سلاح‌های ساخت رژیم صهیونیستی و اروپا در مخفیگاه‌های داعش

سلاح‌های ساخت رژیم صهیونیستی و اروپا در مخفیگاه‌های داعش
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
یک مسؤول عراقی از کشف سلاح‌های ساخت رژیم صهیونیستی و اروپا در مخفیگاه‌های داعش خبر داد:

 

خلف الطرموز

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، “خلف الطرموز” عضو شورای استان الانبار (غرب عراق) تأکید کرد: نیروهای ارتش و عشایر در شرق شهر “رمادی” (مرکز استان الانبار) سلاح های اسرائیلی و اروپائی کشف و ضبط کردند.
الطرموز به شبکه عراقی سومریه نیوز گفت: در عملیات پاکسازی منطقه “بوغانم” در شرق رمادی از عناصر داعش، یک قبضه قناصۀ ساخت اسرائیل و تعدادی اسلحۀ جدیدِ ساخت اروپا کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: این سلاح ها با کمک سرویس های جاسوسی خارجی وارد استان الانبار شده است.
الطرموز با درخواست برای پاکسازی مسیر رمادی – هیت، اظهار داشت: پاکسازی مسیر رمادی – هیت برای رساندن مواد غذایی، سوخت و دیگر کمک های لازم به دست ساکنان منطقه البغدادی ( 90 کیلومتری غرب الرمادی) بسیار ضروری است.
“صباح کرحوت” رئیس شورای استان الانبار دیروز (شنبه) اعلام کرد که عملیات بزرگی برای آزادسازی منطقه البغدادی از تروریست های داعش آغاز شده است .
کمیسیون امنیتی و دفاعی مجلس نمایندگان عراق در ژانویه 2015 اعلام کرده بود که مدارک موثق و تصاویر موجود نشان می دهد که هواپیماهای ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش، تجهیزات و مواد غذایی برای داعش فرومی ریزند.

این کمیسیون با درخواست از دولت عراق برای پیگیری این مسأله، تأکید کرده بود که هواپیماهای آمریکایی و متحدانش در صورت ارسال کمک برای ترویستها، باید سرنگون شوند.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *