جنگِ با خدا (بخش اول)

جنگِ با خدا (بخش اول)
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

 

 

جنگِ با خدا (بخش اول) :

سخنرانی استاد (عباسی)

از درگیریهای کوچک گرفته تا جنگ های بزرگ جهانی ریشه واقعی تمامی مشکلات «« ربا است »»

بانک کارِ یهوده ,نزول کارِ یهوده ,اسکناس کارِ یهوده . آقا اباعبدالله هی به میدان رفت ، دید نمیفهمن  ,۶ ماهه برد، نفهمیدن ,عبا وعمامه پیغمبر برد ، نفهمیدن… رفت ، رفت ، رفت ..آخر اومد آنالیز کرد واسه من و شما که واسه امروزِ ما بمونه

گفت : «« ملعت متونکم من مال الحرام »» شکم هاتون از مالِ حرام پر شده ، واسه همین جلو من وایستادید ، نمیفهمید .

حیزی و دزدی جامعه در کفِ جامعه ، فسادِ اخلاقی و فسادِ سیاسی ریشش در همین فسادِ اقتصادیه لذا این پدیده جنگِ با خداست . ما در این جنگِ با خدا ایستاده ایم در این جنگ ، جنگِ نر

م هیچی نیست جز اینکه جنگِ با خدا داره رخ میده یا شما اینسوئید ، یا آنسو قسمتِ سومی و بخشِ نظاره گری نداره . در برهه ای به سر میبریم که مشکلات بی شماری گریبان بشر را فر گرفته است در حالی که انتظار بر آن بود که با پیشرفت تکنولوژی ، جامعه بشری رو به سعادتمندی گام نهد این حداقل آرزوی انسان هایی بود که عنان خود را به طور کامل در اختیار سردمداران، بنیانگذاران و مبلغان تجدد قرار داده بودند .برنامه ریزی حکمرانان مستکبر شیطان پرستِ حاکم بر دنیا چنان بود تا انسان به جای خدا ، خود را محور امور قرار دهد توجیه آنها مانع بودنِ دین در پیشرفت علم،آزادی و لذت بشر بوده است آنها مدعی بودند با کنار گذاشتنِ دین اوجِ لذت مادی را برای بشریت رقم خواهند زد .

اما این ادعا با رخ دادهایی که در چند سالِ اخیر در قلبِ تمدنِ مدرن و سکولارشان اتفاق افتاده و موجب اختلالاتِ اقتصادی ، اجتماعی و اخلاقیِ غیرِ قابلِ باوری در نظم ایجاد شده شان شده است ، پوچ می نماید.

با وجود پیشرفت تکنولوژی و فوران اطلاعات در جامعه بشری امروز ،انسان با جهلی عمیق تر از هر زمان دیگر روبروست.

ما در این مطلب به چگونگی شکل گیری و توسعه سیستم اقتصادی بانک محور و استفاده از آن جهت سیطره هر چه بیشتر بر مردم دنیا خواهیم پرداخت و در نهایت مدل اقتصادی جایگزین را برای سعادتمندی حقیقی انسان بررسی میکنیم .

قارونهای عصر حاضر و حاکمان پشت پرده دنیا برای مقابله با خدا و سیطره بر بشر از هر ابزاری سود برده اند . با کنکاش دقیق در حال و گذشته برنامه هایشان ، استفاده از این ابزار اساسی تر به نظر می آید . آلوده کردن دامن جامعه به «« ربا »» . آنها رسیدن به این هدف را با یک سیستم پیچیده اجرایی کرده اند ، «« بانک  »» .

بندگان شیطان با طراحی و همه گیر کردن این سیستم ، بشر را وارد جنگی سراسر خسران با خدا نمودهاند .

ایلات متحده در ۱۳۸۰ ، قبل از ۱۱ سپتامبر ۴ تریلیون دلار بدهی داشت . ایلات متحده  در دهمین سالگرد بعد از ۱۱ سپتامبر ، ۱۴٫۵ تریلیون دلار بدهی داره ، ایلات متحدهی ۴ سال دیگه خودشون میگن ۲۲ تریلیون دلار بدهی داره . آمریکا در حال فروپاشیست . از چه چیز ؟ از اقتصادش . این اقتصاد چون ربوی ( بر مبنای ربا ) بوده ، چون در جنگ با خدا بوده ، داره تقاصش رو هم ، پس میده .

حتمن تو پنج ، شش سالِ آینده وضعیتمون از امریکا بد تر خواهد شد !

امروزه اغلب اقتصاد دانان ، سیاستمداران و دولتمردان بر این باورند که بهره های بانکی بالا سبب رکود و کاهش فعالیت های اقتصادی و به تبع آن بالا رفتن نرخِ بیکاری و کاهش تولید میشود .

ریشه ای که علما و البته متخصصین صندوق بین المللی پول و دیگران توصیه میکنند اینه که ربا ، عنصر مهم و ضروریِ اقتصاده ! ریشه تمامی مشکلات و مسائلی که کوچکترین اشاره ای هم به اونا نمیشه ، همین رباست . و بانک بزرگ و مرکزی جهان ، از دیر باز همچنان بر مسند قدرت باقی مونده و تا تمام مردم ، مِن جمله مردم بریتانیا رو به نابودی و هلاکت نکشونه ، دست بردار نیست.

با بررسی درچگونگی بوجود آمدن بانک ، عاملان شکل گیری و فراگیر شدن این سیستم ، مشخص میشوند :

«« یهود »»

مثلثی یهود به وجود آورد طی ۷۰۰ سال که اولین ثِقل و ستونش ، اسمش بانکه  که کاملا تارو پودش بر رباست ،

دومین ستونی که اینها ایجاد کردند ، اسمش بازار بورس و سهامه ،

و سومین میدانی که ایجاد کردن که بسیار میدان مخوفیست ، «« جریان اوراق قرضست »» .

یهود طی ۷۰۰ سال این سه نهاد عظیم و اصلی رو در اروپا بوجود آورد .

نهادینه شدن صهیونیزم در جهان و نهادینه شدن یهود و نگاه اقتصادی یهود در جهان ، با این سه تا نهاده .

با وجود تحریف تورات ، به خوبی از نسخ تورات خطی میتوان فهمید که ربا در شریعت یهود مانند سایر ادیان آسمانی حرام بوده است و ربا خواران علاوه بر استحقاق کیفرهای اخروی ، به مجازات های دنیوی از قبیل کفاره دادن و تازیانه خوردن محکوم شده اند. اما یهود با دست بردن در تورات ، ربا را به یک حکم مشروط تبدیل کرد :

از برادرت هیچ سوی طلب نکن ، نه بر پول نقد و نه بر طعام و نه بر هر چیزی که قرض داده میشود . فقط به بیگانه میتوانی قرض ربوی بدهی ( عهد قدیم ، سفر لاویان ، باب ۲۵ آیه های ۳۵-۳۷ )

رشید رضا از علمای اهل سنت از استاد خود شیخ محمد عبدو نقل کرده : نسخه اصلی تورات ، فاقد عبارتِ به بیگانه میتوانی قرض ربوی بدهی بوده است ، اما در نسخ فعلی این عبارت وجو دارد.

متون تاریخی یهود نشان میدهد که آنان حتی به یکدیگر هم رحم نمی کردند و علاوه بر گرفتن ربا از یهودیان ، بدهکاران را به اسارت میگرفتند و گاهی به عنوان برده به سایر ملتها می فروختند. «« قرآن »» نیز بر ربا خواری یهودیان صحّه میگذارد : یهودیان ربا میگرفتند با اینکه ازآن نهی شده بودند و اموال مردم را به ناحق میخوردند و ما برای کفر پیشگان از آنان عذابی دردناک آماده کرده ایم . ( سوره نسا – آیه ۱۶۱ )

اگر مکتب دیگه ای رو جایگزین نکنیم ، حتمن تو پنچ ، شش سال آینده وضعیتمون از امریکا بدتر خواهد شد !

رد پای ربا خواران در تمدن های باستانی نیز هویداست . از سومر و بابل گرفته ،تا امپراطوری روم . بطوری که نفوذ رباخواران در امپراطوری روم به آن حد بود که موجبات قتل تیبریوس کراسوس و ژولیوس سزار ، دو تن از امپراطوران روم را فراهم کردند . با فرو رفتن اروپا در جهل دوره قرون وسطی و با توجه به حرام بودن بی قید و شرط ربا در بین مسیحیان ، فضا برای جولانِ صرافان ، وام دهندگان و رباخواران یهودی باز شد.

بانک :

پس از اشغال بیت المقدس در قرن یازدهم میلادی طیِ جنگهای صلیبی ، انبوه زائران مسیحی از اروپا راهی فلسطین می گردند .

به دلیل نبود امنیت مالی در راه های منتهی به فلسطین ، شوالیه های یهودی سیستمی را برای برطرف کردن این مشکل ایجاد کردند . زائرین مسیحی طلاهای خود را در یکی از شعب اروپا تحویل داده و پس از رسیدن به بیت المقدس ، از شعبه آنجا طلای خود را دریافت مینمودند و به ازای آن مقدار معینی از طلایشان را بعنوان بهره به یهودیان میپرداختند.

در سال ۱۲۷۵ میلادی پس از آنکه اوضاع نابسامانی از رباخواری یهود در انگلستان بوجود آمده بود ، ادوارد اول قوانین بسیار سختی علیه رباخواری وضع کرد و در نهایت در سالِ ۱۲۹۰ میلادی ، دستورِ اخراجِ تمام یهودیان را از بریتانیا صادر کرد . ۱۶ سال بعد ، یهودیان در فرانسه نیز کار را به جایی رساندند که فیلیپِ چهارم ، پادشاه فرانسه حکم به اخراج آنان داد . پس از آن بود که در سال ۱۳۱۵ ، لوئیِ دهم اجازه داد یهودیان به انگلیس بازگردند.

تا جایی که نهایتا در لهستان بودلان خندلسکی که در سال ۱۵۹۵ تا ۱۶۵۷ زندگی میکرده ، چهار شاخشو برداشت علیه یهودیا ، شدیدا وارد جنگ شد . یه کشاورزِ بدبخت . چنان مردم پر بودند ، داشتند میترکیدند . این ها چهار شاخ برداشتند ، بیل برداشتند افتادن به جون یهود . یک از بزرگترین قیامها علیه یهودیا در اروپای شرقی شکل گرفت .

به علت رباخواری و اعمال دیگر ، یهود همواره چهرهای منفور در بین مردم اروپا شناخته میشد و با توجه به غیر قانونی بودنِ ربا در اروپا ، در بعضی موارد حتی مورد غضب حاکمان قرار میگرفت . برای حل این مشکلات آنان با استفاده از ثروت افسانه ای که به واسطه ربا کسب کرده بودند با نفوذ در بدنه حاکمیتی اروپا و کلیسای واتیکان ، شروع به پایه ریزی سیستم قانونی رباخواری و در ادامه ایجاد حاکمیت یکپارچه مورد نظرشان کردند .

یک شهر قلب شکل گیری این سیستم ربا خواری بود … ونیز

اینها اول آمدند شروع کردند ربا دادن به تاجرانِ مسیحی . تجار مسیحی رو آلوده کردن به ربا

دو نوع دکترین دارن . دکترینِ یک اینه که به همه ربا بدید ، از هیچ کس ربا نگیرید

دوم میگن که به همه وام بدهید و قرض بدهید ، از هیچ کس وام و قرض نگیرید

یهودی ها شروع کردن ربا دادن. رو صندلی هایی می نشستند ؛ اسمش بانک بود . رو صندلی ها ربا میدادند، بعد ساختمون گرفتن ، اسمِ ساختمونارو گذاشتن بانک . از این خانواده بعدا سه تا پاپ برای واتیکان و دوتا ملکه برای فرانسه تولید شد. این خانواده قبلا اونجا تو اون محله ی پستِ ونیز که بودند ، بدنام بودند .

میلیونها توریستی که از اینجا دیدن میکنن ، معمولا فراموش میکنن بپرسن که خانواده مدیچی پولِ اینها رو از کجا آوردن ؟

پاسخ اینه که اونا به عنوان دلالِ ارزای خارجی ، جزء اعضایِ اتحادیه ی صرافان بودند که باعث ترقی و توسعه اون هم شدند .

آمدن جیووانی دبیچی (جیووانی دبیچی مدیچی ) باعث شد که فعالیتهای خانواده مدیچی کاملن وجهه ی قانونی پیدا کنه . مدیچیها بخشی از این موفقیت رو مدیون روشهای حسابداریِ خلاقانه ای میدونن که اونها رو از قوانین ضد ربا ، خلاص کرد .

هیچ بهره ای در کار نبود ،. فقط برای تبدیل یک ارز به ارزِ دیگه ، کمیسیون دریافت میشد. وقتی پرداختِ پول به یک تاجر ، برای مدت زمانی جلو انداخته میشد ، مبلغ کمیسیون بالاتر میرفت . به همین ترتیب کسی که پولش رو در بانکِ مدیچی میذاشت مبلغی تحتِ عنوان دیسکرتسیونه دریافت میکرد تا ریسکِ پولِشو جبران کنند. این همون ربا بود ، اما تحتِ عنوان پرداختِ جریمه به شکلِ زیرکانه ای پنهان میشد . حالا برای اولی بار ، ربا واردِ سیستمِ بانکداری شد .

یهودیان با ایجاد نظام مالی و پولی و ساز و کارِ اقتصادیِ فاسد ، آرام آرام شروع به جذب نخبگان ، اندیشمندان و سیاستمداران ، تحتِ لوایِ سیستم های مخفی نمودند .آنان با استفاده از همین اشخاص ، موفق به طراحی مکاتب زندگی مختلفی برای جهانیان شدند : نئو نازیسم ، فاشیزم ، مارکسیزم و لیبرالیزم ؛

 تمام این مکاتب بشری یک نقطه مشترک داشتند : «« نادیده گرفتن خدا در شئون زندگی  »»

در کوسه ی اومانیزم یا اصالت بشر، رحمی وجود داره به نامِ مدرنیته و در اون رحمِ مدرنیته ، جنین هایی شکل میگیره به نامِ ایدئولوژی های مدرن . ایدئولوژی های مدرن که هر تعداد باشن بشمارتشون ، سه تاشون رسیدن به مرحله به اصطلاح فاینال ، به مرحلهی نهایی . یکیشون ناسیونالیزم بود ، یکیشون سوسیالیزم بود ، یکیشون لیبرالیزم .

یه شقّ سومی به نامِ نازیسم و فاشیزم در ایتالیا و آلمان بود که ترکیبی بود . اون رو در جنگ جهانی دوم نابود کردند و بلعیدند.جنگ جهانی سوم ، جنگی بود که بین لیبرالیزم و سوسیالیزم بود . درنهایت سوسیالیزم نابود شد و بلعیده شد .زمانی بود که در سالِ ۱۹۸۹ و ۹۰ با فروپاشی شوروی ، آقای فرانسیس فوکویاما ، مسئله پایانِ تاریخ رو مطرح کرد . این مسئله پایان تاریخ چیه ؟ یعنی یک سبکِ زندگی وجود داره ، اونم لیبرالیزمه.

بانکداران به منظور چپاول ثروت ملتها و ساخت تمدنی بر پایه سودِ بیشتر ، علاوه بر تصرف نظامی از شیوه هایِ دیگری نیز استفاده نمودند .

بنیانهای نظری که در این دانشگاه ها درس داده میشه از ذهن یهود تراوش کرده . یهود ارادش در جنگِ با خداست .

دنبال جان لاک و دیگران نباشید اینایی که به شما نشون میدن و میگن اینا آدرس غلط دادنه . اونی که به شما گفت غرب جلو رفته چون آدام اسمیت کتابِ ثروت و ملل رو نوشته ، اونی که به شما گفت غرب جلو رفته چون مارکس وبر در اون جا اومده در خصوص جامعه شناسی ، اینا همه آدرسِ غلط به شما نشون میدن .

غرب، غربِ کریستف کلمبه که افتاد تو دریا رفت امریکارو پیدا کرد و آقای واسکودوگاماست که دماغه امید نیک رو دور زد و راه چپاول ملتها رو تو اقیانوسِ هند نشون داد و آقای تاسمانی راه افتاد رفت استرالیا پوستِ کله مردمِ اونجا رو کندن .غرب اینه ، غرب تاسمانی، غربِ واسکودوگاما ، غرب ماژلان و غربِ کریستف کلمب.

ادامه مطلب… در بخش دوم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *