استاد رحیم پور ازغدی

استاد رحیم پور ازغدی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

استاد رحیم پور ازغدی:

اگر یک کسى در این مملکت ناسیونالیست و ملى گرا بود،ولو غیر مذهبى و مخالف امام و انقلاب، دیگر جنگ که باید مى آمد، چون مملکت داشت از دست میرفت. ناسیونالیست ها و ملى گرا هاى ایران، خیلى آلرژى دارن روى عرب ها. که آقا عرب ها آمدند ایران را گرفتند.بجاى اینکه بگوید، ایرانى ها آمدند مسلمان شدند،میگوید عربها ایران را گرفتند. اینهم بدانید زمان بنى امیه نه اینکه مردم را مجبور به مسلمانى نمیکردند،بلکه مانع مسلمان شدنشان میشدند.
بروید در تاریخ بخوانید. براى اینکه از مسلمانها خراج و مالیات بیشتر میگرفتندو براى بنى امیه اصلا مسلمان شدن مردم مهم نبود. برایشان تصرف و اشغالگرى مهم بود. دنبال امپریالیزم عربى بودند، نه دنبال اسلام و نجات خلق ها، البته آن مجاهدینى که در جبهه ها میجنگیدند را نمیگویم، حاکمیت را میگویم. و لذا بخش مهمى از ایرانیها به اینها مى گفتند ما میخواهیم مسلمان شویم ، اینها مى گفتند نمیخواهد مسلمان شوید اما باید مالیات بیشتر بدهید. اصلا بحث شمشیر و زور نبوده و به همین دلیل مسلمان شدن مردم ایران سه چهار قرن طول کشیده و با اختیار بوده.
خب حالا اگر شما آلرژى ضد عربى هم داشتید، شما چجور ناسیونالیست هاى ملى گرا بودید که یکى از شما را ما در جبهه ها ندیدیم!؟ تمام این بچه هایى که زیر آتش و بمباران شیمیایى در جبهه ها میجنگیدند به نام خدا و اسلام و بنام ولایت و اطاعت از امام بود.بروید وصیت نامه هایشان را نگاه کنید. تمامشان در وصیت نامه هایشان از ولایت فقیه و جهاد و شهادت در راه خدا حرف زدند…

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *