مثلث برمودا

 مثلث برمودا
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
 مثلث برمودا از نگاهی دیگر!
حتما تا کنون راجع به مثلث برمودا و حوادثی که گفته می شود در این منطقه رخ داده شنیده اید.  

مثلث برمودا بر روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. که از منطقه ای به اسم برمودا شروع شده و دو راس دیگر آن پورتوریکو و میامی است. البته گفته می شود این منطقه مثلث نبوده و بیضی شکل است.

 

مثلث برمودا چیست؟

مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن ۶ هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر ۱۹۴۵ کسب کرد. ۵ فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی، در منطقه مثلث، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات، به هوا برخاست که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند!

 

آخرین پیامهای مخابره شده آنها با برج مراقبت حاکی از وضعیت غیر عادی، عدم روئیت خشکی، از کار افتادن قطب نماها یا چرخش سریع عقربه آنها و اطمینان نداشتن از موقعیتشان بود. این در حالی بود که شرایط جوی برای پرواز مساعد بود و خلبانان و دیگر سرنشینان افرادی با تجربه و ورزیده بودند. با وجود مدتها جستجو هیچ اثری از قطعه شکسته، لکه روغن، آثاری از اجسام شناور، خدمه یا تجمع مشکوکی از کوسه‌ها دیده نشد. هیچ حادثه‌ای چه قبل و چه بعد از آن، تا این حد حیرت‌آورتر از ناپدید شدن دسته جمعی هواپیماهای مذکور نبوده‌است. در حوادثی مشابه در این منطقه قایقها و کشتیهایی مفقود شده‌اند (قربانیان مثلث برمودا)، در برخی موارد هم فقط خدمه و سرنشینان ناپدید گشته‌اند!

 

 

آیا واقعا این اتفاق ها رخ داده؟


مدلین رسبورتگارف دانشمند و محقق ایتالیایی قرن بیستم نیز در مورد بروز حوادث غیر عادی و خارق العاده در این منظقه پس ازتحقیقات زیاد به این نتیجه رسیده است که اغلب حوادث یاد شده در این منطقه تنها اغراق امیز نشان دادن برخی حوادث عادی بوده اند .برای مثال کشتی فرانسوی (BHG3566) که در سال ۱۹۷۷ در این منطقه ناپدید شد دو روز بعد در بندر ریجسرا دیده شد و شواهد حاکی از گم شدن این کشتی به مدت کوتاهی می‌کرد در حالی که هنوز هم برخی نویسندگان از این حادثه با نام کشتی وحشت یاد می‌کنند و بر این باورند که این کشتی در منطقه مثلث برمودا از بین رفته است و در تسخیر ارواح می‌باشد.

لارنس دیوید کوشچه محقق دانشگاه ایالت آریزونا در سال ۱۹۷۵ با انتشار کتابی به نام «اسرار مثلث برمودا برملا شد» اولین نظریه مخالف در این زمینه را منتشر نمود. بر اساس تحقیقات او :

 • شمار کشتی‌ها و هواپیماهای مفقود شده در این گزارشات در مقایسه با شمار کشتی‌ها و هواپیماهای مفقود شده در دیگر مناطق اقیانوس، بهیچوجه زیادتر نبوده‌است.
 • طوفانهای استوائی و گرمسیری بسیاری در این مناطق گزارش شده‌است و شمار گمشدگان در این گزارشات با توجه به تعداد این طوفانها نا متناسب، عجیب یا اسرارآمیز نمی‌باشد مضافا اینکه بلیتزر و نویسندگان دیگر در مقالات خود اشاره‌ای به این واقعیت ننموده‌اند.
 • اعداد و ارقام بیان شده در این گزارشات و تحقیقات آشفته اغراق آمیز می‌نماید، کشتی‌ها و قایق هائی مفقود گزارش می‌گردند درحالیکه آنها بلاخره به بندرها با تاخیر بازگشته بودند و این گزارش نشده‌است.
 • برخی از این گزارشات در مورد مفقودین درواقع هیچگاه اتفاق نیافتاده‌اند. بطور مثال حادثه‌ای، با عنوان سقوط هواپیما گزارش شده که مدعاست هواپیمائی مسافربری، در سال ۱۹۳۷ از بندر دیتونا در فلوریدا در مقابل چشم صدها شاهد عینی پرواز نموده و در مثلث برمودا سقوط نموده‌است درحالیکه در روزنامه‌ها محلی آن زمان هیچ نوشته‌ای در اثبات این مدعا یافت نمی‌شود.
 • آنان با اختفای کشتی‏های خود، خبر از ناپدید شدن آن می‏دادند و از شرکت‏های بیمه، غرامت دریافت می‏کردند. سپس همان کشتی را با نام دیگر و تغییر بعضی از ظواهر، در نقطه‏ای دیگر به ثبت رسانده و مجددا می‏فروختند و یا از آن بهره‏برداری می‏کردند.

پس حقیقت مثلث برمودا چیست؟
در این منطقه دو جزیره به اسم های برمودا و باهاماس (باهاما) قرار دارد. که بد نیست کمی راجع به این دو جزیره بدانید.

 

جزیره برمودا

 
برمودا (The Bermuda Islands) نام مجموعه جزایری است که جزئی از مستعمره بریتانیای کبیر به‌شمار می‌آیند. این جزیره بر روی مدار 33 درجه زمین قرار دارد!

(پرچم برمودا)
 

در مدارک به جای مانده نام دریانورد اسپانیایی به نام خوآن دو برمودز به عنوان کاشف جزایر برمودا به ثبت رسیده‌است. در قرن پانزدهم، کشتی‌های اسپانیایی و پرتغالی از جزایر برمودا برای تازه کردن آذوقه و بارگیری آب آشامیدنی استفاده می‌کردند. اما شایعات مربوط به وجود ارواح و شیاطین در جزیره و وجود طوفان‌های مهیب موسمی که به این باورها می‌افزود، باعث گشت تا اسپانیایی‌ها که در آن زمان مالکان مطلق جزایر شده بودند، در آنجا سکنی نگزینند و از جزایر برمودا با نام «جزایر شیطان» یاد کنند.
پادشاه بریتانیا بالاترین مقام در جزایر برمودا محسوب می‌شود، اما اختیارات اجرایی اداره مجموعه جزایر برمودا را به «فرماندار» اعطا می‌کند ولی همچنین نماینده خاصی را به عنوان «نماینده ملکه» انتخاب می‌کند که بر اجرای درست قوانین نظارت داشته باشد.
باهاما

باهاما (Commonwealth of The Bahamas) در قبل مستعمره بریتانیای کبیر بوده، در سال ۱۹۷۳ به استقلال رسیده اما ملکه بریتانیای کبیر، رئیس دولت باهاما نیز به‌شمار می‌آید.

 

عکس هایی از جزایر برمودا و باهاما!!! (جزایری که در مثلث برمودا قرار دارند!)
 

 


 

قضیه این است که مکانی که آنها همگان را از آن می ترساندند مکانی بوده (و هست) برای استراحت و تفریح خودشان!

 

 

 

 

ارتباط جزایر برمودا و باهاما با فراماسون

 

جالب است بدانید جزیره برمودا روی مدار 33 و 66 درجه زمین قرار گرفته است. 

در این جزایر همانطور که در عکس ها می بینید چندین ابلیسک وجود دارد.

 

مورد بعدی پرچم باهاست که همانطور که مشاهده می کنید پر است از نشانه ها و اعداد ماسونی.

همانطور که گفته شد این جزایر را جزایر شیطانی می نامند.ادگار کایس پیشگو و روانکاو و حکیم در دهه پنجم قرن بیست است. به عقیده وی قرنها قبل از کشف اشعه لیزر، بومیان سواحل اقیانوس اطلس از کریستال به عنوان یک منبع انرژی و قدرت استفاده می‌کردند. به نظر او این نوعی نیروی شیطانی القا شده از سوی آنها، در عمق یک مایلی در قسمت غرب اندروس غرق شده که هنوز در برخی مواقع باعث از کار انداختن ابزار و وسایل الکتریکی کشتیها، هواپیماها و در نهایت نابودی آنها می‌گردد.

جالب است بدانید در برمودا فرماندار به نمایندگی از ملکه بریتانیا، ۱۱ نماینده مجلس سنا را با توصیه نخست وزیر و رهبر اپوزیسیون دولت انتصاب می‌کند.

 

 

ارتباط جزیره برمودا با لاست

 

گفته می شود حادثه‌ای در اثر اختلال زمانی در فرودگاه میامی رخ داد که هرگز توضیحی قابل قبول برای آن وجود نداشته است. این واقعه مربوط به یک هواپیمای مسافربری بود که برای فرود در باند آماده بود و با رادار مرکز کنترل هوایی ردیابی می‌گردید که ناگهان ده دقیقه از صفحه رادار ناپدید شد و سپس دوباره ظاهر گشت. هواپیما بدون هیچ واقعه‌ای فرود آمد و خلبان و خدمه از آنچه افراد پایگاه می‌گفتند ابراز تعجب کردند، زیرا تا آنجا که به خدمه مربوط می‌شد، هیچ اتفاق غیر عادی نیفتاده بود. جالب این که ساعتهای همه آنها حدود ده دقیقه از زمان واقعی عقب‌تر بود. در حالی که هواپیما درست ۲۰ دقیقه قبل از این واقعه وقت اصلی را کنترل کرده بود و در آن هنگام هیچ اختلاف زمانی وجود نداشت.

 

 

 

از این نوع حرف ها در مورد این جزیره بسیار است و در برخی از مقاله ها این جزیره را بسیار مشابه می دانند. البته ظاهرا آب این منطقه به خاطر گرمی و ویژگی های بسیار دیگر واقعا با بقیه مکان ها متفاوت بوده و برای غواصی منحصر به فرد است.

 

 

خدشه بر چهره مهدویت و امام زمان

چند سالی است که گفته می شود جزیره برمودا همان جزیره خضراست و این منطقه جاییست که امام زمان در آن زندگی می کند. حالا با توجه به عکس های این جزیره متوجه شدید چرا دشمنان این مساله را مطرح کرده بودند. (در این زمینه شما را به کتاب جالبی که خودم هم آنرا مطالعه کردم ارجاع می دهم: “جزیره خضرا درترازوی نقد” نوشته ی علامه سید جعفر مرتضی عاملی، با ترجمه ی محمد سپهری) آیا این توهینی به آن حضرت نیست که گفته شود ایشان در این جزیره که تمام آن را گناه گرفته زندگی می کند؟

 

همچنین گفته شده است محل «جزیره خضراء» در دریای “سفید مدیترانه” فعلی است.

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

189 پاسخ به “مثلث برمودا”

  • پارسا گفت:

   راست میگه خیلی جالب بود.

   • یک نفر گفت:

    با سلام قبول که این جزایر مال فراماسون هاست و توش بر از ابلیسکه(که ما ندیدیم و مطمئن نیستیم)اما اگه میشه بمن بگید که چی میشه کشتی ها اینجا غرق می شن و دیگه اثری از اجساد خودشان و یا لاشه وسایلشون پیدا نمی شه. شاید هم می برن تا تعداد فرماسونها رو تو جهان زیاد کنن.

    • فرید گفت:

     سلام اره جزیره دارند نه کشتی ها وهواپیما ها راسته گم میشوند اما تودریا چرا پیداشون نمیشه تکه ها؟ شاید این جا دراین قسمت به مرکز زمین نزدیکه یعنی سوراخه جاذبه داره میکشه به درون زمین این جا حتما بزرگه که همه چیز را از هوا هم میکشد پایین این هم ممکنه وجود داشته باشه

     • آرش گفت:

      اگه اینطور باشه که شما میفرمایید یعنی سوراخ باشه باید سطح اب پایین بیاد یعنی اب رو ببلعه درحالی که اینطور نیست اما گفته شده هواپیما از قطعات بسیار ریزی ساخته شده که حتی یک قطعه از ان هم به روی سطح اب نیامده اما نمیشه گفت سوراخه

   • سوگند گفت:

    نه جالب نبود

  • یه آدم گفت:

   جالب بود .

 1. Hani گفت:

  هم جالب بود و هم عجیب

 2. حیدر گفت:

  بسیار جالب و حیرت انگیز بود

 3. ماهان گفت:

  عالی بود

 4. hossein گفت:

  عالی بود

 5. mahsa گفت:

  Kheili jaleb bod ghab az inkebekhonam shayee haro bavar karde bodam
  ama hala moltafed shodam ke dorogh bode

  dar kol kheili jaleb bod

 6. امیر گفت:

  بیش از این که جالب باشه مسخره است مسخره این که مردم دنیا رو احمق فرض میکنن و این مزخرفات رو جا میندازن مسخرست باید درس گرفت با تامل به این وقایع و وقایع دیگر این عالم مقایسه کرد بصیرت پیدا کرد.
  ممنون از این اطلاعات شما در این سایتتون

  • نیاز گفت:

   خیلی جالب وترسناک بود ممنون

  • امیر ارسلان گفت:

   اینکه اونا مردمواحمق فرض کردن راسته امامردم خخخخخیلی زود باورن!من خودم که اول شنیدم باور کردم اما باجستوجو فهمیدم راست نیست#

  • saeed گفت:

   mikhay begi cherto perteh !!!!!!!!!!!!!1

  • زهرا گفت:

   اقا امیرواقا امیرارسلان واقا سعید خودتون لیاقت وعقل متفکر ندارین دانشمندامونم سست نکنید لطفا دوس ندارین اطلاعاتتون بیشترباشه راز ها کشف بشن نخونین مثلث برموداهم عجیب نیس خدایی که زمین واسمان رو توشش روز افرید ه جزیره برمودا چیزی نیس دانشمندانی که واستون نعمت برق و…بخشیدن بعیدنیست راز برمودارو کشف کنن اگرم قبول ندارین بدنیس خودتون امتحانش کنین بس نطر بیخود ندین لطفا

   • اوا گفت:

    ایول خواهری بنازمت خوب گفتی منم بهش ایمان دارم.

   • جلال گفت:

    من خودم فیزیکدان هستم شما فکر کردی کشف برق یک هوییه بدست امده!! نه عزیزم کشف برق اصلا کار سختی نبوده یک عده دانشمند کل عمر خودشون رو گذاشتن فقط یک بخش اون رو کشف کردن تا تمام تکه های پازل جور شده و اخر کشف برق من دانشمند هنوز نیستم ولی اون هارو خوب میشناسم ولی قضیه مثلث برمودا بعد از این همه سال حل نشده این امریکایی ها میخوان ضعف خودشون رو نشون ندن قضیه رو طوری نشون میدن که فکر کنی چیزی نیست اول گفتن چاله های ابی باعث غرق شدن کشتیها میشه ولی وقتی که هواپیما ها گزینشی محو میشد موندن چی بگن گفتن میدان های مغناطیسی هنوز هم اون به اصطلاح دانشمند ها دارن رو این قضیه کار میکنن ولی پشم چون قرار نیست که اصرار مثلث برمودا حل بشه

    • حرف حساب گفت:

     حرفت رو قبول دارم، یکی از چیزهای جالب اینکه یکی از گره های گردابی که در اون نقاط دارای تقویت میدان های الکترومغناطیس هستیم در نزدیگی های این مثلث قرار داره.

 7. علی گفت:

  “آیا این توهینی به آن حضرت نیست که گفته شود ایشان در این جزیره که تمام آن را گناه گرفته زندگی می کند؟”
  امام زمان الان هرجا که زندگی بکنه پر از ظلم و فساد است.

 8. Nazanin گفت:

  Tooooooooooooooo miiiiiiiiiiiiiiiriiiiiiiiiiii kheili ajibe

 9. سلدا گفت:

  عالی بود

  • مهسا جان 11 اصفهان گفت:

   برام سوال شده ک چجورى با نيروى مغناتيسى کشتى هارو مى بلعه و چرا شايعه کردن ک امام زمان در اونجا زندگى مى کنه و اين همه ملت رو سرکار گذاشتن و امام زمان ک باما دشمنى نداره پس چرا اين کارو مى کنه (جواب سريع مى خوام)

   • جلال گفت:

    شما برو کتاب جزیره خضرا رو بخون تا سو تفاهم برات پیش نیاد یا داستان جزیره خضرا در کتاب مهدی موعود جلد ۱۳ نوشته علامه مجلسی جالبه بدونی که اون یک سپر محافظتیه ولی قدرت تشخیس هم داره یعنی هر کسی رو الکی محو نمیکنه بعدش هم کی گفته محو شدن در اون جزیره برابره مرگه!!

   • نفیسه گفت:

    کرم دارن کرم

 10. […] مورد فراماسونری دارید پیشنهاد می کنم حتما مطالعه کنید: * دروغ بودن مثلث برمودا * پاسخ با نقل […]

 11. باران گفت:

  قضیه رو انقد بزرگش نکنید داستان اینه که تو اون محدوده جاذبه زمین فوق العاده زیاده و هر شیءرو میبلعه این مثلث موضوع ÷ایان نامه ی منه و اثباتش کردم

  • ثمین گفت:

   ومن یه جایی خوندم که یه هواپیما بعد از ناپدید شدن و روی رادار نبودن و …یه پیام دریافت کرده بوده که فقط صدای خرخر میداد. اگه نیروی جاذبه قوی بود و میبلعید کلا ذوب میشد!!!! پس نیروی زمینی نیست!!!! من معتقدم گرد باد خیلی قوی هست که مدت طولانی همه چیو میچرخونه!!!!

   • سروشیار گفت:

    به دوعزیز ارجمند ثمین و باران و بقیه دوستان توصیه میکنم یک سری به علوم اخترفیزیک و کوانتوم بزنند. دادن جوابی ساده به رویدادهای ژرف دنیای هستی کاریست ساده ولی پیدا کردن جواب اینکه چرا کشورهای صاحت علم در جنگلهای آپالاچی و… دنبال دریچه های میان بعدی میگردند تا با تحقیق و قراردادن ژنراتوری به اندازه یک پرینتر برق چند شهر را تآمین کنند، کاری بس دشوار است. در کوانتوم ذرات قوانین فیزیک شکسته میشوند.مطالعه کنید-ممنون

   • سحر گفت:

    خیلی ازدانشمندان اینوتاییدکردن که این اتفاقات مربوط به اتفاقات زمینی هستش
    نه خرافاتی مثل موجودات فرازمینی ودنیایی دیگر
    این چیزاروفقط خدامیدونه

  • تارا گفت:

   عزيزم خودت رو گول نزن از نظر علمي هنوز چنين چيزي ثابت نشده ! يعني چي که ميبلعه؟؟ميبلعه کجاش فرو ميکنه؟ اگر چنين چيزي بود اين همه هواپيما و کشتي ديگه به اون منطقه نميرفت. يه تابلو ميزدن که خطر نزديک نشويد!

  • Alireza گفت:

   آفرین درسته در این بخش جاذبه بسیار زیاد هستش و هیچ ربطی به شیطان وآدم فضایی ها نداره💡

 12. ریحانه گفت:

  فقط فوق العاده بود

 13. الناز گفت:

  mamnoon khob bod

 14. جواد جون گفت:

  واسه من خیلی جالب بود همش فک میکردم داستانا راسته ولی فهمیدم همش چرته از زحماتتون قدر دانی میکنم

 15. این امام زمان که اون جا زندگی می کنه هرکی گفته توهم زده

 16. علی برمودا گفت:

  یعنی مثلث برمودا واقعیت نداره اون جا مکان تفریحی است.(جواب لازم)

 17. احمدی گفت:

  بسیار عالی بود ،نظریات را هم خواندم اما دوستی گفته بود که باد میچرخاند ،پس اگر باد بچرخاند خاصیتش این است که انرا میبرد بالا یعنی در یک نقطه نگاه نمی کند که بعدا رها کند دوسیتی دیگر گفته قوه مقناطیسی است ،پس اگر مقناطیسی باشد چرا قطب دیگرش هنوز معلوم نیست یعنی مقناطیس که یک قطبی نیست و دوما ثابت شده است که مقناطیس زمین در مناطق دیگر مرکزیت داردکمی دور تر از قطب های جغرافیای ،از امام زمان اشاره شده ان که دشمن کشتی و طیاره نیست و اگر باشد در خود جزیره برمودا میدان هوای است چرا میماند که طیارات انجا بنشیند اگر کسی بهتر میداند لطفا باما شریک کنید

 18. iran air stewardess گفت:

  مثلث برمودا كاملا واقعيه اون جا مكان تفريحي نيست ولي ميشه رفت و از نزديك ببيني من با چشماي خودم ديدم

 19. arash گفت:

  احسنت به شما ولی لطفا coordinate of bermuda triangle را گوگل کنید 25 و 71 را میابید.آخه چرا داستان سازی میکنید.عقلی که خداوند متعال داده را بیمصرف نگذارید و تعریف و تمجید بیخودی نکنید
  اجرکم عندالله
  یک عاقل دیرباور

 20. راستش من خیلی ترسیدم…………وای

 21. arshia گفت:

  من فکر می کنم که واقعیت دارد

 22. الی جون گفت:

  اگه خدا بخواد تو در هر لحظه ای امکان داری بمیری پس خیلی مسخرست که از این چیزای تخیلی فکر می کنیم اگه خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته

 23. مرجان گفت:

  خیلی جالب بود سریال کشتی که از nex1داره پخش میشه فکر میکنم قضیه همین مثلث برموداست

 24. محمد گفت:

  این واقعیات نشون میده که آمریکایی ها برای گول زدن مردم خودشون هم دست به هر کاری می زنند من هم شنیدم که میگن امام زمان(عج)اونجا زندگی میکنه شکّی نیست که این دروغ محضه ولی تو همین ایران بعضی ها دارن میگن که امام زمان در جزایر برمودا زندگی میکنه وحتی چند فرزند داره که اونجا رو فرمانروایی می کنند به هر حال از اوّل خلقت انسان دروغ و فریب و خرافه وجود داشته ممنون از پستتون

 25. تارا گفت:

  چيزي که اين بين معلومه قرار گيريه اين منطقه رو مدار 33 و 66 درجه جغرافيايي است. کسايي که تو زمينه فروماسونري مطالعه داشته باشن ميدونن که معني اين اعداد يعني چي و جواب سوالشون رو ميگيرن.و اينکه اين منطقه مربوط به فراماسونري هست هيچ شکي نيست. من توصيه ميکنم که سخنراني هاي استاد رائفي پور رو دانلود و گوش کنيد. اونوقت هضم اينجور مسائل بسيا بسيار براتون ساده ميشه. اصلاً با حقايقي روبرو ميشين که اين در برابرش هيچه و در اين صورته که شما معني اين اعداد در مدار جغرافيايي رو ميفهميد. اينکه ميگن امام زمان اونجا زندگي ميکنه کذبه. زمان ظهور و مکان زندگي امام زمان پنهانيه و کسي که ادعا کنه که ميدونه کذبه محضه پس چنين چيزي رو باور نکنيد که محل زندگيه امام زمانه وگرنه (نعوذبالله) گفته ي خدا رو تکذيب ميکنيد

  • hossein گفت:

   salam be shoma banooye bozorgvar

   • hossein گفت:

    salam be shoma banooye bozorgvar khastam tavajjoh bedam ke in aghayi ke esmesho avordy ostad nashode ye mohagheghe ke be khatere avardane man va shoma too khate hokoomat bozorgesh kardan chon hichkodoom harfash male khodesh nist mese man o shoma az in ostad oon ostad maghale va ketab mikhoone behesh teriboon midan bege maroof shode asle mataleb too ketabe daneshmandaye sarshenas peyda mishe.motshakeram

 26. Fatemeh Khanoom گفت:

  به نظر من که همش واقعیت داره.هر کی باور نمیکنه راه بازه جاده هم دراز!
  بفرمایید خودتون امتحانش کنید.اگه زنده برگشتین بیاین خودم بهتون یه مدال میدم که بعنوان مغز متفکرهای کشور شناخته بشین!
  همش واقعیت داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااره!!!!!!!!!!!!!*********

 27. سونیا گفت:

  :((((((( واییییی!خدا رحم کنه!!!خیلی وحشتناکه

 28. مرجان گفت:

  خیلی ترسناکه

 29. ajal گفت:

  man shakhsan yadam nemiad kasio onja khalas karde basha,mmmmmmmmmmmmm

 30. محمد گفت:

  من مطلب شما رو کپی کردم ولی اسم سایت شما رو در وبلاگ خودم بردم امیدوارم حلال کنید چون من این کار رو برای آگاهی مردم کردم.

 31. مبین گفت:

  ممنونم خیلی عالی بود. واقعا این کارا از دست آمریکا و فراماسونا برمیاد

 32. hasan گفت:

  آقا ما هرجور فکر میکنیم میبینیم این فرماسون خیلی دلقکه. بابا مثل آدم زندگیتونو بکنید دیگه.چه کاریه آخه!!!

 33. amir گفت:

  ایول حسن . چنتا فیلسوف نشستن تا دولارو درست کردن.آقا شما بگو حالا به همه اینها چنتا لواش میدن….

 34. من از راز مثلث برمودا چیزی پیدا کردم

 35. دیلیا گفت:

  عالی بود. چون خیلی از ما فکر می کردیم که این مثلث واقعی است. ممنون!نه بزار معادل فارسی بگم. متشکرم از آگاهیتان.زنده باد ایران و ایرانی و چشم همه ی حسودا کور!!!!!!

 36. Sara گفت:

  خدا اونقدر به آدم عقل داده که با یکم فک کردن میفهمیم اگه امام زمان اونجا باشه که دیگه نمیشه گفت ظهور نداره بعد اینکه من فک میکردم نمیشه رفت تو این مثلث هنوزم باور نکردم

 37. سپیده گفت:

  من که باورم نمیشه امام زمان اون جاباشه شایعه ای بیش نیست

 38. مهیار گفت:

  با سلام من حرفاتونو تکذیب نمیکنم اما آیا دلیلی هم برای حرفاتون دارید؟

 39. ممد گفت:

  وااااااااااااااااااااااااااااااااای چه حیرت انگیز

 40. مهدی گفت:

  خیلی باحال بود

 41. یکی هستم گفت:

  خیلی با حال و حیرت انگیز بود اونم چه جوری
  ولی به نظر دوست ما مسخره است کمکی فکر کن آخه چه جور ممکن است از شوخی و مسخره بازی گذشته به نظرش در آنجا شیاطین وجود دارد که با یه نوع موجوداتی به نام Orc در جنگ هستنند. آخرین پیامی که از یک هواپیما شنیده اند این است :این جا همه چیز غیر عادی است آسمانش زرد و اقیانوسش سبز است.سبز نماد Orc است و زرد،قرمز،نارنجی نماد شیاطین خوب فکر کن به این حرف.یا ممکن است فضایی ها باشند وقتی انسان ها می روند آنجا آنها را می گیرند و بر روی آنان نحقیق هایی انجام می دهند.

  • جلال گفت:

   میشه بگی از کجا اخرین پیام رو خوندی؟
   من که تو کتاب جزیره خضرا خوندم اخرین پیامش این بود
   اب سفید
   جالبه داستانی هم که از قدیم در کتاب جزیره خضرا یا مهدی موعود هستش این طوری نقل میکنه
   به ناگاه دیدم ابهای اطراف کشتی سفید شد پرسیدم چرا اب های این جا سفید است ناخدا گفت خداوند این ابهای سفید را برای محافظت از شر دشمنان امام مهدی قرار داده

 42. لیلا گفت:

  حالا چیزییم هس که به ماسون ربطی نداشته باشه والاااااااااا

 43. amin گفت:

  خیلی خیلی خیلی عجیب بود و داره ذهنم را خیلی مشقول میکنه

 44. اکبرم اکبر گفت:

  من بهترین شغل دنیا رو دارم اونم بیکاری من خیلی دوست دارم برم اونجا هرکی خواست بره بگه بریم

 45. حامد گفت:

  خیلی عجیب بود من خیلی دوست دارم برم اونجا هر خواست بره به منم بگه ای ول به داش یکی هستم خیلی باحال نوشتی شاید واقعی باشه؟؟

 46. زینب گفت:

  اصلا این عکس ها رو ازکجا تهیه کرده اید ودر ضمن افراد فراماسون چه نیازی دارندکه این شایعات را درمورداین جزیره درست کند به قول امثال شما این افراد که تمام جهان را پرکرده اند پس چه نیازی به یک پایگاه پنهانی دارند

  • admin admin گفت:

   این یه شیوه آشنا برای دور نگه داشتن عموم از یه منطقه خاصه . مثالش تو ادبیات عامیانه خودمون همون آقا دزده میاد اگه بری اونجا و اونجا لولو داره و …
   عکس ها رو هم خدا خیر بده به دوستان فعالمون

 47. محمد گفت:

  http://upir.ir/934/31296404868_17084.jpg

  این عکس Orc های وحشی است

 48. بهنام سوخته گفت:

  وای خیلی عجیب بودممنون ازسایت خوبتون

 49. یوسف گفت:

  عجب بحثی شد Orc و شیاطین واقعا باحال بودند
  ممکن است شاید اونجا باشنند همون تر که داش یکی هستم گفت (آخرین پیامی که از یک هواپیما شنیده اند این است :این جاهمه چیز غیر عادی است آسمانش زرد و اقیانوسش سبز است.سبز نماد Orc است و زرد،قرمز،نارنجی نماد شیاطین )اینا رو گفت واقعا باحال نوشته بود.
  منم عکس Orc های نفرین شده رو می گذارم
  http://upir.ir/934/2%5B1%5D_86297.jpg

 50. آقاپیمان گفت:

  من که می گم واقیت داره هرکی باورنمی کنه برانجا

 51. اکبرم اکبر یا اکی بیکار گفت:

  من که باور نمی کنم هر کی می ره بگه تا منم بیام بیکارم دیگه چی می شه گفت آقا پیمان از همه بهتر یکی هستم نوشته خیلی خوبم نوشته
  مدیو توبه کنید توبه

  • مدیو(آخرین نگهبان) گفت:

   پایان جهان نزدیک کم کم بایدمنتظرسپهیان سوزان باشیم(وزمانی ازآسمان آتش فروآید)تنها بااتهادوتوبه است که انسان هانجات پیدامی کنند

 52. علی قنبر گفت:

  دادش مدیوازهمه بهترنوشته

 53. رومن ریمز گفت:

  واقعت داره

 54. محمد گفت:

  سلام.من بالاخره نفهمیدم که ایا واقعا این اتفاقات غیر عادیه یانه؟به نظر من که غیر عادیه چون هرچی که اون جا مفقود شده دیگه پیدا نشده به جز اون یک مورد استثنایی کشتی فرانسوی.شما هم خوب نگفتید که این اتفاقات غیر عادیه یا نه.در این مطلب خوندم که لارنس دیوید کوشچه گفته مه هیچ کدوم از این اتفاقات غیر عادی نبوده و همش عادیه.اگه عادیه پس چرا خود به خود قطب نماها از کار می افتن؟چرا پیام های رادیویی واضح و دقیق ارسال نمی شه؟چرا هر شش فروند هواپیما یهو غیب میشن و هیچ اثری ازشون پیدا نمی شه؟اگه کمی فکر کنیم می بینیم که این اتفاقات غیر عادیه.نمی دونم اون دانشمند بر چه اساسی گفته که این اتفاقات عادیه.لطفا بنویسید که این اتفاقات عادیه یا نه.ممنون.

 55. سینا رضایی گفت:

  دوستان عزیز الان همه باهم تاثیررسانرو میبینیم این ها همش حرفه که فقط فقط در قالب فیلم و خبر و مقاله به خورد مردم داده شده انقد وحشتناک جلوه میدن که کسی دوست نداره بدونه اونجا چه خبره اینقد که ما ایرانیا کنجکاویم اونجا چه خبره خود امریکایی ها نیستن
  وگرنه تا الان ته توش در اومده بود وقتیکه صدا و سیمای خودمون میاد فیلم هایی رو با مضمون مثلث برمودا و 2012 نشون میده دیگه چه توقعی دارین وقتی یک فرد یا یک بچه واسه اولین بار اینجوری راجب مثلث برمودا میبینه و اصلا معلوم نیس وجود داره یا نداره با فرض اینکه وجود داره میبینه مطمعنا فکر میکنه همچین چیز عجیبی وجود داره
  من الان به دلیل علاقه ی خودم به چیزای عجیب غریب 5 ساله دنبال اینجور مسائل هستم اما بیشتر این اتفاقا فقط اغراق بوده و هست و خیلی از چیزای بیجواب فقط خرافه محلی هستن
  ممنون از سایت خوبتون منم با شما هم عقیده هستم
  هرکی مایل مینتونیم تو kik باهم حرف بزنیم و تبادل نظر کنیم خوشحال میشم
  kik id: sina…r
  yahoo:sina_bnd17

 56. مطالب علمی شما عالی بود لطفاً به وبلاگ بنده که مقاله ای در این خصوص گذاشته ام سری بزنید . درود

 57. سلام عالی بود . لطفاً به وبلاگ من هم که مطلبی در این خصوص گذاشته ام سری بزنید

 58. سایتتان را در لینک دوستان وبلاگم گذاشته ام

 59. aynaz گفت:

  kheyli jaleb bod vali ye soal daram in mosalase hamishe va dar har saati hamechi ro ke az rosh rad mishe ro mikhoreeeeeeeeeeeeee ya har azgahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 60. nafas گفت:

  ایناز جان همیشگیه حتما یه روز میرم اصلا نمیدونم چی بگم .فقط میگم اله اکبر همین. واقعا حیرت اوره

 61. لولو گفت:

  سلام یه روایتی فکر کنم از امام صادق هست که میگه خدا پشت دریا ها شهری داره همان طوری که سهراب سپهری گفته پشت دریا ها شهری است……که توی این شهر مردمش نمیدونند گناه چیه و شیطان به اون شهر راه نداره پس هیچکس نمیدونه که این شهر کجاست …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 62. راحیل گفت:

  سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون مطالبتون خیییییلی عالی بودن ایشالا بتونین اطلاعات بیشتری کسب کنین ماهم بهره ای ببریم. ولی در یه مورد اونجا رو کردن مکان تفریحی جای سوال داره

 63. منا گفت:

  واقعا خیلی کنجکاوم از نزدیک ببینم واقعا عالی بود ممنون دوستان نظراتتون رو هم خوندم جالب بود بعضی ها چرتو پرت نوشته بو دن که واقیت نداره از اینجا میگم که واقیعت داره مگه دیونن 2ملیار خرج کنن کشی بگیر هماپیما بگیرن واین فیلم هارو منتشر کنن ایشالا علم اونقدر پیشر فت کنه که همه مثلث برمودارو ببین

 64. بچه های بالا گفت:

  شنیده بودم میگفتن((مثلث برمودا خانه امام زمان است))اما دیگه نه در حد توهین به ایشون!!!!
  جاداره بگیم:((استغفرالله))
  لعنت به این دشمنا که با گفتن این جور شایعات مردم رو به دین اسلام بد بین میکنن!!

 65. Afshin D.vack گفت:

  دمتون گرم

 66. امیرعلی گفت:

  its good great tanks for web sait

 67. راضیه گفت:

  oخیلی ممنون مطالب واقعا مفید بود استفاده کردیم

 68. رامبد عابدین گفت:

  من بزرگ شدم میرم به مثلث برمودا

 69. saied گفت:

  چنگیز میگه:جااااااااااااااااااااااااااااالب بووووووووووووود

 70. سیدهاتف موسوی گفت:

  من واقعا تعجب کردم

  چون ونقها حیرت اوربود

 71. [email protected]@S گفت:

  یعنی الان مثلث برمودا و نیروی جلذبه ی عظیمو اینا همش کشک بود؟؟؟؟؟

  • arefeh گفت:

   کشک نیست.چندتاهواپیما،چندکشتی ویه کشتی مجهزکه200مترطول و50مترعرض داشته وبرای تحقیقات
   بوده رابلعیده واین نشان ازاین داردکه دروغ نیست…..
   فقط هنوزهیچ فرضیه ای دراین باره به تصویب نرسیده…

 72. م.ب گفت:

  هنوز این حرف ها هم اثبات نشده شاید واقعا چیزی باشد

 73. بهزاد گفت:

  یک نظر میدم لطفأ کسی مسخره نکنہ…این چیزیہ کہ بہ ذهن من رسیده…بنظر من تو جزیره برمودا تو نقاط غیر دسترس ما حتما یک موجودات خیلی باهوشتری از ماها هستن وزندگے میکنن کہ کلے ھوا پیمارو از تو اسمون مینشونن و ما فک میکنیم نابود شد

 74. معصومه گفت:

  پایه و اساس قوانین بریتانیا و امریکا که بنیان گذاران حکومت ایالاتی امریکا همون انگلیسی های فراری هستند تفکرات ماسون و جرج واشنگتونه ولی کاش راجبه علامات ماسونی روی پرچم بیشتر توضیح میدادید و اما جزیره خضرا دلی است که امام زمان در ان تاب بیاورد…

 75. سونیک گفت:

  ولی جاذبه ب زمین که تو این جازیاد نیست
  نیروی مغناطیسی در بعضی از نقاطت جزیره و در نواحی دریا خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی زیاده من کتابش رو دارم اگه دقت کنید توی پیغام های آخری هواپیما ها و کشتی ها دادن گفتن عقربه های غطب نما دور خودش چرخیدن این قدر خودتون رو اذیت نکیند تا اگه به انگلیسی هم تو گوگل سرچ کنید هیولا ها ی مثلث برمودا چنین تا عکس باحال میاد البته به انگلیسی ها

 76. مریم گفت:

  سلام.بنظرمن اونجا همونجاییه که سرعت نوربیش ازحده یعنی سفربه گذشته یا آینده.اگ اطلاعاتی درباره سفرب گذشته داشته باشین میبینینن ک دانشمندان درپی سرعت نور اندزیراک دانشمندان زیادی ازجمله انیشتن براین باورن ک اگر سرعت نور رابتوانند دردسدسگاه زمان پیاده کنند سفرب گذشته امکان پذیراست

 77. F.T.L گفت:

  Breezes Bahamas
  این نام جزیره است که شما ازش عکس گذاشتی ربطی به مثلث برمودا نداره خیلی جای باصفای مثل کیش خودمون؟؟ مثلث برمودا از سه قطب تشکیل شده که از سه جهت به قسمت انتهای آن پرتریکو پایین فلوریداقسمت پاینی دیگر به دریای سارگاسو گذر میکند ونوک آن مثلث برمودا نام دارد
  اینم یه نظریه علمی:یکی دیگر از دلایل علمی این پدیده وجود گلف استریم در اعماق اقیانوس که از خلیج مکزیک سرچشمه می‌گیرد و از راه تنگه فلوریدا به اقیانوس اطلس شمالی جریان پیدا می‌کند
  در حقیقت، یک رودخانه در اعماق این اقیانوس قرار دارد که می‌تواند چیزهای شناور را حمل کند. سرعت این جریان دریایی ۲٫۵ متر در ثانیه (۵٫۶ مایل در ساعت) است.
  ربطی به شیطون این جور چیزا نداره!!

 78. رامبد عابدین گفت:

  پدر بزرگ من در مثلث برمودا ناپدید شد اما بعد از چند دقیه باز گشت و گفت من در حفره ی شیطانی که پر آتش بود گیر افتاد و اونجا پر اسکلت انسان بود بعد خودم بعداز چند دقیقه با کشتیم قیب شدم بعداز چند دقیقه در ساحل اومدم

 79. نفس گفت:

  واقعااااااااااا حیرت اور بود

 80. علی گفت:

  سلام علیکم دوست عزیز نام مثلث برمودارا ونسنت گادیس گذاشته است به علت راس ان که جزایر برمودا واقع است و درباره ی جزیره ی خضرا باید بگم که حقیقت دارد ولی در ان امام زمان زندگی نمی کند برای اطلاعات بیشتر به کتاب علامه مجلسی مراجعه کنید.

 81. فاطمه گفت:

  سلام دوستان
  در رابطه با اینکه کشتی غیب میشه من از استادم شنیدم که چون اون منطقه در معرض امواج ماهواره ای و … بوده این خاصیت رو پیدا کرده که بعدا فهمیدن و از روی اون پدیده هارپ رو تولید کردن

 82. من گفت:

  یه چیزی میگم باور کنید ولی نگيد از کجا میدونم.مثلث برمودا جاييه که خیلی از دانشمندا اونجان روی یه موضوع سری دارن کار میکنن.ما خیلی علممون پیشرفت کرده خیلی کارا میتونیم بکنیم خیلی.اینی که ميگمو باور کنید.

 83. max.crood گفت:

  دوستان.یه چیزی میگم باور کنید فقط نگيد از کجا میدونی.مثلث برمودا جاييه که دانشمندا از چن تا کشور جمع شدن دارن روی بعضی موضوعات سری کار میکنن و نمیخوان کسی از کارشون سر در بياره.برا همین همچین بلاهایی سر کشتی ها … مياد.ما علممون خیلی پیشرفت کرده خیلی فقط به مردم نميگم که هرج و مرج نشه.

 84. بهروز گفت:

  باسلام
  13 نفر در سال 1372 به رلایل مختلف با خانوادهاشون از بین رفتن با این خانوادها ارتباطی نداشتیم و این اخباراز اون شخصی که با ما ارتباط برقرار میکرد……اون زمان نوجوان 13 ساله بودم و اولین بار پیام از داخل مثلث برمودا برای خانواده ما ارسال شد این واقعا دروغ نیست والان مهندسم و طراح پس اگر خواستید برام پیغام بگذارید

 85. fatemeh گفت:

  خیلی جالب بود

 86. مازیار نادری گفت:

  واقعا جالب بود

 87. راستگو گفت:

  یه چیزی میگم اما راست میگم من خودم یه مار با هواپیما از انجا رد شدم اما اتفاقی نیفتاد ولی وقتی رسیدیم ساعتم 7 ساعت عقب بود و میگفتند ما 2 ساعت تاخیر داشتیم

 88. علی گفت:

  عالی … ان شاالله روز به روز حقایق روشنتر بشه … یا قائم

 89. mohammad گفت:

  به نظرمنکه این درسته.اگه درس نیست پس چراهیچ تکه یاچیزی ازچیزای گمشده اونجاپیدانمیشه؟اگرهم بگیم میرم توزمین بازم تکه هاش میان بیرون یاحتی زیردریا.دوستان دربرخی پیاماکه به برج های مراقبت رسیده یه چیزمشترک هست(یه نورخیلی عظیم)وبعدناپدیدمیشن.قدیمایه جهانگردمیبینه که یه شئ نورانی به این منطقه میخوره وبعدیه هفته میبینه که نورهای عجیبی ازاون مکان تابیده میشه.به نظرمن این فقط میتونه کارفضایی هاباشه.اونابایه نوراون جسم روغیب میکنن وبه مکان دلخواه انتقال میدن و دیگ معلوم نیست چرااین کارومیکنن.حتی دریه مکان دیده شده که درزمان دایناسورهابه زمین حمله هسته ای شده وهنوزکه هنوزه آثارمخرب اون وجوددارن

 90. جلال گفت:

  سلام شما باید کتاب جزیره خضرا رو بخونید حتما اطلاعات کاملی گیر خواهید اورد فقط چند نکته داستان جزیره خضرا توی کتاب مهدی موعود جلد ۱۳ نوشته علامه مجلسی نیز موجوده و ۱ اصلا دریای توصیف شده ربطی به مدیترانه نداره ۲ جزیره خضرا که جزایر اطراف ان نیست بلکه در مکانی پنهان داخل مثلث است که روئیت نشده پس ربطی هم به فراماسونری نداره اگر جزیره رو پیدا کردن و داخلش زندگی میکنن پس چطور داخلش گم میشن ۳ جن ها در سه منطقه زندگی میکنن اسمان اول روی زمین داخل زمین البته چون من یک فیزیک دان هستم احتمال میدهم جنیان در کنار ما زندگی میکنن ولی بعد بالا تر ( پشت پرده ها) از همین رو ما قادر به دیدن انها نیستیم چون ابعاد بالا را جسم مادی ما درک نمیکند اما با معرفت الهی قادر به دیدن انها نیز هستیم ( برتری روح بر جسم توسط اسلام )

 91. جلال گفت:

  ضمنا میدان های مغناطیسی که زمان رو نگه نمیداره اشاره به یکی از وقایع که تمامی ساعت های داخل هواپیما در مدت ده دقیقه محو شدن نیز تاخیر زمانی داشتند و محو شدن مگه الکیه در کل در این ناحییه به طرز عجیبی زمان نمیگذره که این هم خیلی عجیب و جالبه

 92. جلال گفت:

  خیلی جالبه حتی روی ماهواره هم اثر داره

 93. نفیسه گفت:

  چرت نمیتونه باشه یچیزی هست که شده جزوه عجایب 7گانه دیگه…..دوس دارم دلیل علمی و واقعیشو بدونم.اگه میدونید ممنون میشم بگین…..

 94. ناشناس گفت:

  سلام دوستان اشتباه نکنید این تصاویر متعلق به جزیره برموداس که یکی از راس های مثلث برموداس و در داخل مثلث نیست.و علت نامگذاری این مثلث بخاطر نزدیکی به جزیره برموداس که مستعمره بریطانیای کبیر است. ولی هیچ اطلاعی در داخل این مثلث که وسعتی به اندازه دو برابر کشور ایران است اطلاعی در دست نیست. و اینکه امام زمان به همراه نسلی از ایشان در این جزیره زندگیی کنند نه رد میشود نه تصدیق الله اعلم.با تشکر.

 95. زهرا گفت:

  چه خرا فات و توهیناتی ووووووووووااااااااااااااییییییییییییییی !!!!!!
  تصاویر جالب و زیبا بودند
  مرررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییییییییییییییییییی

 96. Armita گفت:

  بسیار عالی بود….. مر30

 97. مهدی یار گفت:

  http://www.asemooni.com/science/paranormal/bermuda-triangle

  برید تو این سایت بیاین وسطا اونجا مصالب خوبی نوشته که در باره مثلث برموداست و همینطور مفیده اونجا طوزیح داده که یک هواپیما به صورت تصادفی از انجا رد شده است همینطور 2 تا از جسد های مسافران را هم پیدا کرده اند

  و همینطور در سایتی دیگری من در باره ایرانی که از مثلث برمودا نچات یافته بود خواندم ان ایرانی هم یک ماجراجو بود در یک بطری پلاستیکی بزرگ به مدت دو روز زنده ماند

 98. مهدی یار گفت:

  و همسنطور داداش ممنون مطالب عالی بود

 99. زهرا گفت:

  من فکر می کنم واقعیت داشته باشه

 100. صابر گفت:

  لطفا کل دنیای سینمایی مارول رو ببینید حتی سریالاشو.حتما همه رو بر طبق زمان پخش.تو ویکی پدیای انگلیسی میتونین تاریخشو پیدا کنین.این پایین:
  en.wikipedia.org/wiki/Marvel_Cinematic_Universe
  بعدش که فصل سوم ماموران شیلد رو دیدین به مثلث برمودا و فراماسون فکر کنید.
  بعد میفهمین چی میخوام بگم!
  واقعا حس بدیه نتونی توضیح بدی….

 101. مسعود گفت:

  ای بابا. شما هم که همیشه در توهم توطئه زندگی میکنید. جای این حرفها اگر میتونید دلیل قانع کننده برای گم شدن شش فروند هواپیما در یک روز بدون اثری از سقوط پیدا کنید. لابد این هم کار انگلیسی‌ها ست از نظر شما.

 102. حرف حساب گفت:

  این مطالب همونقدر غیر قابل باور هست که مطالب داخل قرآن هست. یعنی واقعا کسایی هستن که باور کنن مطالب داخل قران هم واقعیه؟ خب اون مطالب هم ماورالطبیعه هست ولی اونها باور می شه و اگه کسی خلافش رو بگه حکمش مرگ هست.
  مثلا یک نفر رفته روی کوه و چندتا حیوون رو خورد کرده و بعد اسم هر کدوم رو صدا کرده و زنده شدن! این موضوع رو اگه به یک آدم مذهبی بگی، انگار داری راجع به یک امر کاملا طبیعی صحبت می کنی! در حالیکه طرف اصلا نمی دونه چی بوده و یا این داستان تخیلی که مربوط به هزارن سال پیش می شه چطور نقل شده! و … یا مثلا امام زمان! خیلی جالبه که برخی ها مسائل ماورالطبیعه دینی رو سخت باور کردن ولی برخی تحقیقات چند تا دانشمند رو حتی نمی خوان قبول کنن. نه کتابی از طرف خدایی اومده و نه کسایی با خدایی رابطه داشتن. پس دین رو کاملا از علم باید جدا کرد!
  متاسفانه دین و علم در موارد ماورالطبیه با هم طلاقی پیدا کردن.
  ببینین خیلی این تحلیل جالبه، با یک سری دلایل، یک سری خرافات رو ثابت کرده. مثلا آدم ها باور کردن که خدا اومده و 124000 تا پیامبر فرستاده و اون ها رو بعد از مرگ (دقت کنین بعد از مرگ) ببره به بهشت که تازه باز همون چیزهایی رو بهشون بده که اکثرش روی زمین هست! و دقیقا چیزی رو که روی زمین ندارن رو که همون جاودانگی هست رو بهشون بده!
  نه پیامبری واقعا با خدایی رابطه داشته و نه فراماسونری وجود داره! یک سری تحقیقات علمی هست که بعد از حادثه فیلادلفیا داره انجام می شه که اون هم به طور کاملا اتفاقی کشف شد.

 103. آیلا گفت:

  سلام دوستان خسته نباشین منم خیلی کنجکاوم مطِمنم روزی حل میشه رازش ولی خودم نمیتونم دست روی دست بذارم تا جواب بهم یدن اگه میشه وکتابایی در این مورد مطالعه کردین بگین امیدوارم هرچه زودتر برملا بشه آخه مگه میشه انسانها محو بشن و کشتی ووسایلشون وحتی یک سگ زنده برگردن ؟؟؟؟با تشکر

 104. آدمیسا گفت:

  واقعا این خونه های خوشکل توی مثلث برمودا قرار دارننننننن؟

 105. سیمین گفت:

  عالییییییییییییییییبود ……….منم میخوام برم………….شوخی کردم

 106. فاطمه ژوووون گفت:

  جالب و خیلی خیلی عجیب بود چقدر نامرده این برمودا این همه آدم کشته هر روزم پررو تر میشه خخخخخخخخخخخ خیلی ممنونم از سایت خوبتون

 107. علیرضا گفت:

  نظریه خوب و کامل و بدون نقصیه ومن نظریه شما رو برام قابل باورتره تا مثلث برمودا هر چی از امریکا و انگلیس برمیاد

 108. Anonymous گفت:

  HAla jazire daran ke dalil nemishe . inam ye ehtemale . ehtemalate motmaen tari vojod dare . . .ino bebinin https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AB%D9%84%D8%AB_%D8%A8%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%AF%D8%A7

 109. امیرحسین گفت:

  عااااااااااااااااااالی بود ممنون

 110. فرشاد گفت:

  طبق نظر دانشمندان هيدراتهاي متان باعث از بين رفتن اجسام كشتي و هواپيماها شده اند و از طرفي پيدا شدن يكي از اون هواپيماها بعد از چند ساعت كه بايد سوختش تموم ميشده ولي هنوز تو پرواز بوده جالبه

 111. علی گفت:

  این مزخرفات چی ؟ هرچی میشه ربطش میدی به آمریکا؟ راستی تو خیابان ما ی چاله ایجاد شده به نظر شما آمریکا به سازمان آب دستور داد که بیاد اونجا چاله درست کنه؟

 112. یکی گفت:

  میلیارد ادم کلا میزارندخیلی عالی بود و خیلی چرت وپرت بود دارن سره

 113. دوباره میگه گفت:

  دارن سرمون کلا میزارند از کجاملون درست باشه دارن سر 7 میلیارد ادم کلا میزارند گوش نکنین

 114. رقیه گفت:

  ای این مثلث برمودا داره مخمو میخوره گیجم کرده باید حتما بدونم واقعا چیه

 115. Alireza گفت:

  وای چه چیز اسرارآمیزی وبادیدن همه ی این ها ایمانم به قدرت خداوند بیشتر میشه بسم الله الرحمن الرحیم واقعا یک شگفتی بزرگه 🌎

 116. امیر علی گفت:

  معلوم که واقعی

 117. امیر علی گفت:

  بچه ها من در حال ساخت رباطی هستم به اسم ربو جنگاور به ارتفاع 50 متر که می خوام تا چند ماه اینده درست بشه نقشه رو دادم به کارخانه تا برام 8 بزنه وبه تولید انبوه بزنه می خوام یکی از اون ارو بفرسم اونجا و خدا کنه جواب بده و برای چند دقیقه فیلم برداری کنه اونجا امواج زیاده و بیسم ها قط میشه امید وارم جواب بده من 14 سال دارم خدا نگهدار …..

 118. علـــی گفت:

  با سلام و احترام خدمت همه دوستان
  مطالب کمی گنگ بود من که متوجه نشدم دقیقا این جزیره شیطانیه یا پشت همه این قضایا مطلب علمی قرار دارد ولی فکر میکنم با چیزایی که من شنیده ام مطالب بالا صحت نداشته باشد و از راز مثلث برمودا کسی به درستی چیزی نمی داند
  موفق باشید .

 119. مهدی گفت:

  با سلام من یه جا مطلب عجیب خوندن که مثلث برمودا مال موجودات فضایی هستند که تلاش میکنند به کره ی زمین آسیب برسانند ولی هنوز موفق نشده اند.با تشکر

 120. متعجب گفت:

  واقعا من نمیدونم باید الان چیو باور کنیم یکی میگه شیطان پرستیه یکی میگه جزیره امام زمان یکی میگه عوامل طبیعی یکی میگه دنیای دیگه ایه این یه راز اسرار امیزه

 121. میثم گفت:

  اول ممنون خوب بود دومن حاجی ب من چه هرکی میره اونجا دیگ برنمیگرده مگه میخام برم اونجا:|

 122. حسام گفت:

  من میگم به یک هواپیما باخلبان فداکار یک دوربین وصل ککنند بعد برن روی مثلت اگه شکافی ایجاد نشد برگردند و مشخص میشه که مثلث برمودا الکیه اگر شد هم که مردم میبینن که مثلث واقعیه ابته خلبان ها باید خیلی شجاع باشند تا به انجا بروند

 123. farfar گفت:

  aliyyyyyyy bod in chiza khili bahalan

 124. ؟؟؟ گفت:

  از برمودا فاصله بگیرید میگرنه ما ها سیاره ی آبی سفید را کامل تسخیر میکنیم

 125. ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ گفت:

  از برمودا فاصله بگیرید میگرنه ما ها سیاره ی آبی سفید را کامل تسخیر میکنیم

 126. ؟؟؟ ؟؟؟؟؟ گفت:

  از برمودا فاصله بگیرید مگرنه کره ی آبی سفید را هم به تسخیر کامل در می آوریم

 127. میثم گفت:

  معلوم نیست انگلیسی ها اونجا چی پیدا کردن یا دارن چیکار میکنن که با شایعات نمیذارن احدی به اون سمت بره.به نظرم علاوه بر موارد قبلی که گفتم این شایعات به این خاطر درست شده که یه منطقه بسیار امن برای خودشون درست کنن که اگه یه زمانی جنگ اتفاق افتاد سرانشون برن اونجا،جایی که طبق شنیده مردم کسی نمیتونه بره ولی در حقیقت پناهگاه امنی برای خودشونه.

 128. reza گفت:

  لطفا به وبلاگ من هم سر بزنید. http://howandwhyy.blogfa.com باعت دلگرمی ماست

 129. امیر پایکاری گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه مردم عزیز جهان میخواستم چند پدیده راجع به رابطه مرکز کره زمین و مثلث برمودا برایتان بگویم اگر شما خطی مستقیم بین خانه کعبه و مثلث برمودا رسم کنید دقیقا خط مورد نظر از مکز ثقل کره زمین عبور میکند نکته دیگر این است که پدیده هایی که در مثلث برمودا اتفاق می افتد کاملا اعجاز میباشد و نکته علمی نیست مگر نه این است که هر جسمی وارد این منطقه میشود بلعیده میشود پس چرا ابرها و پرندگان و ماهیها بلعیده نمیشوند بلعیده نمیشوندو یا چرا آب اقیانوس حالت خیلی عادی دارد و همه فعالیت معمولی خود را انجام میدهند؟ فقط اشایی که خداوند صلاح بداند بلعیده میشود که جسم آقا امام زمان که در حالت خواب مانند به خواب رفتن مخصوص اصحاب کهف بوده قرار دارد یعنی ما هر وقت که اسم ایشان را در مجمعی به زبان آوریم و یا نماز مخصوص برای سلامتی ایشان در هر اذان بخوانیم وجود آقا امام زمان پس از برطرف شدن مشکلاتی از زندگی که برایمان لاینحل بود اثبات خواهد شد با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *