سلاح های شیمیایی

 سلاح های شیمیایی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
 سلاح های شیمیایی:
نشریه فارین پالیسی می گوید آمریکا با اینکه می دانسته عراق در جنگ با ایران از سلاح های شیمیایی استفاده می کند، به صدام حسین کمک اطلاعاتی می کرده است.
براساس اسناد سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا سی آی ای، آمریکا از سال 1982 از استفاده عراق از سلاحهای شیمیایی مطلع بوده. این نشریه که با مقامات پیشین امنیتی آمریکا مصاحبه کرده می گوید آمریکا با عکس های ماهواره ای محل نیروهای ایرانی را به عراق می داده است؛ آن هم زمانی که ایران در آستانه پیروزی استراتژیک در جنگ بوده است.
گفت و گوهایی را در این باره می بینید، ابتدا با ریک فرانکونا، که در سالهای 1366 و 1367 در مقام افسر آژانس امنیت دفاعی آمریکا و به عنوان افسر هماهنگ کننده با فرماندهی اطلاعاتی ارتش عراق در بغداد فعالیت می کرده و بعد مصاحبه ای با ملکم برن، یکی از مولفین کتاب “دشمن شدن؛ رابطه ی آمریکا و ایران در جنگ ایران وعراق” و معاون مدیر آرشیو امنیت ملی دانشگاه جرج واشنگتن
http://www.bbc.co.uk/persian/iran/2013/08/130826_l93_iran_iraq_usa.shtml
خب تا اینجای کار، مساله همچین تعجب آور نیست . چون این نوع رفتار آمریکا برای ما ایرانیها کاملا آشناست. منتها چیزی که هست رفتار دو گانه آمریکا در قبال سلاح های شیمیائیه . اگه اونا واقعا داعیه حقوق بشر و مردم بی دفاع و بی گناه و از این دست بازی با کلمات قشنگ رو دارن ، و اتفاقا در مورد سوریه (به فرض محال استفاده ارتش سوریه از بمب شیمیائی) هم دارن از همین حربه استفاده میکنن ، چرا در مورد ایران این قضیه بر عکس بوده ؟ 
اینکه عراق آغازگر تهاجم بوده و از غیر انسانی ترین روش ها برای کشتار مردم بی گناه ایران استفاده کرده بود ، بر هیچ کسی پوشیده نیست . ولی سوالی که پیش میاد اینه که چر آمریکا در اون دوره ادعایی رو که امروز برای حمله به سوریه بهونه کرده رو نداشت ؟ 
آیا غیر از اینه که وقتی امریکا، اسرائیل و متحداشون از سقوط دولت سوریه به دست کفتارهای وهابی و گروه های تکفیری نا امید شد ، باید بهونه ای برای ورود به ماجرا پیدا میکردن؟ و این بهونه چقدر شبیه جریان 11 سپتامبره ! 
جالب اینجاست که حتی منتظر اعلام نظر سازمانهای جهانی در مورد استفاده از سلاح شیمیائی تو سوریه نموندن ! برای چی انقدر عجله ؟ و این هم خیلی آشناست ! همون بهونه قدیمیِ برای حمله به عراق ! یادتون هست ؟ عراق به بهونه داشتن سلاح کشتار جنگی اشغال شد ، که البته بعدا اعتراف کردن که هیچ چی پیدا نکردن و البته که کار از کار گذشته بود !
اما یه چیزیو فراموش کردن ! اینکه مسلمون ها بیشتر از 1100 ساله که منتظر خروج سفیانی از سوریه هستن . پس خواهش میکنم سریعتر حمله کنین . هر روز ، به نابودیتون دارین نزدیکتر میشین .
راستی ، تابوتاتون رو هم سفارش بدین و با خودتون بیارین .
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
اللهم عجل لولیک الفرج
 
 
 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “سلاح های شیمیایی”

  1. MAH گفت:

    😀
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
    اللهم عجل لولیک الفرج

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *