معبد سلیمان

معبد سلیمان
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

معبد سلیمان:

آیا فکر می کنید این گنج مدفون شده در معبد سلیمان بازیابی شده؟

فکر می کنید حفاری های امروز، برای یافتن یک گنج است؟

این گنج هدف حفاری های امروز نیست. چرا که آن گنج قرن ها قبل پیداه شد، آیا می توانید حدس زنید که توسط چه کسی؟  آنچه آنها پیدا کردند؟

 کتاب ممنوعه جادوگری بود.

به وسیله این گنج آنها آموزه های مخفی و مرموزی یاد گرفتند که ایلومناتی بر اساس آنها شکل گرفت.

آنها این آموزه ها را به کار گرفتند تا به بالاترین درجات قدرت در جهان صعود کنند  و آنها با پرستش شیطان به چنین هدفی رسیدند.

آنها از روی میل، روحشان را فروختند و از طریق مناسک مخفی، تعهدات و پیمان رازداری، این دانش و آموزه ها، مخفی ماند. دانش آنها هیچگاه نوشته نشد، بلکه از طریق نمادها، مناسک و معماری، به بقیه منتقل گردید.

بیاید آیه 101 سوره بقره را بخوانیم و هنگامی که فرستاده از سوی خداوند به سراغشان آمد، در حالی که با نشانه هایی که نزد آنها بود مطابقت داشت، جمعی از آنان که دارای کتاب بودند، کتاب خدا را پشت سر انداختند، گوی اصلا از آن خبر ندارند.
وقتی رسول الله آمد، آنها نمی خواستند از او پیروی کنند. از چه چیزی پیروی کردند؟ از آنچه شیاطین در عصر سلیمان بر مردم می خواندند، پیروی می کردند.
به معنی که شیاطین به مردم سحر و جادو می آمختند. ابلیس و شیاطین قبل از عصر سلیمان و در طول حکومت سلیمان، به مردم سحر و جادو می آموختند. السدی در تفسیر این آیه می گوید. سلیمان فهمید که شیاطین، به مردم سحر و جادو می آموختند، بنابراین او تمام دستورالعمل ها و کتابهایشان را جمع آوری کرد و آنها را از شیاطین و مردم گرفت و قانونی گذاشت که هر کس سحر و جادو بیاموزد یا انجام دهد یا آموزش دهد، اعدام خواهد شد. او تمام کتاب ها را جمع آوری و دفن کرد. می گویند زیر تختش آنها را دفن کرد.
حال شما می دانید که چرا طرح های اصلی این انجمن مخفی، احیای معبد سلیمان و حفاری های نزدیک مسجد الاقصی مقدس، برای دستیابی به گنج مدفون شده است. و آنها تا زمانی که به این هدف نرسند به هیچ وجه متوقف نمی شوند. به همین دلیل مسجد را توطئه های بزرگی احاطه کرده است. فکر می کنید فلسطین، به آرامش واقعی خواهد رسید؟ فلسطین مهمترین قسمت از توطئه جهانی است. و آرام آرام برای ظهور قطعی دجال آماده می شود.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

97 پاسخ به “معبد سلیمان”

 1. shahin گفت:

  یک سوال این که باوجود دونستن این موضوع که ساختمان اصلی مسجد القصی این ساختمان و مسجدزرد رنگ نیست .چرا در رسانه ها حتی درسایت خود شما هم این مسجد رو به عنوان ساختمان اصلی نشان دادید؟؟یعنی ماسونها در شماهم نفوذدارند؟؟

 2. moslem گفت:

  خیلی از چیز هایی که میزارید راضی هستیم و استفاده می کنیم ، خیلی ممنون از شما دوست عزیز ….. اگه میشه به فیس بوک من پیام بدی دوست دارم با شما بیشتر اشنا بشم ، خود من هم در این زمینه بسیار فعالیت می کنم و ممکنه بدرتون بخورم ، خیلی ممنون که وقت گزاشتید و این را خوندید 🙂 https://www.facebook.com/moslem.abdie

 3. payam گفت:

  سلام.متوجه نشدم این گنج پیدا شده یا نشده اگر شده پس چرا دارند زیر مسجدالقصی حفاری میکنند

  • Admin Admin گفت:

   salam duste aziz…in ganj salha pish be gharat rafte va hadafe anha az haffarie masjed ol aghsa kharab kardane an va bana kardane takhte padshahie dajjale khabis mibashad va tamamie in zahamat serfan baraye amade sazie hokumate dajjale laiin mibashad.

   • زهرا گفت:

    برام جالبه شما اینو میدونید ولی مسئولان کشور ما که بهرحال مسئول مهمترین کشور اسلامی ان هیچکاری نمی کنن یعنی همه این بهونه ها واسه حمله به یه کشوری مثه اسراییل کافی نیست؟

   • میثم گفت:

    سلام…تو مطلب نوشته بودین که تمام کتابها رو سلیمان جمع آوری کرده و زیر تخت خود دفن کرده…و هدف حفاری اینه که اون کتاب هارو پیدا کنن… اما شما در جواب پیمان چیزه دیگری گفتین؟؟؟؟

   • farhad گفت:

    Yani in ketab hanoz hast?ya kesaei k jado mikonan hastan?kojan va ketab ro chejori mishe peyda kard?man mikham rajevesh bishtar bedonam

    • persis گفت:

     درود
     به عرض شما برسونم این کتاب در پایان جنگ های صلیبی توسط شووالیه هایی که گروه هایی نظامی-مذهبی بودن که در حمله به اورشلیم بامسلمانان شکست خوردن بسیاری از این شووالیه ها در اورشلیم پنهان شدن وبسیار ثروتمندشدن وبعد بایهودیان صهونیست به گنج زیر تخت سلیمان پی بردن واونجابود که اون کتابهاو سحرهای اجنه دست پیداکردن وبه اون سحروجادو پی بردن وبعد باثروت هنگفتی به اروپارفتن واولین دژ فراماسونی را دراسکاتلندوفرانسه تاسیس کردن وبااون عقایدماسونی به امپراتوری ها وقدرت رسیدن تاالان که ارزش بسیاری زیادی در بین حاکمان غرب دارد به گفته هایی که هست اون کتابها در تخت سلطنتی ملکه الیزابت انگلستان ودفتر ریاست جمهوری امریکا بصورت فوق العاده سری موحافظت میشوند وهردوره ریاست جمهوری امریکا اگر توجه کرده باشید بروی آن سوگندیادمیکنند وبه دصتورات آن پایبندهستن میگوین بسیارکتابهای مخوفی هستن و مسبب تمام ناامنی های جهان فراماسونها واون اتفاقاتی که در دوران قرون وستاروخ داده هستند البته من خیلی سربسته وگنگ گفتم اونایی که خبرندارن میتونن با یه سرچ به طور کامل بفهمند

    • ﻣﻬﺮﺷﺎﺩ گفت:

     ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺭاﺟﻊ ﺑﻪﺩﻳﻦ ﻣﻴﻜﺎﺗﺤﻘﻴﻖ ﻛﻦ ﺑﻪﺟﻮاﺑﺖﻣﻴﺮﺳﻲ

   • رضا گفت:

    ادمین جون فارسی بنویس ده

  • nader008 گفت:

   برای ویران کردن و ساخت معبد سلیمان خودشون”

 4. hasanm گفت:

  سلام.اطلاعات بیشتر میخوام.خیلی بیشتر.میخوام ازشون خیلی بدونم.راه های نفوذشون هم اگه هست بگید.ممنون.اگه اینجا نشد به ایمیلم بدید.ممنون

 5. احسان گفت:

  سلام دوست عزیز لطفا عکس را در اولین فرصت اصلاح کنید ودر مورد نابودی معبد سلیمان (ع) مطلبی منتشر کنید و در مورد فیلم جدید اقای عبدالله هاشم که در کمال تااسف ایشون هم از راه خارج شده و از قسمت 7 تا 12 که در حال حاضر در یوتویپ قابل دانلود هست نیز اطلاع رسانی شود مخصوصا تاکید اکید دارم بر روی شرکت سامسونگ و شرکت ایفون با خاندان روچیلد و راکفلر بیشتر اطلاع رسانی کنید در مورد ماسونری در ایران که از زمان قاجار با نام فراموشخانه و لژ مشعل هم مطلبی بنویسید ممنون

 6. anti_mason گفت:

  salam .
  در وجود طرح نوین جهانی مادی گرایی مطلق و نزول دادن بشر به یک مجود مکانیکی و برده شکی نیست .
  ولی به حرفاهایی که درباره این ماسونهای گرگ صفت گفته میشه شک دارم مثل اینکه جن اخضار میکنن یا جادوی سیاه و اینجیزا . به نظر من این حرفها طرح و نقشه خودشون هست تا نه تنها بشر رو از معنویات اصلی دور کنند بلکه در خرافت هم فرو ببرن .

  • ابراهیم گفت:

   آفرین. کاملا و صد در صد همینطوریه. نقشه میکشن تنور رو روشن میکنن نون رو میزنن.

   • ZAHRA گفت:

    درسته که در به کارگیری واژه جادوی سیاه غلو شده،اما احضار جن و به خدمت گرفتنشون هم مثل احضار روح یه واقعیته که نمونه مینیاتوری از قدرتی هست که خداوند رحمان به حضرت سلیمان داده.
    نمیشه قطع به یقین گفت که همه ادعاهاشون فقط محض گرم کردن تنور این آشفته بازاره.به خصوص که نمونه های زیادی از احضار جن در جامعه خودمون رخ میده.
    به نطر من منظور از واژه جادوی سیاه هم جادویی مشابه فیلم هری پاتر نیست همین که رسانه اینطور انسان رو مسخ کرده نشون دهنده معنای جادوی سیاه هست.

    • انتی عرب گفت:

     احضار روح ممکن نیست , چون فقط خداوند از ماهیت روح خبر دارد… جن بحثش جدای از روحه…

     • من گفت:

      خیر همه روح ها بعد از مرگ به عالم روحی نمیرن و بصورت سرگردان معلق هستن اکثرا انهابی که انسانهای خوبی نبودن و … اونها ارواح شیطانی هستن و میتونن تسخیر بشن …

 7. koki گفت:

  منو از چشم چپش میترسونه در حالی که میداند هم نوع من چشم راستش را کور کرد.وروزی خواهد خواهد آمد که این یکی چشمش را هم کور میکنیم…به یاری خداو به دست مهدیمون(روحی له الفداء).

  • پریسا گفت:

   بییییییییییییییییگ لایک…جملت خییییییلی قشنگ بود.منظورت از هم نوع همون حضرت ابراهیمه که هنگام بالارفتن ازکوه هنگام قربانیه اسماعیل شیطون دیدو باسنگ چشمش کور کرد….خخخخخ حقش بید…

  • من گفت:

   بله درسته شیطان یک چشمش کور شده و اون چشم راست شیطان بوده که کور شده و اگه دقت کنن روی اسکناس هم عکس چشم چپ شیطانه بله

 8. koki گفت:

  دوستان جمله منو کسانی متوجه میشن که در زمینه فراماسونری تحقیق کردن.کمی تامل میخواد لطفا روش فکر کنید.یا حق…

 9. سرباز مولا گفت:

  حفاری های اطراف ین مکان فقط برای پیدا کردن بقایای معبد سلیمان هست و ماسون ها به حضرت سلیمان احترام زیادی قائل هستند نه به خاطر پیامبر بودن ایشان بلکه از او به عنوان جادوگر بزرگ یاد میکنند و پس از پیدا کردن این مکان و بازسازی آن میخواهند دجال بزرگ را به پیشوایی برگزیده واو را در این معبد به سلطنت برسانند تا به دنیا حکومت کند.در ضمن در سایت کلیسای شیطان گفته شده که نه خدا را قبول دارند نه شیطان رو به عبارتی مادی گرا هستند و به دلیل مبارزه با دین به صورت نمادین شیطان را انتخاب کرده اند…

 10. میلاد گفت:

  سلام بسیار عالی بود چندتا مطلبتونو برای وبلاگم برداشتم حلال کنید میخواستم مخاطبامو آگاه کنم

 11. Amin گفت:

  Illuminati ya hamoon hamoon jebheye roshanfekrie mavaraee rishe dar scattered (joda shodan) Arian ha az ham dige dare va hatta bahs sare ghadimi tar az oon boodanesh hast! EKHTELAFE NAZAR dar bahse inke ensan kamel be vojood oomad va oonghadr kamel bood(hadde aghal az nazare zaheri) ke behesh ensan gofte shod va be khatere hamoon APPLE ADAM maroof be zamin randeh shod VA ya inke az mojoodate dige takamol peyda
  karde va in seyr oon ghadr edame dare ke khode ensan ham mojoode digei biafarine
  vojood dare, (yani ekhtelafe nazar va nafye adian va kheili masayel vojood dare)
  amma inke khodaye vahedi vojood dare nafyesh gheyre momkene,
  chon jaii ke ma toosh zendegi mikonim moteallegh be manzoomei hast ke 180 000 000 barabare khodesho be onvane kahkeshane rahe shiri mishnase va kahkeshan’haye dige….. tasavoresh ha hatta baraye adam sar dard dorost mikone. ADMIN jan az kalameye sehr o jadoo o jenn o sheytan estefade nkon, in chiza vajehaye tekrarie ghadimie… hala age taleb boodi ba ham bahs mikonim.

 12. مهسا گفت:

  سلام
  خیلی خوب بود
  من شنیدم برای اومدن دجال باید گوسفند رنگی رو در زیر مسجدالاقصی قربانی کنند … آیا این درسته؟

  • سیدمهدی گفت:

   گاو سرخ مویی که هیچ موی رنگی دیگری نداشته باشه تا حالا رژیم منحوس صهیونیستی چندبار از این گاو شبیه سازی کرده اما تا الان هر بار به اراده خداوند ترس نمی ذاره کاری انجام بدهند

 13. بهرام گفت:

  با احترام به دین یهود ولی این افراد از نسل همون آدم هایی هستند كه معجزه بزرگی مثل به دو نیم شدن رود نیل رو به چشم دیدن ولی به خاطر غیبت چهل روزه حضرت موسی (برای نزول ده فرمان در کوه) از اون حضرت روی گردان شدن و گوساله سامری رو پرستش کردن. اورشلیم (بیت المقدس) كه برای همه ادیان مهم هستش رو به عنوان سرزمین موعود خود تصاحب کردن. آنها همان ها هستن كه حضرت مسیح رو آزار دادن و کینه دیرینه با دین اسلام داشتن. حالا این قوم شیطان صفت و خرافه پرست برای رسیدن به مقاصد شوم, به جان مسجد الاقصی افتادن تا گنج های سلیمان رو بدست بیارن و معبد/هیکل سلیمان رو بازسازی کنن….

  • mohammad گفت:

   سلام دوست عزیز این هایی که شما گفتید درست هستند و علاوه بر اینها یهودیان دشمنی دیرینه ای با زرتشتیان و کلا ایرانی ها داشتند ، در روز 13 فروردین در زمان هخامنشی هم این ملعون ها 70000 ایرانی رو گردن زدن که البته ماجراش خیلی طولانیه ( برا همینه که ما 13 فروردین از خونه میریم بیرون تا پیدامون نکنن و گردنمون رو نزنن !) ، من اطلاعاتم خیلی زیاد نیست ولی فکر میکنم فلسفه مقدس بودن عدد 13 برای اونها همین باشه ( و البته نحس بودنش برای ما )

   • رها گفت:

    دوست عزیز عدد 13 برای ما شیعیان نحس نیست همین روباه صفتان نحسش کردنن!!
    عدد 13 برای ما شیعیان روز مبارکیست اما این روباه صفتان چشم دیدنش رو ندارن و نحسش کردن میدونی چرا؟فقط و فقط به خاطر دشمنی که با مسلمانان و به ویژه شیعیان ناب محمدی دارن این کار رو کردن

    • من گفت:

     سیزده برای ما ایرانی ها نحس و یرای یهودیان مقدس هست روز سیزده بدر ما بیرون از خانه هستیم چون در تاریخ سیزده فروردین کشتار ایراتیان به دست یهودیان صوزت گرفته هزاران ایرانی کشته شدند و از ان زمان اون روز برای ما نحس و به بیرون از خانه ها میرویم تا دوباره جنابت تکرار نشود ولی اون روز یهود جشن میگیره

   • در بند خالق باش تا آزاد از همه چیز باشی گفت:

    سلام
    در عدد شناسی تشیع عدد 13 عدد حضرت زهرا سلام الله علیها می باشد
    نحس نشان دادن این عدد در دنیا با هدف دشمنی ابا اهل بیت است
    الان در بعضی کشور های اروپایی و حتی در بعضی از کشور های حاشیه ی خلیج فارس در هتل هاشون اتاقی که عدد 13 اسمش بود رو حذف کردند
    یعنی اتاقی با شماره ی عدد 13 ندارن یعنی بدونید تفکر یهود صهیونیسمی در کشور های اسلامی نفوذ کرده و حتی در بین بعضی مسئولین و شخصیت های کشور و حتی صدا و سیمای ما تفکر یهود نفوذ کرده!!!!!
    رجوع کنید به
    سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور
    در مورد
    اجنه و جن گیر
    سحر و جادو
    چشم زخم
    باب اسفنجی
    پاندا کونگ فو کار
    آی پد2
    صهیونیسم مسیحی
    حضرت زهرا سلام الله علیها

    • من گفت:

     سیزده برای ما ایرانی ها نحس و یرای یهودیان مقدس هست روز سیزده بدر ما بیرون از خانه هستیم چون در تاریخ سیزده فروردین کشتار ایراتیان به دست یهودیان صوزت گرفته هزاران ایرانی کشته شدند و از ان زمان اون روز برای ما نحس و به بیرون از خانه ها میرویم تا دوباره جنابت تکرار نشود ولی اون روز یهود جشن میگیره

 14. علی گفت:

  به یاری خدا به زودی سربازان اسلام تمامی نیروهای شیطان را بر روی زمین را نابود می کنند.

 15. علی گفت:

  به یاری خدا به زودی سربازان اسلام نیروهای شیطان رجیم را نابود می کنند.

 16. AKRAM گفت:

  ببخشید دلیل خاصی داره که فینگلیش جواب میدین؟

 17. سجاد گفت:

  سلام به نظر من اصلا هدف اسراییل مشخص نیست پس من همه حرفا رو فقط در حد یه شایعه میدونم تا خودم به جواب برسم.در کل نمیشه گفت که همه یهودیا عین همن چون آدمای بزرگی داشتن.

  • ♥Ehsan♥ گفت:

   با سلام
   ببینین دوستان اگه می خواید ارتباط این کارها و اسرائیل و کشتارها در خاورمیانه و اعمال آمریکا و دجال و دنیا و … رو بدونید فقط یه پیشنهاد دارم.اون هم تماشا کردن تاثیر گذارترین مستند یعنی سریال مستند «ظهور» (به انگلیسی The Arrivals) هستش.که از لینک زیر می تونید توضیحات سرایل و لینک دانلود اون رو کسب کنید.

   http://bonyana.ir/1393/01/18/%D9%85%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF-%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1-the-arrivals/

   موفق باشید

   • حسین گفت:

    دوسته عزیز دست اندرکاران سریال ظهور که با مدیریت عبدالله هاشم بود به انحطاط کشیده شدن.البته اگه فرض کنیم از ابتدا راهشون درست بوده، لطفا تو معرفی منابع به بقیه دقت بفرمایید

  • رها گفت:

   یهودیان دو نوعند سکولار و ضد سکولار
   برخی هاشون صهیونیست و برخی هاشونم ضد صهیونیست!
   اما نکته اینجاست که همشون نوع اعیادی که دارن مشترکه
   که در اونجا کودک آزاری و قربانی کردن انسان رواج داره
   اگر دوستان لطف بفرمایند و کمی بیشتر در این زمینه ها مطالعه بفرمایند به خیلی از مسائل واقف خواهند شد.

   خوشحالم که مردم ما روز به روز بر آگاهی هایشان افزوده می شود

 18. حسین گفت:

  در جهان خلقت هیچ جمله ای بالاتر و بزرگتر از این نیست
  لا اله الا الله محمد رسول الله

 19. رضا گفت:

  سلام
  من هروز وبسایت شما رو دنبال میکنم
  مطالبتون خیلی جاب هست لطفا تعداد بیشتری پست بزارید .
  با تشکر

 20. عباس گفت:

  به نام خدا
  سلام
  دوستان تا جایی که من اطلاع دارم درسته که سالها پیش در زمان جنگ های صلیبی قرون وسطی این کتابا غارت رفته ولی این که قراره اون جارو برای دجال بسازن یکم شک دارم… چون تو مذهب تشیع ما فقط و فقط در کل 2 مورد روایت در مورد دجال داریم که اون ها هم نا معتبرند و بر طبق گفته های استادان کلام و حدیث از اعتبار کافی بر خوردار نیستن …
  یاعلی

 21. مدافعان حرم گفت:

  ادمین چرا با امین وارد بحث نمی شی اگه نمی خوای جوابشو بدی من حاضرم باهاش بحث کنم،در ضمن امین جان فقط یه سر به بخش مربوط به جادو و سحر همین سایت بزنی خیلی چیزا دستت میاد اگه بازم باورت نشد از راه دعا های قرآنی یه شب میتونی تو خواب ببینی اجنه رو که به ضررته(چون تحملشو نداری) ولی دیگه راهی به نظرم برای اثباتش نمی مونه .(تو دسته بنذی موضوعات شیطان پرستی رو بزن پیدا می کنی)

 22. سعيد گفت:

  براي من اين سوال پيش آمده كه چرا حضرت سليمان آن كتابها را نسوزاند يا از بين نبرد؟آيا باتوجه به اين كه پيامبر خدا بود نميتوانست اين پيش بيني را ميكرد كه شايد اين كتابه دست مردم نااهل بيافتد؟به نظر من اين موضوع مهمي است و جاي بحث و تحقيق دارد.

  • مهرنوش گفت:

   من با آقا سعید موافقم خواهشا پاسخ بدید ممنون

  • tohid گفت:

   دخل وتصرف در قانون عدل الهی برهیچ کس حتی پیامبران جایز نیست

  • سۆران گفت:

   واقعا سوال جالبی بود
   ریشه تمام این مشکلات از اینجا ناشی میشه

   واقعا چرا حضرت سلیمان اینکار رو کرد؟ مگه خدا بهش وحی نمیفرستاد که کدوم کار درسته یا غلط؟
   به نظر من در کل یا این داستانها ساختگی است و هدفش مشغول ساختن ذهنها بی چیزهای غیر فرعی بوده و یا خود سلیمان که به عنوان جادوگر بزرگ از اون اسم میبرن واقعا جادوگر بوده و اینکار رو کرده باشه تا قدرت فقط در دست خودش باشه

   لطفا جواب سوال آقا سعید را بدهید

   سپاس از این همه تلاشتون

   خدانگهدار

 23. سپهر گفت:

  امید وارم راههای عملی رو برای مقابله یاد بگیریم

  • من گفت:

   متاسفانه هیچ کس در ایران انگار علم نداره البته در خصوص علم سحر و جادو برای حتی کمک به کسی که در معرض این خطر قرار گرقته و نیاز به کمک داره هیچ کسی نیست ،،، فقط بلدن کلاهبردازی کنن 😞

 24. متین گفت:

  دوستان همه اینها راجع به یک سیب هست که بهش سیب جادویی میگن اصلا این کتاب ها که میگن فقط رد گم کنیه این سیب به همون میوه ممنوعه مشهوره که تکه های زیادی داره ولی گفته مشهور ترین آن توی معبد سلیمان هست البته اگه بازی اساسین کرید رو کرده باشید نسخه برادر هوود که به نام کتاب یک فرد است که در سن سی و سه سالگی خودکشی میکنه هست توی اون باید ما سیب رو به یک جای امن ببریم که البته اون جا توی بازی معلوم چون در یک مرحله اون رو داخل آب میندازیم و بعد خودمون هم داخل آب میپریم . . . ولی حقیقت اینکه اون میوه ممنوعه وجود داره و قدرت شیطانیش باعث این خرابکاری ها و حفاری ها میشه . . . ببخشید اگه غلط املای داشتم

 25. faraz گفت:

  من میتونم مطالبی در مورد قبة الصخرة و تردد یوفو ها و عروج حضرت محمد (ص) در اختیارتون بزارم… اگه خواستید….کلا همه چی به فضایی ها مربوط میشه…عجب دنیای عجیبیه…. من در مورد مسجد الاقصی از هر کی پرسیدم همشون فکر میکردن اون قنبد طلاییه مسجداالاقصی هست و نمیدونستن که اون قبة الصخرةست…..

 26. حسین شهید گفت:

  حی الله .وای برنادانان.وای بر کسانی که باگمانهای باطل وبدبین توهم پراکنی میکنند وای بر ناپاکان که با نادرستی وگناهکاریشان که همه ومخصوصا شیعیان را به ناحقی سوق میدهد.وای بر کسانی که تحمل انتقاد و سخن حق را ندارند وسخن مخالفان را نمیگذارند وزود خشم ودشمنی وتهمت وجودشان رامیگرد ونیست شیعه واقعی پاک مگر کمتراز40عدد

  • ابراهیم گفت:

   اگر شما پاک باشید باید بدانید خدایتان هیچ چیز را بیهوده نیافریده است پس بقیه آدمیزاد به عنوان شلغم آفریده شده اند؟ کمال کامیابی انسان در کیفیت اندیشه اوست نه در کمیت آن.

   • سۆران گفت:

    ممنون از جوابتون
    یعنی خدا فقط 40 نفر تو این دنیا 7 میلیارد نفری رو برگزیده

    چو عقل نباشد جان در عذاب است

    خدانگهدار

 27. مصطفی گفت:

  چرا حضرت سلیمان کتاب ها رو نابود کرد؟ بهتر نبود !!!

 28. jafar گفت:

  سلام.کارهای این جماعت خیلی مشکوکه حریف اینا فقط خود
  حضرت .مطالبتون خیلی خیلی روشنگره .واقعا خسته نباشید.

 29. علی گفت:

  اینا همه یه مشت خرافات بیشتر نیست حیف وقت که صرف این توهمات میکنید همه دنبال منافع خودشون هستند تو دنیا بعضیا هم یه جنبه اعتقادی به هدفشون میدن تا از بقیه سوء استفاده کنن برای رسیدن به هدفشون

 30. علی گفت:

  سلام دوستان.عاشق این نگرانیتونم ولی اگر قرار بود اتفاقی برای اقصی عزیز بیفته خدا در قران به این صراهت از اونجا نام نمی برد . ظهور صاحبمون نزدیکه به امید حق

 31. میگ میگ گفت:

  دوستان عکس هایی که از مسجد الاقصی تو تلویزیون نشون میدن در واقع مسجد الاقصی نیست اسم اون مسجد قبط الخضرا است مسجد الاقصی کمی اونورتر هستش که برای اینکه تمرکز همه رو به سوی مسجد الاقصی نگه دارند که همون قبط الخضرا هستش و فعالیتشون به راحتی در مسجد الاقصی حقیقی انجام بدن

 32. فراماسون گفت:

  سلام،این مطالب همه گی چرتن،ویکی پیدیا چی نوشته،شما افراطیا چی نوشتید،اصلا معنی ماسون رو میدونید؟به انگلیسی یعنی معمار،هر جنایتی تو دنیا میشه،اونو ربط میدید به فراماسونری،طرح اسکناس آمریکا بخاطر این علایم فراماسونری داره،چون رییس جمهور آمریکا فراماسون بوده،چشم جهان بین هم چرندیاتی بیش نیست،ما بخاطر این جهان سومیم،چون به علایم خیلی اعتقاد داریم،شیطان پرست اونایی هستند که تو آرژانتین یه عده بیگناه رو با بمب گذاری کشتند و تو جنایتای سوریه دست دارن

 33. mahdi گفت:

  گه بروس لی زنده بود این صهیونیست ها رو با خاک یکسان میکرد.الآن هم جت لی هست ولی اونقدر قوی نیست

 34. Payam گفت:

  آقای نویسنده خودت رو مسخره کردی یا ما رو ؟!!!کتاب جادوگری تو معبد پیامبر نبی سلیمان چکار داره آخه ؟!! . . . این اراجیف و دشمن تراشی از یهود برای چیه ؟! . . . تمامی لاطایلات شما و شبیه به شما رو خوندم و یک مدرک مستدل از چیزهایی که می گید ارایه نکردید ! . . . عرفان کابالا رو چون منشأ ش در یهودیت شیطان پرستی خوندید ولی خودتون هزاران درویش پشمالو دارید که سیخ تو چشم و دماغشون می کنند . . . کار اونها جادوگریه ولی کار دراویش مسلمان کرامته ؟! . . . نه عمو جون از این دشمن تراشی ها اگر برای ما نون در نمیاد برای شما آب حسابی در میاد . . .

 35. ariys گفت:

  جادوی وجود نداره برا یک انسان قرن 21 ننگه خرافاتی باشه

  • من گفت:

   اهان جادو وجود ندازه منم همینو میگفتم تا الان که دچارش شدم و هیچ احدی نیست که واقعا علمش رو داشته باشه اینجا

 36. سحر گفت:

  سلام عاااااااااالی بود مطلبتون

 37. Neshat گفت:

  چرا حضرت سلیمان اون کتاب ها رو همون جا از بین نبردند و دفنشون کردند؟

 38. ناشناس گفت:

  سلام
  به نظرم کافیه کمی ادم فکر کنه کاملا متوجه میشه که مطالبی که گذاشتید کاملا توهم نویسنده هستش
  بهرحال سعی کنید خودتون رو اصلاح کنید و مردم رو از چاله به چاه هدایت نکنید

 39. امین گفت:

  سلام من یه خواهش از شما داشتم
  میخواستم بگم که شما اگه کانالی در تلگرام دارید
  که ادمینش خودتون باشید به ما هم معرفی بکنین
  ممنون میشم
  اگه فعلا کانالی ندازین
  پیشنهاد میکنم با من کار کنید

 40. حصین (از قطر) گفت:

  به موسی و عیسی قسم اگر ذره ای به قبله مسلمانان نزدیک شوند نابودشان خواهیم کرد

 41. فرشته گفت:

  برگی بدون اذن خداوند از درخت نمیفته …. جادو و سحر بهانست برای سرگرم کردن مردم ….

 42. هانیه گفت:

  لطفا در مورد شوالیه های معبد هم بنویسید

 43. هانیه گفت:

  لطفا در مورد شوالیه های معبد هم بنویسید
  در ضمن مطالب خوب بود اما بهتر بود به ستاره پنج راس روی زمین هم اشاره میشد

 44. مهدی موعود گفت:

  تا کمتر از یک سال دیگر جنگ جهانی سوم شروع میشود البته بهتر بگویم چهارم.۱۶ مرداد ۱۳۹۵

 45. سهیل گفت:

  خیلی عالی و اموزنده بود امید وارم باز هم مطلب بگذارید با تشکر

 46. جعفرداودی گفت:

  سلام به همه. اینجا هر کس هرچی جای دیگه شنیده بازگو میکنه و از صحت آن نیز مطمئن نیستن.
  لطفا اطلاعات اندک و ناقص خودتون رو واسه خودتون نگهدارید و از اطلاعات واقعا صحیح اینجا که صاحب کانال برایتان میذاره استفاده کنید. من تقریبا 6ساله که درمورد ماسون و عقاید شیطان پرستان تحقیق کردم و هنوز فکر میکنم اطلاعاتم کامل نیست. ولی اگه خواستید اطلاعات 6ساله ام را در اختیارتان بذارم.
  من بخاطر این تحقیقاتم مجبور شدم که تقریبا 2سال وارد گروه شیطان پرستان بشم که بیشتر باهاشون آشنا بشم.
  اول از همه مواظب دین و عقایدتون باشید که با چرت های بقیه گمراه نشید. کتاب مقدس قرآن کامل ترین و بروز ترین منبع اطلاعاتی است که میتونید همیشه و درمورد هر موضوعی به آن مراجعه کنید. برای ظهور آقا صلوات. یاعلی

 47. محمدرضا یونس پور گفت:

  گنج سلیمان نه درفلسطین نه درهیچ جای جهان نیست این گنج در سرزمین عزیزمان ایران بود که متاسفانه درسال 81باخیانت سردمداراناین گنج به غارت رفت این گنج در بحبوحه حمله آمریکا به افغانستان وپس از حمله 11 سپتامبر پس از6ماه حفاری ازدل یک هرم آرمیده درخاک که عکس آن روی یک دلاری آمریکا درج شده بیرون کشیده شد نقشه حفراین هرم بصورت ستاره داود در روبروی هرم وبصورت نمای بالا دردل هرم باهمان نقش ستاره داود دردواتاق مثلثی شکل واصلی ترین آن در شش ضلعی آن مثلث مدفون بوداین گنج درمنطقه طالقانات ودریکی از روستاهای اطراف کرج قرار داشته است بعدازاستخراج این گنج عظیم که نه طلا ونه نقره بود بلکه اسرار ونوشتجات برروی سنگها وجواهرات کمیاب وگرانبها بوده تجهیز مسجد جمکران وزایر سرای هزار نفره آن واجرای طرح حرم تاحرم در قم بوده ضمنا پولی که ازایران ازطریق خاک ترکیه عازم اسراییل بود ودرسال88 توسط دولت ترکیه توقیف شد بخشی از این گنج بود ضمنا هزینه جنگهای منطقه درعراق سوریه ویمن از این گنج تامین می شودالبته هنوزبخشی از اسرارآن گنج رمز گشایی نشده ورموزآن درمناطق دیگر کشورماندر دل بعضی ازگنجهای نهفته دردل خاک قراردارد که به دنبال رمزگشایی وکشف حقایق آن هستند ملت ایران بیدار باشند.که این گنج برای کشور وجهان حوادثی را به دنبال خواهد داشت

 48. محمدرضا یونس پور گفت:

  من مطالبی درخصوص گنج سلیمان ومحل وقوع آن در سایت گذاشتم ولی متاسفانه بلافاصله حذف کردند حقیقت همیشه مثل خورشید درخشان است وزیر ابر نمی ماند مسءولین محترم سایت این کار خوبی نیست

 49. matin akrqmie گفت:

  این حفاری برای رسیدن به کتاب هایی است که در زمان قدیم حضرت سلیمان ان ها را از دست

  شیطان است در ان کتاب ها سحر و جادو نوشته شده است که با ان ها میتوان به دنیا حکومت کرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *