“مخفی‌کاری عربستان درباره کشته شدن یک شاهزاده”

"مخفی‌کاری عربستان درباره کشته شدن یک شاهزاده"
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
“مخفی‌کاری عربستان درباره کشته شدن یک شاهزاده”
منابع خبری به نقل از وزارت دفاع یمن از کشته شدن یکی از شاهزادگان و افسران ارشد ارتش عربستان خبر دادند و تأکید کردند که عربستان درباره این خبر درحال مخفی کاری است.

سایت “الیمن الیوم” روز دوشنبه اعلام کرد که سایت “سبتمبر نت” وابسته به وزارت دفاع یمن دیروز اعلام کرد که سرتیپ ستاد “فهد بن ترکی بن عبدالعزیز آل سعود” شنبه شب در جریان بازدید از پایگاه‌های نظامی سعودی در مناطق مرزی این کشور با یمن، در روستای “مجدعه” کشته شد.
این سایت خاطرنشان کرد که شاهزاده فهد بن ترکی در جریان درگیریهایی کشته شد که وزارت دفاع عربستان نیز به از پا درآمدن 3 افسر ارشد خود در آن اذعان کرده است.
بر اساس این گزارش، شماری از شاهزادگان در حال رفت و آمد به خانه ترکی بن عبدالعزیز آل سعود هستند تا به خانواده او تسلیت بگویند.
“الیمن الیوم” خاطرنشان کرد که نیروهای یکی از قبایل یمنی شنبه گذشته یک پایگاه نظامی سعودی را نزدیک منطقه “باقم” در استان صعده هدف قرار دادند. این افراد که از قبیله “طخیه” بودند، در پاسخ به کشته شدن 4 نفر از اعضای این قبیله به دست عناصر پایگاه نظامی “المناره” عربستان که با منطقه “باقم” هم مرز است، به این پایگاه یورش بردند .
روزنامه “الاولی” هم تأکید کرد که این افراد توانستند 18 نظامی سعودی را از پا درآورند، و تجهیزات و سلاح آنان را به غنیمنت بگیرند. باقیمانده نیروهای سعودی نیز از این پایگاه به داخل خاک عربستان گریختند.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به ““مخفی‌کاری عربستان درباره کشته شدن یک شاهزاده””

  1. مدافعان حرم گفت:

    انشاا… خداوند اگر پادشاهانشان هدایت پذیرند هدایت فرماید و اگر هدایت پذیر نیستند به درک واصل نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *