عقب نشینی ذلیلانه تل آویو به روایت منابع صهیونیستی

عقب نشینی ذلیلانه تل آویو به روایت منابع صهیونیستی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

عقب نشینی ذلیلانه تل آویو به روایت منابع صهیونیستی:

منابع رژیم صهیونیستی فاش کردند که تل آویو در تصمیمی که عصر دو روز قبل اتخاذ کرد، خواستار پایان دادن به تنش با حزب الله لبنان و تلاش برای آرام کردن اوضاع شده است.
به گزارش پایگاه بیداری اسلامی، کارشناسان نظامی منطقه با اشاره به عملیات دیروز حزب الله لبنان علیه رژیم صهیونیستی در مزارع شبعا، تصریح می کنند این رژیم با آگاهی از خطرهایی که جنگ با این جنبش برایش به بار خواهد آورد، نمی تواند جنگ سومی را با این جنبش به راه اندازد.

به گفته این کارشناسان، اسرائیل می داند هر گونه واکنش عجولانه به عملیات شبعا، ممکن است نتایجی مانند جنگ سال 2006 را برای این رژیم به بار آورد.از سوی دیگر، اگر جنگ دیگری بین ارتش اسرائیل و جنبش حزب الله لبنان روی دهد پیامدها و آثار آن با توجه به اینکه جنبش از نظر نظامی قوی تر شده است به مراتب شدیدتر و دشوارتر خواهد بود.

در همین راستا، منابع اسرائیلی گزارش دادند تل آویو، عصر چهارشنبه تصمیم گرفت به تنش ها در شمال «اسرائیل» در پی کشته شدن 17 نظامی اسرائیلی در جریان عملیات حزب الله لبنان، پایان دهد.

روزنامه «یدیعوت آحارونوت» رژیم صهیونیستی به نقل از منابعی که نامشان فاش نشده است، نوشت: «در نشست “بنیامین نتانیاهو” نخست وزیر با رؤسای دستگاه های امنیتی جهت اتخاذ موضعی رسمی (در قبال حمله حزب الله به کاروان نظامی اسرائیلی)، تصمیم گرفته شد گلوله باران متوقف و اوضاع آرام شود».

این روزنامه نوشت، همچنین در این نشست توافق شد «نیروهای ارتش (اسرائیل) همچنان در بالاترین حالت آماده باش کامل برای رویارویی با تهدیدهای امنیتی باشند».

از سوی دیگر، «موتی آلموز» سخنگوی ارتش اسرائیل، عصر دیروز در بیانیه ای از ساکنان مناطق شمالی سرزمین های اشغالی هم مرز با لبنان خواست به زندگی طبیعی خود بازگردند.

در پی عملیات دیروز حزب الله لبنان در مزارع اشغالی شبعا در جنوب لبان که به هلاکت دست کم 17 نظامی صهیونیستی منجر شد، ارتش اسرائیل در شمال سرزمین های اشغالی آماده باش اعلام کرد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “عقب نشینی ذلیلانه تل آویو به روایت منابع صهیونیستی”

  1. AKRAM گفت:

    همون که امام گفتند اگه همه مسلمانان یک سطل آب بریزن اسرائیل را آب میبره یعنی ما زنده ایم نابودی اسرائیل وآزادی فلسطین را ببینیم من آزادی لبنان را یکم یادم میاد با اینکه بچه بودم این رو میفهمیدم که یه اتفاق خوب برای لبنان افتاده انشاا… این رو هم میبینم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *