طرح ِ استخدام گربه در مجلس عوام انگلیس!

طرح ِ استخدام گربه در مجلس عوام انگلیس!
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
طرح ِ استخدام گربه در مجلس عوام انگلیس!
ساختمان مجلس عوام انگلیس در مرکز پایتخت این کشور، به تسخیر موش ها درآمده است.

راهروها و اتاق های ساختمان “وست مینستر” به عرصه تاخت و تازِ گستردۀ موش ها تبدیل شده است به طوری که شماری از نمایندگان، خواستار آوردنِ گربه به مجلس عوام شدند تا گربه ها را فراری دهند، اما با این درخواست مخالفت شد.

اما به گواهی خبرگزاری فرانسه، کفِ ساختمانِ مجلس عوام، تنها مشکل آن نیست، بلکه سقف آن نیز مصیبتی دیگر برای نماینده هاست که هنگام بارش شدید باران شروع به چکه کردن می کند و نمایندگان مجلس عوام ناچار می شوند، زیر محل های چکه کردن سقف، ظرف بگذارند.

اما گذشته از این مصیبت های ساختمان مجلس عوام، شلوغی اتاق های ساختمان و افزایش دما در آن، عاملی دیگر برای رنج کشیدن نمایندگان است.

در این میان، نمای خارجی ساختمان نیز آسیب های فراوان دیده و علاوه بر آلودگی، نیازمند بازسازی است. حتی ساختمان ساعت نیز که تماشاگه گردشگران مختلفی از سراسر جهان است، به اندازه 46 سانتیمتر از حالت عمودی، انحنا و انحراف پیدا کرده است.

alalam_635614507128349653_25f_4x3

برخی از مسئولان، هزینه بازسازی ساختمان مجلس عوام را 3 میلیارد لیره استرلینگ برآورد و تاکید کرده اند که بازسازی این ساختمان باید در دهه آینده آغاز شود، در غیر این صورت، آسیب هایی جدی به آن وارد خواهد شد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “طرح ِ استخدام گربه در مجلس عوام انگلیس!”

  1. AKRAM گفت:

    وای چقدر نگران شدم چقدر من نگران انگلیس و ساختمان مجلسشونم این نشاندهنده ی قناعت و صرفه جویی انگلیسه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *