نماد نژاد پرستی

نماد نژاد پرستی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
نماد نژاد پرستی:
بخش های بسیار جالب از کتاب تلمود نوشته علمای یهود(نماد نژاد پرستی)-ارواح یهود از ارواح دیگران افضل است، زیرا ارواح یهود جزء خداوند است، همچنان که فرزند جزء پدرش است…– بهشت به یهود اختصاص دارد و کسی جز يهود بدان وارد نخواهد شد، ولی جهنم جایگاه مسیحیان و مسلمانان است…

– مسیحِ پیامبر نیامده است و تا حکم اشرار(یعنی غیر یهود) منقرض نشود ظهور نخواهد کرد و پس از ظهور اوست که سلطه و پادشاهی یهود باز خواهد گشت و تمام ملّت ها مسیح را خدمت خواهند نمود…

– خرید املاک بیگانگان بر یهود واجب است تا آنها صاحب املاک نباشند تا سلطة اقتصادی همواره با یهود باشد. اگر غيريهود بر يهود تسلط یابد، يهود بايد بر خود بگرید و بگويد: واي بر ما، اين چه ننگي است كه زيردست و جيره خوار ديگران شده ايم. پيش از آن كه يهود نفوذ و سلطۀ كامل خود رابه دست آورد لازم است جنگ جهاني بر پا و دو ثلث بشر نابود شود.

*نابودی دو سوم جمعیت زمین پیش از ظهور در طی جنگ جهانی و فجایع طبیعی و قحطی و بیماری از اخبار مشترک ادیان ابراهیمی است.

– قتل مسیحی از واجبات مذهبی ماست و پیمان بستن با او، یهودی را ملتزم به اداء نمی کند. رؤساي مذهب نصرانی و دشمنان یهود را باید روزی سه بار لعن کرد.

*پس از یکی از جنگهای ایران و روم، یهودیان هشتاد هزار اسیر مسیحی را از ایرانیان خریدند و همه را چون گوسفند سر بریدند.

– هر چه غیر یهودی دیدید به اندازه ای که در توان شماست به قتل برسانید. اگر چنین امری در توان یک یهودی باشد و انجام ندهد مرتکب خلاف شده است. به قتل رساندن مسیحی ثواب دارد حال اگر کسی نمی تواند او را بکشد حداقل مقدمات قتل او را فراهم کند. 

-کلیسای نصاری که در آن سگهای انسان نما به صدا در می آیند، به منزلۀ زباله دانی است.

– چون یهود مساوی با عزّت الهیه هستند، تمامی دنیا و مافیها ملک آنان بوده و حق تسلط کامل بر آن را دارند. همچنان که زن درمنزل به استراحت می پردازد و شوهر هزینۀ وی را پرداخت می کند، یهود هم حق دارد به استراحت پرداخته و دیگران باید آنها را روزی دهند- تعدّی کردن به ناموس غیر یهودی بلامانع است زیرا کُفار مانند حیوانات هستند و حیوانات را زناشويی نیست. يهودي حق دارد زنان غيرمؤمنه(زنان غیريهودی) را به غصب بربايد و زنا و لواط با غيريهودي عقاب و كيفري ندارد. براي يهودي مانعي ندارد تسليم اميال و شهوات خويش شود.

– دزدی از یهودی حرام و از غیر یهودی جایز است.

– هر يهودي كه دين خود را تغيير دهد مرتد بوده و بايد اعدام گردد مگر اين كه براي فريب ديگران اين كار را كرده باشد.

 

 

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 پاسخ به “نماد نژاد پرستی”

 1. سعید گفت:

  خدا لعنت کند علمایی که این مزخرفات رو تکلیف کردن .

 2. حقیقت گو گفت:

  نماد نژادپرستی در سایر ادیان
  ایه 118 سوره ال عمران : اى كسانى كه ايمان آوردهايد از غير خودتان [دوست و] همراز مگيريد [آنان] از هيچ نابكارى در حق شما كوتاهى نمىورزند آرزو دارند كه در رنج بيفتيد دشمنى از لحن و سخنشان آشكار است و آنچه سينههايشان نهان مىدارد بزرگتر است در حقيقت ما نشانهها[ى دشمنى آنان] را براى شما بيان كرديم اگر تعقل كنيد (۱۱۸)

  همچنین دستور تجاوز و به کنیزی گرفتن زنان شوهردار غیرمسلمان در قرآن و احکام اسلام هست. اگر این کار بد باشه برای همه بده نه فقط برای یهودیها…

  آنچه از قرآن میفهیم درست است یا نه؟ مثلا باید هر کس را کافر تشخیص دادیم را بکشیم؟ باید دست دزد را ببریم؟(همان کاری که عربستان سعودی طبق شریعه انجام میدهد)

  این مزخرفات توی تمام ادیان هست و هر دین و آیینی که جنایت توش باشه جاش توی فاظلابه
  امیدوارم بدون سانسور نظر مردم رو قرار بدی نه اینکه بخای فقط نظر خودت رو تحمیل کنی به مردم که در اون صورت هیچ فرقی با فراماسونرها و شیطانپرستهایی که ضدشون حرف میزنی نداری…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *