داستان استر و 13 فروردین

داستان استر و 13 فروردین
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

داستان استر و 13 فروردین:

وشتی همسر خشایارشاه بود و ملکه ایران.
برسم عادت شاهانه ، همیشه و هر ساله جشنهایی در دربار برگزار میشد. یکی از این جشنها سالگرد پادشاهی و تاجگذاری بود. خشایارشاه تمام بزرگان مملکت را برای حضور در این جشن به یکی از قصرهای خود در شوش دعوت کرده بود. این جشنها همواره با شراب و میگساری و ملاعبه با زنان و کنیزان همراه بود. 

وشتی:

در حین برگذاری این جشن خشایارشاه از غیبت همسر خود ،ملکه وشتی، مطلع شد و پس از جویا شدن علت ،خواستار حضور وی در مراسم شد.
پس از مطلع کردن وشتی از امر خشایارشا، وشتی بدلیل اینکه این جشن با زیاده روی و بدمستی مردان همراه بود و در این وضعیت به زنان بی حرمتی میشود بطوری که زنان بازیچه دست مردان قرار میگرفتند، از حضور در این جشن امتناع کرد.

خبر به گوش شاه رسید. مست و خشمگین با مشاورنش صحبت کرد و مشاورنش هم به او هشدار دادند که این امر ممکن است باعث عادت شود و زنان دیگر هم یاد بگیرند و از مردان تمکین نکنند و در اینصورت اقتدار مردان خدشه دار میشود.
شاه در همان حالت مستی تصمیم به جدایی از ملکه وشتی میگیرد و او را از قصر اخراج میکنند و خبر ان را به سرتاسر کشور میرسانند.
و ملکه وشتی برای حفظ پاکدامنی خود از این مقام عزل میشود.

استر:

قصر و دربار خشایارشاه بدون ملکه مانده بود. شاه هم پس از چند روز از این کار پشیمان شد و خواستار بازگشت وشتی شد اما دیگر دیر بود.
مشاوران پیشنهاد دادند که اجازه بدهد تا از سرتاسر کشور زیباترین دختران رو بیاورند تا شاه ، ملکه را انتخاب کند.شاه میپذیرد.
از سرتاسر ایران دختران رو میاوردند که در بین اینها دختری یهودی بنام هدسه (به او استر هم میگفتن) که با عموی خودش ،مُردخای، زندیگی میکرد ، دیده میشد.

استر و خشایارشاه:

استر که یهودی بودن خود را پنهان کرده بود بکمک راهنمایی های مردخای مورد پسند شاه قرار گرفته و ملکه میشود.
استر که هم اکنون ملکه شده بود ،راه ورود مردخای به دربار را باز میکند.
خشایارشاه مشاوری داشت بنام “هامان” که در این ضمن به رئیس الوزرایی شاه ارتقا سمت پیدا میکند. هامان از همه درخواست میکند که در برابر او تعظیم کنند. همه اطلاعت میکنند بجز مردخای. از او دلیل را میپرسند و او جواب میدهد : من یهودی هستم و نمیتوانم به شما تعظیم کنم.
هامان خشمگین شد و دستور داد که علاوه بر مردخای تمام یهودیان را بکشید.
دستور صادر شده و بمهر خشایارشا هم میرسد .
استر از این مسئله باخبر میشود و یهودی بودن خود را فاش کرده ، از خشایارشاه درخواست میکند که مردخای را نکشند.
شاه درخواست را میپذیرد ولی درخواست جلوگیری از کشتار یهودیان را بخاطر اینکه دستور بمهر پادشاه رسیده ،اجابت نمیشود. در عوض پیشنهاد میکند که هر دستوری خواستید بنفع یهودیان صادر و بمهر پادشاهی برسانید.
مردخای هم دستور دفاع از یهودیان و کشتار مخالفان یهود و همچنین تصاحب اموال انها را میدهد.

هولوکاست ایرانی:

کشتار ایرانیان اغاز میشود و 10 پسر هامان را هم میکشند(روز 12 ماه فروردین).استر بنزد خشایارشاه میاید و از او میخواهد که یک روز دیگر به انها مهلت دهد تا به کشتار ادامه داده و اجساد 10 پسر هامان را بدار بیاویزند. شاه میپذیرد.
در طی ادامه این کشتار در روز سیزدهم فروردین ،75000(هفتاد و پنج هزار) ایرانی در خانه هایشان بدست یهودیان قتل عام میشوند.
اینجاست که هولوکاست صورت میگیرد.
پس از کشته شدن هامان، مردخای وزیر خشایارشاه میشود.
و به این دلیل ما ایرانی ها 13 فروردین به بیرون از خانه ها مون میرویم چون دیگر این حادثه رخ ندهد

عید پوریم-عید ایرانی کشی(Purim)
قوم یهود همه ساله 14 و 15 ماه آدار(فروردین) را مناسبت پیروزی بر دشمنان خود جشن میگیرند.

در این جشن کتاب استر خوانده میشود و هنگامی که به اسم “هامان” میرسند همگی با صدا سازهای سنتی خود او را مسخره و هو میکنند.

بحد افراط شراب مینوشند، شیرنیهایی مثلثی شکل میزند.
پوشیدن لباسهایی متناسب با این مناسبت هم بخشی از این مراسم است. 
نمایش بالماسکه هم بخشی از این جشن است.

شیرینی های مخصوص عید پوریم

صدا ساز مخصوص عید پوریم(gragger)

بعضی از کارشناسان برا این باور هستند که این داستان افسانه ای بیش نیست. اما هر چی که باشه در کتب مقدس خودشون اومده و نشان از ایرانی ستیزی ست.
بعقیده من اگر این یهودیان ذره ای به تاریخ و یا پادشاهان ما احترام میگذارند بخاطر بزرگ کردن خودشونه. اگر خشایار شاه رو کوچک کنند ، اونوقت استر و مردخای هم بزرگ نخواهند شد.
کسانی که فیلم 300 رو میسازند ، قصد بدنام کردن ایرانی رو داشتن ولی انگار یادشون رفته که خشایارشا داماد یهود بوده(بنا بر تورات). یادشون رفته که در زمان جنگ یونان و در جنگ ترموپیل ، استر و مردخای مشاوران خشایارشاه بودند. پس این جنگ هم به تحریک یهود بوده!

 

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

55 پاسخ به “داستان استر و 13 فروردین”

 1. ehsan گفت:

  در دین یهود نوشیدن شراب حرام می باشد
  چرا اطلاعات اشباه به مردم میدهید

  • ویراستار گفت:

   جناب آقای احسان… اطلاعات شما یا کم است یا غرض ورزی در آن دیده میشود.
   پیشنهاد میشود با مراجعه به سایت یوتیوب آشکارا جشن پوریم و میگساری و مستی خاخام های یهودی را مشاهده بفرمایید.

  • محمدجواد گفت:

   تو دین ما هم حرومه ولی خیلی ها میخورن

   • رهام گفت:

    ممکنه یه عده محدودی هم بخورن اما این کارو تو جشن های “مذهبی” انجام نمیدن
    توی کلیسا هم من ندیدم این کار انجام بشه. احتمالا فقط مخصوص یهودیا باشه

 2. yasaman گفت:

  من فیلم the one night with the king رو دیدم همچنین راجع به استر و مردخای و خشایار شاه و چیزای دیگه هم خوندم . مطلب شما در خیلی جاها تناقض داره . همچنین یک کتاب به اسم استر هم موجوده که واسه عهد عتیق محسوب میشه اما مورخین در مورد اون هم تردید دارن . یعنی این قضایا به طور حتم به اثبات نرسیده .ذکر شده که روز 13 ماه ششم قرار بود هیودی ها کشته بشن اما نشدن به دلیل وساتت استر . و هامان هم یک فرد دروغ گو معرفی شده و فردی بوده که جایگاه خوبی نداشته . ایشون به دلیل خیانت کشته شدن و همچنین چند تن از اعضای خونواده ایشون. به هر حال هیچ کس از اصل داستان مطمئن نیست پس درست نیست اینجور بنویسین . فیلم رو ببینین و مطالعه بیشتر داشته باشین .ممنون

  • mehdi گفت:

   the one night with the king این فیلم ساخته ی خود غربیاست.مثل فیلم 300.پس هیچ اطمینانی بهش نیست.پس لطفا شمام مطالعه تون رو بیشتر کنین ممنون

  • مریم گفت:

   یاسمن جان این فیلمو خود یهودیا ساختن و دارن هامان رو یه فرد دروغ گو جلو میدن دارن یه فرد سالمی هم که بوده رو بد نشون میدن مردم اون زمونا به هخامنشیان میگفتن خاخامنشیان یعنی اینا خاخا منشن واسه خاطر این کشت و کشتاری که شد در ضمن ما 13 فروردین میریم بیرون و واسه مرگ اجدادمون داریم مرقصیم و شادی میکنیم ببینین ما کی هستیم!!!!!!!!

  • من گفت:

   فعلا که یهودیان هرسال ایرانی کشی را جشن می گیرن اگر واقعیت نداشت جشن نمی گرفتند

 3. رضا گفت:

  فیلم شبی با پادشاه ساخته هالیوود و در واقعیت یهود است و یهود هم که دشمن ایران و ایرانی است و در این فیلم هم خودشون رو مظلوم جلوه دادن و ایرانی ها رو وحشی و بی فرهنگ پس خیلی احمقانست که ملاک پژوهش و قضاوتمون این فیلم کذایی باشه
  لعنت به همشون

 4. نگار گفت:

  یاسمن اون فیلمو کی ساخته اخه؟یکم فکر کنی میتونی بهتر نظر بدیا

 5. مرصاد گفت:

  این حرف ها کاملا اشتباه است وشتی اخراج نشد بلکه کشته شد.و به خاطره جشن نبود بلکه به عنوان مخالفت با موردخای بر اثرگرفتن سرزمین های دیگر بود.این ها از یگ پروهشگر معتبر است.

 6. ناصر گفت:

  سلام.وشتی کشته شداونم بخاطر اینکه حاضر نشد خودشو برهنه کنه توی جمع دربار.موقعی هم که مردخای به دربتر راه پیداکرد وشتی کشته شده بود. درکل اینو بگم که استر ومردخای باعث کشته شدن ایرانی ها شدن.درضمن هامان هم یک وزیر لایق ومخالف یهود بود.به همین دلیل با دسیسه استر. به دستور خشایار ش.کشته شد. (هیچ تمدنی ازبین نمیرود مگر بدست صاحبان تمدن) ویکتور ماکروم

 7. الی گفت:

  من فیلم the book of esther رو دیدم
  این یهودی ها استر رو در حد(استغفرالله)پیامبر بالا آوردن و توی فیلم نشون میده که خدا با استر صحبت میکنه و میگه که من خدای بنی اسرائیل هستم!!!!!! و ازتو محافظت میکنم…!
  اونا استر و مردخای رو خوب جلوه میدن و قصد توهین به آریایی هارو دارن…
  فیلم بسیار مزخرف و پر از غرض ورزی بود…
  لعنت بهشون

 8. کیوان گفت:

  وشتی به خشار شاه گفت که دست حمله به یونان و کشورهای دیگه بردار ولی مشاوره خشایار شاه که مارانوس یهودی بود به خشایار شاه گفت وشتی با تو لج کرده و باعث مقامات شما میشوت اورا حکم اخراج کن من هم در سراسر دنیا یه خانم خوب برات پیدا میکنم او هم هاداسا دختر برادرش رو به نام استر بهش معرفی کرد ولی به پادشاه نگفت که او از اقوام خود می باشد ورابه اسم استر معرفی کرد

 9. SADEGH گفت:

  یه اتفاققی صبح می افته شب ازش 200 تا روایت مختلف می کنند اونم تو اثر انفجار اطلاعات. حالا من باید چه قدر بی کار باشم که این داستانای 2500 سال پیش رو بخونم . باور کنم و تازه سرش بحث کنم که اینجوری بوده اونجوری نبوده

  • مریم گفت:

   خخخخخخخخخخخخخ واقعا باهاتون موافقم.ولی این متن کلا با تعصب نوشته شده و تمام اتفاقات طبق سلیقه نویسنده تفسیر شده کاملا مشخصه.

 10. پیکولو گفت:

  قوم یهود خود را برتر اقوام دیگر میداند و تمام جنگ و ستیز آنها با نژاد برتر آریایی بر سر همین موضوع میباشد.
  چون کینه ای که از پارسی ها دارند و دوست دارند که بر ما پیروز بشوند، و این دستاورد برایشان خیلی دور و غیرقابل دسترس میباشد.
  مگر اینکه خودمان به آنها اجازه دهیم که به ما نفوذ کنند، چطور؟
  مثل خیانت خشایارشاه، مثل بی غیرتی پادشاه در زمان حمله محمود افغان، و زمانی که مردم خود ایران به اعراب کمک کردند تا ساسانیان منقرض بشوند، یا زمانی که به قلعه الموت خیانت شد، یا زمانی که پادشاهان قاجاریه سرزمین ایران را به ازای گرفتن دختران به کشورهای اطراف واگذار میکردند.
  در صورتی که به گفته چنگیز خان مغول که در زمان خود نیمی از دنیا را فتح کرده بود، اگر به من یک سرباز ایرانی میدادند، من تمام دنیا رافتح میکردم..

 11. پیکولو گفت:

  در تمامی ادیان الهی حجاب هست، نوشیدن مشروبات الکلی غیرمجاز است، مواردی که به بدن ضرر میرساند غیرمجاز است، نیکی کردن تاکیید شده، انسانیت تاکیید شده، دروغ نگفتن، زنا نکردن، ربا نخوردن، رشوه نگرفتن ووو…
  ولی مشکل ادیان الهی نیستن، مشکل خود انسانها، رهبران دینی و مراجع دینی هستند که به اصطلاح اینگونه موارد را دور میزنند.
  وگرنه در انجیل اکثر حواریون را که بنگریم از اول که قدیس نبودند.
  در انجیل به حجاب خانومها اشاره شده. اکثر فیلمهای هالیوودی قدیم را که نگاه کنیم، هنوز حجاب رواج داشت، حتی روسری هم به سر میکردن، در خیلی از فیلم ها.
  در دین یهود به حجاب اشاره شده و الکل منع شده.
  در اسلام به صراحت الکل منع شده.
  ولی آیا کسی در این روزگار هست که به سلامت جسم و روح خودش اهمیت بده؟
  دین فقط یک ایدیولوژی برای بهتر زندگی کردن ما انسانهاست، وگرنه مسیحیت، اسلام، یهوویت ووو… خیلی تفاوتی ندارند و همه از یک منبع سرچشمه میگیرند. ما انسانها بیخود باهم سر جنگ داریم..
  دولتها بر سر منافع باهم میجنگند ولی ما اگر کمی انسانیت بخرج بدهیم، نیازی نیست در عذاب و رنج زندگی کنیم.
  مهم دیدگاه ما هست، و نباید بخاطر دین و رنگ پوست و نژاد، با یکدیگر مشکل تراشی کنیم.
  همان کاری که کوروش هخامنشی 2500سال پیش انجام داد و به همه ادیان احترام گذاشت و دادگستر و عدالتخواهی را به دیگر مردمان کره زمین آموخت

 12. amir گفت:

  مشکل ما عدم وحدته تو دنیا ما فقط دنبال ثابت کردن خودمونیم اما نگاه کنید این یهودیا همه جا و همیشه پشت همن هرچند که خواسته هاشون و امیالشون کثیفه.تو تاریخ ما ایرانیها فقط مواقع ضروری پشت هم بودیم.

 13. فرزانه گفت:

  دوستان اينكه يهوديا با ما بدن توش شكي نيست اونا كل دنيا رو در اختيار دارن پس بدو نكه ه جچي ميخوان ميسازن و تحويل تو ميدن تو هم فكر ميكني درسته ، اونا از خودشون تمدني ندارن آواره بودن هنوزم هستن چند بار نابود شدن اما باز اومدن رو كار پس بدونيد كه اونا خودشونو بالا تر از همه ميدونن. اونا از همه چي خبر دارن از واقعيت تو از نسلت و تمدنت اين ما هستيم كه از همه عالم بيخبرم برا خودمون متاسفم

 14. navid گفت:

  خدا خودش تو قرآن میگه هیچوفت یهودیا رو با خودتون دوست نگیرید .
  چراشو اون که میدونه ….
  پس چرا هروقت دشمنا فیلمی میسازن که به ما اهانت کنه …
  حرفشونو قبول می کنید

 15. مریم گفت:

  اینا همش افسانس درضمن ما تو کشور خودمونم یهودی داریم نباید به همه توهین کنیم ولی نبایدم این افسانه ساخته دست اسرایلی ها رو هم باور کنیم و جدی بگیریم جون اونا قصد ناراحت کردن ایرانیا رو دارن

  • ایراندخت گفت:

   مریم خانم،یادآوری این نکته ضرور می نماید که در سراسر این مقاله، آنچه با استناد به متون، منابع تاریخی درباره ی عملکرد اشخاص، گروه ها، سازمان ها وجریانات یهودی در تاریخ معاصر و گذشته، اشاره، تصریح و تحلیل شده است؛ مقصود نه پیروان حضرت موسی(ع) و همه ی یهودیان جهان، بلکه اشخاص، طیف ها و جریان های خاص، یعنی اشرافیت یهودی با خصلت های دین ستیزی، نژادپرستی، برتری طلبی وستمگری و گرایشات صهیونیستی است.

 16. FarHad گفت:

  بابا چرا الکی خشايارشا رو یکی جلوه میدی که به حرف همه گوش میداده و ایران براش مهم نبوده و شیطون پرست بوده همه شاه ها و پیامبرای خودشونو بزرگ جلوه میدن حالا تو میکوبی تو سر شاه ایرانی!!! عجب

  • من گفت:

   شاه ایرانی یعنی چی؟/خوب این داستان عینا در تورات امده با این تفاوت که یهودیان را مظلوم جلوه داده اگر شاه ایرانی ایرانی کشی کنه باید براش بزرگداشت گرفت/؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 17. niloofar گفت:

  چرا چرتو پرت مینویسی تحویل مملکت میدی؟
  اولا در اون جشنی که شما منظورته این اتفاق نیافتاد. اون جشن 6 ماه طول کشید و بعد خشیار شا یک جشن هم برای تمام مردمی که در شوش زندگی میکردن گرفت. در روز آخر مهمونی پادشاه از هفت خواجه حرمسرا که خادمای اصلی اون بودن اومدن. خشیار شا مست هم از ملکه وشتی(همسرش که زن پاکی بود) میخواد که زیبایی اش رو به مقامات نشون بده. ملکه هم که اطاعت نمیکنه بعدش به مشاورانش(کرشنا، شیتار، ادماتا، ترشیش، مرسناو مموکان)مشاوره میخواد تا چیکار کنه در این باره
  دوما هامان وزیر بوده(پسر همداتای اجاجی) که بعد میشهِ ريیس وزرا
  یذره کتاب بخون داستانو خودت نساز

 18. محسن گفت:

  با سلام. من محسن بلوکی در باره استرکه نام فارس آن همان ستاره است وجود داشته.
  در زمان اسکندر ،عراق حمله میکند به معبد سلیمان و انجا را با خاک یکسان و با خود اسیر میگیرد که این اسیران همه یهودی میباشند .این اسیران توسط اسکندر که به عراق حمله کرده بود آزاد میکند و به آن ها میگید شما الان آزاد هستید و میتوانید به خانه خود بازگردید ،بعضی ها برگشتن و بعضی ها در ایران باستان ماندن.واین سبب شد که بعد از مرگ پادشاه و تاج گذاری خشایار شاه .که یک فرد شراب خار بود پای یهودیان را به دربار خود باز کند.یهودیانی که پا به حکومت گذاشتن به شاه میگفتند که به یونان حمله کند وآن را فتح کتد اما همسر پادشاه مخالف خون ریزی بود و مانع از این عمل شد که بعدن با توتعه چینی یهودیان آن را برکنار کردند. بعد از چند مودت پادشاه برای تجدید فراش و زن گرفتن دوباره به وزیر خود گفت که در تمامی ایالت ها بگردنند و دختران خوشگلی و مرد پسند را به دربار بخوانند که همان جا بود که مردخای دختر برادر خود را وارد به دربار کرد وباجادوگری مهر استر (بعد از وارد شدن به دربار اسم خود را از استر به ستاره تعویض کرد)به شاه انداختن و کسی نفهمید …..شما میتوانیید ادامه داستان را در سایت آپارات سرچ کنیید و سخنرانی آقای علی اکبذ رائئفی پور در نیشابور درسال 1389 در قسمت دوم دانلود کنیید.
  YaAbas125.MihanBlog.Com

  • taher گفت:

   یه سری تو همین وب هم بگردین متوجه میشین بابا اینا همش افسانس همسر خشایار شاه نه وشتو بوده نه استر چون تو کتاب هرودوت هم نیستن و مادر اردشیر یکم آمستریس بوده نه استر اینها افسانه یهودیاست فقط خوبیش اینه که فیلم One Night With The King شد یه تبلیغ برا فرهنگ ما چون ما که دولتمردامون اجازه ساخت پادشاهان قدیممون رو ه نمیدن فقط اجازه ساخت سریالهای عربهای تازی رو میدن به ما

 19. حامد گفت:

  و این دلیلیست بر ماسون بودن آخوندها، چرا این مقبره رو خراب نمیکنن؟؟؟؟؟چرا بعد انقلاب خیلی از بناها خراب شد به غیر این یکی؟؟؟

 20. ماهان گفت:

  ناراحت حرف بعضیها نشو این مردم از بس ماهواره دیدن مغزشون شسته شده

 21. حامد گفت:

  این اطلاعات چرا منبع نداره؟!!!
  اینقدر در اشتباه نباشین.یهودی ها هم خدای یکتا رو میپرستنا

 22. مهرداد گفت:

  کدوم دربو داغونی گفته یهودیا شراب نمیخورن؟؟؟؟
  اگه بهت فشار نمیاد برو روز هامانن کشی (13 فروردین) رو تو کل اینترنت نگاه بکن بعد بیا بگو شراب نمیخورن،بدیخت نمیدونستی بدون همون قومی ک دستور قتل هامان وزیر رو گرفتن ، همونا دستور قتل امیر کبیرم گرفتن ، همون قوم آتیش خود بزرگ بینی رو تواسکنر از سمت ملکه تاعیس ک همسرش بودروشن کردن تا تخت جمشید رو ویران کنه با اینکه یهودیا آزاد شده دست کورش کبیر تو ئبابل بودن،نمیدونی چرندیات نبند به هم بدبخت

 23. amir گفت:

  برادران اونها یهودی نیستن بلکه کابالایست هستند
  ومن از مدیر سایت خواهشمندم واقعیت رو بگن نه یه سری مضخرفات سرهم بیارن
  من که این رو خوندم فکر کرد شما این داستان رو گفتی

 24. ناصر گفت:

  شما برید به سخنان آقای رائفی پور در سخنرانی در مورد شیطان پرستی و فراماسونی انجان داده مراجعه کنید حرفای جالبی میزنند

 25. مسعود گفت:

  دربار خشایار بدلیل وسعت قومی و نژادی حکومت تحت سیطره اش از وزرای با اقوام مختلف پربود،چه عرب،یهودی و غیره.هامان عمالیقی ایرانی نبود بلکه عربی بود که در دستگاه شکوهمند خشایار خدمت میکرد.حتی زمانی که موسی از مصر به سوی سرزمین موعود به راه می افتد،او برای عدم دستیابی یهودیان به اسرائیل از حکومت ایران لشگری تدارک میبیند و به جنگ با موسی میرود.عقل قبول نمیکند خشایار با آن غروری که نسبت به نژاد و قومش داشت بنا به حرف یک یهودی(که در برابر ایرانی ها جایگاه بسیار پایینتری داشتند)دستور به قتل ایرانی ها بدهد.خشایار هامان عرب و رفقای عربش را کشت،که البته آن هم کار قابل دفاعی نبود

 26. کاوه گفت:

  من تاریخو زیاد خوندم نه تنها ایران بلکه تاریخ اکثر ملل را خوندمتاریخ نصفش چرته نمیشه دقیق گفت چه کسی از گذشته درست میدونه و چه کتابی درسته تنها چیزی که از تاریخ یهود میدونم اینکه اینان دقیقا بعد جنگ جهانی دوم قدرت گرفتند اونم پیش امریکایی ها از این قوم ضعف تر در کل تاریخ نبوده که هر بگانه حمله میکرد فورا تسلیم میشدند ویعد از بین اینان اونهایی که کتابت میدونستن در یوغ بردگی شروع به نوشتن میکردند و نتیجش همین کتب عراجیف مث عهد عتیق و استر وغیره بوده تو چیزی واقعیت داره پاپیروس مصری بوده که هیچ اسمس از یوسف به میان نیامده بعد یهودیان با تخیل خود یوسف و موسی را به زور در تاریخ مصر جا کردند وگرنه طبق اسناد واقعی بدست امده توسط باستان شناسان هیچ چیز مشهود دال بر وجود این دو پیامبر در مصر وجود نداشته در داستان استر هم به همین منوال بوده این رو هم بگم یهودیان در زمان هخامنشیان جز به شغل های پست گمارده نمیشدن طبق گفته های ویل دورانت در ضما هخامنشیانی که خون برایشان انقدر مهم بود که جز بین خود با کس دیگری ازدواج نمیکردن تمام

 27. حسین گفت:

  به نظر من همونطور که توی قرآن اومده باید از قوم بنی اسرائیل دوری کرد و کاری بهشون نداشت اینا قومی هستن که دنیارو به کام همه تلخ کردن نیازیم نیست تو تاریخ دونبال این مطلب بگردیم میتونیم وضعیت فلسطین اشغالیو ببینیم میتونیم نگاهی بندازیم به دلیل تحریم شدن کشور خودمون میتونیم خودمون نگاه بکنیم چرا اجازه بدیم اونا با ساخت یه فیلم بهمون نشون بدن ما تاریخ خودمونو میدونیم.

 28. ذوالقرنین تقلبی

  ( لطفا”برروی تصویر کلیک نمائید.)

  ( لطفا”برروی تصویر کلیک نمائید.)

  ……………………….

  ……………………….

  ذوالقرنینِ تقلبیِ دست ساز صهیونیسم:

  درباۀ کوروش کبیر:

  نتانیاهو:

  کوروش کبیر، اوّلین صهیونیست عالم است.

  اینکه هرساله هفتم آبان ماه مطابق با بیست و نهم اكتبر ، شاخ و دم دارترین شیاطین عالم ، روز جهانی كوروش را گرامی دارند، کلّی جای تأمل دارد و اینکه قدرتهای شیطانی امروز چرا تا بدین حدّ دوست دار سلسلۀ بحث برانگیز هخامنشی شده اند و خود را وامدار کورش بزرگ می دانند ،به راستی که نه تنها جای سئوال دارد ،که بسیار هم شکّ برانگیز هست.

  اینکه هرساله در اراضی تحت اشغال رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی جشن بزرگ که چه عرض کنم ، ((( جشن ملّی ))) به مناسبت تولّد کوروش کبیر بر پا می شود، جا دارد که آدم از تعجب شاخ در بیاورد.نمی خواهید که بگوئید جرثومۀ شیّادی چون اسرائیل خیلی نمک شناس است و نمی خواهد حقی ادا نشده برگردنش سنگینی کند و دارد خوبی های 2600 سال پیش را هم در به خوبی پاسخ میدهد.

  نکند این دایۀ مهربان تر از مادر ، که تا این وسعت دلسوز ما و مفاخر ملّی ما و فرهنگ اصیل آریائی ما شده جناب روباه مکار است…و از سادگی و خام اندیشی و غفلت و سستی عدّه ای از ما سوء استفاده می کند؟

  ( نوکری بی نظیرصهیونیسم تاریخی).

  سناریوی کبیر سازی کوروش از کجا آب میخورد ؟

  …………………

  در روزگاری که ابر و باد و ماه و خورشید برآنند که ریشۀ ما را در آورند ،چطور شده که در تناقضی آشکار زمین و زمان سنگ پیشینۀ مارا به سینه می کوبند.آیا کاسه ای زیر نیم کاسه نیست؟آیا از خودمان برای خودمان دلسوزترند؟آیا خودشان مفاخر ملّی ندارند که عاشق مفاخر ملی ما شده اند…؟مگر اینان همانهائی نیستند که می خواهند سر به تن ما نباشد!!!
  …………………….

  بردگانی که برده داری کردند.

  اسرای یهودی ،نمک ایران خوردند و نمکدان شکستند.

  اژدرانی که در آستین ملّت ما پرورانیده شدند.

  حرف حساب:

  سوال اینجاست که چرا بردگان یهودی _که کوروش کبیر پس از اسارتی 58 ساله از چنگال بخت النصر و جانشینان او نجات داد و آزاد نمود _همین بردگان به راحتی تمام وبی هیچ مانعی ودر مدّت زمانی ناچیز ،خود ما ایرانیان را به بردگی گرفتند.ثروت وسیاست و قدرت و امنیّت وحقّ معیشت ما را تصاحب نمودند. کی مسئول این اوضاع نکبت بار تاریخی ست؟کی شرافت ملّی ما را بازیچۀ مشتی صهیونیست از خدا بیخبر و تازه به دوران رسیده نمود.آیا این کودتائی ازپیش تعیین شده نبود.از نوع کودتای حکومت علیه ملّت .باعث و بانی گستاخی بی حد و حصر یهودیان کیست؟میگویند به میهمان آنقدر رو بده ، که صاحبخانه نشود!

  معلوم است کوروش ،عزیز دل یهودیان است.

  باور کنید من هم یهودی می بودم شیفتۀ سیاستهای ضد ایرانی جناب کوروش میشدم.

  حالا هم ما از کوروش به این دلیل مسخره شاکریم که یهودیان از او شاکرند.

  جالب آنکه یهودیان برای خود حسابی دلیل منطقی هم دارند،در حالیکه عدّه ای ازما مظلومها بازهم بازی خورده و طبق عادتی همیشگی ، بی گدار به آب میزنیم، هم سیخمان سوخته و هم کبابمان…وبهتر است کهبگویم از این جا رانده و از آنجا مانده ایم.وعملا” حمّال رایگان سیاستهای صهیونیسم بین الملل شده ایم.آیا این درست است؟؟؟؟؟؟؟

  خنده اینجاست

  که آنها می خواهند خودمان را اشتباهی به خودمان بشناسانند.تا بتوانند حسابی به ما بخندند.

  قشنگترین حرفهای احمقانه:

  شاید در نگاهی سرسری و گذرا صدورفرمان آزادی تمام اندیشه ها و مذاهب وفعالیّت همۀ ادیان و فرهنگها توسط پادشاهی به ظاهر نجیب و با فرهنگ ،بسیار هم قشنگ به نظر برسد و حمل بر روشنفکری او باشد.

  یک سئوال:

 29. یک سئوال:

  همه که محترم نیستند.محترم و نامحترم داریم.

  اما مگر می شود در بدن ما هم ویروس ایدز آزاد باشد ، هم زهر افعی واردخونمان شود و هم گلبولهای سفید آزاد باشندو هم گسترش عفونت قلب آزاد باشد. اینطور وضعیتی به مرگ حتمی ما خواهد انجامید.مگر میشود در جائی هم رتیل ،محترم شمرده شود ، هم عقرب ،عزیز باشد، هم طوطی چه چه بکند و هم قناری نغمه بخواند…این واقعا” خرتوخر است !

  پس حساب و کتاب چه می شود.دنیا دیدگی و عاقبت اندیشی کجا میرود؟ مگر می شود مملکت تا این حدّ بی درو پیکر باشد…؟مگر می شود در ادارۀ امور ،اهمّ و مهمّ نکرد؟ مگر می شودتفاوتها را ندیدو در تصمیم گیری های کلان مملکتی تا بدین حدّ کودکانه عمل نمود …؟ ولله که من نمی دانم این چطور کبیر بودنی است.

  یهودی ها چگونه از تاج و تخت حکومت ایران بالا رفتند؟

  آیا جریان تاریخی نفوذ شاخۀ انحرافی یهود _( مردخای نابکار و برادر زاده اش استر ) را به درگاه خشایار شاه احمق می دانید.که در نقش مشاور عملا”شاه را به تندیسی تشریفاتی بدل نمود و خود زمام امور ایرانیان را بدست گرفت.

  توطئۀ قتل شهبانوی شرافتمند ایرانی:

  شهبانوی شرافتمند ایرانی(وشنی) که به شدّت معترض نفوذ یهودیان بیگانه سیرت در امور کشوری و لشگری بود

  مورد غضب یهودیان نفوذی در دربار واقع گردید،جادوگران یهودی به سرکردگی مردخای ،با فتنه گری و طلسم افکنی وجمبل جادو ،دل شاه را از وی سیاه نموده وبین آنها تنفّر ایجاد کردند. به بهانه سنجش میزان فرمانبری شهبانو از شاه ،از شاه بی غیرت خواستند که از شهبانویش بخواهد در انظار میهمانان لخت شده و زیبائی خود را نشان دهد و چون شاه دائم الخمر_ که حسابی هم به تسخیر اجنه در آمده بود _این فرمان را به شهبانو داد و شهبانو هم از اجرای آن سر باز زد ،مورد غضب واقع گردیده و از سمت خود خلع وبه زندان افکنده شد و در آنجا هم به طرز مشکوکی جان سپرد.

  هخامنشیان ، ایران عزیزما را

  تحت بردگیِ مشتی از بردگان بنی اسرائیل

  در آوردند.

  ………….
  انتقال 100% قدرت حاکمۀ ایران زمین به یهودیان
  …………

  شهبانوی یهودی دستگاه هخامنشی

  …………..

  کودتای وحشتناک بنی اسرائیل در ایران

  …………….

  هولوکاست ایرانی:

  مردخای ملعون به آسانی تمام برادر زاده اش استر را که دخترکی خوش آب و رنگ هم بود وارد دربار نمود و با پنهان کردن یهودی بودن وی و کتمان هرگونه رابطۀ خویشاوندی ،او را بزرگ شهبانوی دربار خشایار شاه کرد. خشایار شاهی که خاخام ها و کاهنان و جادوگران یهودی که همه عزیزگرامی های دربار هخامنشی شده بودند، صدجورطلسم و جمبل جادو در غذایش میریختند و بشکه بشکه مشروبات الکلی به او میخوراندند.

  همین یهودی های قربتی _که سالها پیش توسط کوروش از اسارتی 58 ساله نجات یافته بودند_ از آن طریق بر دستگاه حاکمه ایران زمین ،اختیار تام یافتند و بسیاری از مناصب حکومتی و موقعیّتهای کلیدی دستگاه بی صاحب هخامنشی را مصادره نمودند.هرجا مهر و امضاء شاهنشاهی لازم بود ، شهبانوی یهودی دستگاه هخامنشی که یهودی بودن خود راهم مخفی کرده بود این کار را به راحتی تمام با عشوه آمدن در حرمسرای آن دائم الخمر فراهم می نمود.اصلا” خاتم انگشتری شاهنشاه مسخ شدۀ دائم الخمر که نقش مهر پادشاهی برآن بود در اختیار دخترک یهودی قرار گرفت.صهیونیست ها بد جوری از سرو کول حکومت ایران بالا رفتندو بر بخش اعظمی از اموال ما ایرانیان دست یافتند … !

  این کودتای عجیب و غریب ،باعث اعتراضات زیادی شد ، که با مقاومت هامان ، (وزیر دارائی) مواجه شد و نهایتا” هم به قتل آن بزرگمرد و نجیب زادۀ ایرانی و ده پسرش بدست یهودیان انجامید ،بنا به حکم حکومتی شهبانوی سراپا صهیونیست، هم 77 هزار نفر از پدران و مادران ما برسر همین مسئله طیِ سه شبانه روز قتل عام شدند.به قولی هم 500 هزار نفر ایرانی بی دفاع بدست یهودیان نفوذی دربار خشایار شاه ملعون کشته شدند.بطوریکه زنان و کودکان زیادی هم در میان آنان بودند.این نسل‌کشی بی‌سابقه مطابق با روز 13 فروردین بوده است.

  ” جشن پوریم ”

  که هر ساله از سوی رژِیم کودک کش صهیونیستی برگزارمی گردد ،

  در واقع جشن به دار آویختن هامان بزرگ و 10 پسر پاکنهاد اوست.

  بعد ازاعدام ناجوانمردانۀ هامان, مردخای ملعون جانشین او می شود.

  آنها از خشایار شاه احمق _که امروزه در تبلیغات شیاطین عالم ، پادشاه قدرتمند هم معرفی می شود_اجازه کشتار معترضان را در 3 روز متوالی می‌گیرند.

  در این 3 روز 77 هزار نفر وبه قولی 500 هزارنفر از ایرانیان بیگناه و بیدفاع که در میانشان زنان و کودکان نیز قرار داشتند, قتل عام کرده واموالشان را به غارت می‌برند.

  صهیونیست هابا گذشت 26 قرن

  به مناسبت این پیروزی و قتل عام بی‌سابقه تاریخی
  جشن ملی ایرانی کشی

  برپا می نمایند.

  ……………………………………….

  به خدا قسم کوروش هیچ هم کبیر نیست

  که اگر به راستی کبیر می بود من یکی غلامش می شدم.

  اگر هم کبیر باشد ، کودک کبیر است.

  جالب آنکه ساحرۀ دربار خشایار شاه احمق ، دخترک یهودی _استر ، برادر زادۀ مردخای ( به دروغ یا راست از نوادگان حضرت یعقوب(ع) هم معرفی شده است.) یکی از کسانی ست که در کتاب خدا _ تورات اصیل _ دست برده و باعث انحراف کلمه الله شده است.او نویسنده عهد عتیق است.

  پرسش اینجاست که مگر آن جنایتکاران از خدا بی خبری که یوسف نبی (ع) را بی رحمانه و از سر حسادت و بغض و بخل و کینه و عقدۀ حقارت و آتش انتقام به اعماق چاه افکندند و باعث گریه های طولانی پدر بزرگوار و کور شدن پیر الهی شدند ، همه اولاد پیغمبر نبودند؟

  آدم تا خودش راه خدا را طی نکند ،یدک کشیدن شناسنامۀ بابا به دردش نمی خورد.می خواهم صد سال سیاه اولاد پیغمبر نباشند .مگر بلعم باعورا پیغمبر زاده نبود و اسم اعظم نمی دانست ،که مورد لعنت پروردگار واقع گردید…؟

  ……………………………………..

  فاحشۀ دربار خشایار شاه _

  پردازندۀ عهد عتیق_ تحریف گر ِ وحی _ خالق تورات جعلی

  امّا به راستی چطور است که جناب ذوالقرنین تقلبی _یا همان کورش کبیر با هزار و یک نقدی که بر او و دودمانش وارد بوده و به دلیل بعد تاریخی بسیاری از حقایق هم در هاله ای از ابهام قرار دارد عزیز دردانۀ شیطان شده ؟

  ذوالقرنین (ع) مرد خداست.

  هرگز آبروی مردان خدا را

  به بازیچه نگیرید.

 30. استوانهٔ منشور آزادی و حقوق بشر کوروش پس از شکست دادن نبونعید و تصرّف بابل، نوشته شده و به منزلهٔ سند و شاهد تاریخی پرارزشی‌است. در سال ۱۹۷۱ میلادی، سازمان ملل متحد استوانهٔ کوروش را به همهٔ زبان‌های رسمی سازمان منتشر کرد و بدلی از این استوانه در مقر سازمان ملل در شهر نیویورک قرار داده شد.در حقیقت متن توسط کاهنان مردوخ با تقلیدی از متون کهن نئو-آشوری، به ویژه کتیبه‌های آشوربانیپال نوشته‌شده در بابل، نوشته‌شده‌است.

  بخشی از ترجمۀ متنِ

  استوانهٔ منشور آزادی و حقوق بشر کوروش :

  فرمان دادم تمام نیایشگاه های آنسوی دجله و فرات که ویران شده بود- ازنو ساختم.فرمان دادم تمام نیایشگاه هایی که بسته شده بود،بگشایند.همه خدایان این نیایشگاه ها را به جاهای خود باز گرداندم و خانه های ویران آنان را آباد کردم.همچنین پیکره خدایان سومر وآکد را که<>،بدون هراس از خدای بزرگ ، مرداک (انلیل خدایان)،به بابل آورده به خشنودی مردوک <> وبه شادی خرمیبه نیایشگاه های خودشان بازگرداندم. باشد که دلها شاد گردد. بشنود که خدایانی که آنان را به جایگاههای نخستین شان بازگرداندم،…[قبل از<> و<>]هرروز در پیشگاه خدای بزرگ برایم خواستار زندگی بلند باشند،چه بسا سخنان پربرکت ونیکخواهانه برایم بیابند،

  ؟؟؟

  آیا میدانید که استوانۀ کوروش به اصطلاح کبیر، لبریز از انگاره های کفر و شرک است.آیا بارها همین کوروش به مردوخ یا مرداک (رئیس اجنۀ خشمگین ) خدای خدایان ، اظهار ارادت قلبی نکرده ؟ آیا ازدواج بی شرمانه با محارم کمترین جای دفاعی دارد؟ آیا نتانیاهو _ نخست وزیر همجنس باز رژیم منحوس اشغال گر_ کوروش کبیر را اولین صهیونیست عالم ننامید…؟ آیا کورش ثروت و سیاست و قدرت و سرنوشت ما را در قالب جواهرات و ظروف طلائی یواشکی به دست اسرای پاپتی یهود نداد و روانۀ بتخانۀ اورشلیم ننمود؟و با این کار عیاشی کاهنان و خاخام های از خدا بی خبر را برای قرنها تضمین نکرد….؟ آیا بخشش یعنی آلت دست واقع شدن؟آیا کوروش حتی طلای بتخانه های اورشلیم _ معبد یهوه _را هم از جیب ملت ما فراهم نکرد؟…آیا کوروش از اسرای آزاد شده یهودی نخواست که روزانه برکت زندگانی اش را در پیشگاه بعل و بنو خواستار باشند.بعل یعنی شوهر و اینجاست که آلت تناسلی شیطان رجیم (آبلیسک )و فاعلیت شیطان شکل می گیرد.چراکه او را پیشوای شیطان پرستان جهان می شناسند و برای فریفتن ساده لوحانی چون ما یکباره قدیسه اش کرده اند.آش ،آش ، به همین خیال باش!

  پس تعجبی نیست

  اگر قدرتهای شیطانی حاکم برمناسبات جهان امروز

  ،اصرار داشته باشند که مارا با نام کوروش کبیر بشناسند.

  چراکه این افتخاری برای آنهاست ،نه برای ما.

  هخامنشیان ، ملّت ما را

  تحت بردگیِ مشتی از بردگان بنی اسرائیل

  در آوردند.

  یک پیشنهاد:

  باور ندارید خودتان ترجمۀ استوانۀ منشورآزادی و حقوق بشر کورش کبیر را که به خط بابلی نگاشته شده ، بخوانیدو ببینید:

  خدا وکیل جن زدگی و شیطان پرستی و مرداک گرائی و مردوخ ستائی در آن موج می زند یا نه؟ببینید ما تهمت می زنیم یا خداوکیل ارادت به شیاطین و ماسونها در استوانۀ منشور آزادی وحقوق بشرکوروش کبیر عین گاو پیشانی سفید غیر قابل کتمان است.اصلا” نکند حقوق بشر او هم از جنس حقوق بشر دروغین دنیای پست مدرن امروزین بوده که اینها اینقدر لاف آنرا میزنند.نکند هخامنشی و صهیونیسم باهم در یک هم پیالگی فرهنگی _ اعتقادی _تاریخی به سر برده اند.اصلا” کی اینهمه کورش کبیر ، کوروش کبیر را سر زبانها انداخته و پرسش اینجاست که چرا عدّه ای هم طوطی صفتانه همان را تکرار می نمایند.

  مردوخ، مردوک یا مُرداک از نظر شیطان پرست ها از اهمیت وافری برخوردار بوده و حتی اسم یک گروه شیطان پرست هم هست.اصلا” رابرت مرداک صهیونیست ،بعنوان امپراطوری رسانه ای جهان خودبه شخصه دست کمی از جن ندارد.

  قرآن چه می گوید؟!

  مگر نه این است که خداوند بلند مرتبه در آیۀ 6 سورۀ جن ، به ” پناه بردن بعضی از انسانها به جن ” اشاره فرموده و در سورۀ صبا آیۀ 40 هم جرم عدّه ای از جهنّمی ها را ” جن پرستی ” معرفی می نمایدو می فرماید عدّه ای از انسانها به جن ، ایمان داشته و مؤمنین به اجنّه هستند.

  بی سروسامان تر ازبی سرو سامانیان

  یکی پس از دیگری در مسخ زدگی تام و تمام ،آماج هزار جور طلسم وشماطت وتسخیر ارواح پلید و تمایلات و تلقینات جادوگران شبه عرفانهای کاذب ،آنهم پشت دوغاب تورات تحریف شده ودستاویز قرار گرفتن دین آسمانی یهود واقع گردیدند.به مسخ کامل اجنّۀ مدّعی خداوندگاری در آمدند.

  تاکتیک های سیاسی قداست پروری و مقدّس مأبی و پیغمبر سازی:

  جالب آنکه فرمانی كه در سال ١٩٧١ میلادی از سوی (سازمان ملل متحد آلت دست استکبار جهانی ) نخستین منشور آزادی مردم در جهان شناخته شد.اما به راستی کی می گوید

  اوّلین منشور حقوق بشر جهان

  ،متعلق به کورش هخامنشی ست، صد البته وقتی رسانه های سراپا حقه باز غربی دم از حقوق بشر می زنند آدم حتی حالش از این اصطلاح روزمره به هم می خورد ،اگر حقوق بشری را که مد نظر لابی صهیونیستی ست،مد نظر است که دیگر جای بحث ندارد، گل بود به چمن نیز آراسته شد.وگرنه این سؤال پیش می آید که در حوزۀ فعالیت عملی و تئوری مبتنی بر حقوق بشر واقعی ، پس انبیاء و اوالیاء پیشین چه کاره بود ه اند که کورش اولین ها باشد، مگرنه این است که نوح و ابراهیم و یعقوب و اسحاق و اسماعیل( علیهما سلام) و … همه و همه قبل از کورش زیسته اند…و عمری را صرف دفاع ازحقوق بشر راستین کرده اند.

  هدف نهائی دشمن:

  الف) معرفی کعبۀ ثانی به جهانیان

  ب)تسهیل برنامه عملیاتی فراخوان ملّی شیطان پرستی ایرانیان

  ج)ایجاد عقبه ای برای خود

  وجور کردن سابقۀ شیطان پرستی برای ایرانیان

  می دانید گریۀ بنده و امثال بنده برای چیست ، برای آن است که وقتی عمال نابکار اهریمن زمان در صدد شطانیزه سازی و شیطان پرست کردن فرزندان ما در نسل های آتی برآیند و با اندک مقاومتی از سوی آنها مواجه شوند ، به آنها بگویند بدبختها شما و اجداد و نیاکان شما و تاریخ شما ایرانیان همه و همه ریشه در شیطان پرستی دارید، وبعنوان مدرک هم نام مبارک کورش کبیر را بیاورندو آنگاه به حرمت نام نامی کورش ،همه خر شوند و خدا را به دانه ای خرما بفروشند… و عدد وحش 666 را مشتاقانه بر سردر منازل خود بیاویزند، که آری بابا ی بابای بابای خودمان هم نسبت به مرداک(مردوخ ) خدای خدایان و رئیس اجنه طغیان گر _ماسون_ اشتیاق و ارادت تام داشته و تازه بطور همزمان این جن پرست ، پیغمبر آسمانی هم بوده و همان حضرت ذوالقرنین است.حالا خر بیار و باقالی بار کن.بی آبروهای درگاه خداوندی را هیچ هم عجب نیست که با آبروی مردان خدا بازی کنند.نه بابا کوروش فقط مزد نوکری خود گرفته وگرنه اینکه نه کبیر است و نه قدیسه ای چون ذوالقرنین (ع) است.اما به راستی وارثان نوپای یأجوج و مأجوج چه میدانند مرد خدا _ذوالقرنین (ع) ، آنهم با آنهمه قدرتهای ماوراء الطبیعه کیست.

  راستی خیابانهای اسرائیل

  چرا به نام کوروش کبیر و ایران

  نامگذاری شده است؟

 31. آیا شرافتا” عمل بی شرمانه ای چون ازدواج با محارم ،

  کمترین جای دفاعی دارد؟

  آتوسا هم زن کمبوجیه بودوهم خواهرکمبوجیه .

  کمبوجیۀ ملعون برادر خود را هم کشت.خواهر خود را هم …!

  (نورچشمی ها وجگر گوشه های کوروش کبیر باهم زن و شوهر بودند.نوع تربیّت و اخلاق را در سطح خاندان هخامنشی بنگرید.).

  این نظام حیوانی خانوادگی را بنگرید که در آن مادر ، عمۀ بچۀ خودش هم باشد ، یا پدر ، دائی بچۀ خودش ،پدر بزرگ بچۀ خودش هم باشد.بازهم بر قداست سلسلۀ فاسد هخامنشی اصرار می ورزید؟

  خون پرستی و نژاد پرستی

  بجای حقّ پرستی

  فلسفۀ ازدواج با محارم ، در اعتقاد افراطی به

  اصالت و شرافت خونِ هخا

  نهفته بود… واینکه نمی خواستند خون شریف و تمام عیّار هخامنشی با دیگر خونهای پست مختلط شود.مانند طلای 24 عیّار که نباید با فلزات پستی چون مس و قلع و مفرغ ترکیب شوند.آفت خون پرستی ، نژادپرستی ،قومیّت زدگی بجای ” حق ّ پرستی”!

  اوّلین آدم ،اوّلین پیغمبر خدا هم بوده است.

  ودر زمین احدی بی حجّت به سر نبرده تعداد 124 هزار پیغمبر، کم عددی نیست که بگوئید لابد آن دوره حلال و حرام به شکل امروزی مطرح نبوده است.چرا به اسب ،حیوانی نجیب می گوئیم، چرا که با مادر خود این کار را نمی کند.

  او که به خواهر مادر خودش هم رحم نکرد، درنژاد پرستی ،خون پرستی و آتش پرستی شهرۀ خاص و عام است ، از کی تا حالا حضرت ذوالقرنین(ع) است و ما خبر نداریم. به خدا باید نشست و برای آن مرد خدا _حضرت ذوالقرنین واقعی_ گریست و از شرّ ذوالقرنین های تقلبی ودروغین صهیونیستی به خدا پناه برد که اعتبار مردان الهی چطور دارد توسط شیطان پرستان داعش پرور به راحتی تام و تمام مصادره می شود.

  ابتدا به جنایتکار جنگی تاریخ _ اسکندر مقدونی _ گفتند ذوالقرنین ، سپس نام کوروش را به میان آوردند ، اسم مرگ را آوردند تا به تب راضی شویم.مخصوصا” اینکه عرق ملّی و حسّ میهن دوستی هم داشته باشیم، که داریم.

  خوشمزه آنکه هر بچه ای که تازه سر از تخم در آورده یک شعر نازک و نارنجی می نویسد و می گوید که این شعر نو را کوروش کبیر سروده است.آیا 2600 سال پیش هم شعر نو بود و ما خبر نداشتیم؟!

  (آرمگاه دو چهرۀ ضدّ ایرانی مشهور _ استر و مردخای ، واقع در همدان ،

  که به دلیل اعتراضهای مردمی کلمۀ زیارتگاه از تابلوی سر در آن حذف گردیده است).

  فساد در زمین

  به گواهی قرآن کریم،

  بنی اسرائیل دوبار در زمین فساد می کنند.

  (وَ قَضَیْنَا إِلَی بَنِی إِسْرَائِیلَ فِی الْکِتَابِ لَتُفْسِدُنَّ فِی الأَرْضِ مَرَّتَیْنِ وَلَتَعْلُنَّ عُلُوّاً کَبِیراً)

  (اسراء: 4)

  به راستی که تاریخ( اعم از تاریخ گذشته و تاریخ معاصر )

  هردو گواه خوبی برصحت این مدعای قرآنی ست.

  ………………………………………………..

  …………………………………………..

  برای مظلومیت ابدی فردوسی هم باید گریست!

  چراکه این روزها بد جوری از سوی اهریمنان کافر دارد مصادره می شود.تا اسم وطن فروشان سراپا صهیونیست وخائن هخامنشی می آیدبرای جریحه احساساتی کردن ایرانیان بی خبر از ماجرا بلافاصله اشعار حماسی فردوسی را هم به استخدام شوم وضدّ ایرانی خود در می آورند…!

  امّا حیف گوهر ناب اشعار و

  دریغ از رنج گران پدر بزرگوار شعر پارسی

  که درین نحلۀ ابهام آمیز بی فرهنگی هزینه شود.

  اسوۀ بزرگی چون پدر شعر پارسی ، خود به شخصه یکی از قربانیان همیشگی دستگاه ظلم و جور است ،همواره هم با روح بلند و آزاد منشی در خور تحسین ومناعت طبع خود ،سعی در نقد خباثت وهفت خطی نظامهای حاکمه دارد.تا آنجا که تا دویست سال پس از مرگ خود،همچنان مورد بدعهدی و بیمهری واقع گردیده است.

  دریغ است که ایران ،ویران شود

  کنام شیران و پلنگان شود

  امّا هخامنشیان ،

  ایران عزیز مارا

  کنام شیران و پلنگان نمودند.

  (این کجا و آن کجا؟)

  یعنی دقیقا” همان گندی که سلسلۀ نالایق هخامنشی بر سر مردم این سرزمین اوردو همان خیانت نابخشودنیی که سردمداران بیگانه پرور هخامنشی در حقّ ما ایرانیان روا داشتند… پس هرچه که باشد، اشعارو افکار فردوسی پاکزاد کمترین تعلقی به دنیای تاریک امثال کوروش نداشته و نخواهد داشت.

  بی زحمت گنجینه ای چون شاهنامۀ فردوسی را برای خود دستمایه نکنید.

  مخصوصا” آنکه فردوسی پاکزاد سمبل عزّت وآزادگی وحماسه ومقاومت در برابر بدخواهان ایران زمین بوده وتندیسی فاخر از خودباوری واقتدار ملّی و میهن دوستی ست . پیوسته هم در صدد خدمت به ایرانی سرافراز است.

  گر ایران نباشد تن من مباد

  بدین بوم و بر به یک تن مباد

  امّا هخامنشیان ، ایران عزیزما را

  تحت بردگیِ مشتی از بردگان بنی اسرائیل

  در آوردند.

  جالب آنکه ایشان 1500 سال بعد از جناب کوروش خان صهیونیست زیسته و هیچ ارتباطی به او ندارد.پارادوکس سیاسی و تضاد آشکارگفتمانی ورفتاری دشمنان قسم خوردۀ این مرز و بوم را ملاحظه فرمائید که از سوئی تیشه به ریشۀ ایران و ایرانی می زنند و از دیگر سو ،جنایت جنگی ایرانی کشی خود را جشن بزرگ تاریخی میگیرند واز دیگر سوبلانسبت برای خر کردن من ،تو ،او ،ما ،شما ،ایشان ، اشعار حماسی و مفاخر ملّی ما راهم به استخدام اهداف پلید خود در می آورند.

  شیاطین به هر حال خوب بلدند چطور ماستمال کنند و استاد رسم ماله کشی هستند.

  به راستی جای تأسف دارد

  که این تفکّر منحط و انحرافی و شبهه انگیز حتّی به حوزه ها و حیطۀ ذهن وکلام برخی از روحانیون ما هم رخنه کرده است.جای تاسف دارد که برخی از روحانیون هم از مسئلۀ غیر واقعی وکاملا” ساختگی و سیاسی کاری شده ای چون ادعای ذوالقرنین بودن فلانی ، آسان گذر نموده و گاها” هم اندکی آنرا تائید نموده اند…ویا لااقل در برابرشیوع نامبارک آن در اندیشه و فرهنگ و اعتقاد نسل جوان سکوت کرده اند.

  واقعا” که جای تاسف دارد.

  ……………………………………………

  آنچه شرط بلاغ بود ما گفتیم /// خواه پند گیر ، خواه ملال

  داستان به کاهدان زدن کوروش دوستان

  “مشهد مادر سلیمان”

  اگر رابرت کرپورتر_جاسوس ، جهانگرد و دیپلمات انگلیسی در قرن نوزدهم میلادی که ” مشهد مادر سلیمان ” را به بهانۀ نزدیکی به قصر پاسارگاد هخامنشیان ،مقبرۀ کوروش نامیده است .چیزی غیر از روبه مزاجی او نبوده است.در شکم روباه پیر هم اصطلاحا” روده راست دیده نمیشود.

  از دیربازهم بریتانیای کبیر

  در کبیرسازی کوروش کبیر،

  کم برنامه ریزی نکرده است.

  به گواهی عدّه ای از مورخان (از جمله فارس نامه ابن بلخی و تاریخ مستوفی و جوزفاباباروی ونیز گواه دیرینۀ مردم محلی ) ونیز ساختار یونانی بنا ی مذکور، آنچه را که امروزه ما به اشتباه ویا بنا برشوخی جاسوس انگلیسی واحساساتی شدن هیتلر نسبت به یافتن مقبرۀ دوست بزرگ آرایائی خود ،به اشتباه مقبرۀ کوروش هخامنشی قلمداد می کنیم ،مقبرۀ مادر سلیمان نبی (ع) است و اصلا” جنازۀ کوروش در آنجا مدفون نیست.

  حرکت ناشیانۀ هیتلر _آن جنایتکار جنگی _در ادای احترام به مقبرۀ نوپیدای دوست بزرگ آریائی خود از سوئی و اینکه رضا خان میرپنج هم مسئله مهمی چون پیدا شدن قبر کوروش کبیر را حسابی پیاز داغ کرد و محمدرضا پهلوی هم به افتخارش جشن دوهزار و پانصد ساله گرفت ، همه و همه زیر بنای انحراف عقلانی در شناخت حقایق تاریخی آنهایی شد که امروزه تازه سر از تخم در آورده اند و اندر لابلای بازی کلش آف کلنز در فضای مجازی و بی خبر از همه جا ،قدری هم به بازی سیاسی می خورند و دچار عوام فریبی می شوند.

  جالب آنکه بنا بر اسناد و مدارک تاریخی ، روبه مزاجان عرصۀ سیاست در دو قرن اخیر با مهارتی خاص مقبرۀ مادر حضرت سلیمان (ع) واقع در دشت مرغاب فارس راصرفا” به بهانۀ نزدیکی به قصر پاسارگاد هخامنشیان ،مقبرۀ کورش نامیده اند.در حالیکه این بناء 400 سال از دوره هخامنشی قدیمی تر است.در عهد عتیق _که استر تحریف گرِ وحی و نویسنده آن است _نام کوروش 23 بار بطور مشخص تکرار گردیده و چند جا هم تلویحا”به او اشاره شده است.اما هرگز به مقبره او ومکان دفن او هیچ اشاره ای نشده است.چراکه کوروش در نقطه ای نامعلوم دفن شده و قبری از او به یادگار نمانده است.

  در بازار مکّارۀ آخرالزمان

  کلاغ رنگ شده را بجای بلبل می فروشند.

  قبر این را قبر آن می نامند.

  سارقان و غاصبان قبرهای تاریخی

  چه کارها که نمی کنند.

 32. کوروش اگر معتقد به جن پرستی و کابالای صهیونیستی هم نباشد و آنهمه طلای مملکت را صرفا” از سر تعارف و دست و دل بازی روانه بتخانۀ اورشلیم کرده باشد و الکی یک عالمه قربان صدقۀ مرداک بزرگ ( رئیس اجنه ) خدای خدایان _ انلیل خدایان_ مردوخ خشمگین (mason) رفته واز سر محبت وروشنفکری سکان امپراطوری ایران زمین را به دست مشتی یهودی عقده ای وجلّاد سپرده باشد،تازه تازه کوروش یک زرتشتی آتش پرست است_که درمنجلاب اعتقادی دوخدائی گرفتار بوده و به “”” دو “”” خدای شرّ و خدای خیر معتقد است.

  امّا زرتشتی هم که باشد:

  زرتشتیان باستان اساسا” اموات خود را دفن نمی کردند و چیزی بنام قبر نداشتند.آنها جسد مردگان خود را طی مراسمی آئینی در نقاط مرتفع کوهها قرارداده و غذای پرندگان مینمودند.

  جریان مرگ کوروش کبیر :

  در تاریخ آمده که کوروش به خیال خواستگاری از ملکۀ یکی از اقوام شمالی ایران ( تومیریس(Tomyris) ملکه ماساژتها ) با تعداد اندکی از سپاهیان خود به آنجا رفت که بر خلاف انتظارو بنا به دلایلی ، مورد تنفّر و انزجار ملکه قرار گرفته و در جنگی غیر قابل پیش بینی در شمال رود ارس (ویا جیحون) به دستور تومیریس(Tomyris) ملکه ماساژت هاکشته شدو ونه تنها شاه داماد نشد که سراز تنش جداگردید. که امکان انتقال جنازه بی سر از شمال دور به جنوب ایران آنهم ازسوی لشگری کاملا” شکست خورده و تارو مار شده و با طیّ مسافتی بسیار طولانی منتفی ست.

  پس اشتباه نکنید:

  اینجا قبر کوروش نیست.

  اینجا مقبرۀ مادر گرانقدر حضرت سلیمان نبی (ع) است وبه کوروش وامثال کوروش هم ربطی ندارد.

  آی تناقض ! آی تناقض!

  همین عوامل سرسپردۀ بریتانیای صغیر پشت دکور روشنفکری هم که باشند معهذا در ماستمالی وماله کشی تبحّر خاصی داشته و دارند تا آنجا که بر سر زبانها انداخته اند که بنا بر احتیاطی عقلانی ،زمان حملۀ اعراب به ایران برای آنکه مقبرۀ کوروش کبیر از آسیب به دور بماند ،دوست دارانش ناچارا” آنرا مقبرۀ مادر حضرت سلیمان نامیده اند.سوال اینجاست که ساختار یونانی بناء را چطور می خواهید توجیه کنید؟

  مگر کوروش خان شما حضرت ذوالقرنین(ع) نبوده ،پس هیچ و هیچ دلیلی هم نداشته که سپاهیان اسلام به مقبره اش کمترین آسیبی برسانند.تازه می بایست به زیارتش هم می رفتند.این یعنی تناقض آشکار ورسوائی و دروغگوی و عوامفریبی!!!

  پس او ذوالقرنین نیست وگرنه دوستدارانش نیازی نداشتند که دست به دامان مادر حضرت سلیمان شوند.باید سر خود را بالا میگرفتند و میگفتند اینجا مقبره ذوالقرنین نبی(ع) ست و اعراب هم که آنقدر فهم وشعور داشته اند به مقبره مادر سلیمان اهانت نکنند،مطمئنا” آنقدر هم فهم و شعور می داشتند که به مقبره حضرت ذوالقرنین (ع) هم اهانت نکنند.

  تازه اگر در قرآن کریم نامی از مادر حضرت سلیمان نیامده ،که دو بار اسم شریف ذوالقرنبین (ع)ذکر شده است.

  آی تناقض ! آی تناقض!

  ………………………………..

  مگر نه این است که حضرت سلیمان (ع)در آستانۀ مرگ خویش تمامی نزدیکانش را مخفیانه فراری داد،تا از بحران کودتای شیاطین پس از مرگش در امان بمانند… وآنها مخفیانه از بیت المقدس هجرت کردند.مسافت خیلی زیادی هم که نیست.

  کدام شوخی ست که راست از آب در نیاید؟!

  تذکــــــّـــــــــــر :
  مطلب ذیل برگرفته از سایت مردم ایران می باشد:

  آیا شما از خودتان سوال نمی کنید رابرت کروپرتر انگلیسی که نه باستانشناس است نه تاریخدان است نه اصلا منطقه را می شناسد یک دفعه می گوید اینجا قبر کوروش است و شما هم باور می کنید آیا مردم به شعورتان نمی خندند.
  معاویه روزی به مردم گفت ای مردم این حرفی که می گویم در قران نیست و پیامبر هم نگفته است.من از خودم می گویم هر کس زبانش به بینیش برسد اهل بهشت است.مردم همه زبانشان را بیرون آوردند تا ببینند به بینیشان می رسد یا نه؟و برای معاویه مسلم شد که می تواند این مردم را خر کند.

  بدترین صفت برای آدم ،طوطی صفتی اوست.

  بدترین صفت برای آدم ،طوطی صفتی اوست.

  واینکه عین طوطی مطلبی راکه به دهانش انداخته اند، الکی فقط تکرار کند.طوطی بخت برگشته را در قفس آموخته اند که مدام بگوید: “من خوشبختم ” ، “من خوشبختم ” کسی هم نیست که بگوید آخر بدبخت دلیل و برهانت برای خوشبختی چیست؟ …همنوعانت خوشبختند که آسمان را زیر بال و پر دارند و گلزارهای زیادی را سیر و سفر کرده و با دوستانشان آزادانه زندگی می کنند و کیف میکنند.توکه زندانی جائی بس دلتنگی واز همه اینها سخت محرومی، دست آموزی بیش نیستی..

  بردگانی که برده داری کردند.

  اسرای یهودی ،نمک ایران خوردند و نمکدان شکستند.

  لعنت خدا بر هرکس که نمی خواهد مملکتش مفاخر داشته باشد.لعنت خدا بر هرکس که نمی خواهد نسل جوان از بزرگمردان ایرانی _ مشروط بر لیاقت وجودی آنها _ الگو برداری نماید.

  سوال این است که ما بزرگان زیادی داریم ، پس چرا اهریمن روسیاه برای آنها تبلیغ نمی کند. بوذر جمهر (بزرگمهر ) صدر اعظم خسرو پرویزساسانی که یک انسان به تمام معنا بود. چرا سازمان ملل ازبزرگمهرآن شخصیت بزرگوار تاریخ ایران زمین_ با آن روح رفیع و برخورداری از سطح عالی ایمان والهام و عقلانیت _ مجسمه ای با طلا نمی سازد و سیرۀ سیاسی او را بر سردر سازمان ملل خراب شده نمی زند.اصلا” مگر آدم قحطی است ؟ یعقوب لیث ، فرمانده دلاور سیستانی چطور؟خواجه نصیرالدین طوسی هم بعنوان یکی از لایق ترین رجال سیاسی این مرز و بوم مطرح است.آنچنان که شرارت مغول را تا حد زیادی به کنترل درآورد.دوست عزیز مگرمیرزا تقی خان امیرکبیر با آنهمه خدمات و فداکاریها آنهم در دستگاه کثیف عهد قجر ، کم کسی بود، که اسمی از او نیست؟.او که حتّی نمی دانیم کجا آرمیده است.کریم خان زند (وکیل الرعایا ) کم انسانی بود.نادر شاه افشار که شرّ حکومت وحشیانۀ افغانها را از سر این مملکت کوتاه کرد ،چطور ؟ شخصیت نازنینی چون قائم مقام فراهانی چطور؟ عباس میرزا ولیعهد شرافتمند و شایسته ای بود در دربار قاجار. ستار خان ، باقر خان …و…

 33. خدواندگاران امپراطوری رسانۀ ابلیسی بنابر رسمی دیرین ، الکی الکی نوکر آلت دست خود را تا سر حدّ یک قدیسه بالایش می برند.چرا ؟ زیرا شیطان از او خشنود است.کروری آدم لاغر مغز هم که از بندگی خدا دچار خستگی و کسالت شده و بدشان نمی آید دوره ای از زندگانیشان را هم به عباد الشیطانی سپری سازند ، در جوّ گیری گوّی سبقت را از هم ربو ده و دچار احساسات برآمده از تبلیغات چرب و چیلی شده اند ، حسابی به رایگان سواریش می دهند.تازه هزار آفرین هم نثارش می نمایند.

  بالعکس، ای وای اگر کسی مغضوب شیطان واقع شود ، باور کنید زمین و زمان هم بر سر و روی او تف خواهد انداخت و خر تنبلش خواهد گفت.

  به راستی که در محضر توحید ناب و عقل سلیم ،پشیزی نخواهد ارزید که سیاه لشگری از این تازه سراز تخم درآورده های از همه جا بی خبر در پیشگاه ذوالقرنین تقلبی خود و پیامبر سازمان سیائی خود ، به سجده های بس جاهلانه و مشمئز کننده می افتند.

  بابا! به پیر، به پیغمبر، جای خجالت دارد.وجای رهائی از جهالت.

  چه شده که یک شبه آرامگاه کوروش کبیر،

  کعبۀ ثانی فلانی ها از آب در آمد ؟

  گفتندآرامگاهی که شما به زیارتش میروید ، مرده در آن نیست.ماهم می گوئیم تخت جمشید و پاسارگاد را چنانچه از دیدۀ لطف بنگریم فقط ارزش تاریخی دارد وگرنه من الحیث اعتقادی تخته گازی به دوزخ است و بس.

  اصلا” حمایت آشکار شیطان حرامزاده از ایشان ، معرّف بسیاری از مسائل است، صد البته اگر گوشی بهر شتفتن و قلبی بهر حقیقت جوئی باشد ، نه اینکه هرکسی جداگانه بر تعصبات جاهلی و لجاجت بازیهای ابلهانۀ خویش پافشاری نماید.

  پس تعجبی نیست

  اگر قدرتهای شیطانی حاکم برمناسبات جهان امروز

  ،اصرار داشته باشند که مارا با نام کوروش کبیر بشناسند.

  چراکه این افتخاری برای آنهاست ،نه برای ما.

  خنده اینجاست

  که آنها می خواهند خودمان را اشتباهی به خودمان بشناسانند.تا بتوانند حسابی به ما بخندند.

 34. من گفت:

  با سلام
  در دین واقعی یهود بله شراب حرام است و در بخشهایی از تورات هم امده اما در داستان استر در بخش استر تورات دقیقا اشاره شده که خشایارشا شراب خورد و استر بهش شراب داد چون اینها متدینان یهود نبودند بلکه کافرانشان بودند

 35. اهورا گفت:

  سلام .در مورد استر و خشایارشاه فیلم دیگه ای هم هست که قدیمیه . البته در جواب دوستام باید بگم میشه گفت قبله دوم یهودیها قبر استر و مرخای در همدان هست که جوونهای ایرونی با غیرت رفتند تلاش کردند و گند میراث فرهنگی رو جمع کردن که رو تابلو نوشته بود زیارتگاه . بهتره تو گوگل سرچ کنید هولوکاست ایرانی تا کاملا روشن و واضح متوجه داستان شوید .

 36. کوروش بزرگ گفت:

  ان شاالله روزی برسه که گور استر این زنیکه فاسد آدمکش را خراب کنند و بجاش توالت عمومی بسازند تا لاشه اش معطر گردد .به امید آن روز آمین .

 37. ثریا گفت:

  استر فاحشه نبوده, ملکه بوده, مگه من میدونم که خواهران و مادران شما فاحشه هستند یا که خیر,
  نمیفهمم چرا به کتاب مقدس مسیحیان و یهودیان توهین میکنید؟
  شما ها ایرانی نیستید, چون پادشاه کبیر کشورتونو قبول ندارید.
  لطفا عرب نباشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *