رازهای پنهان در دلار های آمریکا

رازهای پنهان در دلار های آمریکا
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

رازهای پنهان در دلار های آمریکا 

406339_187307238067250_704433073_n

بی شک باید سمبولیسم و نماد گرایی را جز لاینفک جریان فراماسونری دانست جریانی که موجودیت آن بیش از هر تمدن دیگری با پاگانیسم مصر باستان گره خورده است .
اصولا صحبت از نماد گرایی ماسونی نه در این مجال بلکه خود فرصتی مفصل می طلبد اما آنچه قصد دارم در این جستار به آن بپردازم صرفا نماد گرایی این جریان در دلار آمریکاست که به طرز شگفت انگیزی گویا مرامنامه و مانیفست یهودی– فراماسونری آنهاست تا وسیله ای برای داد و ستد.

ششم ژوئيه سال  1785 كنگره آمريكا ( که در آن زمان، تنها يك مجلس بود) به اتفاق آراء دلار«« Dollar را واحد پول آن كشور قرار داد.
پيش از استقلال ايالات متحده یعنی در 4 ژوئیه  1776 ، پول انگلستان (ليره) در 13 مهاجر نشين انگليسي آمريكاي شمالي رايج بود.
در جريان انقلاب، آمريكائيان سكه نقره اي اسپانيا به نام «دلار» را كه در مكزيك رايج بود وسيله داد و ستد قرار داده دادند و به همين دليل نام پول ملي خود را «دلار» گذاشتند.
سكه دلار نقره اي از قرن چهاردهم بیش از سه قرن به نام «تالرThaler، دالر، تلار و دلار» در اروپا رايج بود كه اسپانيايي ها آن را حفظ كردند و به مستعمرات خود در قاره آمريكا منتقل ساختند.Dollar-Sign-2
اس با خط عمودي«  $ » كه علامت بين المللي دلار است نيز از اسپانيايي ها اقتباس شده كه پول خود را با علامت P (پي) مشخص مي كردند و اين «P» در آمريكاي شمالي به تدريج و در جريان نوشتن به شكل «$» درآمد.
روند گنجاندن نمادهای یهودی – ماسونی در اسکناس 1 دلاری ختم نگشت و تمامی اسکناسهای بعد از آن نیز از این امر مستثنا نبودند.
اما اسکناس 1 دلاری به عنوان نخستین اسکناس و از طرفی دیگر به لحاظ تعدد نشانه های ماسونی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کشف رمز از آن نیات پشت پرده و مخوف طراحان نظم نوین جهانی را آشکار می سازد. پیش از پرداختن به این مسئله توضیحی اجمالی راجع به برخی اعداد مقدس ماسونها را لازم می دانم .

256354_187357598062214_1342810702_o
برخی اعداد مقدس ماسونها در دلار هانخستین عدد 9 است که به حلقه 9 نفره زنجیره ماسونها ، تعداد استادانی که در جستجوی حیرام رفتند تعداد ضربه های درجه استادی و…(3) اشاره دارد.دومین عدد 11 است که آن نیز به دوستون بواز و جاکین که بنا بر اعتقاد ماسونها در ابتدای معبد سلیمان قرار داشتند، عرض حمایل استاد به سانتی متر (مجموع ستارگان 5 و 6 پر)، تنها عدد دورقمی که اکر برعکس شود تغییر نمی کند و …(4) اشاره دارد.سومین عدد 13 است که بی شک از مهمترین نشانه های تعلق فراماسونری به یهودیان و مصر باستان است که دلایلی از قبیل اتفاق موسوم به پوریم در 13 فروردین در عهد خشایار شاه ، 13 تکه از بدن اوزیریس که توسط ایسیس(خدایان مصر باستان) پیدا شد ، خیانت سیزدهمین نفر(یهودا اسکاریوتی) به حضرت مسیح (ع) و … مد نظر است.چهارمین عدد 33 است که اشاره دارد به 33 رتبه و درجه فراماسونری ، حاصل ضرب عدد مقدس ماسونها یعنی یازده در سه مرتبه شاگردی- ابزار یاری و استادی (11* 3=33) ، سن حضرت مسیح هنگام کشته شدن(البته به نشان تمسخر مسیح توسط یهودیان) …
473791_187358308062143_541758357_o
مهر اعظم ایالات متحده امریکا :این مهر به شکل کنونی آن در زمان رزولت بر روی دلار قرار گرفت شما می توانید آنرا درسمت چپ دلار مشاهده فرمایید همانگونه که مستحضر هستید تصویر هرمی نامانوس به چشم می خورد که نماد هرم خئوپوس مقبره فرعون و نشان عالی انجمن های فراماسونری است.این هرم از 13 ردیف سنگ چین تشکیل شده است و در مجموع 72 خشت دارد که اشاره دارد به 72 نیرو یا نام خدای کابالیستها. که البته کاربرد آن در موارد دیگری نیز دیده شده است مانند تعداد نفر های عضو در حلقه ” صاحب دلان”بر روی این هرم به لاتین عبارت 13 حرفی ” ANNUIT COEPTIS ” به معنی خدا همیشه یاور ماست ، نقش بسته است که به گونه ای دیگر همان عبارت ” IN GOD WE TRUST ” است .البته عده ای از زبان شناسان غربی آنرا “announcing conception”به معنی “آشکار کردن رشد مخفی” معنی نموده اند چراکه conception”” در زبان انگلیسی ” لقاح‌ تخم‌ وشروع‌ رشد جنين‌ ” معنی می دهد که مفهوما به معنای آشکار کردن فعالیتهای شبکه مخفی فراماسونری در نظم نوین جهانی است.
در زیر این هرم عبارت ” NOVUS ORDO SECLORUM ” به زبان لاتین نوشته شده است.
که به معنای”NEW WORLD ORDER” یعنی “نظم نوین جهانی ” یا “حکم جدید برای جهان” است که شما بارها آنرا در سخنرانی های سردمداران امریکا علی الخصوص بوش پدر و پسر و اوباما شنیده
اید.
برخی نیز این عبارت لاتین را “new order of the secular” به معنی “نظم جدید سکولاریسم ” معنی نموده اند.
 473565_187358954728745_1339969052_o
اگر اندکی دقت فرمایید عقاب که نماد پرنده زئوس خدای یونان باستان است در پنجه راست خود شاخه زیتونی شامل 13 برگ و 13 میوه نگه داشته ، و در پنجه دیگر 13 تیر .دم عقاب دارای 9 پر است از سویی دیگر هر بال این عقاب 33 پر دارد که قبلا راجع به این اعداد توضیح داده شد.
در منقار عقاب نواری قرار دارد که بر روی آن به زبان لاتین نوشته شده (E PLURIBUS UNUM) که به معنی “وحدت از کثرت” است (اشاره به ایالات متحده) اما نکته جالب تعداد حروف این جمله بوده که شامل13 حرف است .بر روی سر عقاب 13 ستاره قرار گرفته که در مجموع یک ستاره شش پر(ستاره داوود) را تشکیل میدهد.که نشان از تعلق امریکای 227 سال پیش به یهودیان و مارانوس ها دارد .
بر سینه عقاب سپری قرار دارد که بر روی آن 13 خط قرمز و سفید (پرچم امریکا) نقش بسته گفتنی است رنگ قرمز و سفید رنگ دو ستون معروف ماسونها یعنی بواز و جاکین بوده است .
البته در دلار به جهت سیاه سفید بودن، این رنگها مشخص نیست . و دیگر اینکه دلیل مذکور علت و تفکر پشت پرده طراحی پرچم امریکا نیز محسوب می شود.در مهر بزرگ صورت عقاب به سمت پنجه ای است که شاخه زیتون(به عبارتی شاخه درخت غار) را نگاه داشته است. صورت عقاب در مهر ریاست جمهوری در جهت مخالف یعنی به طرف پنجه ای بود که تیرها را نگاه می داشت تا این که در سال 1945 “هری ترومن” سی و سومین رییس جمهور امریکا دستور طراحی مجدد آن را به سمت شاخه زیتون صادر کرد.در واقع ترومن پس از حمله وحشیانه اتمی به ژاپن و به شهر هیروشیما و ناکازاکی در نزدیکی مدار 33 درجه زمین !!! و معرفی کشورش به عنوان ابر قدرت جهان این دستور را داد تا با گرداندن سر عقاب از سمت تیر ها (نماد جنگ)به سمت شاخه زیتون (نماد صلح) چهره کریه و خون خوار امریکا را اندکی تطهیر کند و در لفافه آغاز نظم نوین جهانی را اعلام نماید.شایان ذکر است سال 1945 سال طلاییی ماسونها بود و آنها خود را از پیش برای آن مهیا کرده بودند چراکه اگر سال استقلال امریکا 1776 را از این سال(1945) کسر کنیم عدد حاصل یعنی 169 حاصلضرب 13 در خودش می شود (13*13 =169).
 391216_187360134728627_488143078_n
ما به خدا اعتقاد داریم در وسط دلار عبارت ( IN GOD WE TRUST ) به معنی ما به خدا اعتقاد داریم نوشته شده است که ممکن است ما را قدری سردر گم و دچار پارادوکس گرداند ولی در حقیقت این عبارت برای اولین بار در سال 1957 و در اوج کشمکش های جنگ سرد با شوروی بر روی دلار نقش بست چراکه شوروی عملا کمونیسم و بی دینی را ترویج می نمود و آمریکا برای جلب نظر کشور های مسیحی و عموما دین مدار دست به این اقدام زد.
جالب اینجاست به محض پایان یافتن جنگ سرد طرحی برای حذف این عبارت از پشت دلار به کنگره رفت که به جهت فشار افکار عمومی تصویب نشد و لی ماسونها که در نهان هیچ گونه سنخیتی بین خود و خدا نمی دیدند ، در یک اقدام شیطنت آمیز در ماه مارس سال 2007 با حذف این عبارت ( IN GOD WE TRUST) از سکه های یک دلاری یادبود جرج واشنگتن ، اندکی از افکار شوم و دین ستیزانه خود را آشکار نمودند که در نهایت مجبور به عذر خواهی از مردم آمریکا شدند .
سوای تمامی دلایل مذکور چه دلیلی دارد که یک کشور بر روی اسکناس خود عبارت ما به خدا اعتقاد داریم را قرار دهد مگر دیگر کشور ها که چنین کاری نکرده اند به خدا اعتقاد ندارند! در واقع می بایست این اقدام سردمداران امریکایی را نوعی وانمود سازی دانست. شبیه فرد دروغ گویی که تکه کلامش “من از دروغ بدم می آید” است.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

158 پاسخ به “رازهای پنهان در دلار های آمریکا”

 1. shahin گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید و تشکر از مطالب مفید سایتتون سوالی دارم و ممنون میشم که پاسخ کاملی داشته باشید براش:میشه یکم بیشتر توضیح بدیدراجع به دروغین بودن موضوع پایان جهان در2012 و اساسا دلیل طرح این مسایل ولزوم این حرفها برای کسانی که به گفته شما برجهان تسلت کامل دارند!!یعنی اسلام عزیز مانع ظهور آقامونه؟!اگه این مطالب درستن پس با وقوع این مضاهر سرعت در تعجیل فراهم نمیشه؟؟!!درسته؟.واین که فقط اسلام در برابر عدم موفقیت دجالیونه؟؟پس اگر اینطوره زمان قبل از اسلام چرا صحبتی از پایان زمان نبوده؟؟و اصلا چه دلیلی به این همه برنامه ریزی و پیچیدگی بوده و هست؟؟و چطور ممکنه که تمام برنامه ریزی های یک گروه خاص (ماسونی)انقدر دقیق از زمانهای قبل تا حالا فقط برای نابودی اسلام بوده باشه؟اگر انقدر قوی و با برنامه هستند چرا همه چیز رو مثلا مکه و جاهای دیگرو کلا نابود نکردند تااثری نمونه ازشون واجازه دادند که قدرت ادیان زیاد بشه و بقول شما فقط نماد گرایی میکنند؟؟چه دلیلی داره انقدر بخودشون سختی بدن وقتی همه جا هستند از گذشته تا بحال!

  • Admin Admin گفت:

   سلام دوست عزیز در رابطه با سوالات شما بزودی مطلبی نشر خواهیم کرد که به تمام سوالاتتان پاسخ داده شود. با تشکر

   • shahin گفت:

    ممنون از توجهتون. و در ضمن لطفا درصورت امکان در سایتتون یک جایگاه برای فرستادن پیام و سوالات خاصی که ممکنه پیش بیاد و در صفحه عمومی نشه مطرح کرد اختصاص بدید.

    • majid گفت:

     سلام دوست عزیز ساله 1999 2000 2001 و2012 2013 2023 همش این سالها رو به عنوان پایان دنیا معرفی میکنن منظور قیامت نیست در این سالها اتفاقاتی در ظاهر وباطن این دنیا پیش اومده و میاد که چندین نتیجه داره یکیش نزدیکتر شدن نقشه های شوم اونها به قصه ی اخره یکیش قدرت های شیطانی این دنیا رو زیاد میکنه خوبی بدی بدی قویتر میشه یعنی یه موفقیت برا اونها یکیش اماده کردن اذهان مردم برای اجرای نقشه پایانی اگه سوالی هست در خدمتم میتونم بیشتر توضیح بذم

   • پیام گفت:

    دوست بزرگوار یکی دیگه از نماد های شیطان پرستان جغد می باشد که در تصویر ۱$ بالای عدد ۱ عکس یک جغد بسیار ریز وجود داره و معنای اون رو میشه اینگونه توصیف کرد حتی در زمان خوابتان نیز ما آگاه هستیم اگر این رو هم نشون بدین متشکر میشم

    یا علی

  • فرحان گفت:

   سلام دوست عزىز مى خواستم بگم که اين قدرت خداست که باعث شده تسلام از بين نره همون طور که نزاشت ابرهه خونشو نابود کنه نمى زاره کساى ديگه اين کارو کنن

 2. ahmadali golestani گفت:

  از انجایی که پشت و روی دلارمکمل یکدیگر هستند..in god we trust دقیقا روی عکس واشنگتن میوفته…

 3. jm گفت:

  ولی من فکر نمیکنم اینا رازهای پنهانی باشن که شما کشف کرده باشید …
  علایمی هستن که قطعا خودشون از عمد زدن برای اثبات نبوغ و لاقیت خودشون و از کسی هم پنهون نمیکنن .

  • Admin Admin گفت:

   bale doroste inha ta ye modat zamani tamame karhashun makhfi bud ama dar salhaye akhir tasmim gereftand ke hameye karhashuno alani konan

  • خورشید گفت:

   علاوه بر اینها علائم پنهانی دیگری هم وجود داره که به شیطان پرستی مربوط میشه….

   اگه بیشتر تحقیق کنید میبینید که تصاویر کوچکی روی دلار ها وجود داره که به طور نامحسوس روی مغز و افکار ما اثر میذاره!

 4. محمد گفت:

  خب حالا این کشفیات به چه دردی میخوره ؟ قیمت دلارو میاره پایین ؟ فرض کن آمریکاییها همه شیطان پرستن ، کشور اسلامی ما چه گلی به سرمون زده ؟

  • نوروزی گفت:

   به این درد می خوره :
   اون ها دارن در جهت تخریب اسلام و فرهنگ ما تلاش می کنن.
   خواسته شون نابودی اسلام و شیعیانه و در جهت این هدف، به هر کاری دست میزنن. که اگر امثال من و شماها آگاه باشیم نمی گذاریم فعالیت هاشون تاثیرش رو بگذاره
   در ضمن اسلام کامل ترین دینه، این بعضی از ماهاییم که اسم خودمون رو گذاشتیم مسلمان و هیچ دفاعی از اسلام نمی کنیم، در حالی که باید حسین وارانه پیش بریم و بر اون ها پیروز بشیم.

   • ---- گفت:

    یه کم بیشتر تحقیق کن.
    چشم و گوشت رو بیشتر باز بذار ببین تو کشور چه اتفاقاتی داره میفته.
    محمد حرف درستی زده. کشور اسلامی ما چه گلی به سرمون زده ؟

    • perana گفت:

     هیچ کاری هم نکرده باشه!…اما تو دوست داشتی یه آمریکایی بودی و حتی رئیس جمهورت هم معمار اعظم(بالاترین مقام سازمان فراماسونری) انتخاب می کرد بعد تمام دنیا به خاطر پول کشورت مسخرت میکردن؟؟؟؟؟؟؟؟
     (آقا محمد ماسون ها آدم های خوبی نیستن اما با شیطان پرستان نادان یکم یهترن)
     بابت وب ممنون!

   • محیا گفت:

    خب حالا میگیم اونها موفق شدن اسلام رو از بین ببرن. چی میشه اونوقت؟ بودن اسلام یا نبودنش چه فرقی توی زندگیمون داره؟

  • homa گفت:

   افرین محمداقا
   ماهمه زندگی خودمونو ول کردیم چسبیدیم ببینیم بقیه دنیاچیکارمیکنن
   به ماچه که اسراردلارچیه
   این چه مشکلی ازماحل میکنه
   حتی ترکها و چینیها هم پیشرفت کردند وما همچنان اندر خم یک کوچه مانده ایم

   • محمد گفت:

    شما باید این چیزا رو بدونید که اگه گفتن امریکا خوبه بدونید که بد هست

   • م گفت:

    اولا اگه ناراحتی چرا میخونی بذار چهارتا به قول امثال شما دیروزی بخونن،ثانیااینارومیگن که چهار تا ادم غرب زده که یه خاطر جاه طلبی مقامات کشوری دارن به ایران واسلام پشت میکنن ببینن که امریکا بهشت نیست

   • علی گفت:

    این دو تا قضیه جدا از همه ،
    درسته که ما باید به فکر مشکلات کشور خودمون باشیم ولی این اصلن دلیل نمیشه، ماهیت کشوری که با ما دشمنی داره رو نشناسیم!

   • داوود گفت:

    دوستان، این علامت ها و مثلا رازهای پنهان در موضوعات مختلف برای بزرگ جلوه دادن فرقه هاشونه به این شکل که مخاطب با مواجه شدن به کثرت این رازها ناخودآگاه موضوع(شیطان پرستی یا فراماسونری و یا …) برایش آنقدر بزرگ میشود که دچار نوعی خودباختگی شده و بالطبع توانایی های خود را فراموش و یا کمرنگ میبیند و این نقطه هدف این فرقه ها میباشد و ما هم با پرداختن و نشر آن در حقیقت بیشتر به آنها کمک کرده ایم . به نظر من واقعیت این است که آنها در برابر مکاتب و ادیان بزرگ اجتماع چون قدرتی ندارند و مردم هم بطور معمول جذب آنها نمیشوند ، کمبودهای عقیدتی را با بیان اسرار واهی میخواهند جبران کنند

    • رزیتا گفت:

     درسته به خاطر همین میگم که ایران دوست صمیمی وسری آمریکاست اونا طراحی میکنن و بسیجیای ایران تبلیغاتشو میکنن .

   • م گفت:

    جنده خانوم ترک ها یا چینیا یا هر قوی ننتو گاییدن مگ؟تلاش کرده ب دس اورده تو هم ب جا کوس تف دادن برو تلاش کن ی کوسی شی

   • محیا گفت:

    کاملا موافقم😂😂😂
    ملت ما بجای پیشرفت کردن. دنبال حاشیه و خرافاتن
    اصلا عکس شیطانو به طور واضح بزنن روی دلار. چه فرقی توی زندگی ما میکنه

  • امید گفت:

   حد اقلش اینه که نگید دنیا با آرمان ها کاری نداره پس پیشرفت کرده. اونها به دنبال آرمان هاشون هستند شما هم به جای پایین اومدن قیمت دلار اگه به آرمان هات فکر می کردی الان نه اونها بودن و نه دلارشون. کشور ما اسلامی نیست بلکه به سوی اسلام است و بخش مهمی از اسلام هم مبارزه با جبهه شیطان است. قرآن کریم می فرماید: «إِنَّ الشَّيْطَانَ لَكُمْ عَدُوّ فَاتَّخِذُوهُ عَدُوًّا إِنَّمَا يَدْعُوا حِزْبَهُ لِيَكُونُوا مِنْ أَصْحَاب السَّعِير» «شیطان دشمن شماست {نه دشمن خدا} پس او را دشمن حساب کنید {مثل دشمن با او برخورد کنید} همانا شیطان حزب {گروه} خودش را دعوت می کند تا آنها را از اصحاب جهنم قرار دهد»
   آرمان ما سعادت همه است. هم خودمون و هم دیگران و مشکل آمریکا همینه که می گه شما با دیگران کاری نداشته باش.سیاست رو بزار برای من و برو فقط عبادت کن

  • mohammad گفت:

   کشور اونا که شیطان پرستن چه گلی به سرشون زدن

   • شروین گفت:

    احمق شیطون پرست خودتی.
    کی گفته شیطون پرستن؟
    این علامتا یعنی خدا
    https://en.wikipedia.org/wiki/Eye_of_Providence
    نمیدونم چرا تو این ایران واقعا برعکسه.
    مثل اینه که آمریکا به مردم مسیحیش بگه الله یعنی نماد ابلیس!! هزارتا دللیلم براش بیاره. اینطوری دیگه هیشکی به اسلام به چشم اسلام نگا نمیکنه.

 5. 666 گفت:

  توحكومت ما اسلام واقعيرو نشون نميدن اسلامي ك دارن ب ماميفهمونن اسلام دروغينه_بنام خداواسلام همه كارميكنن
  و كسي نميتونه حرفشو راحت بزنه چون
  (آخرين سنگرسكوته)

  • میلاد گفت:

   آیا به نظر شما اسلام واقعی اسلامیه که اجازه بده بعضیا با ناپختگی و خامی دینی هرچه از ماهواره ها یا سایت های بیگانه دیدند و شنیدند رو (بدونه ترکیب و تحلیل با دیدگاه توحیدی) بیان کنن……

   به نظر شما این همون شبهه افکنی نیست……

   به نظر شما این همان ابزار و وسیله شدن برای دشمنان مهدویت نیست……

   اتفقا من فکر میکنم که اولین و بهترین راه جواب جاهل سکوت است و بس……………….

   • ---- گفت:

    چرا ناراحت میشی؟ خب حرف درستی میزنه تو کشور ما هر حکومتی که روی کار اومده برای خودش اسلام رو پیاده کرده برای منافع خودش. و از همه مهمتر اسلامی که پیغمبر بنیان گذارش بودن زمین تا آسمون با این اسلامی که تو کشور ما دیده میشه فرق داره و تا ابد که اسلام حقیقی مختص امام زمان می باشد. تو همه کشور های جهان هر کشوری اسلام رو برای خودش و با دیدگاه های خودش پیاده کرده و اسلام ما حقیقی نیست . والسلام.

    • نازنین زهرا گفت:

     تا منظورت از حکومت اسلامی چی باشه . تو هر جامعه ایی دو قشر خوب و بد وجود دارن مهم این هست که ما مثبت گرا باشیم بی شک رهبر فرزانه ما برای اسلامی نگهداشتن این جامعه سربازانی میخواهد که صلاحشان قلم و سپر انان ایمان و امیدشان ظهور باشد

     در ضمن یادمان باشد ماشیعیان پیر حضرت علی دو وظیفه مهم بر دوش داریم یکی ان که عاشق امام خویش شویم و برای ظهورش دعا کنیم دومی اینکه دیگران را عاشق کنیم تا برای زظهورش دعا کنند

    • مهدي گفت:

     سلام خدمت دوست عزیزی که میگه بنام اسلا م هر کاری میکنن
     خب دوستم بگو ببینم چه کاری رو با نام اسلام انجام دادن
     جناب شما بفرما برو شیطان پرست شو بااین حرفات اسلام هرچی باشه و هر کی سواستفاده کنه ازش ،دین ماست و اسلام هم یعنی مقابله با دشمنان آش کشک خاله توست میخواستی شیعه به دنیا نیای درضمن در قرآن آمده که دشمنان اصلی ما یهود است
     آمریکا یهود نیست
     تو اصلا میدونی آمریکا و اسراییل روز 13 فروردین رو جشن میگیرناونم به مناسبت ایرانی کشون و پیش خودشون میگن ما 77800 ایرانی رو کشتیم
     هیچ میدونی اونا برای منافع خودشون انجیل رو تغییر دادن برو ببین
     اون وقت ما قرآن رو تغییر دادیم؟

     • ااااا گفت:

      قرآن عوض شده .خیلی هم زیاد.برو قرآن صد سال پیش رو بخون ببین چه قدر فرق می کنه.همه به سود خودشون فکر می کنن.هنوز تازه یه قرآن پیدا کردن که یک آیه اش اضافیه و توش به خمینی اشاره شده!!!اگه کشوری شیطان هست اون هم ایرانه خودمونه!

  • perana گفت:

   یه نگاه به اسم ایشون بندازین بعد بیفتین ب جون هم!
   این هم یکی از اون کومونوئیسم های آمریکاییه………

  • majid گفت:

   شرمنده ولی اخرالزمان وقتیه که بین خوب و بد انتخاب صورت نمیگیره اگه اینطور بود انقد نمیگفتن سخته الان وقتیه که از نظر شما باید بین بد وبدتر انتخاب کرد همین که کسایی تو این سرزمین هستن که مارو روشن کنن خودش جای شکر داره

  • نام گفت:

   امثال شماها اسلامی رو میخوان که اجازه ناموس فروشی بهشون بده خونت حلاله

 6. vaffen گفت:

  امرکا برای تخریب اسلام لازم نیست کاری بکنه خود مسلمونا دارن خودشون با کشت و کشتار وحشی گری تخریب میکنن

  • اشکان گفت:

   داداش داعشو با مسلمانان واقعی اشتباه نگیر.

   • شروین گفت:

    تو هم آمریکا و فراماسونری رو با شیطون پرستی اشتباه نگیر!
    همون طوری که که میگین اینا شیطون پرستی، غیر مسلمونم میگه داعیش مسلمونه.

   • ااااا گفت:

    مسلمان واقعی داعش هستش.تو قرآن هم اومده که به پیامبر گفته هر کس با تو مخالفت کرد به فجیع ترین شکل بکشش.دین واسه آدمای اون زمان بود که نمی تونستن خوب رو از بد تشخیص بدن.اگه شما نمی تونین خوب رو از بد تشخیص بدین و به دین نیاز دارین باید دگه خودتونو بکشین.انسانا دیگه پیشرفت کردن.

 7. benjamin گفت:

  آخه من موندم چي بگم اي خدا آخه دلار به ضربه زدن به اسلام چه ربطي داره چرا همه چيزو به هم ربط ميدين شما توي اينترنت برين اين حرفها رو سرچ بكنين : راز دلار – استاد رائفي پور
  به انگليسي سرچ كنين اليستر كرولي و راز دلار
  اميد وارم بدونين آليستر كرولي ملعون كيه
  ………. مخصوصا اين رو سرچ كنين : پيامهاي مخفي در كارتونها و برندها بر ضمير ناخودآگاه
  صهيونها توي اين جور چيزها اهداف خودشونو مخفي ميكنن و با اون به هم اطلاع ميدن و وقتي اون اتفاق افتاد شما هيچ عكس العملي نشون نميدين چون به صورت ناخودآگاه به شما هم پيامهايي از اون قبيل اهدافشون ميدن و اين ضربه به اسلام نيست ضربه به شماست و نابودي اسلام كه البته هيچ وقت اتفاق نميوفته چون ارباب عالم حضرت مهدي(عج) چه اونها بخوان چه نخوان ظهور ميكنه ولي شرط ظهورش چندتا آدم واقعي هست كه يا كمن يا هنوز اونقدر آدم نشديم و تشنه ظهور كه حضرت بياد.

 8. ZAHRA گفت:

  سلام اقا من خیلی خیلی ب دنبال این اطلاعات هستم و چیزای زیادی در موردش خوندم.
  گاهی واقعا دیوانه وار بهش فکر میکنم.اخه چققققققققققدرکار باید شده باشه تا با این دقت ظرافت این نمادگری هارو انجام دادن.
  از چندین سال پیش برنامه ریزیو این گستردگی سازمان هاشون وقتی فکر میکنم بخدا گیج گیج میشم.
  اخه ما چقدر خوابیم.چقدر…

  • majid گفت:

   سلام شیطان از جن هست جنیان تا قبل از حضرت محمد اخبار غیبی از حال و اینده رو میتونستن رصد کنن شیطان بسیار حیله گر و باهوشه اون بوده که این چیزارو بهشون یاد داده البته اگه فکر میکنی از اون یاد دادن های استاد شاگردیه مدرسه باید بگم حدست درسته چون شیطان برای سرکردگان ماسون واقعا ظاهر میشه وبهشون یاد میده

   • ابراهیم گفت:

    شیطان جن نیست و از خناس هستش وقتی زیاد گناه میکنن خدا فرمان میده همشونو نابود کنن اما چون عبادت شیطان زیاد بود به بهشت میبرن وبا عبادت به بالاترین مقام بعد خدا میرسه و در درس آخرش سکست میخوره (غرور در مقابل خدا) بعد شیطان زادو ولد میکنه

    • عبدالله گفت:

     وَإِذۡ قُلۡنَا لِلۡمَلَٰٓئِكَةِ ٱسۡجُدُواْ لِأٓدَمَ فَسَجَدُوٓاْ إِلَّآ إِبۡلِيسَ كَانَ مِنَ ٱلۡجِنِّ فَفَسَقَ عَنۡ أَمۡرِ رَبِّهِۦٓۗ أَفَتَتَّخِذُونَهُۥ وَذُرِّيَّتَهُۥٓ أَوۡلِيَآءَ مِن دُونِي وَهُمۡ لَكُمۡ عَدُوُّۢۚ بِئۡسَ لِلظَّٰلِمِينَ بَدَلٗا

 9. alireza گفت:

  من مطمئن هستم همانطور که جهان به سوی دوقطبی شدن به پیش میرود در آینده ای نه چندان دور جنگ عظیمی بین حق و باطل در جهان آغاز خواهد شد همانطور که الان نشانه های آنرا حس میکنید. به نظر من این نمادگرایان همان بت پرستان صدر اسلام هستند که امروز با ظاهری مدرن و گول زننده و برای تحقق اهداف خودشان در حال تبلیغات هستند.

 10. مسعود گفت:

  نویسنده آیا نمی داند چه کسی می گوید به خدا اعتماد دارد؟ ( دقت کنید که عده ای آن را توکل معنا کرده اند که غلط است)
  آری. شیطان است که به قول خدا اعتماد دارد و می داند تا روز وقت معلوم مهلت داده شده است. حالا یکبار دیگر فکر کنید.

 11. m گفت:

  مرده که 313 نداره
  مطمئن 100%
  هدف دور زدن دوطرفه
  ولی کور خوندی
  لااقلش اینه دو نجس از رو کره خاکی حذف میشن
  نقشه دیروز از ظهر روبود

 12. m گفت:

  ضایع بود یارو ابی منتظر من نشسته بودی
  باید به قانون پناه برد تا ببینیم اسلامی هست یا نه
  ابروی رفته را نمیشه برگردوند ولی مهارش میسشه کرد

 13. سجاد گفت:

  واقعا خوب بود

 14. mozilla گفت:

  سلام واقعا وب جالبی دارین خسته نباشید

 15. nike گفت:

  ای ول وبتون باحال بود!!!ولی من ازکسایی که نظرمیدن خوااااهش میکنم پای اسلامووسط نکشید.درسته الان دیگه همه میدونن این اسلام اون اسلامی نی که وعده داده شده بودوبه قول خودمون دست کاری شده پ ازموضوع خارج نشید…….

  • مهدي گفت:

   جناب رهبر گفته شما شیعه واقعی نیستید اما راهی که اتخاب کردید درست است
   همچنین امام صادق فرود:خدا ممکن است گناهان دیگر را ببخشد اما از دروغ نمی گذرد.
   بعد هم برو داسان مرگ پیامبر رو بخون بعد این حرف رو بزن
   بعدم چرا خودت شیعه واقعی نیستی فقط بلدی حرف بزنی
   پس دیگه حرف الکی نزن

   • شروین گفت:

    ایه ۳۲ روم رو بخون بعد شیعه شیعه در بیار.
    همتون تو جهنیمن.
    حضرت محمد میگه:
    اسلام ۷۳ فرقه میشه، ۷۲تاشون به جهنم میرن و دنیای خرابی دارن. یکیشون در هر دو دنیا سعادتمندن.
    به نظرت شیعست؟؟؟
    سنی هم نیست.
    دین ابراهیمه که به تورات و قران و انجیل ایمان داره نه این همه حدیث چرت و پرت.
    فقط دلم میخوار یکی بگه تورات تحریف شده.
    انجیل شاید ولی تورات اصلا.

 16. آشنا گفت:

  مطمئن باشید اگر آمریکا تمام ایران را با این نقاشی های مسخره یا به قول شما نمادهای ماسونی نقاشی میکرد نمیتونست به اندازه یک میلیونیم ضربه ای که ما با نمادهای اسلامی به تن اسلام زدیم، موثر واقع گردد.ایمانی که با دیدن یک تصویر دچار تزلزل گردد همان بهتر که نباشد.مملکت در آتش فقر ، فساد ، فحشا ، اعتیاد ، بی عدالتی و …. سوخت و خاکسترش را هم باد برد آنوقت شما دنبال چه میگردی؟

  • majid گفت:

   من نمیدونم چرا بعضیا انقد کم فکر میکنن و نمیتونن از خودشون حرفی بزنن جالبه شما بشین تو تاکسی بگو کشور اسلامی 4تای بقیه همین حرفای اشنارو میزنن کدوم اسلام کدوم دین این مملکت اگه اسلامی بود چی میشد چی نمیشد شبیه طوطی نباشید حرفایی که تو تاکسی شنیدید رو هرجا سخن از اسلام میشه تکرار نکنید از خودتون حرف جدید بزنید انقد که حرف از اسلام میشه جبهه گیری میکنید وحالت تهاجمی پیدا میکنید اگه غیرت داشتید جلو کفر هم همین حرفا رو بزنید به قول دوستمون انگار اون ور اب بهشته اینجا جهنمه اونا به سر مردمشون چه گلی زدند این سوالو از خودت بپرس اگر متحول شدی در افق محو شو

   • علی گفت:

    اول شما محو شو دوست عزیز بعد برو یه ایرانی و مسلمون دیگه رو محو کن من مخالف دین نیستم و مسلمون هستم ولی یه چیز رو میخوام بهت بگم اون راننده تاکسی یا اون شاتر یا اون سوفور یا هر کس دیگه این ها ایرانی هستند وهمه مسلمون هستند بله عمر ما با زجه زدن داره تلف میشه جات محکمه برای بقیه موعضه نکن هم مسلمونیم هم مطمین باش نمازمون رو میخونیم اطلاعاتمون به اندازه خودمون خوبه حتما باید فراماسونی باشیم تا یه زندگی راحت داشته باشیم اصلا کی صحبت اونور اب رو زده انگار بعضی هاتون خوابید دوازده یا سینزده سال قبل اگر خوب کار میکردی میتونستی راحت یه زمین و یک خونه داشته باشی ایا الان هم همینطوره اصلا ربطی به تحریم ها نداره باید پنجاه سال کار کنی خون توی رگت بخشکه شاید بتونی یک تکه زمین دو متری برای خودت برای میدونی چی میگم برای خواب عبدیت پیدا کنی و مطمین باش خدای هممون یکی هست انقدر خودتون رو خوب نشون ندید اون راننده تاکسی یا بقیه همه از مردم خودمون هستند و حرفشون سنده چرا چون از بدبختی واقعیش میگه و کس هایی اون رو درک میکنن که خودشون از یه قشر باشند گور پدر زندگی اونور اب کرده اسلامی نداریم همش یه چتر و یه کیسه هست برای دزدی اقایون بیشتر از این هم نمیشه بحث کرد تا همین جاش هم تند رفتم و این
    اون ترسی هست که همه دارند و این باز به ترسو بودن من مربوط نمیشه باز درست ببینید

 17. ترنم گفت:

  ممنون واقعا
  من شدید به دنبال این اطلاعات بودم مفید بوووووووووووووود شدید

 18. اسلام گفت:

  حضرت علی (ع) یه حرف خوبی زد من تو این مطالب دوستان به عینه دارم میبینم ((انقدر که طرفداران باطل باهم متحد هستند طرف حق در پراکندگی به سر میبرند ))در خواب زمستونی به سر میبرند داداشا یه تکونی به خودتون بدید انقدر منم منم و کی اک کی اک نکنید مگه اونایی که در راس امورند خدا به این سمت رسوندنشون شما ها کجای این دنیا ایستادین اشتاباه بعضی هاتون اینکه فکر میکنید دین خدا یکیست و اونم اسلام نه عزیزم اصل وجود خداست و دین راه رسیدن به خدا اونهایی که میبینید نماد گرایی میکنن علمشونو از سر راه پیدا نکردن بلکه با زحمت فراوان نسل به نسل اونو رسوندن به اولاد حال حاضرشون ولی ما چه کار کردیم جز فرقه فرقه شئن تو هر دینی و جهل و خباست به یک دیگر کار دیگری از ما بر نیوده خدا هم به خاطر همین کارامون امام عصرشو از ما گرفت و تا وقتی لیاقت اونو به دست نیاوردیم به ما برش نمی گردونه بیرد به حال این بدبختی تون گریه کنید .

 19. دوست گفت:

  سلام مممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
  خوبببببببببببببببب بود

 20. مهدی گفت:

  سلام؛
  سراینده‌ای مگه که :از پشت خنجر می زند دشمن؟؟؟
  مثل اینکه خیلی خوش بین تشریف داره!!!
  باید بگه که :عجبا، دشمن رودر رو و از پشت خنجر می زند خودی….

  • raamz110 گفت:

   ایستادی به جنگ رو در رو ،،،، خنجر از پشت میزند دشمن
   واقعا شعر باحالیه ، راجب به گذشته ی ایرانه .
   همین الآن اش هم دشمن ما رو با داعش و صد تا چیز دیگه رو دررو کرده و پشت اون ها خنجر های خطرناک تری میزنه خنجر هایی مثل فراموش کردن امام عزیزمون ،
   همین کسانی که آرام تر پیش میروند خطرناک ترند ، کسانی که به ظاهر کار کمی میکنند ضربه میزنند ، خنجر به دست ها خود را خودی نشان میدهند ،

 21. حسین گفت:

  با عرض خسته نباشید و تشکر از اطلاعات مفیدتون فقط چون بعضی از دوست های گرامی این مطالب رو میخونن خواستم بگم آیا ما که مدعی هستیم اسلامی که امروز در جامعه ما حاکم هست با اسلام زمان پیامبر خیلی تفاوت داره فقط یک بار این رو هم از خودمون پرسیدیم ما که مدعی مسلمونی هستیم آیا با مسلمون های صدر اسلام که جونشون رو برای پیامبر و دینشون میدادن شباهتی داریم که بخواهیم از اسلام امروزی ایراد بگیریم یا نه فقط این رو یاد گرفتیم که دنبال بهانه جوئی باشیم تا اشتباهات خودمون رو توجیه کنیم و این رو هم بد نیست بدونیم تا دشمن رو نشناسیم نمی تونیم نسبت به کارهاش واکنش بجا انجام بدیم امیدوارم خدا کمکمون کنه تا عاقبت به خیر بشیم با تشکر

 22. مهدي گفت:

  از حضرت علی پرسیدن ویزگی های دجال چیست
  ایشان فرمود چشم راست ندارد چشم چپ ندارد وچشم او در وسط پیشانی اش است وچشم او نور میدهد

  حالا این ویزکی ها رو تو این دلار البته پشت دلار دید اون قسمت حرم

  همچنین پیامبر فرمود :زمانی که خورشید از بین دو شاخ طلوع کند حجت من ظهور میکند.
  البته قابل ذکر است ای حدیث معنای متفاوت تری نسبت به آنچه فکر میکند دارد

  • اشکان گفت:

   تا جایی که میدونم فرمودند که:چشم راست ندارد و چشم چپش در پیشانی اش است.
   نگفتند که چشم چپ نداره.

  • شروین گفت:

   زر مفت نزین.
   حدیث جعلیهم نساز.
   الکه نیست که اینقدر شیعه ها بدبختن.
   حدیث میسازن تا دشمن شون رو بد نشون بدن! حدیث میسازن تا کاراشونو توجیه کنن!
   وای خدا
   فقط دین ابراهیم

 23. 1224 گفت:

  سلام خوب بود ولي به جاي اين كه به دنبال اين مطالب باشيد بهتر است به مطالعه ي آثار اسلامي وپيامدهاي اسلام وتاثير روزافزون اسلام برزندگي روزمره باشيد.به عبارتي منطبق ساختن زندگي روزمره باكفته هاي اسلام

 24. محمد محدي گفت:

  سلام اگه ميشه درباره مساعل روز دنيا صحبت كنيد

 25. amin گفت:

  ما نفهميديم فراماسونر ها خوبن يا بد

 26. *** گفت:

  :))
  واضحه!بده بده بدن

 27. کیومرث ازکرمانشاه گفت:

  یکی از بدبختی های مملکت ما اینه که اکثر مردم یاد گرفتیم که فقط مداحی کنیم وخیر وشر وکی میره بهشت وکی میره جهنم رو به مردم بقبولانیم…ولی واقعا مشکلات مردم به دست دولت مردان ونماینده های مردم حل میشه .ما نباید انتقادکردن از وضعیت نابسامان مملکت رو گناه وبی دینی عنوان کنیم.شاید اون کسانی که دردهای اجتماع رو میبینند وباز دارن سنگ دینداری رو به سینه میزنن وهرکی نقدی کنه فورا ربطش میدن به نامسلمان بودن واجنبی و…و…و…وبرای هر گله مندی واعتراضی چند حدیث از پیامبروبزرگان دیگر نقل قول میکنند…تنها راه حل رو مقاومت بیشتر وبیشتردربرابروضعیت کنونی میدانند…آیا این حکومت اسلامیه؟؟؟؟

 28. Pouya گفت:

  سلام
  از مطالب لذت بردم بسیار جالب بود. شناخت ریشه ها همیشه برام جذابه، روابط در بنیاد مهمه
  پیوندهای ریشه ای به سختی گسستنیست.
  اما این رمز گشاییها با اینکه چهره واقعی سیاست و اعتقادات دولتهارو نشون میده، نقطه نظری بر حل مشکلات ما نداره.
  حالاکه از بیس این روایط با اطلاع هستیم، آیا ایده ای برای گسیختن آنها داریم؟ آیا این روابط قابل نفوذ هست؟ آیا راهی برای تغییر شرایط هست؟ آیا شناخت یا رمز گشایی تغییری برای ما بوجود می آورد؟ شاید درست باشه که بجای نشان دادن چهره ها ، بیشتر به فکر ایده ها و رویکردهایی باشیم که ریشه های ماروهم مستحکم تر کنه، حرفی واسه گفتن داشته باشیم، ماهم اونقدر پر رمز و راز باشیم که سیاستمون جذبی باشه نه تدافعی، چرا نسل جوان ما دین زدگی دارند؟ چرا ایالت متحده با این همه فاجعه بنیادی بازهم بر قدرت خود استواره؟
  با این حرفها و تفکرات کسی خراب نمیشه بلکه به قدرت سیاسی و اصرار بر اعتقادات هرچند پوچ آنها پی میبریم.
  کاش دنیا مینشست و روی ریشه عای پاک ما کنکاش میکرد.
  اینها همش بخاطر قدرت دلار بی صاحبه لامصب اول دلار چاپ میکنه بعد بدنبالش سیاست تحمیل میکنه.
  ایشالا ی روز خوب میاد که سیاست ماهم شفاف و برنده باشه

 29. تینا گفت:

  به نظر شما آن یک چشم که بالای اهرم است شبیه ده پرچم شیتان پرستان نیست؟
  به نظر من آمریکا از سر قصد این کار را انجام داده است

 30. بهزاد گفت:

  با سلام شک نکنید امریکا تمام کارهاش از روی نقشه و برنامه ریزی قبلی است واقعا شیطان پرست و مکار است شما دلار را تا بزنید میبینید چه رازهایی درآن نهفته است که همگی با نقشه قبلی از 213سال قبل 6نمر شش ماه طول کشید تا یک دلاری را درست کند

 31. على گفت:

  هر چى كه هست دلار هست و قدرت اون ٣٥٠٠ برابر پول ايران حالا اگه عكس امام يا پيغمبر هم بذاريم روش هيچى به ارزش اون أضافه نميكنه در عمل پول ما شيطانى تَر است تا دلار با بركت امريكا

 32. علیرضا sh گفت:

  از توضیحی که دوستمون در مورد نشانه های دلار داد ممنون،همش درسته،اما دو نکته برام مبهمه،اول اینکه همین دلار نفرین شده در بانکهای اسلامی ما در حال داد وستده واز ارزش بالایی برخورداره و داشتنش احترام،شخصیت و مقام میاره،دوما با توجه به نشانه های روی دلار و در جایی دیگه توضیحاتی در مورد سریال قهوه تلخ و نشانه های ماسونی در اون،مثل اشکال،حرکات،رفتار و اعداد ماسونی یا شیطان پرستی،پس ما آب هم نباید بخوریم چون ممکنه نشانه فراماسونی یا شیطان پرستی باشه و اعداد و جدول ضرب حرامه،پس نتیجه میگیریم زندگی نکنیم بهتره،من توضیحات شمارو در مورد نمادها نفی نمیکنم،اما بهتره بگیم اونها بسیار زیرکانه از اعداد،رفتار،حرکات و نمادهای متداول و مرسوم در بین مردم به عنوان نشانه های خودشون استفاده میکنند که همیشه جلوی دید همگان باشه،مثلا قبل از تاسیس ماسون،یعنی هیچ ستونی در خانه های بزرگ استفاده نمیشده،و اینکه خوده من اعداد فرد یا متقارن رو از بچه گی دوست داشتم،پس من هم ماسون و شیطان پرستم،پس نتیجه اینکه اونها خیلی خیلی زرنگ هستند،و ما هم باید با توکل به خدا زندگی کنیم

 33. علیرضا sh گفت:

  بهتره یه کم به خودمون بیاییم،و دنبال دلیل واسه کارهاشون بگردیم،آیا اینکه مردم بی خدا باشند وشیطان پرست یا دیندار فرقی واسشون داره،نه فرقی براشون نداره ولی براشون نفع داره،خیلی هم داره،تفرقه تفرقه تفرقه و سلطه و مال اندوزی،سردمداران و متفکران پشت پرده فقط به فکر جایگاه و جیب خودشون هستند،و متاسفانه در بین مسلمانان جهان،که بهتره بگیم مسلمان نماها،با وجود داعش،تکفیریو،سنی تندرو و شیعه نماها،شیطان و ماسون جایگاهی ندارند،چون خودمون خودمون رو نابود میکنیم،همه اینها بهانه ایست بخاطر بدست آوردن قدرت و ثروت،که در ایران خودمون هم متاسفانه کم نیست و رو به رشده،تا حالا به این فکر کردید اگر همین فردا همه و همه مردم جهان،ایرانی و شیعه،مسلمان و مسیحی و همه ادیان در تمام دنیا،یکجا و یکپارچه شیطان پرست یا ماسون بشوند چه اتفاقی میوفته،هیچی،دوباره همین قدرتهای امروزی یعنی ماسونها دین اسلام یا مسیحیت رو در جای جای جهان اشاعه میدهند،نه از سر خیرخواهی یا خدا پرستی،فقط بخاطر ایجاد تفرقه و جنگ قدرت و ثروت

 34. آزاده گفت:

  به قول پیغمبر که می گفت اسلام غریب آغاز شد و در آخر هم غریب می شه وقتی ما مسلمان نماها هستیم امسال یهود و دیگران یکه تاز می شوند بیایید به جای این همه ایراد و اشکال از جامعه یک کمی به پروردگار فکر کنیم و به این فکر کنیم که چرا اصلا خلق شدیم و برای چی آمدیم و در آخرر چی داریم که با خودمون برای توشه آخرت ببریم . اگه کمی توی زندگی عرفای بزرگی هموچون مولانا و حافظ و … دقت کنیم می تونیم به همه چیز برسیم این دنیا و هم چیزش در نظر آن عارفان به قول حضرت علی ع همچون ارزنی جلوی خروس است .

 35. ایکس گفت:

  سلام یه سوال دارم
  خیلی وقته رفتم تو فاز فراماسونری داشتم راجبشون تحقیق میکردم رفتم تو فاز اعداد ابجد و عدد 911 و فهمیدم اسمم برابر با عدد 911 هست نمیدونم چرا 912 نشد و چرا 910 نشد و ابجد اسمم شد 911 و اینکه چرا ایران فروش خطوط موبایلش رو با عدد 911 شروع کرد و از عدد 901 شروع نکرد و چرا امداد امریکا با عدد 911 گرفته میشه؟

 36. Zoroaster گفت:

  باید بگم علی رغم مطالب مفید سایتتون نام(دامنه) خیلی بچه گانه و طولانی و کلیشه ای پیش و پا افتاده هست.اسمی بهتر از این پیدا نکردین

 37. amir گفت:

  الان دغدغه ی تو اینه که مارو با این آثار آشنا کنی که مثلا رستگار شیم به جای این مسخره بازیا یه نگا به علایم کشور خودمون بکن یه نگا به گشت ارشادی کن که چطور رفتار میکنه یا نگا به این اسید پاشیا اصن نگا کن به این که برا دادن یارانه چقد قانون و تبصره گذاشتن ولی چه اختلاصایی که دولتمردا نمیکنن مثل شاندیزو و 3000میلیارد و … هر وقت خواستن این حکومت تغییر کنه این آخوندا برا این که از نون خوردن نیوفتن بنام اسلام و شهداء وضع و به نفع خودشون کردن من دست بوس همه شهداء هستم که دینشون اسلام راستین بود ولی حیف که بدون امضاء شهید شدن …. دوست عزیز کسی که این سایتارو مینویسه اول مشکل کشور خودشو مینویسه بعد برا کشواری دگ … من نمیگم اونو بهشته ولی فک کنم اونا بهتر از ما اسلام و میشناسن ولی خوشونم نمیدونن …..

 38. عاشق خدا گفت:

  شما میتونین همه اینها را الکی بگیرید ولی در حقیقت خیلی چیزارا نمیدونین، نمیدونید که اینا بنیان ظهور دجاله نمیدونید که فراماسون ها لوسیفر یا همون دجال را میپرستن نمیدونید عرض موعود چیه وگرنه دیگه عرب هارا مسخره نمیکردید نمیدونید که همتون بت پرستید چرا که عاشق ستاره های هالیوود اید یا کشته مرده مرتضی پاشایی نمیدونید هدف برج دبی چیه تاحالا به ساختارشم نگا نکردید شما خیلی چیزا را نمیدونید تازه حرف از درد ملت هم میزنید وقتی هنوز بت یا خواننده و بازیگر میپرستید بریده خودتونا درست کنین دم از ملت نزنین من سیزده سالمه ولی ده برابر شما حالیمه یا حق موفق باشید

  • اشکان گفت:

   عجب،خب همینه دیگه بچه ای،جــمــع نبند،همیشه میخوای خطاب قرار بدی یه عده ای رو جمع نبند و مثلا بگو خیلیاتون.
   من اینایی که گفتی رو میدونم.

  • شروین گفت:

   معلومه هیچی نمیدونی که میگی ماسونری دجالو میپرسته!!!
   با چند تا ماسونری، یهودی، امریکایی، اسرایلی حرف زدی که این چرتو پرتا رو میگین؟
   مشکلات کشورتون رو ندازین سر این چیزا.
   آخر زمانه!! چرت و پرت!
   میخوان مختونو بزنن چرا نمیفهمین؟

 39. پاسخ به سوال عاشق خدا گفت:

  خوش بحالت من ذهن خودمو در گیر مذخرفات ماسونی نمیکنم.

 40. ایمان گفت:

  سلام ,
  به جای اینکه بشینید سر این علامت های ماسونی وقتتونو تلف کنید برید یه خورده درباره ی دینتون تحقیق کنید و اون رو به دنیا ثابت کنید ,
  من سه سال رو دین اسلام تحقیق کردم تا خدا و اسلام برام ثابت شد , و اسلام اونی نیست که کشور مثلا مسلمون ما داره نشون میده .

  • رزیتا گفت:

   مربا عالی گفتی

  • شروین گفت:

   من ۵ سال رو این دینا تحقیق کردم.
   دین ابراهیم از همه بهتره.
   همونیه که تو تورات و قران خدا وعدشو داده.
   اسلام یعنی تسلین در راه خدا.
   تو قرآن گفته مسلمون شین یعنی منو اطاعت کنین نه اعتقاده.
   همین کلمه اسلام به زبان عبری بار ها تو تورات اومده. یعنه تسلیم در راه خدا.

 41. معین گفت:

  برو بابااااااااااااااااااااااا

 42. YOUOSOF گفت:

  سلام من میخوام با شما تبادل لینگ کنم.
  youosof.rozblog.com

 43. میلاد گفت:

  این که اونا تونستن این همه نماد رو تو دلار جا بدن از زرنگی اونهاست این که ما اینجا نشستیم و شعار میدیم از حماقتمونه خب چرا شما یه بازی نمیسازین و توش از نماد های اسلامی یا نه فقط اسلامی خداپرستانه مثل صلیب یا هلال ماه یا عدد 10 که خدا پرستانست چرا شما ها ساکت نشستین فیلم بسازین بازی بسازین انیمیشن بهشون ثابت کنین ما هم میتونیم زرنگی کنیم نشستین شعار میدین؟

  • اشکان گفت:

   بله،حرف زدن خیلی آسونه.
   ولی عمل نمیشه کرد چون ابزارشو نداریم بودجشو نداریم دوست عزیز،هیچ میدونی هر ساله آمریکا چه قدر بودجه میزاره برای ساخت فیلم ها و انیمیشن ها و بازی ها برای اهداف شیطانیش؟
   اونا با ما جنگ نرم راه انداختن با ابزارهایی که هر روز پیشرفته تر میشه.
   به ما نمیفروشن ابزارشونو چون میترسند،میترسند که ما هم جنگ نرم باهاشون راه بندازیم و اسلامو تبلیغ کنیم.

  • حجت الله گفت:

   آخه ما فقط بلدیم شعار بدیم!!!
   بلد نیستیم فکر کنیم ک زرنگ باشیم!!!

  • شروین گفت:

   همین علامتای دلار خداپرستی.
   تو ایران شیطون پرستیه!
   https://en.wikipedia.org/wiki/Eye_of_Providence

 44. سينا گفت:

  من تازگيا چيزي در يك دلاري آمريكا پيدا كردم.اگر دقت كرده باشيد،در حاشيه هاي اسكناس تارعنكبوت هايي وجود دارد كه اگر از هم جدا شوند،هشت ضلعي هايي هستند كه صليبي به شكل + را در خود جاي داده اند.(يعني همان نماد شواليه هاي معبد)

 45. پرویزی گفت:

  ما باید نسبت ب دشمن آگاهی داشته باشیم تا توی زمین خودمون ب نفع اونا بازی نخوریم..

 46. mahan گفت:

  سلام در دلار دوچیز دیگر هم پنهان هست که شما بهش پی نبردید! شکل صورت یک گری در درون همون جایی که علامت پرنده هست با یکم دقت دیده میشه و شکل یک خزنده با چشمان خزنده مانند وقتی که اسکناس رو به شکل خاصی تا میکنیم!

 47. سام گفت:

  اینو میگن ی متن عالی واقعا جالب بود مچکر بابات اطلاعاتت

 48. hamid گفت:

  بدارد شما که اینقدر زیبا کار می کنی و سایت شکیلی هم داری

  سخنرانی اقای رائفی پور درباره دلار تو اپارات موجود هست که با موضوع شما هم صدق میکنه

  قرار بدی ممنون میشم جوانان بیشتر با اقای رائفی پور اشنا بشند

  یا علی

 49. سعيد گفت:

  به ما چه ؟؟؟
  حالا فرض كنيم همه ما ملت ايران فهميديم دلار هاي آمريكا فراماسونري هستن اونوقت دلار نميخرين؟؟؟؟؟
  اگه خواستين برين امريكا از دلار استفاده نمي كنين؟
  والا…
  در هر صورت اين اطلاعات به درد ما مردم ايران نميخوره
  اضلا مگه يه دلار دين آدمو عوض ميكنه؟؟؟

 50. Mahdi گفت:

  matalebetoon khoob bood

  • ع گفت:

   دومین عدد ۱۱ است ، تنها عدد دورقمی که اکر برعکس شود تغییر نمی کند

   مگه 22 و 33 … برعکس کنیم تغییر میکنه؟؟

   نوشته هاتون کور کورانه ست.

 51. علی گفت:

  ای بابا همه چیزم که شیطون پرستی می کنن اگه اینجوره پس گوجه نخورین چون علامت مسیحیت داره ولش کنین این حرفا را اگه با یه دلار قراره شیطان پرست بشی بشو

  • مسیح گفت:

   من یه مسیحی هستم و مسیحیت هیچ ربطی به ماسون و یهودیت نداره بدون اطلاعت حرف نزنید احترام خودتون و دینتونم نگه دارید لطفا

  • Kaylan گفت:

   Thanks for that! It’s just the answer I neddee.

  • اشکان گفت:

   چرت ترین کامنتی بود که دیدم 😐
   دوست عزیز چرا حرف مفتی های وهابی رو میزنی؟کجای گوجه فرنگی صلیب داره؟
   بعدشم یه حدیث هست حالا نمیدونم از کی ولی فکر کنم از حضرت علی(ع) بود که فرمودند:در آخرالزمان کالایی مبادله نمیشود مگر اینکه نشان دجال روی آن باشد(اشاره به دلار و بسیاری کالا ها که علامات فراماسونری روش هست).(تو همین حدودا بود)
   در دوران آخرالزمان هستیمو خبر نداریم،حالا اگرم نباشیم خیلی بهش نزدیکیم.

  • تقی گفت:

   ببخشید دوستانی که ماشالله دانشمند هستند و داار آمریکا بزرگترین اقتصاد دنیا رو تجزیه و تحلیل می ونند جواب منو بدید شما که تمام مشکلات و نواقص خودمون رو در آمریکا می بینید چرا هیچ کاری تو کشور ما نشده ؟ مگه نمیگید بهترین دین و بهترین رهبر و بهترین مردم دنیا رو داریم و تمام دنیا بد و ما آدم خوبها هستیم پس چرا هر روز وضع ما بدتر از قبل میشه و اونها پیشرفت می ونند و ما پس رفت ؟ چرا کشورهای به قول شما بی دین و کافر مثل نروژ و سوییس و دانمارک و .. بهترین کشور واسه زندگی هستند از هر نظر در سطح اول قرار دارند از نظر امنیت و اخلاق و تکنولوژی و .. اما تو همین کشورهای مسلمون قتل و کشتار و جنایت و.. بیشتره اصلا بگید یک خانم اونجا بیشتر امنیت داره یا اینجا .یعنی کسی جرآت داره تو اینجا نصف شب زن و خواهر و خودشو بفرسته بیرون تنهایی ؟ یا در اونجا زن احساس امنیت بیشتری می کنه ؟ مگه مسلمون نیستیم و شیعه و… پس چرا یک دختر جرآت نداره بعد از تاریکی شب تنهایی بره بیرون..یعنی فکر کن یه خانم کنار خیابون منتظر ماسین مخصوصا ساعات آخر شب چند تا مسلمون میخان بلندش کنند ؟ خدایی فکر کنید دیگه فساد همه جا رو گرفته چرا این دین خوب شما مسلنونهای شما هیچ کاری نمیتونند بکنند هر کسی میگه نه و یا کار دشمن و هست پس قبول کنید خدا و دین و مردم دشمن از ما قویتر بودند وگرنه چرا ما انقدر عقب موندیم ؟ واللا هرجا مسلمون و حکومت دینی هست بدبختی و قتل و ترور و …اما کشورهای کافر به قول شما ؟؟؟ بهترین سطح زندگی رو دارند هر کسی هم الکی بگه نه و… به خدا اگه راه بدن اولین نفر میره سرزمین کفر واسه زندگی

 52. mfmajid گفت:

  با سلام مطالب خیلی شفاف و جذاب بود میخواستم تشکر کنم

 53. black گفت:

  با سلام شما اگه با دقت به شخصيتي كه در وسط دلار كشيده شده هست نگاه كنين ميفهمين كه يكي از چشم هاي ايشون به سمت غرب و ديگري به سمت شرق هست در صورتي كه در عكس واقعي شخصيت چشما هاي ان سالم هست

 54. شاه اسپریت گفت:

  راستش بعضی دوستان خیلی تند برخوردکردن من همه دیدگاه ها رو خوندم
  بیاین برای مقام قضاوت فقط از دید خودتون استفاده نکنین
  ازبالابه قضیه نگاه کنین
  آدم زرنگ اونیه که اطرافشو بشناسه واطلاعات کسب کنه نه اینکه با اطلاعاتم مخالفت کنه.
  حقیقت اینه که دنیا رو میخوان تسخیر کنن چون فقط این دنیا مال آدماست.
  جمله ای که لازم بودو گفتم خودتون برین تحقیق کنین

 55. علی گفت:

  من هیچی نفهمیدم ولی خوب بود ممنون

 56. سعید گفت:

  سلام ب همه دوستان بزارید خیالتونو راحت کنم الکیم خودتونو خسته نکنید تا زمانیکه منطقه ما نفت داره همین وضعیت حاکمه و ما هم کاری نمیتونیم انجام بدیم در ضمن ما که انقدر از امریکا متنفریم دلارشونو ارزون کنیم بعد ریال خودمون که ماسونیم نیست ارزشش بره بالا کسی با شکم گشنه و رویا و حسرت سر بر بالش نذاره.نع

 57. Rationalist گفت:

  بسیار مایلم در مورد این خزعبلات شما، و در رد توهماتِ برخواسته از ذهن بیمار پارانویا یتان با شما مناظره ای داشته باشم.

 58. الیوس گفت:

  واقعــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــتا این امریکایی ها شیطان بزرگن

 59. دوست دار منجی گفت:

  ممنون بابت مطالب خوبتون کسی حرفی نزنه این همه مقابل هم جبه نگیرید اونا همینو میخوان که ما باهم دشمنی کنیم بیاید کاری کنیم که برای یکبار هم که شده طعم اتحاد رو بچشیم ظهور نزدیک است شما هم میشنوید؟؟؟

 60. دوست دار منجی گفت:

  سوالی داشتید من هستم Hossein [email protected]تل

 61. Fuck the system گفت:

  داداش قرار نیس که کسی شیطان پرستو این جور چیزا بشه…اینها همش صرفن جهت اگاهی هس که بدونید دنیا دسته کیا داره اداره میشه…و هرچقدرم تلاش کنین هیچ وقت ازش نمیتونین فرار کنین چون همه تو دام اینها(ایلیومنات)افتادن.درضمن پای این اسلام و دین رو هم وسط نکشین.هرکسی یه عقایدی داره.ولی قرار نیس هر کوفتی رو بخوری و از اسلام حرف بزنی.همه ما انسان های معمولی فقط به خاطر بردگی اینجاییم.این تو پیشونیه همه نگاشته شده…تنها راه اینه که خودتو خداتو بشناسی تا از همه چی ازاد باشی…
  ودر ضمن اینکه ما ایرانیا یه مشکل خیلی بزرگ داریم این که هر غلطی میکنیم به جز اینکه مطالعه کنیم…کسیم بیاد یه حرف حق بگه یه راس میکوبن تو سرش که این چرتوپرتا چیه وبچسب به زندگی خودت حال کن با هیشکی کاری نداشته باش(این جمله درست برنامه ریزی شدس:بیخیال همه چی من این کارو میکنم و به هیشکی ربطی نداره…).
  درمورد نمادگرایی هم بگم که اون دوستانی که میفرمایند بعضی چیزا شیطانی هس و نباید ازش استفاده کنیم نه اینطور نیس.ایا همه این علامتها از ابتدا شیطانی بودن؟؟؟قطعا نه.مثلا همین سیب ازنظر اونها یه میوه شیطانی هس و از نظراسلام سیب یه میوه بهشتیست و برای سلامتی و تندرستی ازش استفاده میشه.حالا شما بیا سیب نخور چون شیطانی هس.اصن اقا اینا از نمادها استفاده میکنن شما نکنن هرچن که ناخوداگاه میکنیم.وکلی حرفای دیگه که بهتره خودتون تحقیق کنین.
  به قول یکی از ادمینها بیایید گوسفند نباشیم…حضار توجه کنن که این اسم رو اینها(ایلیومنات)به ما گذاشتن یعنی افرادی که هیچی حالیشون نیس میخورنو میخوابن…
  همه چی برنامه ریزی شدس.شما برا خودتون برنامه بریزین…
  برای همه چی زود قضاوت نکنیم…
  پس بیایید گوسفند نباشیم…

 62. یاسی گفت:

  می دونید که پایه شیطا پرستی سکسه یعنی هری سکس نداشته باشه شیطان پرست نیست پس هرکی میگه شیطان پرستم اگه سکس نداشته باشه همش فازه

  • شروین گفت:

   چرا چرت میگی؟
   سکس حلاله بار ها هم تو کتاب های مقدس بهش سفارش شده(روابط جنسی با جنس مخالف به صورت سالم)
   میدونستی اگه هر کسی روابط جنسی داشته بود نصف مشکلات حل میشد؟
   هم جنس بازی نمادشونه.

 63. جوان گفت:

  اقایان

  این محتوا نظر شخصی است و اصراری هم قبولاندن ان ندارم

  اگر شما مثلا از یک المانی بپرسید که ایران با فلسطین شاید 70% مردمش ندانند که اینها کشور هستند یا خوردنی مثلا در المان 70 کانال تلویزیونی دارد که 24 ساعته اخبار اقتصادی سیاسی و فیلم پخش میکند ولی یک المانی 5 دقیقه اخبار را که بداند پس فردا جمعه هوا افتابیه یا ابری که پیک نیکش خراب نشود و دیگر بداند قیکت سهامش بالا رفته یا پائین اخبار گوش میکند ..اما خونه مادر زن بنده ساعت 6 صبح که نماز میخواند تلویزیون روشن است و اخبار همه کانالها را دنبال میکند تا ساعت 2 نیمه شب از همه جهان خبر دارد که رئیس جمهور فلان کشور چه گفت و چه کرد اقای یوشچنکو را چطوری با داروی بیمار کردند و صورتش زشت شد (این مورد را چند روز پیش داشت برای کسی تفسیر میکرد با گوشهای خودم شنیدم خدا وکیلی اسم یوشچنکو را برای مرتبه اول میشنیدم نمیشناختم کی هست) ایشان 5 مرتبه برای زیارت به سوریه رفته و سه مرتبه به مکه 2 مرتبه رفته و بار سوم قراربود امسال برود که نشد کربلا 5 یا 6 مرتبه رفته مشهد که حسابش درفته اما سه تا از فرزندانش متارکه کرده اند اثاثیه یکی از پسرانش بخاطر نداشتن پیش اجاره در گوشه پارکینک یک شخص خیری نگهداری میشود ولی ایشون 36 میلیون تومان نقدا طی دو جلسه خمس پرداخت کرد پسر و عروسش درگیر جداشدن بودند که یکی از بستگان پا پیش گذاشت اشتی کنند به پدر زنم گفتن حاجی بیا برویم اینها را اشتی بدهیم گفت باید بروم نماز جمعه دیشب هم دعای کمیل بودم خسته هستم فردا شنبه اگر وقت کردم اگر نه پس فردا برویم گفتند اینها قرار محضر روز شنبه دارند برای طلاق گفت همینکه گفتم دو روز بعد گفت اینها بزرگتر سرشان نمیشود چرا به احترام من یک روز صبر نکردند یکشنبه میرفتند محضر مگر چه میشد ایشون بجای اینکه بنشینند بچه تربیت کنند و راه روش زندگی یادشان بدهند فقط رفته است مسجد و دعای توسل ایشون بجای پرداختن به کار خود سرک در کار مردم میکشد که چه میکنند و چه میخورند از کار همه مردم دنیا خبر دارد الا فرزندان خودش الان نیمی از مردم ایران بجای پرداختن به کار خودشان به کار ئیگران سرک میکشند بنشینید بجای اینکه ببینید امریکا تو دلارش چه رازهائی قایم کرده به کار خودتان برسید علم و دانش خودتان را افزایش دهید این کارها که میگوید دولت امریکا میکند دلار خودش است دوست دارد راز درش داشته باشد ولی مردمش هر یک در کار خودشان سر میکنند و دانشمندان امریکا را هیچ کشوری ندارد چون بجای اینکه ببینند کی چکار میکند سرشان به کار ودشان است

 64. جهان گفت:

  سلام با این چیزایی که در مورد اعداد شیطان پرستی گفتین پس چرا 13 رجب خانه خدا که قبلا بت خانه بوده زایشگاه ی نوزاد میشه؟نکنه اون بچه شیطان بوده و برای انحراف دین اومده؟
  البته این جمله من فقط ی سوال جهت بالا بردن اطلاعاتم نه میخوام ب کسی توهین کنم نه با کسی عناد دارم دوست دا

 65. amir گفت:

  الان یه عده هستن کشته مرده فرهنگ همین ها هستن.خوب اگه بدونن تماما ماسونی هست دیگه تبعیت نمیکنن.
  مثلا اگه داستان شلوار لی رو بدونن یا تحلیل فیلماشونو خیلی بهتره.
  اونایی هم که نوشتن به ما چه و این حرف ها بدونن که به ما خیلی ربط داره.

  بدبخت تو خداپرست هستی یا نیستی؟
  اصلا برات مهم نیست یه عده شیطان پرست دارن این همه سر هدف باطل تلاش میکنن و سال ها برتامه ریزی کردن اونوقت ما سر هدف حق خودمون نشستیم سرمونو کردیم تو برف.

  اون داره واسه شیطان اینقد به اب و اتیش میزنه ما نمیخوایم واسه خدا یه کاری بکنیم.

  نازه غیر از اون میتونی فیلماشونو تحلیل کنی.دیگه روت تاثیر نمیزاره.

  احداقل اگه کاری نمیکنی بزار بقیه کارشونو بکنن.
  یا بیا یه کاری بکن یا بشین سر جات دیگه.

 66. its_me گفت:

  سلام،ممنون از وقتی که برای اشتراک گذاری این مطالب میذارین.
  من یه سوال داشتم و ممنون میشم پاسخ بدین.
  چرا این گروه کارهاشون قبلا پنهان بود اما بعد تصمیم گرفتن علنی کنن کارهاشون رو؟

 67. مسیح گفت:

  اگر بر روی هرنی که روی دلار هست دقیقا یک هرم برعکس خودش یعنی رو به پایین قرار بدیم میشه علامت اسرایل(یهودیان) که هر گوشه این شکل روی یک حرف قرار می گیره جوز قسمتی که چشم هست و حروف تشکیل دهنده ی کلمه MASON هست
  و لازمه بگم که یک ستاره شش پر تشکیل می ده که یکیش هم روی حرف نیست یعنی شش گوشه با پنج حرف
  11

 68. علیرضا گفت:

  این چرتوپرتا چیه نشر میدین اخه…..
  برید یه کم به کارای مملکت اسلامیتون برسید به جای فضولی تو این کارا……
  مردم دارن از بین میرن شما دارین دلار امریکا کشفففف میکنین مثلا……
  اتفاقا دلیل ارزش دلار امریکا هم همینه که خالصانه روی اون شعار ایمان ما به خداست حک شده…….
  به جای این کارا ارزش ریال ایران که به قدر پهن ارزش ندارهرویه کم تحول بدید…. به مشکلات مملکتتون برسید ترووووو خدا ول کنین این چرتوپرتارو……..
  هم اعصاب ما رو خرد میکنین هم خودتون رو….

 69. هادی گفت:

  خب این ها این ها رو نوشتن به ما چه ضرری می رسه ما شیطان پرست می شیم هیچ اتفاقی نمی یفته بهتر برین به کار هایی که اون ها می کنند و به ما ضرر می رسونه برسین مثل این که زبون فارسی ما رو به فینگیلیش تغییر دادن و کم کم می کننش اینگلیسی یا این که تک فرزندی رو رواج دادن و براشون راه حل پیشنهاد کنین

 70. تقی گفت:

  یه سوال دیگه آقایونی که آمریکا و غرب رو قبول ندارن جواب بدن چرا در کشوری مثل آمریکا به تمام ادیان و مذاهب اجازه میدن مراسم مذهبی و دینی رو براحتی و در انظار عمومی انجام بدن مثلا در روز عاشورا دسته های عزاداری راه بندازند و پلیس امنیت اونها رو تآمین می کنه اما در کشور ما حتی به اهل تسنن اجازه یک مراسم ساده رو نمیده .در حالیکه آمریکا از تمام کشورها و ادیان و مذاهب مختلف حضور دارند و طبق عقاید خودشون زندگی می کنند نه طبق دلخواه آمریکا یعنی مسلمون میتونه حجاب داشته باشه یا برعکس در اماکن عمومی هرجور دلش بخاد حجاب سر کنه اما تو ایران همه باید به زور اسلحه حجاب کنند حتی مسیحی و غیر مسلمون خداییش انصافا کجا آزادی وجود داره ؟ در آمریکا همه کشورها و ادیان حق یک شبکه تلویزیونی مستقل دارن و فعالیت می کنند و کسی هم کار نداره حداقل به ظاهر هم شده رسانه و تلویزیون و رادیو که دارند اما در کشور ما اقلیت های بدبخت که هیچ حتی به اهل تسنن هم اجازه نمیدن یک رسانه مستقل داشته باشه ..اونوقت میگید دموکراسی اونها الکیه ؟ اگه واقعا اینطوره چرا از کل دنیا میلیونها نفر متقاضی مهاجرت به آمریکا هستند اما ایران متقاضی نداره که هیچ بقیه هم میخان فرار کنند از ایران خداوکیلی اگه ما بهترین حکومت و مردم و دین رو داریم چرااین حال و روز ما شده یعنی کل دنیا اشتباه می کنه و فقط ما می فهمییم ؟ اگه می فهمیم و راه درستی هم انتخاب کردیم پس چرا انقدر عقب افتادیم اما تمام کافرها و بیگانگان و کشورهای فاسد به قول شما هر روز بهتر دارن میشن

 71. امير گفت:

  همه دنيا كافر و شيطان پرست بى دين هستن فقط ما با اين همه دزدى اختلاس فساد ادارى خداپرست هستيم !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

 72. محمد گفت:

  اخه چی بگم.ی بیسواد که یچیزی بنویسه همینه.اخه بگو چرا امریکا؟مشخصه چون دشمن ایرانه صد تا حرف در میارید.ی مستند درباره دلار بود که خودش میگفت همین هرمی که شما میگی اون مستند میگفتم نماد قدر و نماد خداست که بر همه چیز نظارت داره و اگه دقت کنی میدونیم که خدا هممونو میبینه.پس از کجا معلوم این داستانی که تو گفتی راست باشه نگارنده محترم

 73. ع گفت:

  دومین عدد ۱۱ است ، تنها عدد دورقمی که اکر برعکس شود تغییر نمی کند

  مگه 22 و 33 … برعکس کنیم تغییر میکنه؟؟

  نوشته هاتون کور کورانه ست.

 74. حسن گفت:

  اگر اندکی در تاریخ 37 ساله کشورمون ریز بین باشیم می توانیم نشانه های بسیاری از این دست رو مشاهده کنیم
  22 (11*2)الله اکبر در پرچم ایران
  22/11 تاریخ انقلاب
  13 آبان روز تسخیر سفارت آمریکا
  جمهوری اسلامی (13 حرف)
  9 دی
  72 تا شهید بمب گذاری
  و…
  نمیدونم آدم واقعا گیج میشه

 75. حجت الله گفت:

  تا کی باید دنبال ثابت کردن بدیهای آمریکا باشیم!!!!؟؟؟ پس کی درمورد خودمون فک کنیم!!
  تاکی میخایم با بد کردن بقیه خودمون خوب بشیم!!!
  مشکلات ما خیلی بیشتر از اوناست!!! در حدی ک اصلا نمیشه تصورش کرد!!!
  تا وقتی علم توی دست اونهاست همه چیز دست اونهاست!!!
  تاوقتی هم ک ما فقط دنبال احساساتیم هیچی نمیشیم!!!

 76. mehr گفت:

  سلام به مدیر سایت.خیلی ممنون که این اطلاعات را در اختیار ما قرار دادی. به امید قدم نهادن در راستای انسانیت و عشق.من یه سوال داشتم. می خواستم ببینم خدایه یونان چه ربطی به این قضیه داره ممنون

 77. mehr گفت:

  سلام به مدیر سایت.خیلی ممنون که این اطلاعات را در اختیار ما قرار دادی. به امید قدم نهادن در راستای انسانیت و عشق.من یه سوال داشتم. می خواستم ببینم خدایه یونان چه ربطی به این قضیه داره ممنون.

 78. ZAHRA گفت:

  روایت داریم توآخر الزمان تشخیص حق از باطل خیلی سخته و
  نگه داشتن ایمان و اعتقادات مثل نگه داشتن گلوله آتش تو دست …….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *