سریال ادامه دار تجاوز به زنان پلیس اسراییل

سریال ادامه دار تجاوز به زنان پلیس اسراییل
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

سریال ادامه دار تجاوز به زنان پلیس اسراییل:

نظامیان زن رژیم صهیونیستی 
العالم – 14 تن از نیروهای زن توسط فرد شماره دو پلیس رژیم صهیونیستی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته اند.
به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری شبکه العالم صبح امروز مشخص شد افسر عالی رتبه ای که شب گذشته به اتهام تجاوز جنسی مورد بازجویی قرار گرفته، “نیسیم مور” معاون بازرس کل در پلیس اسراییل است و این رسوایی نیز به لیست رسوایی های دو ماه اخیر پلیس رژیم صهیونیستی اضافه می شود.
سرگرد مور شب گذشته در بخش بازجویی نیروهای پلیس به اتهام تعرض جنسی به یک نیروی زن پلیس که از وی کمک خواسته بود، مورد بازجویی قرار گرفت.
گزارش های رسانه ای خاطرنشان می کنند که افسر مظنون به ارتکاب اقدام های منافی عفت در مورد یک پلیس زن، به اتهام سوء استفاده از موقعیت خود به عنوان مافوق و نیز ارتکاب همین اقدام با 14 زن دیگر بازجویی شده است.
پلیس رژیم صهیونیستی معتقد است این فرد بلافاصله بعد از آن که برای بازجویی احضار شده پیامک هایی که برای پلیس زن فرستاده را پاک کرده است.
بازجویی از فرد شماره دو پلیس در پی اطلاعاتی آغاز شد که یک افسر دیگر به پلیس ارایه کرد. وی صبح امروز و بعد از پایان اولین دور بازجویی ها تحت بازداشت خانگی قرار گرفت.
این دومین رسوایی افسران پلیس رژیم صهیونیستی در هفته جاری است زیرا “کوبی کوهن” رییس پلیس رژیم صهیونیستی در کرانه باختری، نیز چند روز قبل به اتهام سوء استفاده از موقعیتش برای تعرض به زنان زیردستش بازجویی شده بود.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *