فهرست آقازاده‌های صهیونیست، پیشنهاد فلسطینی ها به حزب الله

فهرست آقازاده‌های صهیونیست، پیشنهاد فلسطینی ها به حزب الله
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

فهرست آقازاده‌های صهیونیست، پیشنهاد فلسطینی ها به حزب الله:

درپی به شهادت رسیدن شماری از رزمندگان حزب‌الله از جمله «جهاد مغنیه»، فرزند شهید عماد مغنیه فرمانده ارشد حزب‌الله در جریان حمله موشکی رژیم صهیونیستی به قنیطره در جنوب سوریه و ترس از انتقام حزب‌الله، سراسر سرزمین اشغالی را موجی از وحشت، فراگرفته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر از مشرق، تمام نهادهای امنیتی اسرائیل از بیم پاسخ حزب‌الله به عملیات ترور فرماندهان حزب‌الله در آماده‌باش به‌سر می‌برند. ارتش اسرائیل نیز مرخصی نظامیان خود را لغو کرده است.

در حمله موشکی هلی‌کوپتر رژیم صهیونیستی به خودروهای اعضای حزب‌الله در قنیطره در جنوب سوریه، چند تن از رزمندگان حزب‌الله از جمله فرزند عماد مغنیه فرمانده ارشد حزب‌الله به شهادت رسیدند.

صهیونیست‌ها حالا هراسان منتظر «صاعقه مرگ‌بار» وعده داده شده‌ای هستند که انتقام خون «جهاد» یادگار «حاج رضوان» و رزمندگان حزب‌الله و سردار ایرانی خواهد بود. آنها با پیام‌های غیررسمی و همچنین از طریق رسانه‌‌هایشان تکرار می‌کنند که اشتباه‌ کردیم و شما تلافی نکنید. اما حزب‌الله هم گزینه‌هایی برای غافلگیری و «انتقام سخت» روی میز دارد.

تجاوزی ناجوانمردانه و غافلگیرانه به خاک سوریه صورت می‌گیرد؛ این روش همیشگی بزدلان صهیونیست است. سردار ایرانی و جمعی از نیروهای زبده حزب‌الله به شهادت می‌رسند. یادگار 26 ساله «حاج رضوان» هم در بین شهداست.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *