تصویر عیسی مسیح

تصویر عیسی مسیح
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

تصویر عیسی مسیح:

دوستان عزیز این تصویر عیسی مسیح نیست دوستان تا به حال به کلیسا رفته باشید تصاویر زیادی از مسیح وجود دارد و اکثر این تصاویر همراه با یک خورشید در پشت سر مسیح دروغین هست این تصویر ضد مسیح یا همان دجال یا خدای خورشید هست کلیسا شما را فریب داده خورشید پرستی و خدای خورشید یکی از کهن ترین مذاهب شیطانی هست این خدا ریشه ۸۰۰۰ ساله دارد در ایران باستان به این خدا میترا میگفتند میترا یعنی خورشید یا همان خدای خورشید و ایین میترایی بسیار کهن بوده و جالب هست بدانید زاد روز میترا ۲۵ دسامبر هست همین خدا در مصر باستان هروس نامیده میشود و زاد روز هروس هم ۲۵ دسامبر هست باز خدای با همین مشخصات به نام آم در هند باستان و ایین هندو هست یعنی فریبی یکسان با نام های متفاوت نکته جالب اینجاست شاید هند ایران و مصر به هم نزدیک بودند و این یک فرهنگ قرض گرفته شده از هم باشد اما تمدن مایا ها در امریکای لاتین هم دست به ساخت هرم و پرستش خدایی با همین مشخصات میکردند آیا این موضوع به ما نشان نمیدهد که یک شخص واحد به همهی این سرزمین ها دستور واحدی در پرستش خدای خورشید یا همان بت پرستی را میداده ایا این همان موجود باهوش و زیرکی نیست که هزاران سال در حال فریب انسانها هست؟؟؟؟؟؟ایا این موجود همان ابلیس نیست؟؟که همان ابلیس یا شیطان هست اما ایین میترا از ایران به سرعت به اروپا رفته و اکثر مردم اروپا میترایی شده و روز ۲۵ دسامبر را جشن میگرفتند و شادی میکردند پس از سال ۳۲۵ میلادی و رسمی شدن دین مسیحیت در اروپا این تاریخ ۲۵ دسامبر برای مسیح انتخاب شد و روز یکشنبه که sun day است به معنای روز خورشید روز عبادت میترایی ها بوده ولی همین روز هم برای مسیحیت انتخاب شده و در واقع در هر روز یکشنبه ۲٫۵ میلیارد مسیحی به عبادت میترا میپردازند و با بزرگداشت این روز به عبادت دجال میپردازند و امروزه هرساله ۲۵ سپتامبر صدای ناقوس کلیسا ها در سراسر جهان به صدا در میاید و این آیین در اصل از ایران به اروپا رفته و از انجا به اکثر نقاط جهان پراکنده شده است در این گفتار به معرفی ده ها کلیسا میپردازیم که به معبد شیطان پرستی تبدیل شده و از نفوذ شیطان پرستان بر دین مسیحیت پرده بر میدارد این گفتار ضد مسیحی نیست بلکه با کسانی که این دین بزرگ را دزدیده و از پیامبر محبوب ان در جهت منافع خود استفاده میکنند مبارزه میکند یک بار میگویند مسیح افسانه بوده و همان هروس هست یک بار دیگر هالیود با ساختن فیلم مقبره گمشده میگوید قبر عیسی و فرزندانش در اورشیلیم پیدا شده و….. مرگ بر شیطان پرستان جنایت کار در انجیل جدید قاتلان مسیح یهودیان فاسد و امپراطوری روم معرفی شده و بعد از عروج عیسی هم همان یهودیان فاسد و رومیان دین عیسی را گسترش دادند چگونه میتوان به پیام کسانی که اول بار عیسی را بخاطر پیامش به صلیب کشیدن اعتماد کرد.

1

2 3 4 5 6 7 8 9

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

47 پاسخ به “تصویر عیسی مسیح”

 1. سلام یک نکته جالب به اطلاعتان برسانم درکتاب مفاتیح الحیات نوشته ایت الله جوادی آملی صفحه،۷۵۷ درموردشب یلداطبق تحقیقات ایشان این واژه سریانی است(یلدا)به معنای میلادوچون ایرانیان این شب راشب تولدمیترا(مهر)میدانستندآنراباتلفظ سریانیش پذیرفتند!درواقع یلدابانویل(noel)اروپایی که در۲۵دسامبرتثبیت شده ومعادل است،بنابراینnoelاروپایی همان شب یلدایاشب چله ایرانی است(لغت نامه دهخدا،واژه یلدا !!!!)بعدآنوقت مامسلمانان اونم شیعه شب تولدشیطان راجشن میگیریم وتخمه میشکنیم تاصبح منتظرظهورش میمانیم!!ازاون طرف هم هی شعارمیدیم مهدی بیا کجابیاد؟پیش ماآدمهای نادون که همه کارهاراکورکورانه انجام میدهیم.حالااگرشماتوانستید همین یک نکته رابه این ملت …..که فقط منتظرن یه چیزی پیداکنندتاصبح بگن وبخندن بفهمانی!!

  • fard می‌گه:

   دقت کردین اسلام خودمان هم کپی از مسیحت و زردشت هست؟
   که در نهایت به میترائیسم بر میخوریم
   ۱۲ امام =۱۲ یار مسیح
   نماز ۵ گانه زردشتیان
   و خیلی دیگه از این مسائل
   محمد با دختری ۹ ساله رابطه جنسی داشت
   فکر میکنید پیامبر بود واقعا؟
   آیا فکر نمیکنید اگر خدای مسلمانان سلمان فارسی است
   چون قرآن از او بود و کپی شده از دین ابراهیمی و میترا
   البته لطف کردن و جنگ ستیزی و رسوم زنا کردنو بهش اضافه کردن
   درضمن میترا خدای خورشید است
   خورشید خدا نیست در میترائیسم
   و اگر هر چیز خوبی داریم در دینهایمان از همین آیین مهر پرستی هست

   • admin admin می‌گه:

    یک خدا یک پیام . مستند کتاب الهی رو ببینین ، مسئله شما برطرف می شه ان شاءالله

    • کامران می‌گه:

     من یک مسلمانم و افتخارم این است
     در کل من برای حضرت عیسی احترام زیادی قائلم .چون خواب این حضرت و دیده ام و امیدوارم بازم تکرار بشه .دلی پاک داشتن در هر آیینی لازمه ی انسانیت است

   • بنده ی الله می‌گه:

    بسم الله الرحمن الرحیم

    اگر حضرت محمد (ص) دروغ گوست و معجزه عظیمش “قرآن کریم” گفته های سلمان فارسی ، اعجمی ها در مکه و دوستان با سواد و شاعر حضرت محمد(ص) بوده است، پس چرا اینقدر انسان هایی بودند و هستند که با شنیدن این کلام متحول می گشتند و گریه می ریختند. یا این که بسیاری معجزه دارد که در آن زمان حتی انسان خوابش را نمی دیده است.
    خداوند پیامبران زیادی فرستاد و همه پیامبران امر به معروف و نهی از منکر دلیل اصلی و عبادت خداوند هدف اصلی هدایت آن ها بود. حال این که بدون شک سخنشان یکی است.
    ۱۲ امام تشیع مخصوص اسلام نیست بلکه جزوی از تاریخ اسلام است که آن هم که تسنن به ۱۱امام اعتقاد دارد(به اعتقاد تسنن مهدی هنوز متولد نشده است).
    در دین زرتشتی نماز پنجگانه را معمولاً موبدان می‌گزارند و بیشتر زرتشتیان به خواندن دعاهای صبحگاه و شامگاه اکتفا می‌کنند در حالی که در اسلام چه فرد ساده و چه فرد مولانا باید پنج وقت نماز بخوانند.
    حضرت محمد(ص) از حضرت عایشه (س) هرگز بچه دار نشده و در نتیجه با ایشان رابطه نداشتند.حضرت محمد(ص) دارای ۴ دختر و ۲ پسراز حضرت خدیجه(س) و ۱ پسر از حضرت ماریه قبطیه(س) بودند و جز این ها فرزند دیگری نداشتند.
    و اگــــــــــــر همه این سخنانم دروغ است ……. پس کدام دین بهتر است؟؟؟
    دینی که در آن بت پرستش می شود در حالی که از جنس سنگ و چوب است و ما هر روز و هر لحظه این سنگ و چوب زیر دست و پایمان می شود؛یا دینی که در آن خورشید و ماه و ستارگان پرستش می شود در حالی که خورشید و ماه و ستارگان عمر دارند و خواهند مرد؛یا دینی که در آن آتش (که شیطان از جنس آن است و شیطان لعین دشمن قسم خورده انسان است)پرستش می شود آن هم با عنوان این که آتش آلودگی ها را پاک می کند؛یا دینی که در حال کشتن مومنان به خدا در میانمار است،آن هم به خاطر قربانی کردن گاو که حیوانی پست تر از انسان است؛یا دینی که در حال قتل عام مردم فلسطین است؛یا دینی که خداوند را دارای فرزند دانسته (یعنی نعوذ بالله نعوذ بالله نعوذبالله خداوند خواهد مرد و فرزندش جانشین وی خواهد شد)و درآن انواع تجاوز،فحشا،تن فروشی،سکس با نامحرم،همجنس بازی،لواط و دیگر نحسیات همچون خوردن گوشت خوک یا شراب که مستی آور است و …. حلال است و اشکال ندارد؛ و یــــــــــــــــا دینی که با مهربانی آغاز و ان شاء الله با مهربانی هم تمام می شود.که در آن هیچ زشتی ای نیست.
    مگر جــــــــــــــهــــــــــــاد که برای غرب وحشتناک است.
    ما جهاد می کنیم که اسلام را نجات دهیم.نه برای خونخواری هایی مثل داعش ، القاعده،طالبان و …..
    به والله قسم که داعش از ما نیست!به والله قسم…
    خداوند هادی است. هر که را بخواهد هدایت می کند.
    وصلی الله علی سیدنا و نبیّنا محمّد و آله و صحبه و سلم.

 2. ali می‌گه:

  افرادی مثل شما مریض هستند همه جیز را منفی میبینند و معمولا خورشون بیشتر اشتباه میکنند

  • محسن می‌گه:

   سلام اره شما هچیو منفی جلوه دادین اما عیسی مسیح برگزیده خداونده یکتاست باید از برگزیده خدا احترانئنهاد

   • سجاد می‌گه:

    ببینید دوستان این درسته که ما باید با مبانی شیطان پرستان و فراماسونر ها آشنایی پیدا کنیم برای مبارزه با اونها. ولی غرق شدن توی مسائل نماد شناسی نه تنها فایده ای نخواهد داشت بلکه اتفاقا همان نقشه ی صهیونیست ها است تا وقت و عمر ما را به این وسیله تالف کنند. نماد شناسی تا زمانیکه از هدف اصلی که شناختن دشمن حقیقی است خارج نشده خوب هم هست ولی نباید خیلی در آن افراط کرد.

  • سعید می‌گه:

   خداوند در قرآن میفرماید شیطان دشمن آشکار شماست ، میدونید معنی این حرف چیه یعنی حواس ما باید خیلی جمع باشه ، شیطان از اول بشریت داشته طرح این نقشه شوم رو میکشیده اصلا جای تعجب نداره که به این مرحله رسیده باشه ، اون کم کم داره به هدف نهاییش نزدیک میشه شاید به جرات میشه گفت بر تمام دنیا حکومت میکنه حتی در ایران هم جایگاه داره اما مومنین اجازه نمیدن به هدفش برسه و خداوند به وعده خود عمل خواهد کرد .

 3. سامان می‌گه:

  ممنون از اطلاع تون

 4. reza می‌گه:

  isa masih khode khodavande ama shoma nemikhad in ro bepazirid , dar zemn ba gostareshe masihiyat sheytan parastan aeine khod ro be mabadi bordand va esme un ro “kelisaye sheytan” gozashtand va un tasavir ya az kelisahaye eshtebahe ya photoshope …
  Chetor mituni khodaei ke yegane pesaresho vaseye nejate ma fada kard ro zire soal bebarid ?
  Lotfan dar mail behem javab bedid …

  • حديث می‌گه:

   آیا عیسی پسر خداست؟

   • جواب می‌گه:

    در ازل کلمه بود ، کلمه نزد خدا بود ، کلمه خدا بود ، همه چیز بواسطه او آفریده شد و به غیر از او چیزی از موجودات وجود نیافت…. کلمه جسم گردید و در میان ما ساکن شد ، پر از فیض و راستی و جلال او را دیدیم ، جلالی شایسته پسر یگانه ی پدر. آمین. (پسر خدا: لقبی برازنده مسیح هست یعنی مسیح همذات با پدر هست)

    • جواب می‌گه:

     و در ادامه اینو بگم منظور از واژه پسر این نیست که خدا مسیح رو زایید و به این وسیله فرزند دار شد ،پسر خدا لقب مسیح هست مثلا مسلمونا میگن علی شیر خدا حسین خون خدا اینها لقب هست پسر خدا لقبی برازنده مسیح هست که اشاره به الوهیت مسیح داره

  • سعید می‌گه:

   پدر ، پسر ، روح القدس ، این کلماتی که مسیحیت میگه شرک به خداست ،  نه خدا پدر عیسی (ع) هست و نه عیسی (ع) پسر خدا ، این کلمات دقیقا همون چیزیه که شیطان میخواد ، خلقت حضرت عیسی (ع) دقیقا همانند خلقت حضرت آدم (ع) هستش منتها حضرت عیسی (ع) مادر داشت اما حضرت آدم (ع) نه مادری داشت و نه پدری که ازش متولد بشه ، مگر اینکه خداوند هم پدر حضرت آدم (ع) باشه و هم مادرش !!! خداوند بی عیب و نقص هستش ، خدایی که بچه داره ناقصه ، مقایسه خدا با انسان اصلا کار درستی نیست .
   خداوند یکتاست ، بی نیاز است ، نه زاییده شده و نه میزاید و هیچ کس همتای او نیست ،

   • christina می‌گه:

    دوست عزیز اعتفادنامه مسیحی درسه بخش است که خدای تثلیث اقدس رادربرمیگیرد.
    خداوندخودش رابصورت تثلیث اقدس به مااشکارکرده!!!
    خدای پدر ( جهان راازطریق پسرش وبه همکاری روح القدس افرید)
    خدای پسر (که ازطرف خدای پدرفرستاده وباروح القدس تدهین شده است وجهان رانجات)
    خدای روح القدس (که ازخدای پدروپسرخارج شده است وتقدیس میکند کسانی راکه عیسی مسیح نجاتشان داده است.
    پس دوست عزیز مابه سه اعتقادنداریم بلکه به خدای یگانه که در سه شخص وجود دارد ایمان داریم.
    دعامیکنم که رحمت وارامش دراثرشناخت خداوخداوندمان عیسی به فراوانی به شماعطاشود. امین

    • تواب می‌گه:

     سلام کریستانیای عزیز . شما باید بدانید که دارید سخت اشتباه میکنید . واقعیت این است که حضرت عیسی جعلنا من انصاره به شهادت نرسیده اند . عده ای از یهودی نمایان به واقع خبیث طینت و مزدور که تحت سلطه و ابزار دست فرعونیان هستند و یاران سابق ایشان که به حق حضرت خیانت کردند و به ویژه مهمتر از همه رومیان کافر که مظهر جامعه ی غرب در امروز و این روزگارند ایشان را تعقیب کردند و او پنهان شد . اما دجال سخت در پی کشتن اوست . فریب دجال جنایتکار را نخورید . تثلیث علامت دجال هست که پشت اسکناس کشوری مانند آمریکا همراه با عبارات لاتین که مضمونهای مشرکانه و اومانیستی دارند و نیز سمبل های شیطانی مانند پنتاگرام هیکساگرام و واژه ی منحوس ماسون به روشنی به چشم می خورد و … امیدوارم وقتی به خودتان نیایید که دیگر به واقع دیر شده باشد . از من کمترین بشنو که این راه به ترکستان است . بشنو .

     • فرزند خوانده خدا می‌گه:

      دوست عزیزم … با احترام ولی باید به صراحت عرض کنم که دیدگاهی که الوهیت مسیح رو رد میکنه شیطانی است دیدگاهی که شما رو صاحب منجی الهی نمیدونه شیطانیست ، دیدگاهی که منجی با شمشیر رو که از خون کشته هاش تا کمر اسب دریای خون به راه افتاده شیطانیست …. کلام خداوند قدوس به نام کتاب مقدس ، که دیدگاه شیطانی آن را تحریف شده می پندارد به صراحت اشاره دارد که رمز بی دینی در انکار ظاهر شدن خدا در لباس جسم است و این کلام فرموده که بزرگان عیلام ( ایران ) را دوباره به سرزمینشان بر خواهم گرداند و تخت مقدس سلطنت خود را در این سرزمین بنا خواهم نمود … دیگاه شیطانی منکر مسیح مصلوب است ، میدانی چرا ؟؟؟ چون اگر مسیح برای گناهان من و شما مصلوب نشده باشد پس گناهان تان فدیه نشده و همان وضعیت اسفبار زندگی بدون خدا همچنان ادامه دارد …. دیدگاه شیطان کاملا با دیگاه خدا ناسازگار است و شما را به هیچ وجه نجات یافته نمی خواهد و نمیداند … بیدار شو به نام نامی عیسی خداوند ، رمز مبارک زمین و آسمان و همین امشب در مقابل خداوند زانو بزن و توبه کن تا نام تواب به حقیقت و نه فریب شایسته تو باشد … تا گناهانت فدیه نشود و خون ریخته شده خداوند برای نجاتت را نپذیری همین لاطائلات ذهنی که در گوش من و تو خوانده اند نمیگذارد نجات یابی … اساسا ، نجات مقوله ای فرا بشری است و جز خداوند هرگز و هرگز کسی نمی تواند منجی بشر غرق در گناه باشد و انسانی گناهکار هرگز منجی تو نخواهد بود و فقط خدایی که خود در لباس جسم ظاهر شد و بر روی گناهانت با خون پاکش قلم عفو کشید شایسته پرستش و سزاوار جلال است و بس … برایت به نام نامی عیسی دعا میکنم که هم اینک به فیض روح القدسش بیدار شوی … آمین

    • رسول می‌گه:

     سلام میگما شما دارید در اخر حرف های خودتان را نقض می کنید اول که می گید مسیح خدا نیست بعدش می گید خداوندمان عیسی آخر یه چیز محکم و دستی رو نقل کنید

    • رسول می‌گه:

     در ضمن خداوند یکی است اینکه گفته می شود در سه شخص وجود داره یعنی یه نفره که سه نقشو بازی میکنه حال اگر یک نفر فقط یکی از اون نقش ها رو قبول داشته باشه و به بقیه نه ، پس گناه کار نیست چون که دست رو هر کدام بگذارد یعنی تمامیت خدا(چون همشون در اصل یه نفره)، پس خواهش می کنم از شما ای دوست عزیز یه خورده بی تعصبانه به قضیه نگاه کن چون ممکنه در دام شیطان باشیم اما بی خبر از ان
     یاحق

   • مونا می‌گه:

    واقعا خیلی بده با وجود این همه کتاب و منابع دسته اول موجود در دنیا ما بدون خوند کتابا و بر اساس تخیلاتمون شروع کنیم به نظریه پردازی. برادر یا خواهری که ایم کفریات رو نوشتی تو چه طور مسلمونی هستی که پیامبری رو که مورد تایید اسلام و شخص خود پیامبر اسلام است و اسمش توی قران اومده رو به این راحتی زیر سئوال می بری؟ در ضمن دین میترائیسم چه ربطی به دجال داره؟ اگه تو یه کلمه درباره میتراویسم خونده باشی می دونی که اونجا اصلا حرفی از دجال نبوده و دجال در یهودیت و مسیحیت و اسلام معنی داره شما تصویر یه چشمو گرفتید دستتون دهه هاس دارید در موردش خیال پردازی می کنید. لطفا هر چی که به اون ذهنتون می رسه رو بدون فکر و بررسی بیرون نریزید. یه کم شعور مخاطب خودتون رو هم در نظر بگیرید. در ضمن اگه یه کم در ادیان مختلف تفحص کنی می بینی که تمامی ادیان یک سری مفاهیم و اعتقادات رو از هم وام گرفتن. این امر شامل حال همه ادیان می شه. همونطور که پیامبر اسلام گفتند که اسلام تکمیل کننده تمام ادیان است. یعنی قبلا یه چیزایی بوده و اسلام اونها را کامل کرده. ما هم در تصاویر ائمه و پیامبر خود هاله نور داریم یعنی اونها هم دجال هستن؟ واقعا که شماها چه قدر مریضید این همه نادونی رو از کجا اوردید؟ بهتره سرمون تو کار خودمون باشه تا شیطان درونمون اینقدر گردن کشی نکنه .

  • john می‌گه:

   amen doroste man ye zamani dar morede in masael ziad tahgig kardam khobe ke imandare ba msih dar morede sheytan va taktikhaye oon etela dashte bashe mazahebe sakhte daste sheytane kasanike az masihiyat yek mazhab misazan va amal ya dastorato be jaye iman jay gozarii mikonand sheytano khed mat mikonand fergehaye kaje masihiyat ke aslan ba masihiyat mishe goft kari nadaran va partan ham jozve khademane sheytanan are ham chin kelisahayee vojod dare kelisayee ke nemade takcheshmo bala sareshoon gozashtan fergeye shahedan yahowa mormona va ferge haye dige motmaen bashid ke sheytan ro khedmat mikonand na khoda roo
   dar morede in ke masihiya chera yekshanbe miran kelisa in ham ye tasavore ghalate albate vase tatil bodane yekshanbe be romiya bar migarde onam bekhatere tatil bodane yekshanbe vase ebadate bot habood ke on zaman masihiya shanbe ya hamon shabat ro tatil mikardan ke badan ke room masihi shood va masihiya ba yahoodiya ekhtelaf dashtan yekshanba ro vase roze khoda entekhab kardan ke hich kojaye enjil nayamade ke felan rooz male mane bayad to in roze khas vasam parastesh konid dar enjil khoda har laze har jayee har samti khoda dar dastrase va montazer baraye shenidane ma va albatte javab dadan bema

  • احمد ابن ابو رقيبه می‌گه:

   ولک حبیبی ، من تعصب رو دین ندارم . ولی این اعتقاد اشتباهه . مردم اون زمان بهشون حق میدم که تولد همجین انسانی براشون عجیب باشه و فکر کنن خداست

   عزیزم تو یکم جو کرفتت

 5. حديث می‌گه:

  مرسی از اطلاعات خوبتون ما مسلمونا گاهی کارایی رو میکنیم که خلاف دینمون هست و خودمونم نمیدونیم

 6. زهرا می‌گه:

  جالبه من تو تمام نقاشی هایی که دیدم – چه جدید و چه قدیمی ها دوره رنسانس و بیزانس – همه ی مسیح ها همین شکلی ان
  پس اگه این جور باشه اونایی که تو این کلیساها دعا می کنن درواقع ازشون پذیرفته نیست

 7. آرمان می‌گه:

  حرف شما درسته مسیح نباید خورشید داشته باشه اما میترا در مصر هروس نیست ایسیسه چون میترا یک زنه و هروس زن نیست هروس با بعل و زیوس و آم یکیه میترا با ایسیس وآتنا و آناهیتا

 8. منتظر مهدی(ع) می‌گه:

  سلام…همون خداوند یکتا که نه زاییده شده ونه میزاید…همون خالق یکتایه هستی اگه این مطلبی که گذاشتید دروغه که هست جوابتون روبده…بعدشم حضرت عیسی تو هر کلیسایی و هر نقاشی یه شکله متفاوته فقط تو همه ریش و موهاش ساده وبلنده…همونطوری که خدا افریده انسان رو…احتمالن حضرت عیسی واقعی از نظر شما ریشش رو سه تیغه کرده استغفرالله وموهاش رو هم مدل فشن یا جوجه تیغی زده یا انگار هیتلر مدل آلمانی کوتاه کرده…اون تصویر بشت سر عیسی علامت خدایه خورشید نیست…(۰دایره حاله نوره دور سرشه و وسطش یه صلیبه)) که نماد مسیحیته…اگه واقعا مسلمونی نباید مردم رو با حرفهایی که صحت ندارن گمراه کنی.چون خدا جوابه دروغ گوها رومیده…شما اطلاعتت از میترا و سایر خدایان اقوام دیگه هم غلط غلوطه…نمیدونم چه تصویری از عیسی تو زهنت داری حتما شبیه سوبر منه..یا بت من که امریکایی ها به خورده بچه هایه ایرانی میدن به اسم قهرمان یکم دقت کنی اینا حقه شیطانه …منتظر ظهور اقا مهدی التماس دعا

 9. جواب می‌گه:

  در انجیل از مسیح با عنوان نور یاد شده و همونطور که شما مسلمونا در فیلمها بر چهره امامان و پیامبرتون نور میزارید احتمالا کلیسا هم برای نشان دادن اینکه مسیح نور جهان هست پشت سر مسیح نور میکشه ، عجب استدلالاتی دارید شما

 10. الناز می‌گه:

  سلام.من مسلمونم ولی به عیسی احترام خاصی قائلم خیلی دوسش دارمو آرزوم دیدنشه.اونم حرف زدن بااون

 11. لطفا تا آخر بخوانید می‌گه:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  بگو او الله یکتاست
  الله بی نیاز است
  نه زاییده شده است و نه زاده است
  و نه هیچکس همتای او نسیت
  سوره ی توحید
  سلام به همه ی عزیزان مسیحی و مسلمان
  اگر شما کتاب مقدس قرآن را قبول دارید این آیات سوره ی توحید است که از نظر مسلمانان شناسنامه ی خدا محسوب می شود. در آیه ی اول به صراحت خدا یکی مطرح می شود و در آیه ی دوم خدا خود را بی نیاز از هر چیز و هر کس می داند و در آیه بعد می گوید که نه از کسی متولد شده و نه کسی را زاده تا به توجه به آیه ی بعد همتای او نباشد. دلیل بی همتا بودن خدا نیز در قرآن به این صورت ذکر شده است که اگر در جهان بیش از یک خدا وجود داشته باشد هرکس بندگان را به سمت خود می کشد و در عالم فساد به راه می افتد که خداوند پاک و منزه است *که خدای دیگری بیافریند و عالم را پر از فساد کند*
  نیز در قرآن کریم خلقت حضرت عیسی علیه السلام به خلقت حضرت آدم علیه السلام تشبیه شده است. در این صورت باید حضرت آدم علیه السلام را نیز پسر خدا بدانیم و نیز در قرآن خداوند به صراحت اعلام کرده است که هر وقت برای خدا پسر قائل می شوند کم مانده است که آسمان ها و زمین از هم بپاشد. این نیز شاید به دلیل پاک و منزه بودن خداوند از هر گونه اشتباه چه در گذشته و چه در حال و چه در آینده می باشد که همانگونه که بیان شد اگر دو خداوند وجود داشت در عالم فساد روی می داد و نیز می توان به وفور در بین خدایان ساختگی افسانه ها این نزاع ها را دید که هر کدام به خاطر قدرت چقدر با هم درگیری دارند.*عدو سبب خیر باشد اگر خدا خواهد*
  ونیز در قران به صراحت بیان شده است که حضرت عیسی علیه السلام بنده ی خدا و فرستاده ی اوست.
  شکی نیست که حضرت عیسی علیه السلام پیامبر بزرگ الهی می باشد که صاحب کتاب نیز بوده است و از او به نیکی یاد شده است و از دید مسلمانان از بین ۱۲۴ هزار پیامبری که خداوند فرستاده است جز ۵ پیامبر بزرگ خداوند می باشد.

  من انجیل بسیا کم خوانده ام ولی به کسانی که انجیل برنابا را قبول دارند یا سایر افراد مسیحی و غیر مسیحی که جمله ای با این بیان که در قرآن کریم آمده است *مژده بده بر کسانی که سخنان را می شنوند و بهترین را انتخاب می کنند* عرض می کنم درباره ی این دیدگاه که خداوند یگانه است و در سه شخص تجلی دارد مطلبی در انجیل برنابا دیدم که حضرت عیسی علیه السلام فرموده بودند اگر خداوند سزاوار بود خود را به بندگانش نشان دهد خود را به *دو فردی را بیان کرده بودند که اکنون حضور ذهن ندارم* نشان می داد نه به افرادی فاسد و بدکار. همانگونه که بیان شد همه ی پیامبران خدا و افراد مقدس دیگر لایق تر به دیدن خداوند بوده اند تا افرادی که برای حضرت مسیح علیه السلام توطئه ها کردند. خداوند با حضرت موسی علیه السلام پیامبر بزرگش به واسطه ی درختی صحبت کرد و اکنون برای این افراد بدکار مستقیما آشکار شده است؟
  بین عزیزان مسیحی و مسلمان مواظب باشیم اختلاف نیفتد چرا که هر دو دسته حضرت عیسی علیه السلام را قبول و بسیار دوست می دارند ولی باید هم مواظب باشیم تا با انحرافات کس دیگری را به جای حضرت عیسی علیه السلام به ما معرفی ننمایند و ما عاشق کس دیگری به جای حضرت عیسی علیه السلام نشویم چرا که در بعضی از سایت هایی که من دیده ام خصوصیات هروس *خدای خورشید* را با خصوصیات حضرت عیسی علیه السلام یکی معرفی می کنند *حتی با عنوان بره ی خدا که به صلیب کشیده شد* و باید مواظب باشیم تا دچار انحراف نشویم.
  سخن آخر اینکه من از بعضی جاها مثل سخنان دکتر رائفی پور سخن از مسیح قلابی شنیده ام که خود را به جای حضرت مسیح علیه السلام معرفی خواهد کرد.عقل سلیم می گوید مواظب باشیم تا اگر کس دیگری خود را به جای حضرت مسیح علیه السلام معرفی کردند او را بشناسیم و اشتباها به جای حضرت مسیح علیه السلام انتخاب نکنیم و دین و ایمانمان بازیچه ی دست دیگران نشود.
  در عقاید اسلامی است که حضرت مهدی علیه السلام با حضرت عیسی علیه السلام دنیا را از وجود هر گونه شرک و ظلم پاک و جهان را پر از عدل و داد خواهند کرد.ان شاءالله
  این مطالب بیانات قرآن کریم و انجیل برنابا و نظرات این حقیر بود اگر اشتباهی در نظرات این حقیر دیدید به بزرگواری خود ببخشید.
  باتشکر از شما که این مطالب را تا آخر خواندید.

 12. فاطمه می‌گه:

  خداوند یکیست . خداوند همان تنهایبیکران است . خذاوند منبع تمام خوبیهاست

 13. همان خدایی که که محمدرسول الله رو افرید همان خدا عیسی مسیح رو هم افرید و همان خدا شیطان رو هم افرید. واقعا به این فکر میکنیم که هدف ما از پیروی ازین ادمها چیه؟ من همانطوری که عاشق محمد هستم عاشقم مسیح هم هستم . چون م عاشق خدا هستم و اونها هر دو طرف دار خدای یگانه بودند. ما انقدر تو مسایل تو هاشیه گم شده ایم که فراموش کردیم ته تمام این بحث ها فقط به یه چیزی ختم میشه و اون هم یگانگی خدتست. من از افراط مسلملنان دیگر بیزارم و همچنین از افراط کارهایی که به اسم مسیحیت انجام میشه . به همه ی اینها میشه خاتمه داد اگر به وجود و یگانگی خدا ایمان داشت. به امید روزی که همه ی ما حقیقت رو درک کنیم.

 14. رسول می‌گه:

  همه ما عزیزانی داریم که حاظریم ازشون دفاع کنیم درمقابل برخی مشکلات اما این چیزی که شما میخواین هیچ وقت حقیقت نداشته.عیسی ناصری هیچ وقت اونجوری که فکر کردیداز هیچ زنی بدنیا نیومده وهمسره مادره فلسطین یعنی مریم سو هست واسمائیل وآتینا پدر ومادره مریم سو هستند.عیسی دیگری هم وجود داره به اسمه هابیلفظل که پسره مریم بانو وهابیل هست وماریان دختره قاضی پادشاه همسرش هست.عیسی ابن مریم هم که به احمد (ص)مشهورهست پسره واقعی جبرئیل(مردسفید)وجبرائیل(مریم پاک دست)هست .مریم پاک دست به مادره سازمان ملل خدمت میکنه.همه انسانها باروئید هستند وبیشتر فرمانهایی که به مغزشون خطور میکنه از گایاو تیا هست هیچ کسی نمیتونه بگه که من خواب ندیدم.آزادی وقتی بدست میاد که به حرف (ملکه مقدس= حوّا) گوش کنیم وشایدبدنباشه که بدونید مسیح همسره ضوّا هست وقبرئیل خواهره اسمائیل همسره احمد(ص).درمورداین خدایه خورشید که در مطلبتون به اون اشاره کرده بودید باید بگم که من فکر کنم بدونم اون مرد کی هست(مسیح دAد همسره مریم سیاه پوش که چند ساله پیش یک فیلم به اسمه ماتریکس هم ازش ساخته شده بود وبه مسیح دaدپادشاه لبنان اشاره کرده بود.البته من نمیخوام اسرارکلیساها رو فاش کنم.

 15. ali می‌گه:

  مگر دین چیست ایا از میان ادیان ابراهیمی دینی هست که ما را به پرستش کسی جز خدا راهنمایی کند مگر ما اعتقاد نداریم اینها همه از جانب خدا امده اند برای نجات بشر ؟خون خدای مسیحیت یا اسلام یا یهودیت رنگین تر است ؟مگر حرف خدا تغییر میکند؟اگر چشمانمان را باز کنیم این مجادلات به نفع عده ای و به ضرر بشریت است خدا یکی است و در چند مرحلهافرادی را برای نجات بشر از گمراهی فرستاده است ایا در کتابهای انجیل تو رات و قران چیزی غیر از این نوشته شده است

 16. علی می‌گه:

  نور به هر شکلی از خداست نه شیطان خواهش میکنم ملقطه نفرمایید

 17. فهد می‌گه:

  در مذهب سنی اعتقادی زیادی به مهدی ندارن و فقط میگن اخر زمان عیسی مسیح میاد برای نجات بشر که در قران ذکر شده ولی در باره مهدی هیچ اشاره ای در قران نشده پس نظر بنده اینکه مسیح تنها ناجی بشریت در اخر الزمان هستش به او ایمان دارم و از تمام امامان والاتر هستش و درجه عیسی پیش خدا با درجه محمد مصطفی یکی هستش فهد برهانی

 18. مسیح رو دوست دارم می‌گه:

  دوستان عزیز دنیا جوری شده که دیگه نه حقو میتوان تشخیص داد نه باطل رو…افکارتون رو درگیره این مسائل نکنید.ولی باید به حضور گرامی برخی افراد که اعتقاداته سست و ضعیفی دارند برسونم که {خداوند یکتاست.هیچ همتایی ندارد.نه زاییده شده و نه میزاید.خداوند پیامبرانی که برگزیده خودش هستند از جمله حضرت مسیح را برای راهنمایی بشریت این کره ی خاکی فرستاده است.اما متاسفانه برخی افراد سود جو با اعتقادات فریبکارانه که ما رو به از مسیر ارامش بخش خداوند دور میکند و به جهان شیطانی پیوند میزند}
  پس ما باید به اعتقادات خودمون پایبند باشیمو گول افراد خبیث رو نخوریم…حرف ماتموم شدولی بسیاری از ناگفته ها در جهان امروزی پنهان است…حالا خودتون قضاوت کنید…

 19. حمیدرضا می‌گه:

  خوشا ب حال پاکدلان چون خدا را خوهند دید…..خدای عیسی خدای خسم نیست پی زود قضاوت نکنید و خدا را فراموس نکنید و بدانید عیسی خوهد امد و اوست پسر خدا، نه پسر جیمانی بلکه متجی بشر که خدا تورا پسر خود میخواند.انجیل برنابا تحریفه چون عیسی مصلوب شد برای گناهان ما طبق پیش بینی اشعیا……..یا عیسی ناصری …..

 20. محمد می‌گه:

  سه سوال اقای مسلمان ؟؟؟؟؟
  چرا خدا عیسی رو بالا برد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  راز بین ساحران مقابل موسی که قبل از سحر با هم نجوا کردن وبعد سحر به موسی ایمان اوردن چه بود؟؟؟؟
  چه روزی به فرمان خدا از هفته راتعطیل وحرام قرار داده؟؟؟؟؟
  هر که جواب بده خوشحال میشم در غیر اینصورت بسیار ناراحت بسیار

 21. محمد می‌گه:

  معلومه که جوابی نیسست حتی به کتاب خدا که توخونه هرمسلمون هست حتی یه نگاه نمیدازین
  از راز شیطان پرستی میگید وووو
  بهتر نیست اقا اول بشناسیش بعد نظرومطلب بزاریدوبعد از رازش پرده برداری ؟؟؟
  این فقط یه توصیه بودونه ادعا

 22. fard می‌گه:

  این نظر شخصی من هست
  مترائیسم دین خداوند هست
  و مابقی دین ها کپی از این آیین بزرگ
  اگه بیشتر پیگیر باشید به حرف من خواهید رسید.

 23. دیوید می‌گه:

  دوستان عزیز دین الهی را با دین شیطانی شبه نکند.
  اگر نی محکوم خواهی شد.

 24. Taban می‌گه:

  سئوال؟اکر خداوند انسان را آفریده چرا کامل نیافریده تا ١٢۴هزار پیامبر را براى به راه راست هدایت کردنشان بفرستد ؟
  بعد تازه یک سر انسانهاى احمق منتظر ظهور اماماشونند خیلى جالب نه

  • admin admin می‌گه:

   اونوقت اصلا آخرت ه مفهومی داشت ؟ خب یه راست همه میرفتن بهشت دیگه ! این که تلاش کنی تا به کمال برسی برات مفهومی داره ؟ خیلی خیلی جالبه نه !

 25. micah می‌گه:

  اگر دوستان مسلمان به انجیل برنابا که در قرن چهارده میلادی توسط مسلمان پاکستانی نوشته شده توجه به فرقان نیز لازمه ایا مسلمانی به فرقان اعتقاد دارن؟ از ابتدای کتاب مقدس(عهد عتیق) کتاب افرینش پیشگویی امدن عیسی مسیح شده دوستانی که کتاب مقدس مطالعه نکردن خواهشا نظر ندن چون به شخصیت خودشون توهین میکنن.

 26. ناشناس می‌گه:

  .وقتی جدیدا این همه نظرازافراد مختلف رو تو اینجور سایتا میبینم که راجع به اعتقادات مختلف بحث میکنن وممکنه عده ایشون مسلمون مسیحی یهودی یا شیطان پرست و ……. باشن یه سوال برای من پیش میاد .کدوم دسته از این افراد که هر کدوم نماینده ی یه قشر خاص از دنیای دوروور مان انسان های بهتری هستند کدوم دسته قابل اعتمادترن اونقدر که ادم فقط یه روز بخواد بهشون اعتماد کنه ومالش یا ناموسش و کلا زندگیشو به امانت دستشون بسپره .بعد به این نتیجه میرسم که اون دسته ای که با هر دینی به خدایی اعتقاد دارن که اگربه کسی ظلم و بدی کنن تو این دنیا یا یه دنیای دیگه جواب بدیشون رو میده إنسان های بهتر و قابل اعتمادترین و دنیا با وجود این ادما جای امنترو بهتریه.وبه این فکر می کنم که دنیا با فکر و روش و اموزه های ادیانی که با شیطان پرستی مرتبطن چه جای وحشتناکی میتونه بشه .و اگه واقعن خدایی وجودنداشت که جلوی قدرت و نفوذ اینا وایسه دنیای الان ما چه جهنمی میتونست بشه .برای اثبات درستیه خدا وادیان الهی حتما لازیم نیست مثل بعضی اقایان ،ادم یه ساعت بالا منبر بره و کلی سخنرانی کنه وشعار بده ،به همین سادگی هم میشه فهمید تو این دنیا با این همه اعتقادات وادیان مختلف کی داره راه درست رو معرفی میکنه.

 27. sara می‌گه:

  خیلی جو گیری!!!!!!اولا شب یلدا یه شب معمولیه!هخامنشیان اول هر فصلی جشن میگرفتن مثل مهرگان و تیرگان و نوروز پس سعی نکنین مسائل مختلف رو با هم قاطی کنین!!!!دوما کی گفته مسلمانا نمیتونن شاد باشن؟؟؟؟به نظر شما باید چیکار کنیم ها؟؟هر روز بشینیم گریه کنیم؟؟؟؟؟
  حیف اسم ایرانی که روی توئه!!!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *