خلقت در محیط‌ ها و کلاس‌هایی قرار می‌گرفتند که به آنها زبان، اخلاق، رفتار و خوراک متفاوت آموزش داده می‌شد آنها را به طوری تربیت می‌کردیم که قادر به خوردن و آشامیدن چیزهای غیر عادی همچون خاک، چوب، نفت و … باشند. که بتوانیم آن‌ها را موجوداتی خارجی و بیگانه بنامیم.

هدف ما آن بود که موجوداتی متفاوت، قوی‌تر و چیزی شبیه به آدم‌های فضایی درست کنیم که در صورت نیاز آن‌ها را در معرض دید عموم و برای ایجاد انحراف در افکار شهروندان و مردم استفاده کنیم و آنها را بر این باور داریم که آنها از فضا آمده‌اند…

در خاتمه لازمه برای خیلی از کسانی که بدون تحقیق و بررسی در مورد دیده ها و شنیده ها ،باورهای خودشون رو بدست یه عده بی دین و لا مذهب میسپرن و کلاه همه چیز دانی رو رو سرشون میذارن بیان کنیم:

این ناشناخته های پرنده نه از «زهره» میان و نه از «مریخ» سرازیر میشن، بلکه ساخته و پرداخته دست بشرند و در راستای اهداف پنهان و اسرار مگوی اربابان جهان به کار گرفته میشن.

خرافاتی که در راستای قبول این بشقاب پرنده ها موجودات فرازمینی عنوان میشه، در واقع دروغ هایی دیگر در خدمت اهداف اونهاست که دوست دارن مردم رو در راستای منافع خودشون در ناآگاهی کامل نگه دارن. چرا که، «اربابان قدرت» برای رسیدن به اهداف خود از هیچ کوششی فروگذار نیستند، هر چند که این تلاش ها کره زمین را به ورطه نابودی بکشاند….

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

10 پاسخ به ““بشقاب پرنده ها و ادم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51””

 1. مهدی می‌گه:

  عالی بود مقالتون:)

 2. احسان می‌گه:

  ممنونم عالی بود

 3. فاطمه می‌گه:

  عالی بود ممنون

 4. mahan می‌گه:

  ببخشید ولی همش چرته محضه! شما چیزی در مورد پایگاه دالسی میدونی؟ هفت طبقه در زیر زمین در نیومکزیکو! میدونم خودم بشقاب پرنده ها توسط ارتش امریکا ساخته میشه اما یکم تاریخ بخون در گوشه و کنار دنیا روی دیوار معابد غار ها و … تصاویر بشقاب های پرنده کشیده شده ممکنه امریکایی ها هم شکل بشقاب پرنده رو از باستان گرفته باشن همونطور که میتونن بمب هسته ای رو از مهابهاراتا برداشته باشن که به خوبی توضیح میده بمب خسته ای چیه: ستونی از نور به هوا برخواست و اتیشی به اندازه ۱۰۰ هزار خورشید ایجاد کرد هرکه در اطراف بود و فاصله داشت ریزش مو پیدا کرد و ناخن هایش ریخت و…. توصیف از بمب هسته ای در چند هزار سال قبل!

  • admin admin می‌گه:

   اینو خیلی وقت پیش خوندم و همچنین کشتی فلزی پرنده در هند. فکر کنم شما اون موقع به لواشک میگفتی لحاف تشک ! عزیزم تند نرو . میتونی اولا عکس اون نقاشیهای غار هارو بفرستی و ثانیا صد در صد اصالتشو تضمین کنی ؟ نمیتونی ، پس لطفا برای خودت فرضیه نساز

 5. حمیدرضا می‌گه:

  باید بگم ک اطلاعات در باره سفیه هایی فضایی کاملا اشتباهه و الکی مردم گمراه نکن درسته ک ایالات متحده امریکا داره یه عملیات ساخت فضا پیما رو انجام میده اما با مراجعه ب سایت uofolve.comاصلاعات بی نظیری از حضور و مشاهده انسانهای فضایی در زمین. پیدا میکنیین اخه با کدوم عقلی ب نظرت این امکان پذیر هستش ک ۵هزار سال با قدرت بشر اون زمان بتونن اهرام ثلاته مصر و یا همین پاسارگاد و تخت جمشید ایران رو بسازن با پیشرفت تکنولوژی عصر حاضر هنوز نتونستنن یک ستون مانند ستون های پاسارگاد تراش بدن

  التماس فکر

 6. اله عبد اللهی می‌گه:

  سلام .ممنون عالی بود مقالتون .قابل توجه بعضی دوستان خیلی از چیزا رو به دروغ به خوردتون دادن اونم در راستای هدف استکبار و تحمیق انسانها

 7. اندرسون می‌گه:

  سلام بعضی از گفته های این سایت درسته و بعضی نه انورت سفینه ایی بود ک از فضا به یکی از منطقه های لاس وگاس برخورد کرد بعد از چند دقیقه حدود نیمی از ارتش هوایی امریکا درو اون منطقه رو محاصره کردند لطفا دنبال اطلاعات درست و با صحت بگردید در ضمن دنبال اینجور سایتها نباشید سایتهای رسمی ک رسمیه فق پنجاه درصد مطالبشون درسته چه به برسه به اینجا نظریه ها و گفته هایی ک اینجا قرار داده شده همه نادرسته

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *