نابودی شیعه بصورت نرم از دیدگاه فرانسیس فوکویاما

نابودی شیعه بصورت نرم از دیدگاه فرانسیس فوکویاما
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

 

نابودی شیعه بصورت نرم:

پدرش، یوشــیو فوکویاما (Yoshio Fukuyama)، نســل دوم آمریکایی ژاپنی‌تبار بود که دکترای جامعه‌شناسی از دانشگاه شیکاگو داشت و به‌عنوان کشیش کلیسای پروتستان (Congregational church) خـدمت می‌کـرد. مـادرش، تـوشــیکو کاواتـا فوکویاما (Toshiko Kawata Fukuyama)، کـه در شــهر کیـوتـو (Kyoto) ژاپـن متولد شــد، دختر شــیرو کاواتا (Shiro Kawata)، بنیان گذار دپارتمان (دیپارتمنت) اقتصاد دانشگاه کیوتو و نخستین رئیس دانشگاه شهر اوساکا (Osaka City University) بود. فوکویاما دوران کودکی خود را در شهر نیویورک گذراند. در سال ۱۹۶۷ میلادی، همراه با خانواده، به ایالت شیکاگو کوچ کرد و در آنجا دورۀ دبیرستان را به پایان رساند. مدرک لیسانس خود را در رشتۀ هنر از دانشگاه کرنل (Cornell University) به دست آورد و سپس در رشتۀ فلسفه سیاسی ادامه تحصیل داد و به درجۀ دکترا از دانشگاه هاروارد (Harvard University) نایل آمد. وی در دورۀ دانشجوی در دانشگاه کرنل به انجمن دانشجوی تلوراید (Telluride Association) پیوست. در حال حاضر، فوکویاما استاد و رییس گروه توسعهٔ اقتصادی بین‌المللی دانشگاه جانز هاپکینز در شهر واشنگتن دی سی است. نظریات فوکویاما : پایان تاریخ تئوری پایان تاریخ فرانسیس فوکویاما، در سال ۱۹۸۹ مطرح و در سال ۱۹۹۲ در کتاب پایان تاریخ و آخرین انسان (The End of History and the Last Man) تشریح شد. نظریه‌ی پایان تاریخ توسط فرانسیس فوکویاما‌، دانشمند امریکایی ارائه شده است‌. به اعتقاد این نظریه در دوران پس از جنگ جهانی دوم ارزش‌های لیبرال دمکراتیک در سراسر جهان‌، به اعتقاد فوکویاما‌، امروزه نظام لیبرال دمکراسی به ویژه بعد از فروپاشی اتحاد شوروی به صورت یک جریان غالب و مسلط درآمده است که‌، همه‌ی کشور‌ها و جوامع باید‌، در برابر آن تسلیم شوند‌، آخرین حد تلاش‌ها و مبارزات ایده‌لوژوی‌های مختلف در نهایت در قالب ایدولوژی ( لیبرال دمکراسی ) سربرآورده است‌. بنابر این تصور این که نظام سیاسی بهتر و مناسب‌تری به عنوان آلترناتیو و یا بدیل جایگزین این نظام شود وجود ندارد‌. طرفدار سیاست آمریکا فوکویاما یکی از تئوریسین‌های جریان نومحافظه‌کار آمریکا و طرفدار جنگ‌های خاورمیانه‌ای جرج بوش است.وی جزو استراتژیست‌های ارشد بنگاه RAND است که این سازمان یک اتاق فکر در حوزهٔ سیاست خارجی محسوب می‌شود و مربوط به نیروی هوایی آمریکااست. وی اخیراً مطلبی در مورد بازداشت نظامیان انگلیسی توسط ایران در صفحهٔ «هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو»ی سایت نشریهٔ گاردین نوشته است.

نظریه های فوکویاما درباره پایان تاریخ و نیز نظریه های جنگ تمدن ها و نظریه جنگ مذاهب از هانتینگتون از پایه های فکری تحولات بین المللی در چند سال گذشته بوده است و اتفاقاتی که در سال های گذشته پیش آمده و شکست نماینده فکری غرب (آمریکا) و شکست اسرائیل و پیروزی های چشمگیر کشورها و گروه های اسلامی شیعی نظریه های این متفکر غربی را زیر سوال برده است.

فوکویاما نظریه های معروف و نیز اعترافات معروفی دارد که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است که شما در این جا بخشی از اعترافات او را از گفته ها و نوشته هایش می خوانید.

اگر آمریکا بخواهد به ایران حمله کند !

فوکویاما میگوید: دولت آمریکا در حمله نظامی به ایران، منزوی تر از زمانی خواهد شد که قصد داشت به عراق حمله کند و اسرائیل تنها کشوری خواهد بود که به یقین با آمریکا در این تصمیم متحد خواهد شد.

هزینه نظامی آمریکا در حال حاضر برابر است با هزینه نظامی کل جهان، در نتیجه این سوال وجود دارد که چرا چنین قدرتی نتوانسته بعد از چهار سال و هزینه کردن حدود پانصد میلیارد دلار و کشته شدن شمار زیادی از نیروهای نظامی خود، صلح را به کشوری کوچک مانند عراق بازگرداند و حتی آن را کمی به سوی دموکراسی پیش ببرد؟

برخلاف القاعده، ایران نه یک شبکه بلکه یک کشور است که (برخلاف عراق) تاریخی کهن و معتبر دارد و به خاطر افزایش قیمت نفت مملو از امکانات گوناگون است؛ حکومت اسلامی حاکم بر این کشور – به ویژه پس از روی کار آمدن محمود احمدی نژاد – خط مشی تهاجمی در پیش گرفته است

در واقع آمریکا در وضعیتی نیست که به کشوری دیگر حملة نظامی و آن را اشغال کند، به خصوص کشوری که سه برابر عراق مساحت دارد. چنین حمله ای باید از طریق هوا صورت بگیرد که به تغییر حکومت و نهایتا متوقف کردن برنامه تسلیحات اتمی این کشور نخواهد انجامید.

در همین حال، اطمینانی نیست که اطلاعات آمریکا در مورد تاسیسات هسته ای ایران، بهتر از اطلاعات این کشور در زمان حمله به عراق باشد. حمله هوایی همچنین به احتمال زیاد باعث افزایش حمایت از حکومت ایران خواهد شد، نه سقوط آن و همچنین باعث تحریک حملات علیه اهداف آمریکایی و متحدانش در سراسر جهان خواهد شد. دولت آمریکا در حمله نظامی به ایران منزوی تر از زمانی خواهد شد که قصد داشت به عراق حمله کند و اسرائیل تنها کشوری خواهد بود که به یقین با آمریکا در این تصمیم متحد خواهد شد.

شیعه به روایت فوکویاما

در دهه 60 شمسي پس از پيروزي رزمندگان اسلام در عمليات خيبر ، در اورشليم کنفرانسي توسط صهيونيستها برگزار شد. موضوع بحث فوکوياما در اين کنفرانس بازشناسي هويت شيعه است.

او مي گويد شيعه پرنده اي است که افق پروازش خيلي بالاتر از تيررس ما است.
او مي گويد شيعه پرنده اي است که دو بال دارد ، يک بال ســـــــبز و يک بال سرخ. بال سبز اين پرنده همان مهدويت و عدالت خواهي اوست. چون شيعه در انتظار عدالت به سر مي برد. شيعه اميدوار است و انسان اميدوار شکست ناپذير است. ( ببينيد چقدر قوي و فلسفي استدلال مي کند ).

او مي گويد شما نميتوانيد انسانهايي را تسخير کنيد که اين انسانها بر اين باورند که یک کسي خواهد آمد که عليرغم فراگيري ظلم و جور ، جهان را پر از عدل و داد خواهد کرد.
بر مبناي نظريه فوکوياما ، بال سبز شيعه همان فلسفه انتظار يا عدالت خواهي است.

او ميگويد بال سرخ شيعه ، شهادت طلبي است که شهادت طلبي ريشه در کربلا و عاشوراي حسيني دارد که اين مسأله شيعه را فناناپذير کرده است.

شيعه با اين دو بال ، افق پروازش خيلي بالاست و تيرهاي زهرآگين سياسي ، اقتصادي ، اجتماعي ، فرهنگي و اخلاقي و نظامي به آن نمي رسد.

او مي گويد شیعه با شهادت ، دو چندان می شود. شیعه تنها عنصری است که هر چه آن را از بین ببرند ، بیشتر می شود.
آقای فوکویاما میگوید آن نقطه ای که در آموزه های شیعی بسیار اهمیت دارد ، ولایت پذیری شیعه است. شیعه تنها مذهبی است که نگاهش به ولایت فقیه است و نظریه ولایت فقیه برتر از نظریه نخبگان افلاطونی است. او معتقد است که ولایت پذیری شیعه او را تهدید ناپذیر کرده است.

فوکویاما پس از کنفرانس اورشلیم ، یک مهندسی معکوس برای شیعه و یک مهندسی درست برای خودشان می نویسد.
مهندسی معکوس برای شیعه این بود که ابتدا ولایت فقیه را بزنند. تا ولایت فقیه را نزنید نمی توانید به ساحت مقدس مهدی موعود ( عج ) تجاوز کنید.

لذا اگر مشاهده می کنید که امروز بعضی از سیاستمداران در جمهوری اسلامی مطرح می کنند که ولی فقیه انتخابی است نه انتصابی ، و می گویند که ولی فقیه باید به صورت شورایی اداره شود یا با رأی مردم و به رأی مستقیم مردم قرار بگیرد ، ناشی از این است که باید ولایت فقیه زده شود…

جنگ عراق
فوکویاما که از هواداران تحت فشار دادن و تغییر رژیم در عراق بود، از اولین کسانی بشمار می رود که در مورد این مساله دچار تردید شد و سرانجام با آن به مخالفت پرداخت.
مجله «نیو ستیتزمن» در این مورد و در معرفی کتاب «پس از نومحافظه کاران» فوکویاما می نویسد: فوکویاما پیش و پس از ١١سپتامبر، خواستار فشار بر عراق بود ولی هر چه به حمله نهایی نزدیکتر شدیم، بیشتر در مورد موضع خود دچار تردید شد. این مجله می افزاید باید در نظر گرفت که نومحافظه کاران، تنها هواداران جنگ عراق نبودند، بلکه روشنفکرهای چپ امریکایی، بسیاری از دمکراتها و جمهوریخواهانی که جز نومحافظه کاران نبودند، طبل جنگ را بصدا در آوردند.
پیروزی سریع آمریکاییها در پس گیری کویت، عملیات کوزوو و شکست دادن طالبان باعث شدند که نومحافظه کاران تغییر رژیم در عراق را نیز ساده بپندارند. فو کویاما می گوید در مورد مساله سلاحهای کشتار جمعی در عراق به شدت غلو شده بود. آمریکا در حمله به عراق، حتی به نظر هم پیمانانش اهمیت نداد و استثنا بودن خود را مطرح کرد.
آخرین درس از اقدام نظامی علیه عراق این بوده که دولت کنونی آمریکا، در ادارة روز به روز سیاست های خود در مورد عراق ناتوانی زیادی نشان داده است. یکی از این ناتوانی ها، ضعف دولت بوش در دنبال کردن اهداف بلند پروازانه اش بوده است.در حالیکه آمریکا حدود سه سال پیش (ژوئن 2004) با موفقیت توانست اختیار حاکمیت عراق را به دست بگیرد و همچنین شش ماه بعد از آن انتخابات سراسری در این کشور برگزار شد، در آموزش ارتش عراق، انتصاب سفرا و از همه مهم تر در بازخواست مقاماتی که در عراق بد عمل کرده اند، شکست خورده است.
فوکویاما می گوید: پروژه چندانی برای باز سازی عراق وجود نداشت و حل مسایل پس از حمله بسیار ساده عنوان شده بود. چرا که رامسفلد وزیر دفاع امریکا، جنگی سریع با جنگ افزار سبک و متحرک، و با تعداد محدودی نظامی را طرح ریزی کرده بود. در پی اثبات کارایی چنین عملیاتی بود که باعث گرفتاری آمریکایی ها شد. این جنگ باعث محدودیت عمل نیروهای آمریکایی در جاهای دیگر دنیا شده است و ناکامی در آن می تواند باعث چرخش سیاست خارجی آمریکا به سوی واقع گرایی وحتی منزوی شدن این کشور شود. به عبارت دیگر سناریوی پس از ویتنام دوباره تکرار می شود. فوکویاما امیدوار است چنین وضعی پیش نیاید چون قوی ترین و ثروتمندترین کشور دنیا می تواند نقش مهمی در جهان ایفا کند.
پایان تاریخ
او در سال ١992 با نوشتن کتا ب پایان تاریخ و انسان آخر به شهرت جهانی رسید. فوکویاما در این کتاب که اند کی پس از فروپاشی شوروی نوشته شده، لیبرال دمکراسی را مقصد نهایی تمام جوامع دانسته است.
در نظریه پایان تاریخ، فوکویاما معتقد است که همه مردم در پی دستاوردهای مدرن شدن از قبیل رفاه بیشتر و بهداشت بهتر و غیره هستند. آنها پس از بالا رفتن سطح زندگی، به تدریج خواستار مشارکت در سیاست شده و در دراز مدت جامعه به سوی لیبرال دمکراسی سوق داده خواهد شد
فوکویاما شکست ایدئولوژی کمونیسم روسی را دلیلی بر پیروزی ارزشهای لیبرال دموکراسی غرب و به فرجام رسیدن منازعات ایدئولوژیکی تصور کرد.رؤ یای خوش فوکویاما چندان نپایید و با تغییر و تحولات سیاسی، اقتصادی و نظامی پس از بی رنگ شدن حضور روسها و پایان یافتن به اصطلاح جنگ سرد، جهان وارد دوران تازه ای گردید و غولهای دیگری وارد مناسبات بین المللی شدند و خیلی زود دانسته آمد که سخن گفتن از نظام تک قطبی جهان، هذیانی بیش نیست و با شرایط تازه جهانی، نه تنها آمریکا قدرت اول پایان قرن نیست، بلکه با توجه به سه عامل ذیل:
الف. قدرت گرفتن مجدد تمدن و حوزه های سیاسی، نظامی – و حتی اقتصادی – جهان اسلام و به تعبیر غربیها رشد حیرت انگیز «بنیادگرایی اسلامی»؛
ب. سربر آوردن قدرتهای تازه ای به نام چین و هند از یک سو و ژاپن از سوی دیگر؛
ج. تشکیل اتحادیه اروپا
منافع آمریکا به اندازه شرایط حاکم بر دنیای به اصطلاح دو قطبی هم تأمین نمی شود.
فوکویاما به تازگی کتاب دیگری به نام پس از نومحافظه کاران منتشر کرده و موضوع اصلی آن را سیاست خارجی امریکا پس از ١١ سپتامبر دانسته است. او در کتاب 2۰۰ صفحه ای خود، ریشه های تاریخی و تحول اندیشه نومحافظه کاران را بررسی می نماید و توضیح می دهد که چرا خود را دیگر یک نومحافظه کار نمی داند و چرا از نظریه های قبلی خود برگشته است.
اگر نظریه فوکویاما با دیده دقت نگریسته شود می بینیم که او در واقع پایان تاریخ را گم کرده است، چون اگر بشریت بداند که جامعه آرمانی او آن چیزی است که الان وجود دارد، جا دارد به یک خودکشی دسته جمعی دست زند
و نیز بعد از تحولات اخیر واضح شد که لیبرال دموکراسی غرب توان ترسیم آینده انسان ها را با نظریه های خود ندارد و ادعاهای سیاستمداران غربی برای آزادی و رفاه مردم جهان توهمی بیش نیست ، به قول دوست ارجمندی که مثال می زد و می گفت: چگونه است فرانسه که مهد آزادی و تمدن غربی است نتوانسته نیم متر پارچه را بر سر چند دختر محجبه تحمل کند.
البته بد نیست بدانید نظریه پایان تاریخ فوکویاما نگاهی خوشبینانه و ساده لوحانه در برابر نظریه برخورد تمدن های هانتینگتون است که آینده دنیا را تاریک تصور می کند و جایی برای امید انسان ها هم نمی گذارد.
گر چه فوکویاما سخن از جنگ نمی کند ولی نمی توان برای رسیدن جهان به لیبرال دموکراسی از آن فرار کند؛ زیرا برای غلبه این شیوه و روش زیست بر جهان باید اندیشه و یا اندیشه های رقیب از سر راه کنار روند و یا کنار گذاشته شوند برای همین است که خیلی ها نظریه جنگ تمدن های هانتینگتون را پیش نیاز عملی شدن نظریه فوکویاما می دانند که بعد از جنگ تمدن ها و از بین رفتن فرهنگ های مختلف بخصوص فرهنگ اسلامی ، لیبرال دموکراسی بر جهان حاکم خواهد شد.

فوکویاما و اخلاق در آمریکا
فوکویاما از جمله کسانی است که به فروپاشی اخلاق در غرب اعتراف کرده و در مقاله با عنوان «اخلاق و فرهنگ در آمریکا» می گوید: ویلیام جی. بنت در سال 1994 کتابی را به عنوان نمایه شاخص های برجسته فرهنگی منتشر کرد و آمارهای مختلفی در باره گرایش های اجتماعی ارائه داد. بنت نشان داد که بین اواسط دهه 1960 و اوایل دهه 1990، سلامت اجتماعی آمریکا به صورت هولناکی وخیم بوده است. در دهه 1990،از هر سه نوزاد آمریکایی یکی نامشروع متولد می شود. تقریبا یک سوم مردان آمریکایی آفریقایی تبار که بین 20 تا 29 ساله اند به نحوی گرفتار نظام عدالت جزایی می شوند و همچنین دانش آموزان آمریکایی شرکت کننده در المپیادهای جهانی در مقایسه با کشورهای صنعتی دیگر، نازلترین رتبه ها را اخذ می کنند. طبق استدلال بنت، هرچند آمریکاییان از لحاظ مادی ثروتمندتر از هر زمان دیگر هستند، در وضعیت وحشتناک فقر اخلاقی به سر می برند.
از نگاه برخی آمریکاییان، آمریکا تنها کشوری نیست که مشمول این تحولات اجتماعی شده است; بلکه همه کشورهای صنعتی غیرسیاسی، شاهد اختلالات اجتماعی بسیار عظیمی در دهه 1990 بوده اند. من این پدیده را فروپاشی عمیق ارزش های اجتماعی غرب نامیده ام.
اکنون کسانی چون فوکویاما، هانتینگتون، مک لوهان و… هستند که سرنوشت غرب و میلیاردها انسان را با تصورات خام خود در دنیای لیبرال دموکراسی غرب به حراج گذاشته اند و سعی دارند موعود عصر جدید باشند اما نتیجه این تفکرات و نظریه ها تا الان استثمار ملت ها و نابودی فرهنگ ها و اشغال کشورها و کشته شدن صدها هزار انسان بیگناه و… بوده است.

نظریه فوکویاما در مورد شیعه

« صهیونیسم » ، اسرائیل نیست ، بلکه یک مثلث جغرافیایی است که آمریکا و انگلیس و اسرائیل اضلاع آن هستند که اینها هر حرکتی را در جهان هماهنگ با هم انجام می دهند.

اگر این مثلث جغرافیایی را با مثلث ابزاری یعنی ابزار اقتصادی ، ابزار نظامی و ابزار اطلاعاتی ترکیب کنیم ستاره شوم صهیونیست ایجاد می شود. این میوه خبیثه ، هسته ای دارد به نام دموکراسی ، که می گوید ما جهان را با دموکراسی فتح خواهیم کرد.

صهیونیزم برای ورود به کشورها یک مثلث انسانی دارد که این مثلث انسانی عبارت است از: منافقین ، نفوذی ها و احزاب سیاسی.

اول ، منافقین:
اگر مروری بر عملکردها داشته باشیم ، مشاهده می کنیم که جامعه اسلامی با یک معضل اساسی و خطر جدی به نام منافقین رو به رو بوده است که این مسأله آنقدر پیچیده و مبهم بوده که علاوه بر سوره ای در قرآن کریم به نام منافقین ، موضوع بسیاری از آیات در سوره های مختلف در ارتباط با ویژگی ها و نظریه های منافقین مطرح شده است.

دوم ، نفوذی ها:
که یک بحث جداگانه و خاص خودش را می طلبد ، یعنی کسانی که تا لایه های حاکمیت به پیش می روند ، یعنی همان 86 نفری که
در دوران انقلاب دارای پرونده های وحشتناک اعم از مسائل امنیتی و اطلاعاتی و فساد اقتصادی و حتی فساد اخلاقی دارند ، دلیل این مدعاست.

سوم ، احزاب سیاسی:
در خصوص احزاب سیاسی ، شما نمی توانید یک حزب سیاسی را در جهان پیدا کنید که این حزب سیاسی آلت دست صهیونیستها نباشد.
احزاب سیاسی مانند گربه هایی هستند که برای رضایت ارباب موش نمیگیرند.
احزاب سیاسی مطلقاً به فکر حل مشکلات مردم نیستند ، بلکه فقط به فکر خودشان ، حزبشان ، قدرتشان و گره زدن آن قدرت با ثروت می اندیشند.

حال اگر این مثلث انسانی را با مثلث موضوعی یعنی « لیبرالیسم » ، « حقوق بشر » و بحث « تروریسم » ترکیب کنیم ، هسته ای غیر از دموکراسی ، به نام « اومانیسم » دارد که به معنای « انسان محوری » است.

اومانیسم ، اصالت را به انسان می دهد و انسان محوری عوارضی همچون فساد اخلاقی ، فساد اقتصادی و فساد سیاسی به دنبال دارد و فساد اخلاقی ، اقتصادی و سیاسی ، یک کشور را متلاشی می کند و آن را در اختیار صهیونیسم قرار می دهد.

سه کنفرانس جهانی. کنفرانس تورنتو ، کنفرانس واشنگتن و کنفرانس اورشلیم.در هر سه کنفرانس ، « فوکویاما » آمد و در یک نگاه جدید ، کتاب پایان تاریخ را مطرح کرد. کتاب پایان تاریخ در برابر کتاب برخورد تمدنهای هانتینگتون مطرح شد.

 

هانتینگتون در کتاب خود میگوید:
تلویزیون و رسانه ها دنیا را به سمت دهکده واحد به پیش می برند و خرده فرهنگها به سمت فرهنگ غالب ، بلعیده می شوند. به این دلیل که تلویزیون به مردم میگوید که چگونه و با چه روش و منشی زندگی کنید.

وی می گوید که خرده فرهنگها احساس خطر خواهند کرد و به ناچار دنیا درگیر جنگی خانمانسوز خواهد شد.

او می گوید برای پیشگیری از این جنگ ، باید یک تمدن و یک فرهنگ را به عنوان کدخدا بپذیریم و بعد هم نتیجه گیری می کند که این کدخدا آمریکا است.

همان طورکه قبلا گفته شد آقای فوکویاما در کتاب پایان تاریخ و واپسین انسان ،(The End o History and the last man) ضمن تأئید این جنگ و قطعی بودن آن ، می گوید این جنگ حتمی است ولی برنده این جنگ ، غرب نیست.
فوکویاما با دلیل و مدرک اثبات می کند که برنده جنگ آخر الزمان ، « شیـــــــــــــــــــعـــیان » هستند…

او نظریه ای ارائه می دهد به نام میکروپولتیک و میکروفیزیک. میکروپولتیک یعنی میل و انگیزه ؛ میکروفیزیک یعنی قدرت.

او می گوید برای پیروزی بر مردم یک کشور ، باید انگیزه مردم را تغییر داد. اگر انگیزه مردم ، که به عنوان یک « فرهنگ » شکل گرفته است ، تغییر کند و به رفاه طلبی و تجمل گرایی و اشرافی گری تبدیل شود ، شما پیروز خواهید شد. و گرنه مانند این است که آب در هاون می کوبید. این انگیزه ها هم تغییر نمی کنند مگر اینکه ارکان یک قدرت برای تغییر دادن آن وارد صحنه شوند.

اینها در یک دوره ای در پی تغییر انگیزه ها بودند ، پس از مدتی گفتند فضای میکروفیزیک یعنی قدرت برایمان آماده است ، لذا در یک دوره ای برای حضور در قدرت به صحنه آمدند و برای حضور در این صحنه ( صحنه قدرت یا میکروفیزیک ) حدود 700 میلیلرد دلار هزینه کردند.

در یک دوره ای ، یکی از اساتید دانشگاه استراتژیک آمریکا به عنوان جامعه شناس هلندی با روادید هندی به جمهوری اسلامی آمد و هشت ماه بر روی جمهوری اسلامی کار تحقیقاتی انجام داد.

وی پس از بازگشت به آمریکا گفت: باید شما ابتدا جهت آندلسیزه کردن ایران تلاش کنید. لذا سال 1370 تا 1372 را سال ترویج فساد اخلاقی قرار دادند.

سال 1372 تا سال 1374 را سال سکولاریزه کردن جامعه قرار دادند و گفتند بایستی کاری کنید که دین از سیاست جدا شود.

از سال 1374 تا سال 1376 را سال واتیکانیزه کردن جمهوری اسلامی قرار دادند و گفتند بایستی کاری کنید که روحانیون به حکومت کاری نداشته باشند. پرچمدار این حرکت را هم آقای منتظری قرار دادند.

از سال 1376 تا سال 1380 را سال تغییر انگیزه ها و اندیشه ها قرار دادند.

از سال 1380 تا سال 1382 را سال حقوق بشر قرار دادند ، تا آنجایی که ما پشت سر هم به عنوان ناقض حقوق بشر محکوم می شدیم.

از سال 1382 تا سال 1384 را سال تلاش برای آزادی و لیبرالیسم مطرح کردند.

از سال 1384 تا سال 1386 را سال رویارویی غرب با شیعه قرار دادند و گفتند که باید در سال 1386 با برنامه ای دقیق ، شیعه را جمع کنیم.

آقای فوکویاما در تبیین چگونگی تغییر انگیزه ها و اندیشه ها می گوید شما بیایید برای غرب یک امام زمان ، یک کربلا و یک ولی فقیه درست کنید. البته لازمه این کار این است که ما یک مکتب جدیدی بسازیم. او یک مکتب جدیدی به نام آوانجلیس عرضه کرد. در آوانجلیس عیسی ناصری خواهد آمد.

او هر چه درباره طول و عرض و ارتفاع امام زمان ما بیان شده است به عیسی ناصری نسبت داده است. او گفته است زمانی که دنیا پر از ظلم و جور می شود ، عیسی ناصری می آید تا دنیا را پر از عدل و داد کند.

بعد این آقای فوکویاما شبکه ای درست می کند به نام TBN که کارش تحلیل وقایعی است که در جامعه رخ می دهد.
وقتی سونامی اتفاق افتاد ، پروفسور « هالدینگ زی » ( شاگرد فوکویاما ) بیش از بیست ساعت تفسیر کرد که این یکی از علائم ظهور امام زمان عیسی ناصری است! هر حادثه ای که رخ بدهد میگوید این هم یکی از نشانه های ظهور است!…
خوب ، اینها گفتند ما امام زمان را درست کردیم. حالا باید این امام زمان را در فیلم ها نشان بدهیم ، کربلا را در فیلم ها نشان بدهیم.
برابر دستور فوکویاما ، فیلم سازی دقیقاً بر اساس مدل جنگ تحمیلی ما شروع شد.

فیلمی ساختند به نام « دسته برادران ».
لفظ « برادر » مال کیست؟ جمله « خسته نباشید » و « برادر » را از کجا گرفته بودند؟

فیلم دسته برادران ، دقیقاً بر اساس مدل « روایت فتح » شهید آوینی ساخته شده است. یعنی با همان اسلوب ، متن و شکل های احساسی و عاطفی که شهید آوینی روایت فتح را درست کرد.

« خسته نباشید برادر » با همان روش و با همان دیالوگهایی که شهید آوینی گفته است ، در این فیلم بیان می شود.

در فیلم دسته برادران ، آمده اند با یک رزمنده پیر دوران جنگ دوم جهانی مصاحبه کرده اند.
این رزمنده پیر در این مصاحبه می گوید:
ما در جبهه در یک جایی قرار گرفته بودیم که همه چیز علیه ما بود. من در آنجا به عیسی ناصری متوسل شدم ، یک مرتبه دیدم نور سبزی از سمت غرب به پیش من آمد و من برای اولین بار عیسی ناصری را در جبهه ملاقات کردم!
در فیلم « نجات سرباز راین» ، از مادر سه شهید تجلیل صورت می گیرد.
در فیلم جنگ پرل هاربر ، تئوری « جنگ ، تا رفع فتنه در عالم » را لحاظ کرده اند.
در فیلم « زمانی که سرباز بودیم » کربلا را بازسازی می کنند که این فیلم بر اساس عملیات کربلای پنج ساخته شده است.
این فیلم بسیار زیباست ، آدم هایی که به اصطلاح در فیلم مجروح می شوند ، یک نفر با درجه سرهنگی می آید و سر این مجروحین را روی پایش می گذارد و از آنها می پرسد: آخرین وصیتت چیست؟ مجروحینی که در لحظات آخر جان دادن و شهید شدن هستند در پاسخ به او می گویند: خون را از چشمم پاک کن می خواهم یک بار دیگر امام زمانم را ببینم. یا می گوید: سلام مرا به امام زمان عیسی ناصری برسان.

یا در قسمت دیگری از فیلم ، یکی از رزمندگان ، لبش را که خشکیده است ، به رزمنده دیگری نشان می دهد ( یعنی تشنه ام ). آن رزمنده دیگر هم زبانش را بیرون می آورد و می گوید: من هم از تشنگی دارم شهید می شوم. این یعنی شبیه سازی کربلا.

در فیلم « سقوط شاهین سیاه »، به درستی صحنه کربلا را به تصویر می کشند.
امام حسین و یارانش در یک طرف و شمر با آن لباس مخصوصش در طرف دیگر است.
در این فیلم ، سربازان آمریکایی با لباس سبز رنگ نقش یاران امام حسین را در صحنه کربلا بازی می کنند و سربازان مقابل آنها ، با لباس قرمز رنگ نقش دشمنان آمریکایی ها را بازی می کنند.

وقتی یکی از سربازان آمریکایی مجروح می شود و بر زمین می افتد ، خون سبز از او خارج می شود. چرا؟ چون رنگ سبز در فرهنگ شیعه مقدس است…
در فیلم « جن گیر » ، یک دانشمند مسیحی که روحانی است ، به کربلا می آید و در کربلا تحقیق می کند تا اینکه به جنازه شهیدی می رسد و می بیند که این جنازه شهید که تازه است ، مومیایی شده است.
این جنازه مومیایی شده به گونه ای به مخاطب القاء می شود که شما می توانید آرمی شبیه آرم جمهوری اسلامی را در آن ببینید.

غروب در آیین مسیحیت ، هنگامه شیطانی است. در حالی که غروب در آموزه های شیعه ، وقت الهی است. در فیلم بیگانه غروب را به تصویر می کشد که در اینجا یک تا چهار دقیقه ایران را به عنوان نماد شیطان نشان می دهند.
در فیلم « دروغهای حقیقی » ، ایران را نشان می دهند. و بعد ایرانی ها را در حالی که بمب اتم ساخته اند و این بمب را برای یک گروه تروریستی عرب زبان ساکن در آمریکا فرستاده اند که این گروه قرار است شهر جورچ واشنگتن را نابود کند، نشان می دهد.

در فیلم « نفوذی » ، یک گروه تروریستی شیعه را نشان می دهد که با یک عرب زبان دیدار می کند ، وقتی این گروه تروریستی دسنگیر می شوند ، در دستهای این گروه ، تسبیح را مشاهده می کنید و بعد هم صدای اذان همراه با « اشهد ان علیاً ولی الله » را پخش می کنند.

در فیلم « نبرد آخر الزمان » ، یک هنرپیشه ای را به کار گرفتند که چهره اش به جرج بوش شبیه است. جرج بوش در این فیلم به مبارزه با شیطان می پردازد ، به گونه ای که قصد دارد دنیا را از عدل و داد پر کند. یعنی القاء می کنند که رئیس جمهور آمریکا مقدمه ظهور امام زمان ( عیسی ناصری ) است.

توجه کنید که جورج بوش در آن سخنرانی معروف ، نگفت که ایران « محور شرارت » است. مترجم اشتباه ترجمه کرده است. جورج بوش گفته است: ایران محور « شیطان » است ، مظهر شیطان است و ما داریم با شیطان مبارزه می کنیم… .

 

******************
نتیجه سحن اینکه:
تمام غرب را قانع کرده اند که آمریکا در مبارزه با شیعه و ایران هیچ منافعی ندارد ، بلکه می خواهد شیطان را از بین ببرد و زمینه ظهور امام زمان عیسی ناصری را فراهم کند.

لذا محور شیطان ، جمهوری اسلامی است و برای اینکه مسلمانان را فریب دهند ، کره شمالی را هم به این محور اضافه کرده اند تا به نوعی بگویند که اصلاً بحث اسلام و جنگ با اسلام مطرح نیست ، بلکه بحث روی قضیه ایران است که محور شیطان و شرارت است.

نتیجه نهایی سخن اینکه: یکی از هدفهای مقابله صهیونیستها با جمهوری اسلامی ، منصرف کردن انسانها از مسیر واقعی خداست و همچنین سست کردن انسانها نسبت به باورهای دینی ، ترویج نگاه آخر الزمانی مطلوب صهیونیسم ، و برتر جلوه دادن یهود نسبت به ادیان دیگر و در نهایت ، ترسیم چهره ای زشت و شیطانی و شرور و تروریست از جمهوری اسلامی است…

پایان.======= منابع:
1. مقاله فوکویاما با عنوان پس از نو محافظه گرایی چاپ شده در نیویورک تایمز: 19 فوریه 2006 قابل دسترسی در آدرس:
httP://www.liberaldemocrat-ir.com
2. مصاحبه فوکویاما با عنوان: آیا لیبرالیسم در نبرد با اسلام رادیکال است؟ قابل دسترسی در آدرس:
httP://www.washin tonPrism.or /showarticle.c m?id=26
3. مقاله تاریخ در پایان تاریخ نوشته فوکویاما ترجمه ابراهیم اسکافی قابل دسترسی در آدرس:
httP://world.iran-emrooz.net/index.PhP?/world/more/12519
4. مقاله اخلاق و فرهنگ در آمریکا; بنیان های متزلزل نوشته فوکویاما به نقل از ضمیمه روزنامه همبستگی، 29/11/81
5. مقاله پس از پایان تاریخ نوشته فرانسیس فوکویاما قابل دسترسی در:
httP://www.liberaldemocrat-ir.com/news.PhP?news=1119
6. httP://www.oPendemocracy.net/democracy- ukuyama/revisited_3496.jsP
7. مقاله دکترین بوش در مورد تحول خاورمیانه شکست خورده است نوشته فوکویاما قابل دسترسی در آدرس:
httP://www.soltv.net/articlesPer/MR-07-01-19- ukuyama.html
8. مصاحبه با فرانسیس فوکویاما. هفته نامه آلمانی زبان «اشترن». ترجمه این مصاحبه قابل دسترسی است در آدرس:
httP://jomhouri.com/a/04int/005455.PhP

منبع : http://jorfian.blogfa.com/post/50

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

18 پاسخ به “نابودی شیعه بصورت نرم از دیدگاه فرانسیس فوکویاما”

 1. ستاره گفت:

  سایتی خوب ولی بی مشخصات نویسنده
  حاضرم شخصا از شما حمایت کنم
  مطالب قوی ولی سایت ضعیفی دارید

 2. سلام بر نشان حیدر کرار ستاره حق 5 تن آل عباء پیامبر فرمود بعد از من امتم 73 فرقه باطل و یک فرقه بحق خواهد بود به علم ابجد فرقه 385 شیعه 385 فقط یک فرقه اهل نجات است و آن شیعه میباشد 73فرقه+1فرقه شیعه = 74 ابجد سه خلیفه کفر و تباهی 74میباشد که باعث شدند دین اسلام 74 فرقه شود جنگ هفتاد و سه ملت همه را عذر بنهچو ندیدند حقیقت ره افسانه زدندسنی وهابی در سراب دین مقامت به کعبه بلند است علی شدی بت شکن به دوش نبی روزی سلمان فارسی مهر خاتم را دید و بالای مهر خاتم جای پایی فرمود ای رسول نازنین خاتم کل مرسلین این دگر چیست فرمود این مهر علیست کرده او من را قبول که شدم من خاتمی نور واحد بوده ایم نزد خدا فاطمه فرمود ای اله نور زیبا را بکن از هم جدا نوری 26 این یکی را هم ببخش بر من و آل مصطفا26 نوری 26 علی 26 وصیت 26 بیعت 26 غدیر 26 انتخاب درست 26 انتخاب بجای26 باثاقی 26 کوثر علی هم شد وصی مصطفا این بت شکن دوش رسول خدافرمود اگر ندیده بودم ولادت علی را به کعبه و شکافتن دیوار کعبه را و آمدن علی با مادرش شیر اسد آورد اسدالله این وصی مصطفی این مرتضی متحریم چه نامم شه ملک لا فتی را نه بشر توانمش گفت نه ملک توانمش خواند متحیرم چه نامم شه ملک لا فتی را حاتمی گفت دیدم من آن کتف نبی دوره خاتم تا به شانه بود علیا یا علیا یا علی کور هم داند وصی خاتمی

  معجزه جمال عرشه خدا بسم الله علی یون مع الحق والحقومع العلی مولاء آیه قرآن بوود نام علی ولسان صدق” علیا غریب غدیر سلام بی یاوری مثل حسن حسین 12 امام مگرنام محمد هم علی نیست آئینه روی محمد علیست صدکتابو صد حدیث آئینه روی محمد علیست جمال محمد سلام علی یون مع الحق تمام لشگری دارم برایت هم تمام بیا یا مولاء یا مهدی یا صاحب العصرو زمان لشگر اعداد بسم الله الرحمن رحیم قدرتی دارد به والله بی نظیر رمز باء بسم الله الرحمن رحیم رمز اسم اعظمی مولاء علی بلغ العلی بکمالهی کشف الدجی بجمالهی حسنت جمیع خصالهی صلو علیه و آلهی جمالتو عشق است جمال محمدی صفای تو یا قائم آل محمدی من کنتو مولاء فهذا علی مولاء تو چقدر زیبا علی واری خدا کند که بیاییأَطِيعُوااللَّهَ وَ أَطِيعُوا الرَّسُولَ اولی الا مرمنکم کجایی سلام عشق کوثروجانه رسول کجایی سلیمان کجایی غریب یدالله به والله تو شاهی عزیزی سلیمان کجایی تو محبوب قلب همه شیعه هایی تو جانی تو هایی تو هویی کجایی جمالت الهی شوم من فدایت کجایی بجز تو ندارم ندانم کسی را تو عشقی تو سالار مایی تو خوبی چقدر هم که آقای مایی الهی تو ماهی تو خورشید مایی جمالت خدایی خدا کند که بیایی

  اسم اعظم بکند کار خود ای دل خوش باش که به تلبیسو حیل دیو مسلمان نشود

  جنگ هفتاد و سه ملت همه راعذر بنهچو ندیدند حقیقت ره افسانه زدند اسم اعظم بکند کارخود ای دل خوشباش که به تلبیسو حیل دیومسلمان نشود

  این جانب با مسئولین ایران هیچ نسبتی ندارم و چشم دیدن دشمنانشان جیره خوران آمریکا و انگلیس را هم ندارم من نوکر نوکر قائم آل محمد و جانشین مختار ثقفی هستم منتظرم مولایم ظهور فرماید و من کارم را شروع کنم هدایت اخلاق ابجد ریاضی در قرآن خواهش میکنم اینقدر پیام ندهید وقت مرا میگیرد برای شیعه شدن فقط کافیست بگوئید اشهد ان علی والله همین شما شیعه مولاء علی میشوید به ابجد ظالم 971- 430 مقصر = 541 عمر و ابوبکر 541 علمی صحبت کنیم علم ابجد قرآن تقدیم میکندشیعه یعنی قو ل هو الله احد فرقه های دین همه باطل بوود جمال جمیل محمد سلام علی یون مع الحق تمام تو اسرار هویی ان الحق علی شدی بت شکن هم به دوش نبی جوانمرد عالم علی زاده محراب شهید محراب علیست مردم دشمن آنند که نمیدانندامام علی درهمه عصرها مردمی پست و ملحدمیآیند آیه قرآن هم بیاوری حق را نخواهند پذیرفت خدا گمراهان را هدایت نخواهد کرد همانطور که گرگ سگ نمیشود فرموداین آیه قرآن به ابجد صغیر و کبیر ابجد ابوبکر عمر و عثمان میباشد1202 ان من المجرمین منتقمون ما مجرمان را سخت انتقام میکشیم 1202سجده آیه 22 شیطان 22 عمر 22 ابابکر22 هذیان 22 دروغ 22 بدبختی 22 عمر 22شیطان22کور 2222تکبر22 کید 22روباه 22 منکر 22 عمر22 شرابیا 22 شیطان22 بمکر22 ملحد22 تکبر22 کید22 دروغ 22 نیرنگ 22عمر22هرکس یک آیه قرآن مثل این صغیر و کبیر بیاورد من دینش را میپذیرم

  با مردان رجس پلیدی615-541=74 ابجد صغیر سه خلیفه 74 میباشد

  به ابجدشیطان370+245 اسلامه حق=615- 541عمرابوبکر = 74 ابجد صغیر سه خلیفه ۷۴ابوبکر 27+22 عمر+25 عثمان = 74 ان من المجرمین منتقمون 74 ابجد صغیرسه خلیفه باعث ۷۴ فرقه شدن دین اسلام شدند =با مردان رجس پلیدی615-541=74 ابجد صغیر سه خلیفه 74 میباشد

  به ابجد نقض اسلامی۱۰۹۲+110علی = ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲حکم اسلام را نقض نمودندو عهدشکن شدندبعد از غدیر این سه خلیفه کافر شدند کسیکه عهد خود را بشکند کافر میشود74ان من المجرمین منتقمون74ابجد ابوبکر27+22عمر+25 عثمان=74والشجرتهاالملعونه 74فرقه شدن دین اسلام عمر ابوبکرو عثمان . شیعه یعنی قول هو الله احد فرقه های دین همه باطل بوود بن غارت گر 1853 -1312چهار خلیفه = 541 عمر310+231 ابوبکر= 541

  ابجدچهارده معصوم کل ائمه 1743 منهای ابحد سه خلیفه کفر 1202= 541 ابلیس کافرانه ملحد 541 عمر310+231 ابوبکر= 541 عمر و ابوبکر541قاتلی541

  عداوتین541 عمر ابوبکر 541 قاتلی 541فاسد دین وقحافه 541قلدره دینه اسلامیا 541

  فتنه گران 786- 245 اسلامه حق = 541 ابوبکر عمر 541+430 مقصر = 971 ظالم به دست میآیداسلامه حق 245منظور علی 110+135 فاطمه = 245اسلامه حق علی و فاطمه میباشد 245-231 ابوبکر = 14 معصوم به ابجد ظالم ۹۷۱-۴۳۰مقصر = ۵۴۱ ابجد ابوبکر و عمر =مردکافر ۵۴۵-۴خلیفه =۵۴۱ عمر310+231=541 روز قیامت جواب خدا را چه میدهید اینقدر بدبخت نباشید و گمراه خسر الدنیا وآخره

  کافر دینه اسلام 502 – 541عمرابوبکر =ابجد صغیر 49 عمر22+27 ابوبکر= 49 میشودبه ابجد اشراردینها 772-541= 231 ابوبکرابوبکر231رکب وبا231ابوبکر231نفاق231 عصیان231 دزده دینه اسلامی 231 راه دزدی231 دزده دینه اسلامی 231دزدا فدک نگو نه 231به دقل باز کودن 231فقان 231احمق ملحد 231با ناحق دینه 231 نفاق231

  به ابجد کفر منافق ۵۷۱ – ۳۰ جزء قرآن = ۵۴۱ ابجد ابوبکر و عمر ۵۴۱ مرگ کافر ۵۴۱ فلاکتی ۵۴۱ ابجد عمر و ابوبکر 541 فلاکتی

  فتنه ها 541قاتلی541 هفت گناه 541 شرما541 مشرگا 541فلاکتی541بعهد شکنهای دینی541حیله گر روباهه دینه541 قاتلی541عمرابوبکر541 مرگ کافر541بعهدشگنهای دینی541شمرا541 قاتلی 541 فتنه ها 541 شرما541 مشرگا 541 فلاکتی 541 عمر ابوبکر 541 بعهدشگنهای دینی541شمرا541 قاتلی 541عمر 310+231ابوبکر=541به قلدر دین اسلام 541گربه روباها بدجنس 541عداوتین541 عمر ابوبکر 541 قاتلی 541فاسد دین وقحافه541قلدره دینه اسلامیا 541

  541قاتلی 541 مرگ کافر 541 ابجد عمر و ابوبکر 541 فلاکتی 541قاتلی 541 مرگ کافر 541 خفاش مقصری ١٢٠٢ بترتر١٢٠٢
  خفاش ٩٨١-٤٤٠مقصری=٥٤١با خباثتها 1512-1202 سه خلیفه = 310

  عمر310جاهل منافق310ندای مرگه 310 310حرامزاده پلید 310 عمر 310 منکر 310 نیرنگ 310 کفری 310 مار زنگی 310 نمرودی 310 دزدان فدکه فاطمه310 حرامیان 310بی ایمانه دین اسلام 310گبر پلیددین310 عمر310جاهل منافق310 حرامزاده پلید310عمر310 منکر 310نیرنگ 310کفری310 مارزنگی310 جانوره پلیدا 310 310نمرودی310 دزدان فدکه فاطمه310دزدان فدکه فاطمه310 310حرامیان310 بی ایمان دین اسلام 310کبرپلیددین310دقل باز ملحد310بقلدره دینه310کلب کلب هار 310نارجهیما 310سم ری310سامری قوم محمدعمرابن خطاء 310 گمراه دین310جهل مرکبی310با کافرها310بانادانه دین اسلام310 بمردک پلید310 آشوبا310 دقل بازملحد310کفری310منکر

  ابوبکر231 نفاق 231 عصیان 231دزده دینه اسلامی 231 راه دزدی231 دزده دینه اسلامی231به دقل باز کودن 231فقان 231احمق ملحد231 دزد فدک نگو نه 231 بکودن احمق231 احمق ملحد231 در یکی از وبلاگام 231 نام برای این کافر دزد آورده ام

  به علم ابجد ظالم 971 – 430 مقصر = 541 عمرابوبکر 541+430 مقصر = 971 ظالم به دست میآید971-310 عمر = 661 عثمان

  به ابجد کودتا 431 +110 علی= 541 ابوبکر و عمر بر علیه علی مولای جهان کودتا نمودندبه ابجد کافران دین اسلام 553- 12 امام = 541عمرابوبکر541

  هفت گنه کبیر 772-541 عمر و ابوبکر= 231 ابوبکر 231+430مقصر = 661 عثمان 661+310عمر= 971 ظالم -430 مقصر = 541 ابوبکر عمر 541به قلدر دین اسلام 541

  خائنان 772-541 عمر و ابوبکر = 231 ابوبکر جزو خائنان به رسول خدا بوده الله اکبر کلمات هم غوغا نموده اند به ابجد اشراردینها772-541 عمر و ابوبکر= 231 ابوبکر دو سال خلافت نکرده از دنیا رفت

  به دزد سر گردنه 541 هفت گنه کبیر 772-541= 231 ابوبکر 231+430مقصر = 661 عثمان 661+310عمر= 971 ظالم -430 مقصر = 541 ابوبکر عمر 541به قلدر دین اسلام 541

  به ابجد کودتا 431 +110 علی= 541 ابوبکر و عمر بر علیه علی مولای جهانکودتا نمودندبه ابجد کافران دین اسلام 553- 12 امام = 541 به ابجد 1128-1202سه خلیفه = 74 ابجد ابوبکر27+22 عمر +25 عثمان = 74دین اسلام شدندمقصر430-60پلیدیها=370شیطان-60 پلیدیها = 310 عمر از شیطان پلیدتر بوده است

  تفرقها 786- 245 اسلامه حق= 541 هفت گناه 541 فتنه ها 541عمر و ابوبکر541= 541+430 مقصر = 971 ظالم به دست میآید به ابجد 541 به قلدر دین اسلام 541 قاتلی 541مرگ کافر 541سگ صفتیا 541عمر ابوبکر541 مرد کافر545-4 خلیفه= 541 ابوبکر و عمر 541 +430مقصر= 971 ظالم به دردهای دین اسلامی772-541 = 231 ابوبکرخر800-430 مقصر = 370 شیطان – 60 پلیدیها = 310 عمر از شیطان خر تر بوده است ظالم 971- 430 مقصر = 541 عمر و ابوبکر541+430مقصر=971 ظالم به دست میآید 971+231 ابوبکر= 1202 سه خلیفه ابولهب عموی پیامبر بود نکند شما در ایران باشید و طرفدار شیعیان علی نباشید و روز قیامت شما با دشمنان علی محشور خواهید شد خیلی باید آدم احمق نادان پلید خبیث کودن باشد که حق را نپذیرد

  یا علی نام همین قائم بوود مظهر عشو صفای دین بوود عشق تو در هر دلی باشد علی شاه مردان دین او کامل بوود یابن طه یابن یاسین یابن حیدر یابن نور کی شود روزی که از کعبه بنمایی ظهور یاورانت اشگ میریزند چه جور دائمن دست دعا دارند برایت کوه نورصاحب کل نورا” علی فوق کل نور یاوراسلامو قرآن بنمایی ظهورنام حیدریا علی مولاء یکیست آئینه روی محمد علیست عشق یعنی قدرت پروردگارنام آوری خیبر کنی بت شکنی دوش نبی هم ثاقی کوثر علی این نام محمد است علی میبینی آئینه روی محمد علیست همین بس که نام محمد علیست شهادت میدهم والله به قرآن وصی این پیامبر یاور آن در عرش نوشته با خط جلی وارث خاتم بوود مولاء علی قسم به ذات کبریاء که جانشینه مصطفی بوود علی مرتضی تقدیم به روی ماهت یا قائم آل محمدی به ابجد امام 82 مهدی هم به دو ابجد 82 فقط مهدی امام است 59=9+5= 14 گل معصوم

  به ابجد اشراردینها 772-541= 231 ابوبکر

  بعد از غدیر این سه خلیفه کافر شدند کسیکه عهد خودرابشکند کافر کافر دینه اسلام 502 – 541 = 49 عمر22+27 ابوبکر= 49 میشود سرکش ترینیا 1251 -1202 سه خلیفه = 49 به ابجد مقصرا431 +110 علی =541 ابوبکر و عمر 541 +430 مقصر = 971 ظالم منهای 310 عمر = 661 عثمان

  به ابجد خائنان 772-541 عمر و ابوبکر = 231 ابوبکر جزو خائنان به رسول خدا بوده الله اکبر کلمات هم غوغا نموده اند با خباثتها 1512-1202 سه خلیفه = 310عمر به ابجد اشراردینها772-541 عمر و ابوبکر= 231 ابوبکر عمربا خباثتها 1512-1202 سه خلیفه = 310

  هفت گنه کبیر 772-541 عمر و ابوبکر= 231 ابوبکر 231+430مقصر = 661 عثمان 661+310عمر= 971 ظالم -430 مقصر = 541 ابوبکر عمر 541به قلدر دین اسلام 541 نظر ندی یه موقع خدا قهرش میگیره

  خداوند سال را بخاطر 5 تن و 12 امام و 14 معصوم سال را 365 روز قرار دادضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست ضرب 5 تن در خودش ضرب 12 امام در خودش ضرب 14 معصوم ضربدر خودش جمع سه ضرب میشود 365 روز سال = 196+144+25= 365 روز ساله ابجد365 براهی اسلامیه 365شاه جهان 365 حجاب قرآن 365ابجد حق اسلامیه 365 قرآن طه 365روز سال 5+6+3= 14 معصوم ابجد کل 5پنج تن آل عباء 583 یگانه دینه الهیه اسلام ناب محمد و علی 583مکتب ابجد علیا 583نشانه حق اسلامه651-541 عمر ابوبکر= 110علی علی ضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست با هر تپشی که در دله آگاه است یک نغمه لا اله الا الله است تو حیدو نبوتو امامت هر سه در گفتن یک علی ولی الله است شیعیان در هر کشوری باشند امانتهای ما در آن کشور میباشند و روزی فرا برسد که بگوئیم با امانتهای ما چه کردید هر کاری کردید بسر شما خواهیم آورد ازطالبان میپرسیم و یکی یکی آنها را به همان شیوه مختار سزایش را خواهید چشید شیعه مرد است اگر بداند فرقه ای زیباتر وجود دارد میپذیرد و نامرد نیست شیعه برترین و بدنبال بهترین است مارمولکهای وهابی مولوی از مناظره با جوانان شیعه هم فرار میکنند چه برسد به علماء شیعه اگر ده هزار مولوی را جمع کنی یک بچه 7 ساله شیعه که همه ادیان را به مناظره دعوت میکنه و هیچ عالمی جرات نمیکنه با شبکه اهل بیت مناظره کند ده بار شبکه اهل بیت زنگ زدم که با علم ابجد قرآن در باره کفر 74 فرقه ابجد ابوبکر27+22 عمر+25 عثمان= 74 ان من المجرمین منتقمون 74والشجرتها الملعونه 74فرقه شدن دین اسلام ابوبکر27+22 عمر+25 عثمان = 74روزبعد دختر عزیز رسول خدا را به شهادت رساندند ابوبکر دوسال خلافت نکرده ازدنیارفتجمالتو عشق است یا علی متحریم چه نامم شه ملک لا فتی را نه بشر توانمش خواند نه خدا توانمش گفت شه ملک لا فتا را بخدا قسم تو ماهی تو وصی مصطفایی جمال محمد سلام علی یون” مع الحق تمام تو اسرارهویی ان الحق علی شدی بت شکن در کعبه بر دوش نبی مولاء علی

  سلام بر امام حق مولاء صاحب الزمان پس ما کجا شما را زیارت کنیم من میرم توی خیابان آسمانها را نگاه میکنم ببینم صحیحه آسمانی نازل میشه راه بیافتم بیام هر جا بری باتم من دیگه خونه برو نیستم که بخوام بگردم اینها انصار رسول خدا بودند نام ما چیه مولاء جانه مولاء بگو مردی از انصار نزد پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم رفت و گفت: «ای رسول خدا! من طاقت دوری شما را ندارم . گاهی همین که به خانه می‌رسم، به یاد شما می افتم و خانه و خانواده را رها می‌کنم و به سوی شما می آیم تا چشمم دوباره به جمال شما روشن شود . اکنون در این فکرم که در روز قیامت وقتی شما در بهشت به بالاترین مقام می رسید، من چگونه به شما دست یابم.» پس از این سخنان، آیه 69 سوره نسا بر پیامبر فرود آمد: «و من یطع الله و الرسول فأولئک مع الذین انعم الله علیهم من النبینو الصدیقین و الشهداء و الصالحین و حسن اولئک رفیقا»آنان که از خدا و رسول او پیروی می کنند(در روز قیامت) با کسانی هستند که خداوند به آنها نعمت بخشیده است:پیامبران (انبیاء) و راستان (صدیقان) و شهدا و نیکوکاران (صالحان)،که رفیقان و همنشینانی نیکو هستند. رسول خدا آن مرد را فرا خواند و این آیه را برایش خواند و به او بشارت همراهی با خود در بهشت را داد.بحارالانوار، ج17، ص14 مجالس (شیخ طوسی)با اینجانب مناظره در کفر تمام ادیان تا بحال هیچ عالمی که به علم ابجد قرآن واقف باشد تماس نگرفته و ایشان فرمود من نمیدانم علم ابجد واقف نیستم عجز خود را ثابت نمود مناظره به صد طریق که شخص آیه ای از قرآن و ابجد آن را میآورد و کفر خلفاء را ثابت و شخص دیگر یا ضد آن یا آیه ای قرینه یا مثل آن با ابجدش میآورد هر کسی نتوانست او بازنده است

  124هزار پیامبررا خدا انتخاب نمود در آیه124 بقره میفرماید خداپیامبروامام راانتخاب میکند هرپیامبری جانشین برای خودش انتخاب میکند74روز بعد از وفات پیامبر درب خانه جان و روح پیامبردخترش را به آتش کشیدندو یگانه یادگار پیامبر خاتم را شهید نمودندجانش را فدای امامت نثار کرد امامت482-541 عمر ابوبکر=59تا مهدی بیاید و انتقامشرا بگیرد 9+5=14 معصوم 4+1= 5 تن آل عباء چندآیه قرآن در باره اهل بیت میخواهید اهل البیت و یطهر کم تطهیرا شما هم یک آیه در باره اهل وهابی عمر و ابوبکر بیاورید بخدا من جای شما خجالت میکشم از این به بعد هر کی پرسید مذهب شما بگوئید اسلام شیعه تا خجالت بیش ازحدنکشید خداوند میگوید در دلهای اینها مرض است تا ما نخواهیم هدایت نخواهند شد ابجد حضرت مهدی 59 این آیه هم 59 کلمه دارد «وَ نُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِينَ» 59 ائمه شیعه یک واقعیت واضع و روشن است بخدا از 500 آیه ای که در باره ائمه واضع و روشن یک آیه در باره وهابی عمری ابومکری رکب وبا بود یک غوغایی راه میانداختند در عالم که نگو این آیه زیبا ابجد امام مهدی و ظهور حضرت مهدي (عج) میباشد وسابقون سابقون اولئک مقربون اهل بیت قرن اول بوده اند ولی چهار امام اهل سنت احمد حنبل شافعی مالکی قرن ابوحنفی دوم بوده اند ما فقه خود رااز اهل بیت گرفته ایم ولی اهل سنت قرن دوم آنهم از شاگردان امامان ما شما بر حق نمیباشید دو تا آیه قرآن بیاور به ابجد ابوبکر و عمر و عثمان من کمک میکنم یک آیه به ابجد کبیر و صغیر عمرو ابوبکرو عثمان میآورم آیه 22 سجده ان من المجرمین منتقمون 74 ابوبکر27+22عمر+25 عثمان=74دین اسلام74فرقه شد 74روز بعد از وفات پیامبر درب خانه دختر پیامبر را به آتش کشیدند و شهیدش نمودند و 11 امام اهل بیت رسول خدا را شهید نمودند 4+7=11 فقط خدا شاهد است حق با شیعه میباشد وگرنه اگر مرد میباشید دو تا آیه بیاورید وَ وَهَبْنَا لَهْم مِّن رَّحْمَتِنَا وَ جَعَلْنَا لَهُمْ لِسَانَ صِدْقٍ عَلِيّاً (سوره مریم : آية 50 ) ابوبصیر از امام صادق علی زبان صدق و راستی غدیر میباشد …

  به ابجد غدیر 1214-1202 سه خلیفه=12 امام بحق به ابجدراه خدا911واکثرهم لایعقلون541عمرابوبکر541+370 شیطان= 911 راه خدارابر عکس میبینند به ابجد دین خدا 669-541 عمر ابوبکر= 128 امام حسین 128 دین خدا میباشد عمرابوبکراز شیطان پلیدترعمروابوبکر541+430 مقصر= 971 ظالم به دست میآید 971 ظالم یعنی کسی که عبادتخدا بجای نمیآورد1+7+9 =17مقصر430-60پلیدیها=370شیطان-60 پلیدیها = 310 عمر از شیطان پلیدتر بوده است عمر میگفت بخن بخن بدبخت بدبخت شدیم خداوند میگوید پرده سیاهی در قلوب این کافران وهابی و تا خدا نخواهد هدایت نخواهند شد به ابجد خائنان 772-451 عمر و ابوبکر = 231 ابوبکر جزو خائنان به رسول خدا بوده الله اکبر کلمات هم غوغا نموده اند .

  با سلام با وضوء وارد شوید اینجایاران حضرت ولی عصر(عج) در حال نیایش هستند برای سلامتی مولاء هر روز 2رکعت نماز بعد از نماز صبح صلوات بفرستید برای ظهور مولآی عالم برای بزرگ شدن صفحه وبلاگ کنترل را بگیریدو قلتک موس را به جلو بچرخانید بزرگ نمایی میشود به ابجد ظالم 971-430 مقصر=541 عمر و ابوبکر 541 + 430 مقصر= 971 ظالم -310 عمر=661عثمان این معادله ظالم و مقصر سی مرحله میباشد خودتان حساب کنید=365 بیداریه جهانی دین 365 به ابجد اسلامه حق 245 منظور علی 110+135 فاطمه = 245 اسلامه حق 245 – 786 سر درد شدید =541 عمر و ابوبکر ویروس دین اسلام468-541= 73 فرقه بیمار میباشند

  انقلاب ایران با نظر و تائید حضرت بقیه” العظم صلوات الله علیه صورت گرفت برای جهاد هم شخصا حضرت مهدی (عج) به اینجانب اجازه جهاد فرمود ابجد کبیر مهدی59 ضربدر 23 صغیر = 1357 پیروزی انقلاب ایران با عنایت مولاء مهدی میباشد بر شکاکش لعنت خدا و پیامبر باد به ابجد خط عصمت چهارده معصوم 1670+73 فرقه = 1743 ابجد گل چهارده معصوم 1743 اگر 73 فرقه گمراه میخواهند هدایت شوند با ید به 14 معصوم و12 امام تماس بگیرند متوسل بشوند برای تماس باید خط داشته باشی خط خدا 1214 غدیر 1214به ابجد 14 معصوم و12 امام میشه به ابجد 1214 خط خدا 1214 غدیر 1214 دوازده امام 12+14 معصوم = 26 راه حق 26 علی 26 وصیت 26 بیعت 26 غدیر 26 انتخاب درست 26 انتخاب بجا ی 26 امام دین 26 مرد خدا ی 26 گفت پیغمبر به کعبه اینچنین نیست جز حیدر امیرالمومنین امیرالمومنین در کعبه دوشش کسی غیر از علی نیست جانشینه حق پیغمبر علیست مگر نام محمد هم علی نیست تا بکی گمره تو باشی ای مریض شیعه با حق است چون آب زلال خود به گنگی تو نزن مانند لال

  کانال 22 شیطان 22 عمر 22 ابابکر22 هذیان 22 دروغ 22 بدبختی 22آیه 22 سجده =ان من المجرمین منتقمون74 ما مجرمان را انتقامی سخت خواهیم گرفت به ابجد صغیرو کبیر این آیه هم باز ابجد سه خلیفه کفر میباشد 74 دین اسلام 74 فرقه شد 74والشجرتها الملعونه 74فرقه شدن دین اسلام ابوبکر27+22 عمر+25 عثمان = 74روزبعد دختر عزیز رسول خدا را به شهادت رساندند ابوبکر دوسال خلافت نکرده ازدنیارفت{ قال رسوالله} کتابی الله و عترتی 1587-1202 عمر ابوبکرعثمان = 385شیعه385 پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد ریاضی قرآن فرقه 385 شیعه 385 مرد عالم 385 شهید بدین 385با حکم دینی اسلام بحق 385معجزه دینه اسلامه385 موسی به هارون385 با دین اسلام واقعی 385 با اهل مقدس اسلام 385ره امام زمان 385

  یکی از برادران اهل سنت نمره 1000 داده و فرموده من با نمره 1000 شیعه شدم آفرین بر شما به هزارنام خدا قسم به ابجد محمد مصطفی 92 قسم 1092- 1202 سه خلیفه ناحق = 110 علی مولاء و مقتدای جهان است این آیه قرآن هم به ابجد کبیر هم به ابجد صغیر ابحد ابوبکر و عمر و عثمان میباشد آیه 22 سجده ان من المجرمین منتقمون1202 ما مجرمان را انتقامی سخت خواهیم گرفت به ابجد صغیر هم باز ابجد سه خلیفه کفر میباشد 74 دین اسلام 74 فرقه شد 74والشجرتها الملعونه 74فرقه شدن دین اسلام توسط سه بیمار

  وَ وَهَبْنَا لَهْم مِّن رَّحْمَتِنَا وَ جَعَلْنَا لَهُمْ لِسَانَ صِدْقٍ عَلِيّاً ابوبکر رکب وبا دوسال خلافت نکرده از دنیا رفت قاتلان امام حسین دوسال نشده مختار رحمت اله علیه همه را به درک واصل کرد اگر مختار انتقام امام حسین را نمیگرفت این ننگ تا روز قیامت بر پیشانی وهابی ها میماند (سوره مریم : آية 50 ) ابوبصیر از امام صادق علی زبان صدق و راستی غدیر میباشد خجالت بکشیدچه مبارک سحری بودو چه فرخنده شبی لیه” القدر به کعبه علی دوش نبیست به ثنای اسم اعظم شده چون علی محمد بدرید کعبه از هم شده بت شکن به کعبه اسدالله اعظم منجی عالم فدایت یا علی گفت پیغمبر به کعبه اینچنین نیست جز حیدر امیرالمومنین در عرش نوشته با خط جلی وارث خاتم بوود تنها علی قسم به ذات کبریا که جانشینه مصطفی بوود علی مرتضی آیه 124 بقره فقط خدا امام و پیامبر 124هزار پیامبر را انتخاب میکند در غدیر خم شده کامل که دین تف به روی کافرانو مشرکین مگر نام محمد هم علی نیست وقت آن شد شیعه گردی ای عزیز تا بحال هم بوده ای گمراه مریض بس نباشد این همه گمراه مریض تا به کی گمره تو باشی ای عزیز راه حق باشد شیعه قائم آل محمدی بفرست به روی ماهش یک صلوات محمدی

  اسلامه حقی 255+110علی=365 روز سال اسلام 132+92 محمد +110 علی+31 کلام حق نور قرآن =365 روزسال در زمان ظهور مهدی شهدای دعای عهد زنده و به یاری مولاء خواهند شتافت نور256+110 علی = 366 روز سال

  سلام بر 5 تن آل عباءدست ما را هم بگیر جان مولایم خدا سلام همیشه انلاین 5 نفرسلام به روی یاوران مولاء سلام برصبح سپید بهار نسیم عشق ظهورت دارد میوزد بماسلامبر صبح ظهور مولاء فرندان شیعه ات بیدار شده اند ظهور یک ستاره ازمشرق درآخرالزمان و عالمگیر شدن دین کربلای حسین تشیع قائم آل محمداز اهلبیت محمد و علی و بزودی آسمان را نورباران خواهد کرد آمدن منجی عالم جهانرا روشن خواهدنمود قلبها از شادی میتپد برای ظهورت بیا ای جان عالمی به فدایت بیاپرده غیب رابزن کناربجمع عاشقانت بیاچهره الهیت رانمایان کن قلبهای عاشقان پرازایمان کن بلغ العلی بکمالهی کشف الدوجا بجمالهی حسنت جمیع خصالهی صلو علیه و الهی چه جمال با صفایی شده نامت الهی هم ساقی کوثر علی حیدر علی هم سبط پیغمبرعلی

  حضرت علی یک کاروان شتر از دل کوه بیرون آورد وقتی در کعبه متولد شد دیوار کعبه شکافت علی در کعبه چون آمد به دنیا شکاف کعبه میگوید همین را بی اذن علی قدم مزن بر محراب هم زاده محرابو شهید محراب علیست سایه پیغمبر ندارد هیچ میدانی چرا آفتابی چون علی در سایه پیغمبر است این مقاله جواب شکاف کعبه میباشد به شکاف کعبه بنگرکه زده به کعبه لنگرتو ببین روی حیدر بت شکن هم ثاقی کوثر علی چه مبارک سحری بودچه فرخنده شبی لیه”القدر به کعبه علی دوش نبی حمدو قلهو آیه” الکرسی به عرش کبریاء مدح او گوید به دوش مصطفی این مرتضی به ثنای اسم اعظم شده چون علی محمد بدرید کعبه از هم شده بت شکن به کعبه اسدالله اعظم به ابجد فلسفه 255+110 علی = 365 روز سال فلسفه دین 319 شهید 319 +46 لا اله الا الله = 365 روز سال 6+5+3= 14 معصوم محمد 20+26 علی = 46 لا اله الا الله 46 = فروع دین 6+4= 10

  بیمار 253-231 ابوبکر= 22 عمر 22 شیطان22 ابابکر 22 مقصر 22 دروغ 22 بدبختی 22 ملحد 22 هذیان22 لعنت 22 عمر22کور 22تکبر22 کید 22روباه 22 منکر 22 عمر22 شرابیا 22 شیطان22 بمکر22 ملحد22 تکبر22 کید22 دروغ 22 نیرنگ 22 منکر22 بدبختی 22 عمر 22 ابابکر22 شیطان 22لاشخورا 22 گور خر 22کن به ابجد خود حساب تف به روی آن جناب تف به روی هر کسی نادان بوود هم طرفدار ابوبکرو عمر عثمان بوود ابجد شیطان صفت منافق کفر به کسی میگویند که ۳۰ جزء قرآن را قبول ندارد به ابجد کفر منافق ۵۷۱ – ۳۰ جزء قرآن = ۵۴۱ ابجد ابوبکر و عمر ۵۴۱ مرگ کافر ۵۴۱ فلاکتی ۵۴۱ ابجد عمر و ابوبکر 541 فلاکتی 541قاتلی 541 مرگ کافر 541 ابجد عمر و ابوبکر 541 فلاکتی 541قاتلی 541 مرگ کافر 541 خفاش مقصری ١٢٠٢ بترتر١٢٠٢
  خفاش ٩٨١-٤٤٠مقصری=٥٤١ابجدسه خلیفه [جهاد نکاح یا جهاد زناه با سلام به مسئولین تونس بفرمائید اگر شما نگران اسلامه حق 245 اسلامه حق 245 منظور علی 110+135 فاطمه میباشد اگر شما نگران میباشی این 600 نفر را به سوریه تحویل بده تا در 30 روز به آنها اسلامه حق نشان داده شود و آموزشهای عقدیدتی دیده و به کشورشان باز گردند پیامبر فرمود هر کسی از اسلامه حق 245 دوری کند دوزخی خواهد بود پیامبر فرمود فقط یک فرقه اهل نجات است به ابجد قرآ ن فرقه 385 شیعه 385 مرد عالم 385 شهید بدین385 به والله به ذات خدا قسم اگر شما 385 میشدید من قبول میکردم به ناموس محمد و علی قبول میکردم شما هم حق را قبول بفرمائید تا با شیعیان در بهشت محشور شوید ان شاء الله ظالم 971 منهای 430 مقصر = 541 ابوبکر و عمر 541 لعنت خدا بر ظالم و مقصر دین اسلام عید= غدیر به ابجد ۱۲۱۴منهای ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان =۱۲حق۱۲اسلام ۱۲حکم خدا ۶۷۳ +۵۴۱ ابجد ابوبکر و عمر=غدیر ۱۲۱۴- ابجد سه خلیفه ۱۲۰۲= حق ۱۲ اسلام ۱۲ قلب ۱۲ جانها ۱۲ ساعت ۱۲ بماه ۱۲ حم۱۲به ابجد مردان شیطان ۶۱۵-۵۴۱ عمر و ابوبکر ۵۴۱مرگ کافر=فلاکتی۵۴۱ = ۷۴ ابجد صغیرسه خلیفه باعث ۷۴ فرقه شدن دین اسلام شدند74 و الشجرتها الملعونه74 به ابجد نقض اسلامی۱۰۹۲+ ۱۱۰ علی = ۱۲۰۲ ابجد ابوبکر و عمر و عثمان ۱۲۰۲حکم اسلام را نقض نمودندو عهد شکن شدندبعد از غدیر این سه خلیفه کافر شدند کسیکه عهد خود را بشکند کافر میشودبه ابجد مقصرا 431 +110علی =541 ابوبکر و عمر 541 +430 مقصر = 971 ظالم منهای 310 عمر = 661 عثمان

  ازکار مولایم مهدی صاحب الزمان در حیرتم آقا خیلی فدات کار را به دست کاردان میسپره از اول هم آقا میدونست یک عاشق بیکار را به کار وادار کنه اسلامه حق 245 منظور علی 110+135 فاطمه = 245 +92محمد = 337 ره اسلام 337یاران دینی 337 اصل دینه اسلامی337 بمدار دین 337 با رکن دین 337 ره اسلام 337با راه حسین337 یعنی محمد 92+110علی +135 فاطمه = 337 یعنی 7ضربدر3ضربدر3= 63 ضرب عالم امکان محمد استو جمال محمد علیست کف دستت نوشته 81-18 ذالحجه غدیر خم = 63 نشانه غدیر است یعنی 3 ضربدر6= 18 ذالحجه غدیر هم نشانه پیامبر و علی با انگشت دستت بگو 63 شهادت بده انگشت شهادت را ببند یعنی حق با سه تن نیست انگشت شصت که ناز شصتت حق با علیست حق با سه تن نیست در مکه به سه شیطان سنگ میزنیم

  سیاهی لشگر نیاید به کار که یک مرد جنگی به از صد هزار لینک اتو ماتیک پیائین همین صفحه میباشد با وضوء وارد شوید اینجا ادامه صحرای کربلاست منجی عالم نظاره گر است اینجا یکی از فرزندان علمدار به میدان آمده بجای کمک به او تیرها به گلویش میزنند تا صدایش خاموش گردد سلاح او علم ابجد قرآن است علمی صحبت کنیم اینجا بجای کشتن انسانها آنها هدایت میشوند و روح آنها زنده میشود به ابجد ظالم 971 – 430 مقصر = عمرابوبکر541 فتنه ها 541 هفت گناه 541 شرما541 مشرگا 541فلاکتی541بعهد شکنهای دینی541حیله گر روباهه دینه541 قاتلی541عمرابوبکر541 مرگ کافر541بعهدشگنهای دینی541شمرا541 قاتلی 541 فتنه ها 541 شرما541 مشرگا 541 فلاکتی 541 عمر ابوبکر 541 بعهدشگنهای دینی541شمرا541 قاتلی 541عمر 310+231ابوبکر=541به قلدر دین اسلام 541گربه روباها بدجنس 541عداوتین541 عمر ابوبکر 541 قاتلی 541مرگ کافر541 عمر 310+231 ابوبکر عمر=541 +430مقصر=971 ظالم 971-661 عثمان = 310 عمر +661 عثمان=971 ظالم سی مرحله دارد این معادله خودتان حساب کنید معادله ظالم و مقصر یکی از عجایب عالم در علوم ریاضی قرآنی میباشد هفت گناه اول شرک به خداست به دزد سر گردنه 541 هفت گنه کبیر 772-541= 231 ابوبکر 231+430مقصر = 661 عثمان 661+310عمر= 971 ظالم -430 مقصر = 541 ابوبکر عمر 541به قلدر دین اسلام 541

  به ابجد کودتا 431 +110 علی= 541 ابوبکر و عمر بر علیه علی مولای جهانکودتا نمودندبه ابجد کافران دین اسلام 553- 12 امام = 541 به ابجد 1128-1202سه خلیفه = 74 ابجد ابوبکر27+22 عمر +25 عثمان = 74دین اسلام شدند
  \
  مقصر430-60پلیدیها=370شیطان-60 پلیدیها = 310 عمر از شیطان پلیدتر بوده است

  تفرقها 786- 245 اسلامه حق= 541 هفت گناه 541 فتنه ها 541عمر و ابوبکر541= 541+430 مقصر = 971 ظالم به دست میآید به ابجد 541 به قلدر دین اسلام 541 قاتلی 541مرگ کافر 541عمر ابوبکر541 مرد کافر545-4 خلیفه= 541 ابوبکر و عمر 541 +430مقصر= 971 ظالم این دو ظالم و مقصر در 18 ذالحجه خود را مفت به 18 درهم فروختند عمر به تمام یارانش قول داد 18 درهم به شما خواهم داد برادران یوسف را 18 درهم فروختند در 18 ذالحجه عهد بسته 18 روز بعد عهد خود را شکستند و تنها یادگار رسول خدا فاطمه کوثر قرآن را در 18 سالگی به شهادت رساندندتو مثل حضرت زهرا گلی علی واری و آنقدر كه در اينجا سه تا علی داری شبيه روی نبی را علی صدا كردی غدير را… و چه ساده تو ميكنی ياری دوباره‌ ای پسر خون بيا تحمل كن هجوم طعنه و نيشی كه هست تكراری ميان لشگر كوفی ببين يتيمان را دگر ز نان و نمك هم نمانده آثاری براي بارش باران هنوز ميخواهی… …براي مردم كوفه نماز بگذاری دوباره صورت و گوشی به جرم عشق علی پس از تو ميشود آقا مكان گل كاری تو ميروی و سرت را… گمان كنم… شايد…خدا كند كه سه ساله نبيند آزاری آتش به دره خانه مولاء بهانه بود منظور خسم کشتن بانوی خانه بود در نشستی که با احباء بود صحبت از ارزش تولی بود گفته شد ارزش ولای علی بی کمو کاست جان حضرت زهراء بود اسلامه حق 245-110 علی = 135 فاطمه مدار عشق علی فاطمه بود

  لطفا از ماه آینده دیگر برای وبلاگهای ابجد قرآن پیام ندهید چون اگر حکم کاری اینجانب را تمدید نکنند مجبورم برای همیشه از اینترنت و وبلاگ خدا حافظی نمایم و به سیستان برگردم از تاریخ 3/3 /93 دیگر پیام ندهید متشکرم و از خداوند میخواهم برادران دانشگاهی و حوزه علمیه از هر کدام دو نفر با غیرت با الگو الهی و توسل به مولاء این راه را ادامه بفرمایند البته ما هم در کنارشان هستیم دورادور و از مقاله هایی که خواهند نوشت لذت خواهیم برد من الله تو فیق

  کسانی که میگویند فقط قرآن قرآن در این سه آیه میفرماید خدا فقط حق انتخاب جانشین پیامبر را دارد و مردم اصلا حق انتخاب امام و پیامبررا ندارند بقره آیه 124 خداوند 124 هزار پیامبر را خودش انتخاب نمود در این آیه 124 هم انی جاعلک لناس اماما خدا قرار میدهد در بین مردم امام و سر پرست را سوره طه آیه 29 واجعل لی وزیرا”من اهلی و آیه صاد آیه 29 حضرت داود فرمود خدایا کسی از زریه من را جانشین من قرار بده چطور محمد رسول خدا جانشین انتخاب نکردبا صدها حدیث در کتب اهل سنت و هزاران در کتب شیعه در باره حضرت فاطمه 18 حدیث و در با ره عایشه 2000 حدیث در کتب عمریه آمده در قرآن سوره کوثر آمده ولی در باره عایشه یک آیه تحریم در باره دوزن پیامبر که خبرهای خانه پیامبر را برای منافقان میبرند خدا آن دو را لعن نموده دروغ به پیامبر و قرآن هم حدی دارد دروغ به مردم دنیا نگوئید انتخاب شما شایسته است یا انتخاب خداوند خداوند 124 هزار پیامبر و جانشینانشان را خودش انتخاب کرد و شما حق انتخاب جانشین هیچ پیامبری را ندارید تمام شد در غدیر خم دین اسلام کامل شد نه بعد از وفات پیامبر هر انتخابات باطل است خدا در غدیر خم علی را جانشین پیامبر قرار داد و دین کامل شده نه بعد از وفات پیامبر منافقان بجای تشحیح جنازه پیامبر بفکر قصب خلافت باشند علی و فاطمه و سلمان فارسی حسن و حسین مالک به تنهای پیامبر را به خاک سپردندعلی بر جسم رسول نماز خواند علی پیامبر را غسلو کفن کرد علی برای شکستن بت های کعبه به دوش رسول خدا رفت علی در کعبه چون آمد به دنیا شکاف کعبه میگوید همین را

  با سلام سیصدسیزده میلیون شیعه در دنیا وجود داره یا صاحب الزمان عنایتی کن یکی کمک ما بفرست مولاء تنهایی اومدیم کربلاء این همه شیعه عرب و زبانهای دیگه یعنی هیچکدام کاری نمیکنند ترجمه به زبانهای روسی چرا نمیکنند ترجمه ژاپنی چینی چرا انجام نمیدهند بابا کمک کمک کمک بخدا ثواب این از جبهه بیشتر اگه نباشه کمتر نیست . آدم زنده وکیل وصی نمیخواهد وقتی پیامبر زنده بود در غدیر خم وصی و دوست خدا را انتخاب نمود و دین اسلام کامل شد منافقان و بت پرستان دبه داشاق خوردند و دبه در آوردند و تازه یادشان آمد نامردی کنند آقا خودتون قضاوت کنید نامردی هم حدی دارد بعد از وفات پیامبر عهد شکنان بت پرست محکمه دین را آشوب نمودند سوره بقره آیه 124 خداوند 124 هزار پیامبر و جانشینانشان را خدا خود انتخاب نموده است نظر شما را به معجزات حق دعوت مینمایم در آیه 124 بقره خداوند میفرماید 124 هزار پیامبر و امام را خدا انتخاب نموده است هر پیامبری تا زنده است جانشینش را خودش از جانب خدا در غدیر خم انتخاب مینماید و بعد از مرگش هر شورایی باطل میباشد شعر در غدیر خم شده کامل که دین تف به روی کافرانو مشرکین مگر نام محمد هم علی نیست آئینه روی محمد علیست همین بس که نام محمد علیست وصی خداوند به دوش نبی ست کعبه 97+13رجب تولد مولاء در کعبه=110 عالی علی بحق110به ابجد جانشین پیامبر 126 یا علیه یا علی رفت بالا دست مولایم علی شد یدالله شیر حق مولاء علی در غدیر خم شده کامل که دین تف به روی کافرانو مشرکین

  به ابجد اسلامه حق 245 بیائیم خدا را شاهد قرار بدهیم و اسلامه حق را منهای علی و ابوبکر بکنیم عدد هر کسی آمد او را بپذیریم نه علی نه ابوبکر الله وکیلی اسلام حق چه کسیست 245-231 ابوبکر=14 معصوم 245-110= 135 فاطمه کوثر قرآن 245 یعنی علی110+135 فاطمه = 245 اسلامه حق 245 گمراه دین 310 عمر 310 منکر310نیرنگ310

  310 عمر 310نیرنگ310 گمراه دین 310 منکر 310 کفری 310 نامردیه 310 عمر 310 جاهل منافق 310 حرامزاده پلید 310 رمززناه 310 گمراه دین 310منکر 310نامردیه 310با وهابیه نادان دین حق 310 کفری310 نیرنگ310نمرودی 310سامری310 310مار زنگی 310کفری منکر 310جاهل منافق 310 نامردیه 310عمر 310دقل باز ملحد سگ مردها310نیرنگ310دقل بازان 310نمرودی310سامری310 گمراه دین310 مکرن310 خباثتی1512-1202 سه خلیفه = 310 عمر 310نامردیه 310 منکر310 کفری310نیرنگ 310 عمر310بوگند مردابا 310سگ مرد ها 310 کبر پلید دین 310بقلدره دینه 310نار جهیما 310 به ابجد خائنان 772-451 عمر و ابوبکر = 231 ابوبکر جزو خائنان به رسول خدا بوده الله اکبر کلمات هم غوغا نموده اند ابوبکر231 نفاق 231 عصیان 231دزده دینه اسلامی 231 راه دزدی231 دزده دینه اسلامی231به دقل باز کودن 231فقان 231بکجراه 231احمق ملحد231با ناحق دینه 231 با دزد گربها 231با کبرها 231 با حسد ملحد دینی231 وقتی چلپاسه پیدا نمیکرد برای عمر گربه سر میبریده و میگفت چلپاسه بوده خالی بند فقط سریع پوست سر و پای گربه را ناپدید میکرد تا عمر نفهمد دوسال نشده در خلافت از دنیا رفت به مرض سارس و ایدز22شیطان 22 عمر 22 ابابکر 22 هذیان 22 بمکر22 ملحد22 تکبر22 کید22 دروغ 22 نیرنگ 22 منکر22 بدبختی 22 عمر 22 ابابکر22 شیطان 22

  نصب خلافت الله1320-1202سه خلیفه = 128 حسین و فرزندانش از جانب خدا منصوب شدند به ابجد خائنان 772-451 عمر و ابوبکر = 231 ابوبکر جزو خائنان به رسول خدا بوده الله اکبر کلمات هم غوغا نموده اند
  تفرقها 786- 245 اسلامه حق= 541 عمر و ابوبکر 541+430 مقصر = 971 ظالم به دست میآید به ابجد 541 به قلدر دین اسلام 541 قاتلی 541مرگ کافر 541عمر ابوبکر541 مرد کافر545-4 خلیفه= 541 ابوبکر و عمر 541 +430مقصر= 971 ظالم این دو ظالم و مقصر در 18 ذالحجه خود را مفت به 18 درهم فروختند عمر به تمام یارانش قول داد 18 درهم به شما خواهم داد برادران یوسف را 18 درهم فروختند در 18 ذالحجه عهد بسته 18 روز بعد عهد خود را شکستند و تنها یادگار رسول خدا فاطمه کوثر قرآن را در 18 سالگی به شهادت رساندند http://aaaali110.loxblog.com http://alialiali.loxblog.com

 3. محمد حمزه گفت:

  با عرض سلام وتشکر از مطالب مفید شما
  بنده حقیر در حال آماده کردن مستندی در موردمذهب حق شیعه هستم که در قسمتی از آن میخواهم این سخنان فوکویاما را استفاده کنم و اگر شما بتوانید منبع موثق یا مقاله ای از سایتهای خارجی با مضمون کنفرانس اورشلیم و شیعه برای بنده ارسال کنید بسیار لطف کرده اید.
  با تشکر
  محمد حمزه

  • ستاره خانم گفت:

   باسلام.اظهارات مربوط به شیعه اززبان فوکویاما کذب بوده.مقاله تان را بی اعتبارنکنید! استادبنده مغزاطلاعاتی استان هستند.ازایشان درمورداین مطالب سوال کردم.ایشان تکذیب کردند.فرمودنداین دست مطالب دشمن فرضی ساختن است.یعنی میخاهندبگویند:بله ماشیعیان مهمیم.امثال فوکویامابه مافکرمیکنند!!!ایشان گفتندفوکویامارامیشناسم اوبه این مطالب نمیپردازد.درضمن فوکویاماخودش دربرنامه به عبارت دیگرکه دراسفند89بااومصاحبه کردندفرموداین مطالب شیعه رامن نگفته ام وکنفرانسی دراورشلیم وجودنداشته کذب است….

   • محمد گفت:

    ستاره خانم استاد شما مغز اطلاعاتی استان نیست بلکه اهل کپی پست است و محفوظات دارد و محقق نیست من برای دانشجویانم این تحقیق را ارائه نمودم و از منابع اصلی هم خواستم این استاد شما فوکو را نمیشناسد درست است فوکویاما فیلسوف است محقق است واگرنه نمی توانست شناخت پیدا کند مثل استاد مدعی شما نبود .. ولی باید دید نیروی کیست از کی حقوق میگیرد و در کجا استخدام است

   • محمد گفت:

    این که استاد شما میگوید تکذیب کرده معلوم است استاد شما مغز اطلاعاتی استان نیست بلکه فقط تماشا گر بی بی سی است نه محقق..

 4. فاطمه گفت:

  با سلام آقا يك دنيا از مطالبتون ممنوم اما تا ذكر منابع نباشه نميشه جايي ارائه داد ازتون خواهش ميكنم منابعتون رو بگيد جون من به مطالبتون با ذكر منبع نيازمندم

 5. […] کاش، کمی هم دوستانی که شغلشان آب ریختن به آسیاب دشمن است، از خود دشمن می‌اموختند، آنجا که فوکویاما نیز بر بیمه شدن انقلاب ما با گزینه عاشورا صحه گذاشته است…(+) […]

 6. کرم گفت:

  نشناختن دشمن باعث فرار به دامان دشمن برای نجات از شر دشمن می شود.
  نظريه‌‌ي ‌فوکوياما درباره پايان تاريخ و نيز نظريه‌هاي ‌جنگ تمدن‌ها و جنگ مذاهب‌ هانتينگتون از پايه‌هاي ‌فکري ‌تحولات بين المللي ‌در چند سال گذشته بوده است. فوکویاما کیست؟ یوشي‌هيرو ‌فرانسيس ‌فوكوياما، نظریه‌پرداز ژاپنی‌الاصل آمريكایی، متولد 27 اكتبر1952 شيکاگو، فيلسوف، متخصص اقتصاد سياسي و رئيس گروه توسعه اقتصادي ‌بين‌المللي ‌دانشگاه جان هاپكينز واشنگتن است. وي ‌همچنين داراي ‌سابقه مشاورت بوش رئیس جمهور آمریکا، کار در اداره امنيت ملی آمريکا و نيز تحليلگر نظامي ‌در شرکت رَند از شرکت‌هاي ‌وابسته به پنتاگون مي‌باشد. ايشان ‌پس از نگارش مقاله‌ی پايان تاريخ و انسان واپسین در سال 1989-که در سال1991 با تفصيل بيشتر به صورت کتاب درآمد- و اخیرا توسط انتشارات سخنکده به چاپ رسید به شهرت جهاني ‌رسيد.
  به نقل از http://iranbook.ir

 7. نادر گفت:

  با سلام
  واقعا بعد از مطلب علمی یک اندیشمند کافر شنیدن نظرات یک مخلص امام زمان هم شنیدنی بود.اشاره کردید منتظرید تا امام ظهور کند و بعد شما کارتان را شروع کنید.باید بگم حاجی راه کعبه را اشتباه میروی.درستش این است که تو کارت را شروع کنی تا امام ظههور کند.

 8. پورنصیری گفت:

  ضمن تشکر از مسئول سایت و همه عزیزانی که اقدام به اظهار نظر کردند.
  حقیر به عنوان عضو کوچکی از مبارزان جبهه حق علیه باطل، از خواهران متدین و دغدغه مند خودم تقاضا میکنم همواره بر اساس اصول مکتب پیش بروید و در عین همکاری با برادران، حدود کافی را حفظ کنید. برای نمونه تقاضا می کنم به جای ذکر نام کوچک حتما نام خانوادگیتان را ذکر کنید.
  یا مهدی

 9. Jalen گفت:

  Thanks for sharing superb informations. Your web site is so cool. I am impressed by the details that you’ve on this web site. It reveals how nicely you understand this subject. Bookmarked this website page, will come back for more articles. You, my friend, ROCK! I found just the information I already searched all over the place and simply cod87n&#l21u;t come across. What a great web-site.

 10. هومان دانایان گفت:

  باسلام مطلب خوبي بود اين نوع مطالب جامعه راآگاه می کند و لزوم مطالعه بیشتر برای فرهیختگان را یاد آور می گردد

 11. سلام شما باید به تمامی شعبهات امروزی مثل کشتی نوح و سوار کردن حیوانات که با حساب و کتاب علمی امروز درست نمیشود

 12. elle hastam گفت:

  اين چه جالبه 😄 اصن انگار جهموري اسلامي اينارو نوشته داده دستش گفته اينارو بگو!!! 😜 تا وقتي اصل سخنراني هاشو نبينم اين خزعبلات چيپ و سبك رو باور نميكنم 😄😚😌 اگه همين كتاب رو تا اخر مطالعه كنيد، متوجه ي عجيب و غريب بودن لحن و بيان فوكوياما حتما ميشيد، اصن انگاري جاي فوكوياما،نشستي پا منبر يه اخوند شيعه!!! 😄 ويرحكم الله مومن 🙏😚

 13. مجتبی گفت:

  سلام و عرض ادب و تشکر بابت روشنگری و مطلب عالیتون
  میخواستم آدرس از آثار خود فوکویاما (صوت یا فیلم یا کتاب یا مقاله) درباره اون طرحش، یعنی مبارزه با مهدویت و عاشورا و ولایت فقیه رو محبت کنین
  ممنون میشم

 14. مجتبی گفت:

  ینی دراینکه همچین طرحی برای شیعه دارن ینی مبارزه با مهدویت و عاشورا، هیچ شکی ندارم و شبهات و دروغپردازیها و توهیناشون در اینباره رو هر روز تو تلگرام و… میبینم
  ولی آدرس فوکویاما رو میخواستم برای کسی

 15. بلبل گفت:

  این نظریه درست است ستاره خانم محترم. منبع اطلاعاتی شما اطلاع نداره…با عرض معذرت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *