مرجعیت مورد حمایت انگلیس

مرجعیت مورد حمایت انگلیس
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
مرجعیت مورد حمایت انگلیس !
مهمترین شاخه ی این جریان ،شاخه ی مشهور به شیرازیهاست،جریانی که امروز سردمدار آن افرادی هستند که ادعای مرجعیت دارند.سید صادق شیرازی و سید مجتبی شیرازی و داماد سید مجتبی یاسر الحبیب.
فعالیت های این جریان ، عمدتا حول محور افزایش تعصبات مذهبی و درگیری بین شیعه و سنی و ترویج ناسیونالیسم در بین کشور های اسلامی انجام می گیرد.آنها به ویژه به ویژه به ترویج اسلام عربی در مقابل اسلام فارسی ،مبارزه ی مستقیم با انقلاب اسلامی و ترویج قمه زنی و مسائلی از این دست تاکید دارند . هزینه های فراوان و پول های کلان و حمایت های استکباری زیادی از آنها صورت می گیرد .شبکه های ماهواره ای که این جریان به راه انداخته ، مانند شبکه کربلا ،الانوار،امام حسین،اهل بیت که توسط یک طلبه افغانی بنام الهیاری اداره می شود و شبکه های دیگر به زبان های فارسی ،عربی ،اردو ،انگلیسی و ترکی از جمله فعالیت های رسانه ای آنهاست. راه اندازی چندین روزنامه در کشور های اسلامی مثل کویت ،عراق ،بحرین و راه اندازی هزاران سایت و وبلاگ اینترنتی و چندین مرکز اسلامی در عراق ، افغانستان ،امریکا،جنوب آسیا و بسیاری از کشور های دیگر دنیا از دیگر فعالیت هاست.
اخیرا هم سرمایه گذاری عجیبی روی کشور های آفریقایی آغاز شده است. برای نمونه یاسر الحبیب در شبکه فدک ،جریان اهانت آمیز عجیبی را علیه عایشه همسر پیامبر به راه انداخت که در جهان اسلام به ضرر ما تمام شد و هنوز هم گروه های تکفیری با همین فیلم ها و سخنانی ها دارند برای مبارزه در سوریه عضو گیری می کنند.این فرد دو سال قبل کمک مالی کلانی از وزارت امور خارجه انگلستان دریافت کرد.در حالی که کشور های اروپایی شبکه های بین المللی ما را می بندند و شبکه المنار حزب الله در بسیاری از ماهواره ها توقیف شده و اجازه پخش ندارد،شبکه های اینها با بهترین خدمات دارد توسط کشور های اروپایی و آمریکایی حمایت می شود . این فعالیت های رسانه ای تنفر و درگیری را بین مسلمانان گسترش می دهد. هر کجا انقلاب اسلامی پیام خودش را به آنجا برده و هر کجا شیعیانی با تفکر انقلاب اسلامی دارند حرکت می کنند،اینها پایشان آنجا باز می شودو شروع به فعالیت می کنند.نکته مهم ،دفاتر آنها در انگلستان است که عمدتا به طور رسمی مورد حمایت کشور های مختلف اند.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *