زلزله اي که مسجدالأقصي را منهدم خواهد کرد

زلزله اي که مسجدالأقصي را منهدم خواهد کرد
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
زلزله اي که مسجدالأقصي را منهدم خواهد کرد:
حدودا دو ماه پیش ، در مطلب ظهور منجی دروغین(1) ، گفتیم که منتظر تخریب مسجد الاقصی باشید . همچنین طی دو هفته گذشته واکنشهای شدید و سطح بالایی ! به تخریب مسجدالاقصی نشان داده شده! واکنش به مسئله ای که خبری ازش منتشر نشده!
اینطور به نظر میاد که مسئله،خیلی جدی تر شده و وارد مرحله آماده سازی اذهان عمومی برای این مهم شده ! و البته گویا طبیعت هم قراره به کمک صهیونیزم بیاد ! البته اینطئر پیش بینی و پیش گویی میکنن !

***زلزله اي که مسجدالأقصي را منهدم خواهد کرد***

در صورت وقوع اين زلزله، کارشناسان پيش بيني کرده اند بسياري از اماکن تاريخي فلسطين و همچنين مسجد الأقصي هم يا به طور کامل منهدم و يا به شدت آسيب خواهند ديد.
به گزارش شيعه آنلاين، شبکه هفت تلويزيون رژيم صهيونيستي روز گذشته با انتشار گزارشي مدعي شد که در آينده اي نزديک زلزله اي مهيب منطقه را خواهد زد.

اين گزارش در ادامه افزود:‌ اين زلزله ويران کننده کشورهاي اردن، فلسطين و لبنان و همچنين سرزمين هاي اشغالي را مورد آسيب شديد قرار مي دهد.

اين شبکه صهيونيستي در گزارش خود پيش بيني کرده که اين زلزله حداقل 15 هزار کشته در اسرائيل خواهد داشت.

شبکه هفت تلويزيون صهيونيستي با هدف اثبات ادعاي خود، به چند زلزله اخيري که در شمال سرزمين هاي اشغالي رخ داده اشاره کرد و گفت:‌ چند زلزله اي که در چند وقت اخير با ريشتر پايين در شمال اسرائيل رخ داد،‌ مقدمه اي بوده براي زلزله اي ويران کننده که در آينده رخ خواهد داد.

اين شبکه صهيونيستي همچنين در اين گزارش افزود: زلزله ويران کننده اي که قرار است رخ دهد، ‌7.5 ريشتر خواهد بود و اسرائيل به هيچ وجه آماده مقابله با چنين زلزله اي نيست.

در همين حال “آفي شابيرا” مدير اداره مقابله با زلزله در اسرائيل، طي اظهاراتي در اين باره گفت:‌ در اين منطقه هر 100 سال يک بار زلزله اي مهيب رخ مي دهد که ويران کننده است. اکنون نزديک به 100 سال است که چنين زلزله اي رخ نداده و به نظر مي رسد ديگر زمان آن فرا رسيده است.

گفتني است در صورت وقوع اين زلزله، کارشناسان پيش بيني کرده اند بسياري از اماکن تاريخي فلسطين و همچنين مسجد الأقصي هم يا به طور کامل منهدم و يا به شدت آسيب خواهند ديد.

بدون شک، حفاري هاي انجام شده توسط رژيم صهيونيستي طي چند دهه اخير در زير مسجد الأقصي از عوامل اصلي تأثير اين زلزله بر اين مسجد است.

از سوي ديگر “بنيامين نتانياهو” نخست وزير صهيونيستي دستور داده مقامات مسئول فورا بررسي هاي لازم در مورد هرگونه زلزله احتمالي را انجام دهند تا کابينه صهيونيستي تدابير لازم در اين باره را اتخاذ کند.

 
 
 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 پاسخ به “زلزله اي که مسجدالأقصي را منهدم خواهد کرد”

  1. حسین گفت:

    اگه مسجدالاقصی را خراب کنند دیگه اسلامی وجود نخواهد داشت

  2. koomeyl گفت:

    نه اگه این مسجد خراب بشه باز هم اسلام باقی میمونه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *