آلیستر کرولی یا ادوارد الکساندر کرولی بزرگترین جادوگر قرن

آلیستر کرولی یا ادوارد الکساندر کرولی بزرگترین جادوگر قرن
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

آلیستر کرولی یا ادوارد الکساندر کرولی بزرگترین جادوگر قرن:  

 ظهور آلیستر کرولی (Aleister Crowley) را می توان نقطه عطف رشد و گسترش شیطان پرستی و جادوگری در غرب دانست. 

آلیستر ادوارد کرولی جستجوگر انگلیسی علوم خفیه، نویسنده ای پرکار، شاعر، اهل سرّ، ستاره شناس، آزمایش کننده ی داروهای روان گردان، لذت جو، طرفدار پر و پا قرص کوهنوردی و شطرنج، انقلاب گر در زمینه ی مسائ جنسی و منتقد اجتماعی بود. احتمالا امروزه بیش از هر چیز او را بخاطر نوشته هایش در علوم خفیه می شناسند. آثار مشهورش کتاب قانون (پایه ی فرقه ی سری ثلما و بیشتر فرقه های سری پس از آن) و جادو در تئوری و در عمل، می باشد.

او در چندین و چند فرقه و گروه های جادوگری نقش های مهمی را ایفا کرد، از جمله فرقه های طلوع زرین، آرگنتوم استرومو اُتو. کرولی در دوران زندگی اش بسیار بدنام گشت و به او لقب “پست ترین مرد قرن” را دادند (البته ذکر این نکته به معنای تائید یا رد آن نمی باشد، چه اینکه کرولی تا آنجا که می دانم برای تمام اتهامات پاسخی دارد و مثلا برای جریان اخراج شدنش از سیسیل به جرم برگذاری مراسم شیطانی، سوء استفاده از کودکان و …، خودش می گوید که این تنها بدان علت بوده که عده ای که مراسم و کارهای او را نمی فهمیده اند پشت سرش شایعه پراکنی کرده اند و بعد با تغییر رژیم این شایعات در مسئولان جدید موثر افتاده و او را اخراج کرده اند یا در جریان اخراج شدنش از فرانسه می گوید که اخراج نشده بلکه به خاطر یک سو تفاهم مسئولان از تمدید مدت اقامتش امتناع کرده اند) .

فردی به نام آلیستر کرولی مدعی می شود در روز های هشتم، نهم و دهم آوریل سال ۱۹۰۴ میلادی و در شهر قاهره موجودی بر او ظاهر می شود که خود را آیواس می نامد. در آن سه روز و به هنگام ظهر آیواس بر کرولی ظاهر می شد و سخنانی را از طرف هور-پار-کرات (یکی از خدایان مصر باستان) بر او وحی می کرد که آقای کرولی این سخنان را تحت عنوان کتاب شریعت(قانون) به چاپ رساند.

 

tumblr_l9f8dqwaKS1qbm25to1_500

آیواس که توسط کرولی با زغال کشیده شده

 آلیستر کرولی بنیان گذار شیطان پرستی مدرن پدر بزرگ جورج بوش پسر :

آلیستر کرولی کسی که کتاب شیطانی (کتاب قانون ) را در حالی نوشت که در هرم گیزا ، تسخیر شده بود . درسال ۱۹۰۴ کرولی کتاب قانون را پس از تفکرات و عباداتش در خوابگاه پادشاه هرم بزرگ گیزا دریافت کرد . همچنین میدانید او با موجودی به نام ایواس  دیدار کرده بود . کرولی از این نماد در اثرش استفاده کرده است.

در اساطیر ایرانی، ضحاک (اژدها) نماد (ابلیس) است؛ همان‌که امروزه در غرب (لوسیفر) خوانده می‌شود و پرستندگانی کثیر یافته .در دوران معاصر، مروج بزرگ این نحله آلیستر کرولیبود که طبق روایت مشهور پدر نامشروع باربارا بوش (مادر بزرگ جرج بوش) است. هرگز این را فراموش نکنید که آلیستر کرولی پدربزرگ جورج بوش است . این تصویری است که در روز ۱۱ سپتامبر از جورج بوش منتشر شد ، درست در زمانی که در مدرسه مشغول خواندن کتاب برای بچه ها بود و خبر سقوط برج های تجارت جهانی را برای او آوردن. به کتابی که در دست اوست توجه کنید . نام آن کتاب داستان کتاب بز اهلی من  است!!  قابل توجه شما که کتاب بز اهلی من بعدها به خاطر داشتن معانی آیینی و مناسکی برای اهدا به موجودی شیطانی به نام پنممنوع شد. درواقع ۱۱ سپتامبر نیز مناسکی بود اهدایی به خدای بزرگ پن توسط نوه ی آلیستر کرولی !! کرولی همان کسی که امروز به اشتباه خیلی ها او را اسطوره میدانند!!! او یک جن زده ی شیطانی بالفطره است.

 

562823_EUxw0zLG

 

 این تصویری است که در روز ۱۱ سپتامبر از جورج بوش منتشر شد ، درست در زمانی که در مدرسه مشغول خواندن کتاب برای بچه ها بود و خبر سقوط برج های تجارت جهانی را برای او آوردن.

به کتابی که در دست اوست توجه کنید . نام آن کتاب داستان کتاب  بز اهلی من  است !   قابل توجه شما که کتاب «بز اهلی من» بعدها به خاطر داشتن معانی آیینی و مناسکی برای اهدا به موجودی شیطانی به نام PAN  ممنوع شد.

در آخر نیز به یاد بیاورید که شیطان پرستان همیشه از نماد های معکوس استفاده میکنند ، با ز هم جالب است بدانید که بوش در آن روز در بعضی مواقع کتاب را وارونه می گرفت!!

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

16 پاسخ به “آلیستر کرولی یا ادوارد الکساندر کرولی بزرگترین جادوگر قرن”

 1. بهنام می‌گه:

  جالب بود .از تحقیق وگزارش جالب شما ممنونم

 2. بهاره می‌گه:

  ازتون متشکریم برای این تحقیقات جذاب واین که به راحتی می تو
  نیم ازشون استفاده کنیم

 3. رومینا می‌گه:

  ممنون جالب بود

 4. مهدی می‌گه:

  سلام،
  می خواستم که خاطر نشانتان کنم که «میدان بز» درطنز شبهای بره‌ره را نیز فراموشتان نشود.

 5. رسوا کنده می‌گه:

  آخه این مطلبو تو تحقیق کردی یا از مستند ظهور خارج پارت ۴۴ دیدی .ما اینیم دیگه

 6. alireza می‌گه:

  من کتاب شریعت و کتاب اسرار تلما رو خوندم . به نظرم بهتره این کتاب به زبان اصلی مطالعه بشه و نیازمند مطالعه در زمینه تاروت و تا حدودی ریاضیات هم هست. اون موقس که به بسییاری از معما ها و اعداد درج شده در کتاب پی میبزید. البته اشتباه نشه من سعی در تایید کتاب ندارم فقط در این زمینه تحقیق میکنم.

 7. مامبادومال می‌گه:

  ُسلام و خسته نباشید
  من داستان “بز اهلی من” رو از این جا خوندم:
  http://www.democraticunderground.com/discuss/duboard.php?az=view_all&address=364×2821762
  من متوجه هیچ نمادی نشدم جز این که پن بزه و حیوون خونگی دختره هم بزه. :/
  کسی میدونه چرا این داستان شیطانیه؟

  • majid می‌گه:

   فدات عکسای اون کتابو دیدی؟ا.ن کتاب برا بجه هاست معلومه که در ظاهر شیطانی نیستفقط یه نوع قربانی کردن درسته اونم برای خدا هرجیزی غیر اون شیطانیه…

 8. حسام می‌گه:

  بز یا بفومت یکی از نماد های شیطان پرستی و نماد بی بند و باری و هوسرانی شیطان پرستان است.

 9. علی می‌گه:

  سلام
  من واقعاشرمنده ام ان ها برای گسترش اعتقادات خود چکارهایی که نمی کنند..
  ولی ما چی..
  چشم امام زمان به ماست
  سعی کنیم و بیکار ننشینیم و حتی اگر شده کاری کنیم و ظهور را ثانیه ای جلو بیندازیم
  به امید ظهور اقا امام زمان.صلوات

 10. علی می‌گه:

  جرج بوش کتابه رو برعکس گرفته!!!!!

 11. Me می‌گه:

  البته این عکسی که به عنوان عکس آیواس انداختین، عکس LAM هستش و نه آیواس. ضمنا کراولی این کتاب را در هرم بزرگ مصر ننوشت بلکه چندین روز بعد وقتی که همسر او دایما وارد حالت خلسه میشد و چیزهای عجیبی میگفت نئشته شد. در ضمن هرم بزرگ مصر، خوابگاه فرعون نبوده. همچنین کسی که تحت تسخیر در آمده بود کراولی نبود، بلکه زن او بود.
  امیدوارم بعدها بیشتر در مورد چیزی که میخواهید بنویسید نحقیق کنید و دقیق تر بنویسید تا بعدها یک کلاغ چهل کلاغ نشه و بیخود شایعه درست نکنیم.

 12. فرزاد می‌گه:

  با سلام
  من موافق شیطان پرستی واین مسایل نیستم و اتفاقا خیلی هم بدم میاد اما لازمه که دوستان عزیز دقت کنن که در داستان بز کلمه پت اشاره به حیوانات دست ْموز خانگی دارد و لا غیر نه اسم جن و یا چیزی از این قبیل …من متن این داستان رو خوندم ولی عکسها رو ندیدم چیزی از شیتان پرستی توش نبود.باتشکر از همه

 13. محمد می‌گه:

  مستند ظهدرو از کجا دانلود کنیم؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *