“فقط پناهجویان مسیحی را می پذیریم!!”

"فقط پناهجویان مسیحی را می پذیریم!!"
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

وقتی پلیس های مسیحی غربی به پناهجویان مسلمان که مسافتی طولانی را طی نموده اند و خانوداه هایشان بسیار گرسنه و مستاصل هستند به مانند حیوانات و سگ غذا پرتاب می کنند.


آلمان و فرانسه رسما گرویدن به یک دین خاص را به عنوان شرط پذیرفتن پناهجویان اعلام نکرده اند؛ اما در پذیرش پناهجویان بطور “غیر رسمی” فقط کسانی که شرط “مسیحی شدن” را می پذیرند به عنوان پناهجو به خاک خود راه می دهند!!

اسلوونی با صراحت اعلام کرده که دو هزار پناهنده سوری را خواهد پذیرفت، اما به شرط اینکه مسیحی باشند!!

اسلواکی نیز پیشتر گفته بود 200 پناهجو سوری را فقط در صورتی خواهد پذیرفت که مسیحی باشند. سخنگوی وزارت کشور اسلواکی گفت، فقط می خواهیم مسیحیان را انتخاب کنیم!!

“ایف نیکولن” معاون شهردار “روان” فرانسه گفت، این شهرداری فقط پناهجویان مسیحی را می پذیرد. روزنامه “لوموند” فرانسه به نقل از وی نوشت، پناهجویان را به این شرط می پذیریم که مسیحی بوده و تحت تعقیب داعش باشند!!

کشورهای دیگر اروپایی مانند یونان، قبرس، چک، هلند، اتریش، بلژیک، دانمارک، نروژ، سوئد، فنلاند، ایتالیا، اسپانیا، انگلستان، اسلواکی و لهستان گفتند که ترجیح می دهند پناهجویان را در خاک خود بپذیرند که مسیحی باشند!!

سوکراتیس هاسیکاس وزیر کشور قبرس گفت: ما تلاش می کنیم پناهجویانی که قرار است به کشورمان بیایند همگی مسیحی ارتدوکس باشند این سخن به این معنا نیست که ما دوستار بشریت نیستیم بلکه می خواهیم صداقت داشته باشیم!!

روبرت فیسو نخست وزیر اسلواکی اعلام کرد که کشورش 100 مسیحی سوری را خواهد پذیرفت و ایوان مِتیک سخنگوی وزارت کشور اسلوواکی نیز متعاقباً اعلام کرد که مسجدی در این کشور وجود ندارد، و دوست ندارد پذیرای مسلمانان باشد!!

میلوش زِمَن رئیس جمهور چک نیز اخیراً در کنفرانسی خبری گفت: که کشورش پناهجویان مسلمان و پناهجویان اهل شمال آفریقا را به علت اختلافات فرهنگی و مذهبی نخواهد پذیرفت!!

اتریش اولین عضو اتحادیه اروپا بود که علناً اعلام کرد که فقط پناهجویان مسیحی را می پذیرد. یوحانا میکل لایتنر وزیر کشور اتریش اکتبر 2013 اعلام کرد که کشورش هزار پناهجو سوری را خواهد پذیرفت ولی این پناهجویان از میان مسیحیان انتخاب خواهند شد یا کسانی که مسیحیت را به عنوان دین خود بپذیرند!!

کارل هاینز گراندبوک سخنگوی وزارت کشور اتریش اعلام کرد در پذیرفتن پناهجویان اولویت با خانواده های ضعیف اقلیت مسیحی ستمدیده است!!

خبرگزاری رسمی آلمان و روزنامه آلمانی وِلت اعلام کردند اسلوواکی، جمهوری چک، لهستان و بلغارستان شرط “مسیحی بودن” را برای پذیرفتن پناهجویان اعمال می کنند و از پذیرفتن پناهجویان مسلمان امتناع می ورزند.

مسلمانان جنگ زده که به عنوان پناهجو به کشورهای غربی رفته اند باید مسیحی شوند و مسیحی شدن پناهجویان شرط اصلی پذیرفتن آنهاست!!

این هم از حقوق بشر و عملکرد مدعیان حقوق بشر… جالب سکوت معنادار کسانی است که صدها صفحه و وبگاه را با نام حقوق بشر به زبان فارسی اداره می کنند!!

اگر کوچکترین مسئله ای در کشورهای اسلامی اتفاق بی افتد بطور زنجیره ای تمام صفحات مدعی حقوق بشر سر و صدا می کنند ولی در برابر این همه اتفاقات و اظهار نظرهای ضد بشری توسط حکومتهای غربی مسیحی سکوت می نمایند.

حقوق بشری که از مراکز امنیتی و نظامی غربی ها هدایت شود بهتر از این نخواهد بود!!

اسلام هراسی بر ضد پناهجویان جنگ زده مسلمان توسط رسانه های غرب مسیحی را ببینید

https://www.facebook.com/HRVAEC/videos/1025412067489843/?video_source=pages_finch_main_video

نمونه ای از استقبال غربی ها از پناهجویان مسلمان را ببینید

https://www.facebook.com/HRVAEC/videos/1025406700823713/?video_source=pages_finch_thumbnail_video

سوال: اگر یک کشور مسلمان با مسیحیان جنگزده و پناهجو چنین کرده بودند چه اتفاقی در سراسر دنیا می افتاد؟!

دوستان لطفا این ویدئو و مطالب مرتبط با آن را اشتراک گذاری نمایید . رسانه شما هستید.

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

7 پاسخ به ““فقط پناهجویان مسیحی را می پذیریم!!””

 1. محمد گفت:

  خوتون که مسلمان هستید با مسلمان های افغانی چه جوری رفتار میکنید?!!! حالا از اونا چه انتضاری دارید?!!!!

 2. PEYMAN گفت:

  حق هم دارند
  داعش و طالبان و القاعده و …. همگی مسلمان اند ، میترسند !! ترسشان هم به جاست
  شما طوری حرف زده اید که انگار اینها چیزی به مسلمانان بدهکار هستند ؟؟؟ همین قدر که از خود انسانیت نشان داده اند خیلی خوب است. ما خودمون از همه بدتریم ، بازم به این غربی ها

  • admin admin گفت:

   بدهکارن .. میدونی چرا؟ چون خودشون این آتیشو روشن کردن. اما اگه مطلبو درست خونده باشین ، متوجه میشین که به صراحت گفته شده فقط مسیحیا!! حالا این با ادعاهاشون جور در میاد؟

 3. ناشناس گفت:

  من خودم شاهدم ک کلی ازاین پناهنده ای سوری اومدن اهواز..بعدازمدتی همشونو اخراج کردن..بخداقسم خودم به شخصه دیدم..بنده خداها توبازارها وخیابونا گدایی میکردن..حالا چی میگید مسلمونا؟؟؟

 4. پویا گفت:

  حکومت مسیحی!!!!!!!!!شما در متن تان نوشته اید “حکومت های مسیحی”! جالب است شما در یکجا می فرمایید سردمداران و سیاست مداران غرب فراماسون اند و در جایی دیگر می گویید حکومت مسیحی.اصلا فراماسونری اساسش نابودی مسیحیت است و سیاست مداران فراماسون نمی توانند مسیحی باشند.لطفا از روی تعصب چیز مغایر با واقعیت را با واقعیت تلفیق نکنید.در غرب امروز چیزی از مسیحیت باقی نمانده که حکومت یا سیاسیونش مسیحی باشند(البته به دروغ ادعای چنین کاری را می کنند).چرا نویسندگان اسلامی دست از سر مسیحیت نمی کشند.توجه کنید دشمن دشمن من دوست من است.خیلی از مسیحیان واقعی در غرب با فراماسونی مبارزه کرده اند و جان سپرده اند نمونه اش همان استفان نایت ای است که شمادر متن هایتان بدان اشاره نموده اید.

 5. nik گفت:

  هههههه!

  آدمین من خودم سایت شیعی دارم جزو بچه های مصافم هستم ولی انقد مطالبت چرتوپرت بودزیر بقیه کامنت نزاشتم اینجا هم کسی به کسی بدهکار نیست به آتش جنگ تو این کشورها باشه اول کار تو قضیه ی لزوم بودن داعش کشورایی مثل ایرانه وگرنه نه سوریه نفت داره نه گاز دعوا دعوای شیعه سنی شیعه_وهابی ، ایران_ملله کسی دوس نداره کشورش به هم بریزه دینه نسل آینده اش فرق کنه به خاطر مهاجرا اونا خودشون کشورشون رو ساختن با کار کردن و زحمت کشیدن مثل ایران نیس هرکسی راس راست بچرخه که مالیات میدن اونم یک سوم درآمداشون بزن نت چک کن کشوری مثل سوئد اصلا بیسواد نداره مساحت ایرانم نداره که اندازه قزوین ماست بیاد ریسک کنه ؟
  ایرانیا خیلی دلسوزن ؟ زمین ایرانم همچین کوچیک نیس همه رو فوروارد کنن ایران خب .
  ولی مطمئنم خود پناهجوها هم حاظرن تو مرزای اروپا باشن ولی نیان ایران یه بار مهاجر افغانی داشتیم دیدیم رفتارای خودتونو دیگه تریپ انسان دوستی گرفتن خیلی راحت تر از این حرفاس مام خوب بلدیم ولی تا وقتی توپ تو زمین حریفامونه

 6. علیرضا گفت:

  به قرآن مجید سوگند و به نام جلاله ی ((الله)) سوگند و به کعبه سوگند که هیچکدام از گروه های تروریستی مسلمان نیستند… مثل این می ماند که یک دانش آموز تنبل که معدلش 3.5 است بگوید من درسم عالیست. کسی که خود را مسلمان بنامد مسلمان نیست بلکه کسی مسلمان است که به دستورات خداوند و پیامبر و امامان عمل کند و طبق آیه 32 سوره ی مائده قتل فقط یک انسان حتی ، از گناهان بسیار بزرگ نابخشودنی است. اسلام برای سر بریدن حیوانات هم آداب اخلاقی دارد. اسلام دین رحمت است و گروه های تروریستی وهابی هایی هستند که تمام سلاح های جنگی شان را از “آمریکا” تامین می کنند. آمریکا مثلا خیلی حامی اسلام است؟! اگر تروریست ها مسلمان اند پس چرا مسلمانان (مدافعان حرم) با آنها می جنگند؟ امام رضا (ع) آهو را که یک حیوان است ضمانت کرد ، با عقل جور در می آید که اسلام راجع به انسان که اشرف مخلوقات است این گونه رفتار کند ؟ بیشترین ضرر دیدگان تروریسم مسلمانان هستند و عده ی بسیار اندکی مسیحی. خلاصه ، مسلمان کسی است که خداوند او را به عنوان مسلمان قبول داشته باشد و به قرآن سوگند که گروه های تروریستی دشمنان درجه ی یک اسلام هستند. مرگ بر داعش و مرگ بر تروریسم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *