ظهور منجی دروغین (2)

ظهور منجی دروغین  (2)
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

ظهور منجی دروغین – بزودی (2)

برای ظهور منجی ، 1200 نشانه ذکر شده ولی پنج نشانه با عنوان نشانه های حتمی مشخص شده اند و چند نشانه با این نشانه ها در ارتباطند . 
نشانه های حتمی عبارتند از :
1 – سفیانی : شخصی است که در وادی یابس و در نزدیکی دمشق متولد می‌شود. نام او عثمان و نام پدرش عنبسه است. آبله‌رو، چشم زاغ، مو بور و سرخ روی، چهارشانه و قدش کمی بلندتر از حد متوسط است که در روایات بسیاری به آن تصریح شده است.
2- یمانی: «سید یمانی» نام شخصی است که بنابر روایات اسلامی در نزدیکی ظهور از یمن برای یاری امام زمان (عج) قیام خواهد کرد. همزمان با شورش “سفیانی” در شام، «سید یمانی» هم در یمن قیام کرده و مردم را به حق و حقیقت دعوت خواهد کرد. «سید یمانی» از فرزندان «زید بن علی بن الحسین»، برادر امام محمد باقر (ع) است.
اینجا به یکی از نشانه های مرتبط میرسیم!
سید خراسانی: یکی از کسانی که قبل از ظهور حضرت مهدی(عج) خروج میکند سید حسنی است. در بعضی روایات به خراسانی تعبیر شده است. بعضی ها میگویند که این سید حسینی چون در ان زمان حسن و حسین را به یک جور مینوشتند این طور خوانده میشود. ولی ما به این کاری نداریم فقط باید بدانیم که یک سیدی از اولاد امام حسن یا امام حسین خروج میکند. سید حسنی از کجا خروج میکند؟ سید حسنی از شرق خروج میکند و به خراسان ایران می آید 
در همین راستا از امام محمد باقر (ع) روایت شده: «خروج سفیانی و یمانی و سید خراسانی در یک سال و یک ماه و یک روز است که مانند دانه‌های تسبیح به دنبال هم می‌آیند و جنگ همه جانبه‌ای رخ می‌دهد. وای بر کسی که در مقابل آنان بایستند.
جنگ در شام از نشانه های مرتبطه . اینکه سفیانی خروجش رو از سوریه آغاز میکنه ! 
3-صیحه (ندای) آسمانی :صدای بسیار بلندی است که همه مردم زمین آن را خواهند شنید. بنا بر روایات این نشانه در ماه رمضان سال ظهور رخ می‌دهد
در روایتی منسوب به حضرت علی علیه السلام درباره حوادث مرتبط با صیحه آسمانی آمده: 
…آنگاه امور مردم هرگز اصلاح نمی‌شود، و هرگز نمی‌توانند در اطراف یک محور گرد آیند، تا هنگامی که منادی از آسمان بانگ بر می‌آورد که به سوی فلانی بشتابید و از او دور نشوید، سپس کف دستی در آسمان ظاهر می‌شود، و به سوی او اشاره می‌کند. 
(سید بن طاووس. الملاحم و الفتن. ۴۸.)
4-خسف بیداء
5-قتل نفس زکیه
خب! چیزی به ذهنتون خطور نکرد ! یه کم عجیب نیست ! و البته مشکوک !
در دومورد اول ، چیزی که خیلی واضح بهش اشاره شده ، همزمان بودن خروج سفیانی ، یمانی و خراسانیه و طبق روایات رنگ پرچم سفیانی ،سرخ خواهد بود ! و خراسانی با پرچمهای سیاه خروج میکنه! راستی رنگ پرچم طالبان چه رنگی بود ؟ و احمد اسماعیل (یمانی دروغین) خیلی وقته که اعلام وجود کرده ! بسیاری از مدتها پیش در تلاشن که بگن سفیانی رو دیدن والبته خیلی ها هم سعی در سفیانی جلوه دادن پادشاه اردن دارن ، اما به یه نکته باید دقت کرد ! همزمانی .
بریم سراغ سومین نشانه ! در حدیثی که از امیرالمومنین نقل شد ، اشاره به کف دست درخشان در آسمان شده ! همچنین در حدیثی از امام صادق (ع) هم آمده که قبل از صیحه آسمانی (درست در همان سال) کف دست درخشانی در آسمان ظاهر خواهد شد ! فریبکاران ، این نشانه رو هم آماده کردن . پدیده ای به نام دست خدا ! ولی دقت کنین ، نشانه ای که ازش صحبت میشه ، قابل رویت برای همه هست و البته با چشم غیر مسلح . 
تاکید میکنم که هیچ کس از زمان تحقق وعده الهی ، خبر نداره ! هیچ کس و این نشانه ها برای گمراه نشدن ما ذکر شده . اما دستهایی در کاره که این نشانه ها رو بصورت جعلی بسازه و با استفاده از قدرت رسانه ای که در اختیار داره ، اذهان رو فریب بده !

منتظر تخریب مسجد الاقصی باشین 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *