مسلمان شدن زنی در سن 92 سالگی

مسلمان شدن زنی در سن 92 سالگی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

 مسلمان شدن زنی در سن 92 سالگی :

در توبه و بازگشت به سوی خدا، در هر سنی باز است، این مطلبی است که زن تازه مسلمان شده ی فرانسوی “ژیورقات لوبیول” بر آن تاکید دارد، کسی که نام “نور” را بعد از مسلمان شدن برای خود انتخاب کرد.

خانم “نور” چگونگی اسلام آوردنش را اینگونه نقل میکند: یکی از فرزندانش تصمیم داشته او را به آسایشگاه سالمندان ببرد، در این حین همسایه اش آقای” محمد مداح” که آشنایی آنها به 40 سال پیش برمیگردد پیشنهاد میدهد با آنها زندگی کند.

در خلال برخوردهای نور با خانواده ی محمد او متوجه روابط انسانی والایی که این خانواده با هم دارند میشود، از جمله برپاداشتن نماز جماعت، احترام کوچکتر به بزرگتر و اسوه قرار دادن حضرت محمد(صلی الله علیه و آله) توسط همه ی اعضاء در زندگی، و اینها چیز هایی بود که او در خانواده فرانسوی اش نداشت. در ماه مبارک رمضان ، حالتی ایمانی غریب در خود حس کرد و این آغاز گراییدن او به اسلام بود تا مسن ترین اسلام آورندگان در جهان باشد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “مسلمان شدن زنی در سن 92 سالگی”

  1. زنده باد اسلام که همیشه ناب و سالم و تازه است. درود بر خانم ژیورقات لوبیول، که در این سن هم از صفای باطن برخوردار بودند که ریشه های اسلام در دلشون جوونه زده؛ اونم زمانی که همه ی نیروی غرب در شیطان پرست، مسیحی، بودایی، یهودی، مانوی، زرتشتی کردن و یا لااقل وهابی و بهایی کردن مسلمانان صرف میشه… سپاس از شما با سایت خیلی خوبتون.. همیشه و هر روز دوست دارم بهتون سر بزنم و از مطالب جالب و خوبتون استفاده کنم…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *