استاد جنگ روانی علیه رژیم صهیونیستی کیست؟

 استاد جنگ روانی علیه رژیم صهیونیستی کیست؟
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

استاد جنگ روانی علیه رژیم صهیونیستی کیست؟

زوی گیل از کارشناسان سابق جنگ روانی در ارتش رژیم صهیونیستی پس از انجام پژوهشی درباره مهارت‌های “سیدحسن نصرالله” می‌گوید: «سیدحسن نصرالله جنگ روانی علیه اسرائیل را با مهارت اجرا کرده و همه خصوصیات یک فرمانده برجسته را داراست. باید اذعان کرد او در حوزه جنگ روانی یک هنرمند است چرا که در سخنرانی‌های خود، بینندگان ما را در اسرائیل قانع می کند.»
گیل ادامه می‌دهد: «بی‌تردید، “تل آویو” بیش از شکستی که نظامیانش در میدان نبرد متحمل شده‌اند، در حوزه جنگ روانی شکست خورد. نصرالله در طول جنگ بسیار اندک در صفحه تلویزیون ظاهر شد اما همین حضور اندک برای حزب الله راهگشا بود. سخنان او در عمق جان شهروندان اسرائیل نفوذ و اعتماد به نفس آنها را سلب کرد، زیرا وی کاملا بر افکار عمومی اسرائیل اشراف دارد.» این متخصص جنگ روانی به سران رژیم صهیونیستی توصیه کرده عملیات روانی را از سیدحسن نصرالله بیاموزند.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “استاد جنگ روانی علیه رژیم صهیونیستی کیست؟”

  1. ایکس می‌گه:

    سلام یه سوال دارم
    خیلی وقته رفتم تو فاز فراماسونری داشتم راجبشون تحقیق میکردم رفتم تو فاز اعداد ابجد و عدد ۹۱۱ و فهمیدم اسمم برابر با عدد ۹۱۱ هست نمیدونم چرا ۹۱۲ نشد و چرا ۹۱۰ نشد و ابجد اسمم شد ۹۱۱ و اینکه چرا ایران فروش خطوط موبایلش رو با عدد ۹۱۱ شروع کرد و از عدد ۹۰۱ شروع نکرد و چرا امداد امریکا با عدد ۹۱۱ گرفته میشه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *