کنترل ذهن و عادی سازی !

کنترل ذهن و عادی سازی !
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
کنترل ذهن و عادی سازی !
marijuana-3000-2000-wallpaper

ایالت کلرادو نخستین ایالت آمریکاست که خرید و فروش و مصرف ماریجوانا به صورت تفریحی را نیز قانونی کرده است. فعالان موافق قانونی شدن این ماده امیدوارند سایر ایالت ها به پیروی از کلرادو مارجوانا را قانونی کنند !

پروسه ای مشکوک برای عادی سازی مصرف مواد مخدر و توهم زا مدتیست به راه افتاده ! ابتدا در هلند ، استرالیا و حالا در امریکا و این مسئله با قدرت رسانه ای در حال تبلیغه !

شیوه ای قدیمی و تکراری ، ولی 100 درصد تضمینی ! با همین روش خیلی چیزها رو عادی کردن ! از مشروبات الکلی و سیگار تا بی بندو باری جنسی ، خیانت زوجین ، همجنس گرایی و … .

اینها گوشه ای از برنامه بزرگ کنترل ذهن دردنیای ماست! آثارش رو هم میشه حتی تو جامعه خودمون دید ! مثلا در مورد همجنس بازی میگن : به خودشون مربوطه!! مگه چیه خب ! لزن دیگه!!!در باره مهمونی و عروسی مختلط و سرو مشروب و رقص نامحرم با هم دیگه هم میفرماین : تا کی میخواین با قوانین 1400 سال پیش زندگی کنین ! در مورد ارتباط جنسی قبل از ازدواج که روش َن فکر میشن (البته نمیدونم در مورد خواهر خودشون هم همین نظرو دارن یا نه ! ) و در مورد خیانت زوجین که این روزها در جامعه شاهدش هستیم و تبدیل به یه خرده فرهنگ برای عده ای بی فرهنگ شده (به آمار علل طلاق در سالهای اخیر مراجعه کنین) و همه اینها فقط از طریق تبلیغات و فیلمها و شبکه هایی که صبح تا شب از طریق کارآمد ترین وسیله هیپنوتیزم جهانی در حال گسترشه .

با همین وضعیت و با بی توجهی به اونچه که در حال رخ دادنه و با توجه به وردو روانگردانهای نسل چهارم(با منشاء گیاهی) تا چند وقت دیگه شاهد این جواب ! هم خواهیم بود :
«« مگه چیه ، مواد مصرف میکنه دیگه ! مگه خندیدن و شادی جرمه!!! »»

marijuana-leaf

 

 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *