وزیر دفاع عربستان مخفیانه به پاکستان رفت

وزیر دفاع عربستان مخفیانه به پاکستان رفت
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

وزیر دفاع عربستان مخفیانه به پاکستان رفت:

رسانه های پاکستانی از سفر مخفیانه وزیر دفاع و جانشین ولیعهد عربستان سعودی به این کشور خبر دادند.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، سایت خبری “سبق” به نقل از رسانه‌های پاکستانی تأکید کرد، سفر محرمانه “محمد بن سلمان” چند روز طول خواهد کشید.
بر اساس این گزارش، محمد بن سلمان قرار است در این سفر با شماری از مسؤولان پاکستانی از جمله نخست وزیر، وزیر دفاع، فرمانده ارتش و رئیس سازمان اطلاعات این کشور دیدار و گفتگو کند.
دولت پاکستان به خبرها و پرسشهای مطرح شده در رسانه‌های این کشور درباره دلیل سفر محمد بن سلمان، هنوز واکنشی نشان نداده است.
روزنامه “تایمز” چاپ انگلیس حدود 2 هفته پیش به نقل از منابع رسمی آمریکایی تأکید کرده بود که عربستان تصمیم دارد از پاکستان سلاح اتمی خریداری کند، و عربستان طی 3 دهه گذشته مقادیر بسیاری از هزینه‌های برنامه اتمی اسلام آباد را تأمین کرده است.
تایمز خاطرنشان کرده بود که وزرای دفاع عربستان طی دهه های گذشته اجازه یافته‌اند به صورت محرمانه از تأسیسات اتمی پاکستان بازدید کنند، این درحالی است که حتی نخست وزیر پاکستان اجازه چنین کاری ندارد.
عربستان سعودی در آغاز حمله به یمن تلاش کرد جهت ورود به نبرد زمینی با یمنی‌ها، نیروهای ارتش پاکستان را به کار گیرد، که این نقشه به دلیل مخالفت پارلمان پاکستان ناکام ماند.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “وزیر دفاع عربستان مخفیانه به پاکستان رفت”

  1. مدافعان حرم گفت:

    حالا برن باشیطان بزرگ مذاکره کنند تا بلکه رضایت شیطان جلب بشه، بی بصیرتی مردم از همه بیشتر به اسلام ضربه زده،مطمئن باشین این وهابی های وحشی تنها برای کشتن ضیعیان بمب می خرند ولا غیر.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *