یمانی دروغین (دجال بصره!)

یمانی دروغین (دجال بصره!)
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یمانی دروغین (دجال بصره!)

مدعی احمد یمانی در سال ۱۹۹۹ میلادی ظهور می‌کند و در سال ۲۰۰۲ میلادی دعوتش را علنی می‌دارد و در سال ۲۰۰۸ زندگی مخفی را آغاز می‌کند !او تا کنون حدود پنجاه کتاب نگاشته است و خطبه ها و مقالات پخش نموده و در همه این‌ها با آیات و روایات به فریب می پزدازد !

رجال را بدعت اعلام می‌دارد تا بتواند از روایاتی که در طول تاریخ تحریف شده‌اند به نفع خود استفاده کند !

تقلید را بدعت اعلام می‌دارد تا بتواند کسانی را که از مجتهدین دل خوشی ندارند به خود جذب کند !

و دقیقاً در احکام دست روی احکامی می‌گذارد که در طول تاریخ توسط عالمان مورد اختلاف شدید بوده‌اند نظیر خمس :متعه ؛ وضو بر کعبین
تقلید مانند نماز واجب نیست ولی احمدالحسن وجوب تقلید را با پرسش در مواردی که شخص آگاهی ندارد خلط کرده است .

در ابتدای رساله ی مرحوم بهجت آمده است : بر مکلف است که خود مسایل دین خود را تحقیق کند و اگر نتوانست می تواند از کسی که او را دانا می داند بپرسد .

خود را فرستاده امام مهدی می‌خواند تا بتواند کسانی که عاشق ظهور و عاشق امام مهدی (عج) هستند به خود جذب کند !
حاکمیت الله را بیان می‌دارد تا بدینوسیله همه حکومت ها را باطل اعلام کندو با این شیوه کسانی را که از ظلم در حکومتهایشان به تنگ آمده‌اند به خود جذب کند !

متأسفانه شاهد هستیم که هم‌اکنون سایتهای مختلف به دلیل توجه به مساله ظهور احادیث ظهور را بدون اینکه به صورت دقیق و علمی بررسی شده باشد صرفاً به دلیل اینکه حدیث ظهور است می‌گذارند تا جذب مخاطب کنند .
در حالی که این موضوع بیشترین صدمه را به امام زمان عج وارد میسازد و این جماعت بدون اینکه خود بفهمند در جهت ناراحت کردن کسی که احادیثش را می‌گذارند به پیش می‌روند !
همین موضوع باعث می‌شود مدعیان دروغین چون احمد ملعون مدعی یمانی ایجاد شوند .
دجال از روی هوا ایجاد نمیشود از اعمال انسانهای روی کره زمین ایجاد می‌شود و ظهور میکند و دیده می‌شود در میان همین آبهای گل آلود اشتباهی که پخش شده رشد میکند و خود را پاک نشان می‌دهد در حالی که دجال است .
و چون در آب گل آلودی که خود انسان‌ها به نام مهدی عج پخش کرده‌اند ظهور کرده است لذا کسی دجالیت او را متوجه نمیشود .و معنی دجال هم در لغت عرب فریب دهنده است

«« ندا طبسی
میثاق سبحانی»»

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 پاسخ به “یمانی دروغین (دجال بصره!)”

  1. mohsen گفت:

    عالی بود . ممنون. اتفاقا خیلی از پیروانش به منم پیشنهاد دادن ک جذب بشم.منم تقریبا باورم شده بود.چند تا از کتاباشو خوندم چندتا سوتی توش دیدم متوجه شدم ملعونی بیش نیست.

    خیلیا گرفتارش شدن…. .

  2. اله عبد اللهی گفت:

    سلام.عالی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *