استاد رحیم پور ازغدی

استاد رحیم پور ازغدی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
استاد رحیم پور ازغدی:

حضرت مهدى ارزش ها را عوض میکنند. البته کارى میکنند که بعد از مدتى فقیرى در زمان ایشان نخواهد بود. اما کار أصلى ایشان این است که دیگر فقیر بخاطر فقرش تحقیر نشود.

چیزى که الان بین ماهست، در چشم ما فقیر حقیر است.واقعا اینطور است. مگر اینطور نیست؟ فقیر هم خودش عقده است و خیال می کند یک چیزی کم دارد. نمیفهمد که تو فقط پول کم دارى بابا،چیز دیگری کم ندارى. آن سرمایه دار و پول دار هم خیال می کند این حقیر است. اول امام زمان میاید این فرهنگ ها را درست می کند.

مجلس زنانه میگیریم ، ۶تن طلا و النگو بخودشان میبندند، برای امام زمان سور هم میدهند، خب امام زمان اول میاید تو را اصلاح میکند که! برای اینکه نمیشود در همسایگی و فامیل تو یک دختری میخواهد عروس شود و جهیزیه ندارد و به اندازه ۵٠٠ هزار تومان گیر است،بعد تو ١٠میلیون تومان طلا میبندى به دستت، تو کى منتظر امام زمانى؟ امام زمان اول میاید تو را درست کند.اول میاید سراغ تو.

این فرهنگ ها باید درست شود و الا آش نذرى و سور و همه اینها خوبه و ثواب هم داره. سینه بزنیم، کف بزنیم ولی اینها در برابر اصل پیام حضرت هیچ چیزى نیست. هیچ ارزشى ندارد.

اگر نیمه شعبان صبح تا شب کف بزنیم، شبهاى عذادارى هم شب تا صبح سینه بزنیم، آش نذرى هم بدهیم اما در مسیر ایشان نباشیم،ارزشى ندارد. اولین کسانى که موقع ظهور جلوى ایشان صف میبندند همین امثال ماییم دیگر…

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “استاد رحیم پور ازغدی”

  1. مدافعان حرم می‌گه:

    سلام؛
    متاسفانه بت جامعه پول شده و بت پرستی و اسلام هرگز در یک نفر نمیتواند باشد،حالا هر چه قدر هم خودمون رو گول بزنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *