موفقیت جدید جنبش بایکوت “اسرائیل”

موفقیت جدید جنبش بایکوت "اسرائیل"
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

موفقیت جدید جنبش بایکوت “اسرائیل”

جنبش بایکوت و تحریم رژیم صهیونیستی موسوم به «BDS» با اجبار یک شرکت بزرگ فرانسوی به انصراف از سرمایه‌گذاری در اراضی اشغالی به موفقیت بزرگی دست یافت.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این جنبش که گستره نفوذ و فعالیت آن به همه دنیا از جمله آمریکا رسیده، موفق شد که شرکت “ویولیا” از بزرگ ترین شرکت های فرانسوی را مجبور کند که با تحمل ضرر و زیان فراوان، قراردادهای خود را در اراضی اشغالی فلسطین واگذار کند.
مدیران ویولیا اعتراف کردند که جنبش بایکوت باعث شد آنها قراردادهای مهمی را به ارزش چندین میلیارد دلار در اروپا، آمریکا و در نهایت کویت از دست بدهند و بدین ترتیب تحلیل ناظران مالی را که بارها درباره تاثیر منفی جنبش بایکوت بر شرکت هشدار داده بودند، تایید کردند.
این شرکت فرانسوی اعلام کرد که همه طرح های خود در زمینه های آب، مدیریت پسماند و انرژی را در اراضی اشغالی واگذار کرده و فقط قرارداد مربوط به قطارهای درون شهری باقی مانده که برای تسهیل عبور و مرور در شهرک های صهیونیستی اجرا می شود.
جنبش بایکوت از ادامه تحریم این شرکت تا زمان عقب نشینی از آخرین قرارداد خود در اراضی اشغالی و پرداخت خسارت به زیان دیدگان خبر داده است.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *