مثلث برمودا

 مثلث برمودا
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
 مثلث برمودا از نگاهی دیگر!
حتما تا کنون راجع به مثلث برمودا و حوادثی که گفته می شود در این منطقه رخ داده شنیده اید.  

مثلث برمودا بر روی بخشی از اقیانوس اطلس در سواحل جنوب شرقی آمریکا واقع است. که از منطقه ای به اسم برمودا شروع شده و دو راس دیگر آن پورتوریکو و میامی است. البته گفته می شود این منطقه مثلث نبوده و بیضی شکل است.

 

مثلث برمودا چیست؟

مثلث برمودا نامش را در نتیجه ناپدید شدن ۶ هواپیمای نیروی دریایی همراه با تمام سرنشینان آنها در پنجم دسامبر ۱۹۴۵ کسب کرد. ۵ فروند از این هواپیماها به دنبال اجرای ماموریتی عادی و آموزشی، در منطقه مثلث، پرواز می‌کردند که با ارسال پیامهایی عجیبی درخواست کمک کردند. هواپیمای ششم برای انجام عملیات نجات، به هوا برخاست که هر شش هواپیما به طرز فوق‌العاده مشکوکی مفقود شدند!

 

آخرین پیامهای مخابره شده آنها با برج مراقبت حاکی از وضعیت غیر عادی، عدم روئیت خشکی، از کار افتادن قطب نماها یا چرخش سریع عقربه آنها و اطمینان نداشتن از موقعیتشان بود. این در حالی بود که شرایط جوی برای پرواز مساعد بود و خلبانان و دیگر سرنشینان افرادی با تجربه و ورزیده بودند. با وجود مدتها جستجو هیچ اثری از قطعه شکسته، لکه روغن، آثاری از اجسام شناور، خدمه یا تجمع مشکوکی از کوسه‌ها دیده نشد. هیچ حادثه‌ای چه قبل و چه بعد از آن، تا این حد حیرت‌آورتر از ناپدید شدن دسته جمعی هواپیماهای مذکور نبوده‌است. در حوادثی مشابه در این منطقه قایقها و کشتیهایی مفقود شده‌اند (قربانیان مثلث برمودا)، در برخی موارد هم فقط خدمه و سرنشینان ناپدید گشته‌اند!

 

 

آیا واقعا این اتفاق ها رخ داده؟


مدلین رسبورتگارف دانشمند و محقق ایتالیایی قرن بیستم نیز در مورد بروز حوادث غیر عادی و خارق العاده در این منظقه پس ازتحقیقات زیاد به این نتیجه رسیده است که اغلب حوادث یاد شده در این منطقه تنها اغراق امیز نشان دادن برخی حوادث عادی بوده اند .برای مثال کشتی فرانسوی (BHG3566) که در سال ۱۹۷۷ در این منطقه ناپدید شد دو روز بعد در بندر ریجسرا دیده شد و شواهد حاکی از گم شدن این کشتی به مدت کوتاهی می‌کرد در حالی که هنوز هم برخی نویسندگان از این حادثه با نام کشتی وحشت یاد می‌کنند و بر این باورند که این کشتی در منطقه مثلث برمودا از بین رفته است و در تسخیر ارواح می‌باشد.

لارنس دیوید کوشچه محقق دانشگاه ایالت آریزونا در سال ۱۹۷۵ با انتشار کتابی به نام «اسرار مثلث برمودا برملا شد» اولین نظریه مخالف در این زمینه را منتشر نمود. بر اساس تحقیقات او :

 • شمار کشتی‌ها و هواپیماهای مفقود شده در این گزارشات در مقایسه با شمار کشتی‌ها و هواپیماهای مفقود شده در دیگر مناطق اقیانوس، بهیچوجه زیادتر نبوده‌است.
 • طوفانهای استوائی و گرمسیری بسیاری در این مناطق گزارش شده‌است و شمار گمشدگان در این گزارشات با توجه به تعداد این طوفانها نا متناسب، عجیب یا اسرارآمیز نمی‌باشد مضافا اینکه بلیتزر و نویسندگان دیگر در مقالات خود اشاره‌ای به این واقعیت ننموده‌اند.
 • اعداد و ارقام بیان شده در این گزارشات و تحقیقات آشفته اغراق آمیز می‌نماید، کشتی‌ها و قایق هائی مفقود گزارش می‌گردند درحالیکه آنها بلاخره به بندرها با تاخیر بازگشته بودند و این گزارش نشده‌است.
 • برخی از این گزارشات در مورد مفقودین درواقع هیچگاه اتفاق نیافتاده‌اند. بطور مثال حادثه‌ای، با عنوان سقوط هواپیما گزارش شده که مدعاست هواپیمائی مسافربری، در سال ۱۹۳۷ از بندر دیتونا در فلوریدا در مقابل چشم صدها شاهد عینی پرواز نموده و در مثلث برمودا سقوط نموده‌است درحالیکه در روزنامه‌ها محلی آن زمان هیچ نوشته‌ای در اثبات این مدعا یافت نمی‌شود.
 • آنان با اختفای کشتی‏های خود، خبر از ناپدید شدن آن می‏دادند و از شرکت‏های بیمه، غرامت دریافت می‏کردند. سپس همان کشتی را با نام دیگر و تغییر بعضی از ظواهر، در نقطه‏ای دیگر به ثبت رسانده و مجددا می‏فروختند و یا از آن بهره‏برداری می‏کردند.

پس حقیقت مثلث برمودا چیست؟
در این منطقه دو جزیره به اسم های برمودا و باهاماس (باهاما) قرار دارد. که بد نیست کمی راجع به این دو جزیره بدانید.

 

جزیره برمودا

 
برمودا (The Bermuda Islands) نام مجموعه جزایری است که جزئی از مستعمره بریتانیای کبیر به‌شمار می‌آیند. این جزیره بر روی مدار ۳۳ درجه زمین قرار دارد!

(پرچم برمودا)
 

در مدارک به جای مانده نام دریانورد اسپانیایی به نام خوآن دو برمودز به عنوان کاشف جزایر برمودا به ثبت رسیده‌است. در قرن پانزدهم، کشتی‌های اسپانیایی و پرتغالی از جزایر برمودا برای تازه کردن آذوقه و بارگیری آب آشامیدنی استفاده می‌کردند. اما شایعات مربوط به وجود ارواح و شیاطین در جزیره و وجود طوفان‌های مهیب موسمی که به این باورها می‌افزود، باعث گشت تا اسپانیایی‌ها که در آن زمان مالکان مطلق جزایر شده بودند، در آنجا سکنی نگزینند و از جزایر برمودا با نام «جزایر شیطان» یاد کنند.
پادشاه بریتانیا بالاترین مقام در جزایر برمودا محسوب می‌شود، اما اختیارات اجرایی اداره مجموعه جزایر برمودا را به «فرماندار» اعطا می‌کند ولی همچنین نماینده خاصی را به عنوان «نماینده ملکه» انتخاب می‌کند که بر اجرای درست قوانین نظارت داشته باشد.
باهاما

باهاما (Commonwealth of The Bahamas) در قبل مستعمره بریتانیای کبیر بوده، در سال ۱۹۷۳ به استقلال رسیده اما ملکه بریتانیای کبیر، رئیس دولت باهاما نیز به‌شمار می‌آید.

 

عکس هایی از جزایر برمودا و باهاما!!! (جزایری که در مثلث برمودا قرار دارند!)
 

 


 

قضیه این است که مکانی که آنها همگان را از آن می ترساندند مکانی بوده (و هست) برای استراحت و تفریح خودشان!

 

 

 

 

ارتباط جزایر برمودا و باهاما با فراماسون

 

جالب است بدانید جزیره برمودا روی مدار ۳۳ و ۶۶ درجه زمین قرار گرفته است. 

در این جزایر همانطور که در عکس ها می بینید چندین ابلیسک وجود دارد.

 

مورد بعدی پرچم باهاست که همانطور که مشاهده می کنید پر است از نشانه ها و اعداد ماسونی.

همانطور که گفته شد این جزایر را جزایر شیطانی می نامند.ادگار کایس پیشگو و روانکاو و حکیم در دهه پنجم قرن بیست است. به عقیده وی قرنها قبل از کشف اشعه لیزر، بومیان سواحل اقیانوس اطلس از کریستال به عنوان یک منبع انرژی و قدرت استفاده می‌کردند. به نظر او این نوعی نیروی شیطانی القا شده از سوی آنها، در عمق یک مایلی در قسمت غرب اندروس غرق شده که هنوز در برخی مواقع باعث از کار انداختن ابزار و وسایل الکتریکی کشتیها، هواپیماها و در نهایت نابودی آنها می‌گردد.

جالب است بدانید در برمودا فرماندار به نمایندگی از ملکه بریتانیا، ۱۱ نماینده مجلس سنا را با توصیه نخست وزیر و رهبر اپوزیسیون دولت انتصاب می‌کند.

 

 

ارتباط جزیره برمودا با لاست

 

گفته می شود حادثه‌ای در اثر اختلال زمانی در فرودگاه میامی رخ داد که هرگز توضیحی قابل قبول برای آن وجود نداشته است. این واقعه مربوط به یک هواپیمای مسافربری بود که برای فرود در باند آماده بود و با رادار مرکز کنترل هوایی ردیابی می‌گردید که ناگهان ده دقیقه از صفحه رادار ناپدید شد و سپس دوباره ظاهر گشت. هواپیما بدون هیچ واقعه‌ای فرود آمد و خلبان و خدمه از آنچه افراد پایگاه می‌گفتند ابراز تعجب کردند، زیرا تا آنجا که به خدمه مربوط می‌شد، هیچ اتفاق غیر عادی نیفتاده بود. جالب این که ساعتهای همه آنها حدود ده دقیقه از زمان واقعی عقب‌تر بود. در حالی که هواپیما درست ۲۰ دقیقه قبل از این واقعه وقت اصلی را کنترل کرده بود و در آن هنگام هیچ اختلاف زمانی وجود نداشت.

 

 

 

از این نوع حرف ها در مورد این جزیره بسیار است و در برخی از مقاله ها این جزیره را بسیار مشابه می دانند. البته ظاهرا آب این منطقه به خاطر گرمی و ویژگی های بسیار دیگر واقعا با بقیه مکان ها متفاوت بوده و برای غواصی منحصر به فرد است.

 

 

خدشه بر چهره مهدویت و امام زمان

چند سالی است که گفته می شود جزیره برمودا همان جزیره خضراست و این منطقه جاییست که امام زمان در آن زندگی می کند. حالا با توجه به عکس های این جزیره متوجه شدید چرا دشمنان این مساله را مطرح کرده بودند. (در این زمینه شما را به کتاب جالبی که خودم هم آنرا مطالعه کردم ارجاع می دهم: “جزیره خضرا درترازوی نقد” نوشته ی علامه سید جعفر مرتضی عاملی، با ترجمه ی محمد سپهری) آیا این توهینی به آن حضرت نیست که گفته شود ایشان در این جزیره که تمام آن را گناه گرفته زندگی می کند؟

 

همچنین گفته شده است محل «جزیره خضراء» در دریای “سفید مدیترانه” فعلی است.

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

145 پاسخ به “مثلث برمودا”

 1. ali می‌گه:

  جالب بود

  • پارسا می‌گه:

   راست میگه خیلی جالب بود.

   • یک نفر می‌گه:

    با سلام قبول که این جزایر مال فراماسون هاست و توش بر از ابلیسکه(که ما ندیدیم و مطمئن نیستیم)اما اگه میشه بمن بگید که چی میشه کشتی ها اینجا غرق می شن و دیگه اثری از اجساد خودشان و یا لاشه وسایلشون پیدا نمی شه. شاید هم می برن تا تعداد فرماسونها رو تو جهان زیاد کنن.

    • فرید می‌گه:

     سلام اره جزیره دارند نه کشتی ها وهواپیما ها راسته گم میشوند اما تودریا چرا پیداشون نمیشه تکه ها؟ شاید این جا دراین قسمت به مرکز زمین نزدیکه یعنی سوراخه جاذبه داره میکشه به درون زمین این جا حتما بزرگه که همه چیز را از هوا هم میکشد پایین این هم ممکنه وجود داشته باشه

   • سوگند می‌گه:

    نه جالب نبود

 2. Hani می‌گه:

  هم جالب بود و هم عجیب

 3. حیدر می‌گه:

  بسیار جالب و حیرت انگیز بود

 4. ماهان می‌گه:

  عالی بود

 5. hossein می‌گه:

  عالی بود

 6. mahsa می‌گه:

  Kheili jaleb bod ghab az inkebekhonam shayee haro bavar karde bodam
  ama hala moltafed shodam ke dorogh bode

  dar kol kheili jaleb bod

 7. امیر می‌گه:

  بیش از این که جالب باشه مسخره است مسخره این که مردم دنیا رو احمق فرض میکنن و این مزخرفات رو جا میندازن مسخرست باید درس گرفت با تامل به این وقایع و وقایع دیگر این عالم مقایسه کرد بصیرت پیدا کرد.
  ممنون از این اطلاعات شما در این سایتتون

  • نیاز می‌گه:

   خیلی جالب وترسناک بود ممنون

  • امیر ارسلان می‌گه:

   اینکه اونا مردمواحمق فرض کردن راسته امامردم خخخخخیلی زود باورن!من خودم که اول شنیدم باور کردم اما باجستوجو فهمیدم راست نیست#

  • saeed می‌گه:

   mikhay begi cherto perteh !!!!!!!!!!!!!1

  • زهرا می‌گه:

   اقا امیرواقا امیرارسلان واقا سعید خودتون لیاقت وعقل متفکر ندارین دانشمندامونم سست نکنید لطفا دوس ندارین اطلاعاتتون بیشترباشه راز ها کشف بشن نخونین مثلث برموداهم عجیب نیس خدایی که زمین واسمان رو توشش روز افرید ه جزیره برمودا چیزی نیس دانشمندانی که واستون نعمت برق و…بخشیدن بعیدنیست راز برمودارو کشف کنن اگرم قبول ندارین بدنیس خودتون امتحانش کنین بس نطر بیخود ندین لطفا

   • اوا می‌گه:

    ایول خواهری بنازمت خوب گفتی منم بهش ایمان دارم.

   • جلال می‌گه:

    من خودم فیزیکدان هستم شما فکر کردی کشف برق یک هوییه بدست امده!! نه عزیزم کشف برق اصلا کار سختی نبوده یک عده دانشمند کل عمر خودشون رو گذاشتن فقط یک بخش اون رو کشف کردن تا تمام تکه های پازل جور شده و اخر کشف برق من دانشمند هنوز نیستم ولی اون هارو خوب میشناسم ولی قضیه مثلث برمودا بعد از این همه سال حل نشده این امریکایی ها میخوان ضعف خودشون رو نشون ندن قضیه رو طوری نشون میدن که فکر کنی چیزی نیست اول گفتن چاله های ابی باعث غرق شدن کشتیها میشه ولی وقتی که هواپیما ها گزینشی محو میشد موندن چی بگن گفتن میدان های مغناطیسی هنوز هم اون به اصطلاح دانشمند ها دارن رو این قضیه کار میکنن ولی پشم چون قرار نیست که اصرار مثلث برمودا حل بشه

 8. علی می‌گه:

  “آیا این توهینی به آن حضرت نیست که گفته شود ایشان در این جزیره که تمام آن را گناه گرفته زندگی می کند؟”
  امام زمان الان هرجا که زندگی بکنه پر از ظلم و فساد است.

 9. Nazanin می‌گه:

  Tooooooooooooooo miiiiiiiiiiiiiiiriiiiiiiiiiii kheili ajibe

 10. سلدا می‌گه:

  عالی بود

  • مهسا جان 11 اصفهان می‌گه:

   برام سوال شده ک چجورى با نیروى مغناتیسى کشتى هارو مى بلعه و چرا شایعه کردن ک امام زمان در اونجا زندگى مى کنه و این همه ملت رو سرکار گذاشتن و امام زمان ک باما دشمنى نداره پس چرا این کارو مى کنه (جواب سریع مى خوام)

   • جلال می‌گه:

    شما برو کتاب جزیره خضرا رو بخون تا سو تفاهم برات پیش نیاد یا داستان جزیره خضرا در کتاب مهدی موعود جلد ۱۳ نوشته علامه مجلسی جالبه بدونی که اون یک سپر محافظتیه ولی قدرت تشخیس هم داره یعنی هر کسی رو الکی محو نمیکنه بعدش هم کی گفته محو شدن در اون جزیره برابره مرگه!!

   • نفیسه می‌گه:

    کرم دارن کرم

 11. […] مورد فراماسونری دارید پیشنهاد می کنم حتما مطالعه کنید: * دروغ بودن مثلث برمودا * پاسخ با نقل […]

 12. باران می‌گه:

  قضیه رو انقد بزرگش نکنید داستان اینه که تو اون محدوده جاذبه زمین فوق العاده زیاده و هر شیءرو میبلعه این مثلث موضوع ÷ایان نامه ی منه و اثباتش کردم

  • ثمین می‌گه:

   ومن یه جایی خوندم که یه هواپیما بعد از ناپدید شدن و روی رادار نبودن و …یه پیام دریافت کرده بوده که فقط صدای خرخر میداد. اگه نیروی جاذبه قوی بود و میبلعید کلا ذوب میشد!!!! پس نیروی زمینی نیست!!!! من معتقدم گرد باد خیلی قوی هست که مدت طولانی همه چیو میچرخونه!!!!

   • سروشیار می‌گه:

    به دوعزیز ارجمند ثمین و باران و بقیه دوستان توصیه میکنم یک سری به علوم اخترفیزیک و کوانتوم بزنند. دادن جوابی ساده به رویدادهای ژرف دنیای هستی کاریست ساده ولی پیدا کردن جواب اینکه چرا کشورهای صاحت علم در جنگلهای آپالاچی و… دنبال دریچه های میان بعدی میگردند تا با تحقیق و قراردادن ژنراتوری به اندازه یک پرینتر برق چند شهر را تآمین کنند، کاری بس دشوار است. در کوانتوم ذرات قوانین فیزیک شکسته میشوند.مطالعه کنید-ممنون

   • سحر می‌گه:

    خیلی ازدانشمندان اینوتاییدکردن که این اتفاقات مربوط به اتفاقات زمینی هستش
    نه خرافاتی مثل موجودات فرازمینی ودنیایی دیگر
    این چیزاروفقط خدامیدونه

  • تارا می‌گه:

   عزیزم خودت رو گول نزن از نظر علمی هنوز چنین چیزی ثابت نشده ! یعنی چی که میبلعه؟؟میبلعه کجاش فرو میکنه؟ اگر چنین چیزی بود این همه هواپیما و کشتی دیگه به اون منطقه نمیرفت. یه تابلو میزدن که خطر نزدیک نشوید!

 13. ریحانه می‌گه:

  فقط فوق العاده بود

 14. الناز می‌گه:

  mamnoon

 15. الناز می‌گه:

  mamnoon khob bod

 16. جواد جون می‌گه:

  واسه من خیلی جالب بود همش فک میکردم داستانا راسته ولی فهمیدم همش چرته از زحماتتون قدر دانی میکنم

 17. سروش شیخی می‌گه:

  این امام زمان که اون جا زندگی می کنه هرکی گفته توهم زده

 18. علی برمودا می‌گه:

  یعنی مثلث برمودا واقعیت نداره اون جا مکان تفریحی است.(جواب لازم)

 19. احمدی می‌گه:

  بسیار عالی بود ،نظریات را هم خواندم اما دوستی گفته بود که باد میچرخاند ،پس اگر باد بچرخاند خاصیتش این است که انرا میبرد بالا یعنی در یک نقطه نگاه نمی کند که بعدا رها کند دوسیتی دیگر گفته قوه مقناطیسی است ،پس اگر مقناطیسی باشد چرا قطب دیگرش هنوز معلوم نیست یعنی مقناطیس که یک قطبی نیست و دوما ثابت شده است که مقناطیس زمین در مناطق دیگر مرکزیت داردکمی دور تر از قطب های جغرافیای ،از امام زمان اشاره شده ان که دشمن کشتی و طیاره نیست و اگر باشد در خود جزیره برمودا میدان هوای است چرا میماند که طیارات انجا بنشیند اگر کسی بهتر میداند لطفا باما شریک کنید

 20. iran air stewardess می‌گه:

  مثلث برمودا کاملا واقعیه اون جا مکان تفریحی نیست ولی میشه رفت و از نزدیک ببینی من با چشمای خودم دیدم

 21. arash می‌گه:

  احسنت به شما ولی لطفا coordinate of bermuda triangle را گوگل کنید ۲۵ و ۷۱ را میابید.آخه چرا داستان سازی میکنید.عقلی که خداوند متعال داده را بیمصرف نگذارید و تعریف و تمجید بیخودی نکنید
  اجرکم عندالله
  یک عاقل دیرباور

 22. راستش من خیلی ترسیدم…………وای

 23. arshia می‌گه:

  من فکر می کنم که واقعیت دارد

 24. فرحان می‌گه:

  perfect

 25. الی جون می‌گه:

  اگه خدا بخواد تو در هر لحظه ای امکان داری بمیری پس خیلی مسخرست که از این چیزای تخیلی فکر می کنیم اگه خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته

 26. مرجان می‌گه:

  خیلی جالب بود سریال کشتی که از nex1داره پخش میشه فکر میکنم قضیه همین مثلث برموداست

 27. محمد می‌گه:

  این واقعیات نشون میده که آمریکایی ها برای گول زدن مردم خودشون هم دست به هر کاری می زنند من هم شنیدم که میگن امام زمان(عج)اونجا زندگی میکنه شکّی نیست که این دروغ محضه ولی تو همین ایران بعضی ها دارن میگن که امام زمان در جزایر برمودا زندگی میکنه وحتی چند فرزند داره که اونجا رو فرمانروایی می کنند به هر حال از اوّل خلقت انسان دروغ و فریب و خرافه وجود داشته ممنون از پستتون

 28. تارا می‌گه:

  چیزی که این بین معلومه قرار گیریه این منطقه رو مدار ۳۳ و ۶۶ درجه جغرافیایی است. کسایی که تو زمینه فروماسونری مطالعه داشته باشن میدونن که معنی این اعداد یعنی چی و جواب سوالشون رو میگیرن.و اینکه این منطقه مربوط به فراماسونری هست هیچ شکی نیست. من توصیه میکنم که سخنرانی های استاد رائفی پور رو دانلود و گوش کنید. اونوقت هضم اینجور مسائل بسیا بسیار براتون ساده میشه. اصلاً با حقایقی روبرو میشین که این در برابرش هیچه و در این صورته که شما معنی این اعداد در مدار جغرافیایی رو میفهمید. اینکه میگن امام زمان اونجا زندگی میکنه کذبه. زمان ظهور و مکان زندگی امام زمان پنهانیه و کسی که ادعا کنه که میدونه کذبه محضه پس چنین چیزی رو باور نکنید که محل زندگیه امام زمانه وگرنه (نعوذبالله) گفته ی خدا رو تکذیب میکنید

 29. Fatemeh Khanoom می‌گه:

  به نظر من که همش واقعیت داره.هر کی باور نمیکنه راه بازه جاده هم دراز!
  بفرمایید خودتون امتحانش کنید.اگه زنده برگشتین بیاین خودم بهتون یه مدال میدم که بعنوان مغز متفکرهای کشور شناخته بشین!
  همش واقعیت داااااااااااااااااااااااااااااااااااااااره!!!!!!!!!!!!!*********

 30. سونیا می‌گه:

  :((((((( واییییی!خدا رحم کنه!!!خیلی وحشتناکه

 31. مرجان می‌گه:

  خیلی ترسناکه

 32. ajal می‌گه:

  man shakhsan yadam nemiad kasio onja khalas karde basha,mmmmmmmmmmmmm

 33. محمد می‌گه:

  من مطلب شما رو کپی کردم ولی اسم سایت شما رو در وبلاگ خودم بردم امیدوارم حلال کنید چون من این کار رو برای آگاهی مردم کردم.

 34. مبین می‌گه:

  ممنونم خیلی عالی بود. واقعا این کارا از دست آمریکا و فراماسونا برمیاد

 35. hasan می‌گه:

  آقا ما هرجور فکر میکنیم میبینیم این فرماسون خیلی دلقکه. بابا مثل آدم زندگیتونو بکنید دیگه.چه کاریه آخه!!!

 36. amir می‌گه:

  ایول حسن . چنتا فیلسوف نشستن تا دولارو درست کردن.آقا شما بگو حالا به همه اینها چنتا لواش میدن….

 37. سروش شیخی می‌گه:

  من از راز مثلث برمودا چیزی پیدا کردم

 38. دیلیا می‌گه:

  عالی بود. چون خیلی از ما فکر می کردیم که این مثلث واقعی است. ممنون!نه بزار معادل فارسی بگم. متشکرم از آگاهیتان.زنده باد ایران و ایرانی و چشم همه ی حسودا کور!!!!!!

 39. Sara می‌گه:

  خدا اونقدر به آدم عقل داده که با یکم فک کردن میفهمیم اگه امام زمان اونجا باشه که دیگه نمیشه گفت ظهور نداره بعد اینکه من فک میکردم نمیشه رفت تو این مثلث هنوزم باور نکردم

 40. سپیده می‌گه:

  من که باورم نمیشه امام زمان اون جاباشه شایعه ای بیش نیست

 41. مهیار می‌گه:

  با سلام من حرفاتونو تکذیب نمیکنم اما آیا دلیلی هم برای حرفاتون دارید؟

 42. ممد می‌گه:

  وااااااااااااااااااااااااااااااااای چه حیرت انگیز

 43. مهدی می‌گه:

  خیلی باحال بود

 44. یکی هستم می‌گه:

  خیلی با حال و حیرت انگیز بود اونم چه جوری
  ولی به نظر دوست ما مسخره است کمکی فکر کن آخه چه جور ممکن است از شوخی و مسخره بازی گذشته به نظرش در آنجا شیاطین وجود دارد که با یه نوع موجوداتی به نام Orc در جنگ هستنند. آخرین پیامی که از یک هواپیما شنیده اند این است :این جا همه چیز غیر عادی است آسمانش زرد و اقیانوسش سبز است.سبز نماد Orc است و زرد،قرمز،نارنجی نماد شیاطین خوب فکر کن به این حرف.یا ممکن است فضایی ها باشند وقتی انسان ها می روند آنجا آنها را می گیرند و بر روی آنان نحقیق هایی انجام می دهند.

  • جلال می‌گه:

   میشه بگی از کجا اخرین پیام رو خوندی؟
   من که تو کتاب جزیره خضرا خوندم اخرین پیامش این بود
   اب سفید
   جالبه داستانی هم که از قدیم در کتاب جزیره خضرا یا مهدی موعود هستش این طوری نقل میکنه
   به ناگاه دیدم ابهای اطراف کشتی سفید شد پرسیدم چرا اب های این جا سفید است ناخدا گفت خداوند این ابهای سفید را برای محافظت از شر دشمنان امام مهدی قرار داده

 45. لیلا می‌گه:

  حالا چیزییم هس که به ماسون ربطی نداشته باشه والاااااااااا

 46. amin می‌گه:

  خیلی خیلی خیلی عجیب بود و داره ذهنم را خیلی مشقول میکنه

 47. اکبرم اکبر می‌گه:

  من بهترین شغل دنیا رو دارم اونم بیکاری من خیلی دوست دارم برم اونجا هرکی خواست بره بگه بریم

 48. حامد می‌گه:

  خیلی عجیب بود من خیلی دوست دارم برم اونجا هر خواست بره به منم بگه ای ول به داش یکی هستم خیلی باحال نوشتی شاید واقعی باشه؟؟

 49. زینب می‌گه:

  اصلا این عکس ها رو ازکجا تهیه کرده اید ودر ضمن افراد فراماسون چه نیازی دارندکه این شایعات را درمورداین جزیره درست کند به قول امثال شما این افراد که تمام جهان را پرکرده اند پس چه نیازی به یک پایگاه پنهانی دارند

  • admin admin می‌گه:

   این یه شیوه آشنا برای دور نگه داشتن عموم از یه منطقه خاصه . مثالش تو ادبیات عامیانه خودمون همون آقا دزده میاد اگه بری اونجا و اونجا لولو داره و …
   عکس ها رو هم خدا خیر بده به دوستان فعالمون

 50. محمد می‌گه:

  http://upir.ir/934/31296404868_17084.jpg

  این عکس Orc های وحشی است

 51. بهنام سوخته می‌گه:

  وای خیلی عجیب بودممنون ازسایت خوبتون

 52. یوسف می‌گه:

  عجب بحثی شد Orc و شیاطین واقعا باحال بودند
  ممکن است شاید اونجا باشنند همون تر که داش یکی هستم گفت (آخرین پیامی که از یک هواپیما شنیده اند این است :این جاهمه چیز غیر عادی است آسمانش زرد و اقیانوسش سبز است.سبز نماد Orc است و زرد،قرمز،نارنجی نماد شیاطین )اینا رو گفت واقعا باحال نوشته بود.
  منم عکس Orc های نفرین شده رو می گذارم
  http://upir.ir/934/2%5B1%5D_86297.jpg

 53. آقاپیمان می‌گه:

  من که می گم واقیت داره هرکی باورنمی کنه برانجا

 54. اکبرم اکبر یا اکی بیکار می‌گه:

  من که باور نمی کنم هر کی می ره بگه تا منم بیام بیکارم دیگه چی می شه گفت آقا پیمان از همه بهتر یکی هستم نوشته خیلی خوبم نوشته
  مدیو توبه کنید توبه

  • مدیو(آخرین نگهبان) می‌گه:

   پایان جهان نزدیک کم کم بایدمنتظرسپهیان سوزان باشیم(وزمانی ازآسمان آتش فروآید)تنها بااتهادوتوبه است که انسان هانجات پیدامی کنند

 55. علی قنبر می‌گه:

  دادش مدیوازهمه بهترنوشته

 56. رومن ریمز می‌گه:

  واقعت داره

 57. محمد می‌گه:

  سلام.من بالاخره نفهمیدم که ایا واقعا این اتفاقات غیر عادیه یانه؟به نظر من که غیر عادیه چون هرچی که اون جا مفقود شده دیگه پیدا نشده به جز اون یک مورد استثنایی کشتی فرانسوی.شما هم خوب نگفتید که این اتفاقات غیر عادیه یا نه.در این مطلب خوندم که لارنس دیوید کوشچه گفته مه هیچ کدوم از این اتفاقات غیر عادی نبوده و همش عادیه.اگه عادیه پس چرا خود به خود قطب نماها از کار می افتن؟چرا پیام های رادیویی واضح و دقیق ارسال نمی شه؟چرا هر شش فروند هواپیما یهو غیب میشن و هیچ اثری ازشون پیدا نمی شه؟اگه کمی فکر کنیم می بینیم که این اتفاقات غیر عادیه.نمی دونم اون دانشمند بر چه اساسی گفته که این اتفاقات عادیه.لطفا بنویسید که این اتفاقات عادیه یا نه.ممنون.

 58. سینا رضایی می‌گه:

  دوستان عزیز الان همه باهم تاثیررسانرو میبینیم این ها همش حرفه که فقط فقط در قالب فیلم و خبر و مقاله به خورد مردم داده شده انقد وحشتناک جلوه میدن که کسی دوست نداره بدونه اونجا چه خبره اینقد که ما ایرانیا کنجکاویم اونجا چه خبره خود امریکایی ها نیستن
  وگرنه تا الان ته توش در اومده بود وقتیکه صدا و سیمای خودمون میاد فیلم هایی رو با مضمون مثلث برمودا و ۲۰۱۲ نشون میده دیگه چه توقعی دارین وقتی یک فرد یا یک بچه واسه اولین بار اینجوری راجب مثلث برمودا میبینه و اصلا معلوم نیس وجود داره یا نداره با فرض اینکه وجود داره میبینه مطمعنا فکر میکنه همچین چیز عجیبی وجود داره
  من الان به دلیل علاقه ی خودم به چیزای عجیب غریب ۵ ساله دنبال اینجور مسائل هستم اما بیشتر این اتفاقا فقط اغراق بوده و هست و خیلی از چیزای بیجواب فقط خرافه محلی هستن
  ممنون از سایت خوبتون منم با شما هم عقیده هستم
  هرکی مایل مینتونیم تو kik باهم حرف بزنیم و تبادل نظر کنیم خوشحال میشم
  kik id: sina…r
  yahoo:sina_bnd17

 59. مطالب علمی شما عالی بود لطفاً به وبلاگ بنده که مقاله ای در این خصوص گذاشته ام سری بزنید . درود

 60. سلام عالی بود . لطفاً به وبلاگ من هم که مطلبی در این خصوص گذاشته ام سری بزنید

 61. سایتتان را در لینک دوستان وبلاگم گذاشته ام

 62. aynaz می‌گه:

  kheyli jaleb bod vali ye soal daram in mosalase hamishe va dar har saati hamechi ro ke az rosh rad mishe ro mikhoreeeeeeeeeeeeee ya har azgahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 63. nafas می‌گه:

  ایناز جان همیشگیه حتما یه روز میرم اصلا نمیدونم چی بگم .فقط میگم اله اکبر همین. واقعا حیرت اوره

 64. لولو می‌گه:

  سلام یه روایتی فکر کنم از امام صادق هست که میگه خدا پشت دریا ها شهری داره همان طوری که سهراب سپهری گفته پشت دریا ها شهری است……که توی این شهر مردمش نمیدونند گناه چیه و شیطان به اون شهر راه نداره پس هیچکس نمیدونه که این شهر کجاست …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 65. راحیل می‌گه:

  سلام دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون مطالبتون خیییییلی عالی بودن ایشالا بتونین اطلاعات بیشتری کسب کنین ماهم بهره ای ببریم. ولی در یه مورد اونجا رو کردن مکان تفریحی جای سوال داره

 66. منا می‌گه:

  واقعا خیلی کنجکاوم از نزدیک ببینم واقعا عالی بود ممنون دوستان نظراتتون رو هم خوندم جالب بود بعضی ها چرتو پرت نوشته بو دن که واقیت نداره از اینجا میگم که واقیعت داره مگه دیونن ۲ملیار خرج کنن کشی بگیر هماپیما بگیرن واین فیلم هارو منتشر کنن ایشالا علم اونقدر پیشر فت کنه که همه مثلث برمودارو ببین

 67. بچه های بالا می‌گه:

  شنیده بودم میگفتن((مثلث برمودا خانه امام زمان است))اما دیگه نه در حد توهین به ایشون!!!!
  جاداره بگیم:((استغفرالله))
  لعنت به این دشمنا که با گفتن این جور شایعات مردم رو به دین اسلام بد بین میکنن!!

 68. Afshin D.vack می‌گه:

  دمتون گرم

 69. امیرعلی می‌گه:

  its good great tanks for web sait

 70. راضیه می‌گه:

  oخیلی ممنون مطالب واقعا مفید بود استفاده کردیم

 71. رامبد عابدین می‌گه:

  من بزرگ شدم میرم به مثلث برمودا

 72. saied می‌گه:

  چنگیز میگه:جااااااااااااااااااااااااااااالب بووووووووووووود

 73. سیدهاتف موسوی می‌گه:

  من واقعا تعجب کردم

  چون ونقها حیرت اوربود

 74. [email protected]@S می‌گه:

  یعنی الان مثلث برمودا و نیروی جلذبه ی عظیمو اینا همش کشک بود؟؟؟؟؟

  • arefeh می‌گه:

   کشک نیست.چندتاهواپیما،چندکشتی ویه کشتی مجهزکه۲۰۰مترطول و۵۰مترعرض داشته وبرای تحقیقات
   بوده رابلعیده واین نشان ازاین داردکه دروغ نیست…..
   فقط هنوزهیچ فرضیه ای دراین باره به تصویب نرسیده…

 75. م.ب می‌گه:

  هنوز این حرف ها هم اثبات نشده شاید واقعا چیزی باشد

 76. بهزاد می‌گه:

  یک نظر میدم لطفأ کسی مسخره نکنہ…این چیزیہ کہ بہ ذهن من رسیده…بنظر من تو جزیره برمودا تو نقاط غیر دسترس ما حتما یک موجودات خیلی باهوشتری از ماها هستن وزندگے میکنن کہ کلے ھوا پیمارو از تو اسمون مینشونن و ما فک میکنیم نابود شد

 77. معصومه می‌گه:

  پایه و اساس قوانین بریتانیا و امریکا که بنیان گذاران حکومت ایالاتی امریکا همون انگلیسی های فراری هستند تفکرات ماسون و جرج واشنگتونه ولی کاش راجبه علامات ماسونی روی پرچم بیشتر توضیح میدادید و اما جزیره خضرا دلی است که امام زمان در ان تاب بیاورد…

 78. سونیک می‌گه:

  ولی جاذبه ب زمین که تو این جازیاد نیست
  نیروی مغناطیسی در بعضی از نقاطت جزیره و در نواحی دریا خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی زیاده من کتابش رو دارم اگه دقت کنید توی پیغام های آخری هواپیما ها و کشتی ها دادن گفتن عقربه های غطب نما دور خودش چرخیدن این قدر خودتون رو اذیت نکیند تا اگه به انگلیسی هم تو گوگل سرچ کنید هیولا ها ی مثلث برمودا چنین تا عکس باحال میاد البته به انگلیسی ها

 79. مریم می‌گه:

  سلام.بنظرمن اونجا همونجاییه که سرعت نوربیش ازحده یعنی سفربه گذشته یا آینده.اگ اطلاعاتی درباره سفرب گذشته داشته باشین میبینینن ک دانشمندان درپی سرعت نور اندزیراک دانشمندان زیادی ازجمله انیشتن براین باورن ک اگر سرعت نور رابتوانند دردسدسگاه زمان پیاده کنند سفرب گذشته امکان پذیراست

 80. F.T.L می‌گه:

  Breezes Bahamas
  این نام جزیره است که شما ازش عکس گذاشتی ربطی به مثلث برمودا نداره خیلی جای باصفای مثل کیش خودمون؟؟ مثلث برمودا از سه قطب تشکیل شده که از سه جهت به قسمت انتهای آن پرتریکو پایین فلوریداقسمت پاینی دیگر به دریای سارگاسو گذر میکند ونوک آن مثلث برمودا نام دارد
  اینم یه نظریه علمی:یکی دیگر از دلایل علمی این پدیده وجود گلف استریم در اعماق اقیانوس که از خلیج مکزیک سرچشمه می‌گیرد و از راه تنگه فلوریدا به اقیانوس اطلس شمالی جریان پیدا می‌کند
  در حقیقت، یک رودخانه در اعماق این اقیانوس قرار دارد که می‌تواند چیزهای شناور را حمل کند. سرعت این جریان دریایی ۲٫۵ متر در ثانیه (۵٫۶ مایل در ساعت) است.
  ربطی به شیطون این جور چیزا نداره!!

 81. رامبد عابدین می‌گه:

  پدر بزرگ من در مثلث برمودا ناپدید شد اما بعد از چند دقیه باز گشت و گفت من در حفره ی شیطانی که پر آتش بود گیر افتاد و اونجا پر اسکلت انسان بود بعد خودم بعداز چند دقیقه با کشتیم قیب شدم بعداز چند دقیقه در ساحل اومدم

 82. نفس می‌گه:

  واقعااااااااااا حیرت اور بود

 83. علی می‌گه:

  سلام علیکم دوست عزیز نام مثلث برمودارا ونسنت گادیس گذاشته است به علت راس ان که جزایر برمودا واقع است و درباره ی جزیره ی خضرا باید بگم که حقیقت دارد ولی در ان امام زمان زندگی نمی کند برای اطلاعات بیشتر به کتاب علامه مجلسی مراجعه کنید.

 84. فاطمه می‌گه:

  سلام دوستان
  در رابطه با اینکه کشتی غیب میشه من از استادم شنیدم که چون اون منطقه در معرض امواج ماهواره ای و … بوده این خاصیت رو پیدا کرده که بعدا فهمیدن و از روی اون پدیده هارپ رو تولید کردن

 85. من می‌گه:

  یه چیزی میگم باور کنید ولی نگید از کجا میدونم.مثلث برمودا جاییه که خیلی از دانشمندا اونجان روی یه موضوع سری دارن کار میکنن.ما خیلی علممون پیشرفت کرده خیلی کارا میتونیم بکنیم خیلی.اینی که میگمو باور کنید.

 86. max.crood می‌گه:

  دوستان.یه چیزی میگم باور کنید فقط نگید از کجا میدونی.مثلث برمودا جاییه که دانشمندا از چن تا کشور جمع شدن دارن روی بعضی موضوعات سری کار میکنن و نمیخوان کسی از کارشون سر در بیاره.برا همین همچین بلاهایی سر کشتی ها … میاد.ما علممون خیلی پیشرفت کرده خیلی فقط به مردم نمیگم که هرج و مرج نشه.

 87. بهروز می‌گه:

  باسلام
  ۱۳ نفر در سال ۱۳۷۲ به رلایل مختلف با خانوادهاشون از بین رفتن با این خانوادها ارتباطی نداشتیم و این اخباراز اون شخصی که با ما ارتباط برقرار میکرد……اون زمان نوجوان ۱۳ ساله بودم و اولین بار پیام از داخل مثلث برمودا برای خانواده ما ارسال شد این واقعا دروغ نیست والان مهندسم و طراح پس اگر خواستید برام پیغام بگذارید

 88. fatemeh می‌گه:

  خیلی جالب بود

 89. مازیار نادری می‌گه:

  واقعا جالب بود

 90. راستگو می‌گه:

  یه چیزی میگم اما راست میگم من خودم یه مار با هواپیما از انجا رد شدم اما اتفاقی نیفتاد ولی وقتی رسیدیم ساعتم ۷ ساعت عقب بود و میگفتند ما ۲ ساعت تاخیر داشتیم

 91. علی می‌گه:

  عالی … ان شاالله روز به روز حقایق روشنتر بشه … یا قائم

 92. mohammad می‌گه:

  به نظرمنکه این درسته.اگه درس نیست پس چراهیچ تکه یاچیزی ازچیزای گمشده اونجاپیدانمیشه؟اگرهم بگیم میرم توزمین بازم تکه هاش میان بیرون یاحتی زیردریا.دوستان دربرخی پیاماکه به برج های مراقبت رسیده یه چیزمشترک هست(یه نورخیلی عظیم)وبعدناپدیدمیشن.قدیمایه جهانگردمیبینه که یه شئ نورانی به این منطقه میخوره وبعدیه هفته میبینه که نورهای عجیبی ازاون مکان تابیده میشه.به نظرمن این فقط میتونه کارفضایی هاباشه.اونابایه نوراون جسم روغیب میکنن وبه مکان دلخواه انتقال میدن و دیگ معلوم نیست چرااین کارومیکنن.حتی دریه مکان دیده شده که درزمان دایناسورهابه زمین حمله هسته ای شده وهنوزکه هنوزه آثارمخرب اون وجوددارن

 93. جلال می‌گه:

  سلام شما باید کتاب جزیره خضرا رو بخونید حتما اطلاعات کاملی گیر خواهید اورد فقط چند نکته داستان جزیره خضرا توی کتاب مهدی موعود جلد ۱۳ نوشته علامه مجلسی نیز موجوده و ۱ اصلا دریای توصیف شده ربطی به مدیترانه نداره ۲ جزیره خضرا که جزایر اطراف ان نیست بلکه در مکانی پنهان داخل مثلث است که روئیت نشده پس ربطی هم به فراماسونری نداره اگر جزیره رو پیدا کردن و داخلش زندگی میکنن پس چطور داخلش گم میشن ۳ جن ها در سه منطقه زندگی میکنن اسمان اول روی زمین داخل زمین البته چون من یک فیزیک دان هستم احتمال میدهم جنیان در کنار ما زندگی میکنن ولی بعد بالا تر ( پشت پرده ها) از همین رو ما قادر به دیدن انها نیستیم چون ابعاد بالا را جسم مادی ما درک نمیکند اما با معرفت الهی قادر به دیدن انها نیز هستیم ( برتری روح بر جسم توسط اسلام )

 94. جلال می‌گه:

  ضمنا میدان های مغناطیسی که زمان رو نگه نمیداره اشاره به یکی از وقایع که تمامی ساعت های داخل هواپیما در مدت ده دقیقه محو شدن نیز تاخیر زمانی داشتند و محو شدن مگه الکیه در کل در این ناحییه به طرز عجیبی زمان نمیگذره که این هم خیلی عجیب و جالبه

 95. جلال می‌گه:

  خیلی جالبه حتی روی ماهواره هم اثر داره

 96. نفیسه می‌گه:

  چرت نمیتونه باشه یچیزی هست که شده جزوه عجایب ۷گانه دیگه…..دوس دارم دلیل علمی و واقعیشو بدونم.اگه میدونید ممنون میشم بگین…..

 97. ناشناس می‌گه:

  سلام دوستان اشتباه نکنید این تصاویر متعلق به جزیره برموداس که یکی از راس های مثلث برموداس و در داخل مثلث نیست.و علت نامگذاری این مثلث بخاطر نزدیکی به جزیره برموداس که مستعمره بریطانیای کبیر است. ولی هیچ اطلاعی در داخل این مثلث که وسعتی به اندازه دو برابر کشور ایران است اطلاعی در دست نیست. و اینکه امام زمان به همراه نسلی از ایشان در این جزیره زندگیی کنند نه رد میشود نه تصدیق الله اعلم.با تشکر.

 98. زهرا می‌گه:

  چه خرا فات و توهیناتی ووووووووووااااااااااااااییییییییییییییی !!!!!!
  تصاویر جالب و زیبا بودند
  مرررررررررررررررررررررررسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسییییییییییییییییییییییییییییی

 99. Armita می‌گه:

  بسیار عالی بود….. مر۳۰

 100. مهدی یار می‌گه:

  http://www.asemooni.com/science/paranormal/bermuda-triangle

  برید تو این سایت بیاین وسطا اونجا مصالب خوبی نوشته که در باره مثلث برموداست و همینطور مفیده اونجا طوزیح داده که یک هواپیما به صورت تصادفی از انجا رد شده است همینطور ۲ تا از جسد های مسافران را هم پیدا کرده اند

  و همینطور در سایتی دیگری من در باره ایرانی که از مثلث برمودا نچات یافته بود خواندم ان ایرانی هم یک ماجراجو بود در یک بطری پلاستیکی بزرگ به مدت دو روز زنده ماند

 101. مهدی یار می‌گه:

  و همسنطور داداش ممنون مطالب عالی بود

 102. زهرا می‌گه:

  من فکر می کنم واقعیت داشته باشه

 103. میثم می‌گه:

  اول ممنون خوب بود دومن حاجی ب من چه هرکی میره اونجا دیگ برنمیگرده مگه میخام برم اونجا:|

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *