زن شوهرداری که قربانی “بفرمایید شام” شد

زن شوهرداری که قربانی "بفرمایید شام" شد
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

 

زن شوهرداری که قربانی “بفرمایید شام” شد:

پایگاه خبری ایرانیان مقیم کانادا با سر تیتر “جنجال بر سر یک پرونده در تورنتو” یه گنده تازه از شبکه بیخود و مزخرف من وتو پرده برداشت (خدا رو شکر که جمهوری اسلامی نیست داستان درست کنن …. ایرانیان کاناداست )
حالا داستان چی بوده….
تو اکتبر سال پیش سارا که قربانی این پرونده هست توی بفرمایید شام شرکت میکنه و اون روزی که نوبتش بوده غذا درست کنه تیم فیلم برداری میان خونش…
بعد این یارو مردک تیام هم میاد
بعد در ادامه خود همین سارا تو مصاحبه اش گفته :
مثل همیشه صبح زود با شوهرم صبحانه خوردم و او رفت سر کار… اوائل صبح ساعت 8 تیم فیلمبرداری که میخواستند اپیزود اول را بگیرند به همراه تیام به خانه ما آمدند تا فیلمبرداری را شروع کنند. تا بعدازظهر همه چیز خوب پیش میرفت و من همه نقشها را خوب بازی کردم تا اینکه غروب شد و کار متوقف شد و قرار شد که چند نفر بیرون از خانه از آمدن مهمانها فیلم بگیرند.
آقای تیام به همراه دو نفر دیگر داخل خانه ماندند که ادامه فیلمبرداری را زمان ورود مهمان ها ادامه بدهند. در همین زمان وقتی من برای تم آن روز رفتم تا لباس مخصوص آن تم را بپوشم و گروه فیلمبرداری دوباره کارش را شروع کند، یکدفعه دیدم آقای تیام و آن دو نفر بدون اجازه آمدند داخل اتاق؛ شوکه شدم ولی فکر کردم چیزی احتیاج دارند که اینطوری وارد اتاق شدند!»
«تیام دوربین دستش بود و آن دو نفر آمدند طرفم و به من ابراز علاقه کردند. من به آنها گفتم که شوهر دارم و کلی جیغ و داد و فریاد زدم ولی آن آدمهای […] وقتی دیدند من دارم مقاومت میکنم کتکم زدند و دو نفری به من تعرض کردند.
واقعا دوست نداشتم این گفتگو را با شما انجام بدهم چون اصلا دلم نمیخواست که این موضوع اینقدر پخش بشود و ادامه پیدا کند. ولی اصرار شما و اینکه دیدم این قضیه بین ایرانیهای کانادا خیلی پیچیده، مجبورم کرد تا این گفتگو را داشته باشم.
حالا جالب اینجاست که بفرمایید شام هم مثل اکادمی شاشگوش دیگه پخش نمیشه البته گفتن در اینده پخش میکنن اما امیدوارم شبکه شون نابود بشه (از بس گند بالا میارن)
معلوم نیست به چند نفر دیگه تجاوز کردن و از ترس ابرو نمیان بگن
خیلی بی غیرتیه ….. خیلی نامردیه ….. بعد ادم بشینه پا برنامه های همچین ادمایی
خود بفرمایید شام تقلید come dine with me هست (اینا در حد و اندازه ای نیستن که بخوان چیزی از خودشون تولید کنن …)
بعد تو ایران ملت میشینن پای این برنامه ها…… اصلا کاری با عرق خوریشون ندارم .. انقدر عرق بخورن تا تبخیر شن … یه حرفا و یه صحبتایی میکنن ادم خجالت میکشه … بعد تو ایران جلو بچه کوچیک مادر پدر احمق میشینن نگاه می کنن …..
از تیکه های جنسی و حرفای خصوصی زن و شوهری بگیر تا یه سری حرکات مثلا به اسم بازی که تو خود اون ورژن خارجیش هم انجام نمیدن تو یه جمع 4 نفره که برای اولین بار همدیگرو می بینن انجام میدن بعد اونایی که مخاطب این برنامه هستن میگن چقدر شبکه من و تو خوبه … ادم می شناسم قبلا اخره مذهب و دعا بوده … الان انقدر من و تو و gem نگاه کرده اصلا یکی دیگه شده
پس تاثیر داره و هر کی هم بگه رو من تاثیر نداره دورغ میگه
الان یکی از این فتنه ها همین شبکه هست که چنان ملت درگیر کرده
رئیس این شبکه کیوان عباسی که قبلا مدیر Hustler TV بوده
همین ساپورت که اصل اسمش پنتی هوز هست (نمی دونم کی اسمشو گذاشته ساپورت!!!)… دقیقا با برنامه های ندا تو من و تو مد شد و بعدش تو من و تو پلاس
از رنگ و نوع طراحی دکوراشون تا نوع لباس پوشیدنه مجریاشون همه و همه رو حسابه …
پس میشه چیزایی رو مد کرد …. فردا پس فردا هزار جور بازیه دیگه مد میکنن
خدا نکنه بحث سوینگ و این داستانها رو اینا بخوان تو ایران مد کنن… که البته خود بفرمایید شام (2 تا مرد 2 تا زن -بله شده 4 تا زن هم بوده اما بیشتر اینجوریه ) یه کد هایی هست برا همین قضیه
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 پاسخ به “زن شوهرداری که قربانی “بفرمایید شام” شد”

  1. مدافعان حرم گفت:

    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام؛
    برادر من ،دوست من ، رزمنده عزیز کو گوش شنوا؟ یکی از فامیلای ما هست من هر وقت میرم خونشون میشونندمون جلوی ماهواره من تا حالا یه عالمه حرف بهش زدم از سخنان استاد رائفی پور تا سخنای دیگه بهش گفتم ولی انگار دارم با سنگ حرف میزنم هر چی میگم بیشتر موضع متقابل میگیره نمیدونم چه جوری این ملعون ها ذهن های ما رو منحرف میکنن که طرف راضی میشه حقیقت رو نبینه ولی دروغ با چاشنی کمی از سخن راست(که اون هم از اشتباهات بعضی از مسئولان است ) انقدر قبول میکنه که اگه پاش بیوفته با پدر و مادرش سر نگاه کردن به برنامه های مزخرف دعوا میکنه؛ نمیدونم چی بهش بگم چون رفیق صمیمی ام هم بود می خواهم بهش بفهمونم که ماهواره خوب نیست ،چیکار کنم؟ یه راهنمایی بکنید لطفا.

  2. Zara گفت:

    سوينگ ينى چى؟ بگيد مام اطلاع داشته باشيم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *