فاز 3 ، امپریالیسم!

فاز 3 ، امپریالیسم!
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

قسمتی از فاز 3!

امپریالیسم یکی از مهمترین عناصر وجود دجال بر روی زمین بوده است. امپریالیسم روش زندگی خود خاص خود را بر دیگر مردمان تحمیل کرده است و این ما رو به چنین روزی در آورده است.

آیا این اتفاقی است !که کشورهایی که از نظر دارا بودن منابع طبیعی ثروتمندترین کشور هــا هستند اما از نظر مادّی فقیر ترین کشور های جهانند ؟!! مردمان جهان سوم در حقیقت ثروتمندترین کشورهای جهانند! اما منابع و ثروتشان توسط این نظام گرفته و غارت شده است.

آیا میتوانید زمینی در خارج از اروپا را تصور کنید که آنها در آن نفوذ نداشته باشند ؟! این چیزی است که پیوسته در طول تاریخ به بهانه ی گسترش آزادی و متمدن ساختن مردم روی داده است.

اما این جهان الحادی به ما میگوید که هدف وسیله را توجیه میکند ! این فلسفه و طرز تفکر کسانی است که در راس هرم قدرت هستند. همان قدرت های جهانی که میلیلارد ها دلار برای جنگ هاهزینه میکنند، میتوانند یک دهم آن را هزینه کنند تا مردم کل قاره ها از گرسنگی نجات یابند ! مردم همان قاره های که سال ها دست به غارت و چپاول اموال و ثروت هایشان زده اند تا ثروتی را که اکنون در اختیار دارند به چنگ آورند! وجود و خوشبختی آنها بستگی به رنج و درد مردمان دیگر دارد ! اشرافیت و ثروت ها آنان بدون گرفتن زندگی دیگران وجود نخواهد داشت. فرا تر از این آنها در تلاش برای فساد و تباهی کشیدن مردمان دیگر اقدام به نابودی اصول و فرهنگ های ما کرده اند و به جای آنها چیز هایی را تحمیل کرده اند که خود میخواهند. آنها میخواهند همه را دقیقاً همانند خود کنند. نسخه ی برابر با اصل خود.

آن ها میخواهند همه غربی شوند ! غربی بودن یعنی همه چیز را برای خودت بخواهی و به دیگران توجهی نداشته باشی ! غربی بودن یعنی امپریالیست بودن ! یعنی این که در جهان با غرور راه بروی ! به این صورت که اگر همه چیز را در اختیار داشتی، بر جهان حکومت میکردی و باید همه چیز داشته باشی و تو حاکم جهانی !! این است تفکرات تمدن غرب و امپریالیستی !!

حال سوال این است: این تمدن ما را به کجا می برد ؟! از آفریقا به آمریکای شمالی و جنوبی و از آسیا به خاور میانه !

اکنون زمان این فرا رسیده است تا متوجه شویم چه اتفاقاتی در اطراف ما در حال روی دادن است. زیرا تک تک فرهنگ ها  مجبور به پیروی از اهداف این تمدن و این عصر شده اند ! از طریق جنگ یا حتی توافق !!

آیا چنین تسلط و قدرت جهانی به صورت اتفاقی به وجود آمده است ؟؟ یا این که یک برنامه ی بزرگ وجود دارد؟!

اکنون که همه چیزمان غربی شده است، به هیچ وجه نباید فراموش کنیم چه کسانی هستیم و از کجا آمده ایم. آیا میتوانید درک کنید که چقدر از فرهنگمان فاصله گرفتیم ؟! چقدر از حقیقت خود دور شده ایم ؟!

یا باز هم تکذیب میکنید ؟! اگر بخواهیم این جامعه را اصلاح کنیم، اگر بخواهیم بر مسیر حرکت این جامعه تاثیر بگذاریم، ابتدا باید خود را اصلاح کنیم. وگرنه قهرمانان ما به خاطر هیچ مرده اند !

اما برای این که با تمدن باشیم حتماً نباید غربی شویم ! وحشی گری های امپریالیسم حد و مرزی ندارد و مرز های بین المللی را هم به رسمیت نمی شناسد ! دقیقاً مانند وحشی گری های ارتش هیتلر !

مطمئن باشید ما هیچگاه به امپریالیسم اعتماد نداریم و اعتماد نمی کنیم. هر طور که باشد، حتی به اندازه ی یک ذره !

با تشکر از گروه وزین جفاس

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 پاسخ به “فاز 3 ، امپریالیسم!”

 1. JFAC گفت:

  سلام برادر؛
  ما رو که یادت میاد ؟؟!!
  بسیار ممنونم که مطلب ما رو منتشر کردید ! متشکر !!
  قسمت جدیدش هم درست کردیم !
  راستی بنر برای خودتون نساختید ؟؟ تبادل بنر بهتون خیلی کمک میکنه !!
  در پناه حق تعالی موفق باشید انشا الله …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *