تسلیتِ مادرِ شهید دمّام به مادرِ تروریست انتحاری!

تسلیتِ مادرِ شهید دمّام به مادرِ تروریست انتحاری!
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

تسلیتِ مادرِ شهید دمّام به مادرِ تروریست انتحاری!

مادرِ شهیدِ نجات دهندۀ نمازگزاران شیعی مسجد امام حسین (ه) در دمامِ عربستان، مرگ عامل انتحاریِ تکفیری این فاجعه را به مادرش تسلیت گفت.
“کوثر الاربش” نویسنده و روزنامه نگار عربستانی که در فاجعۀ حمله انتحاری به مسجدِ شیعیان عربستان در دمام، پسرش محمد العیسی و دو برادرزاده اش محمد و عبدالجلیل الاربش را از دست داد، با انتشار پیام تسلیتی برای مادرِ عامل انتحاریِ این فاجعه، موجی از شگفتی و تحیر را در میان کاربران شبکه های اجتماعی برانگیخت.
وی در پیام خود نوشت: فرزندم محمد، آزادانه و به اختیار خود رفتن را برگزید و انتخاب کرد که سپر بلای نمازگزاران باشد. او با این کارش، هرچند به مادران دیگر فرصت داد که باز هم فرزندانشان را در آغوش بکشند، اما با این انتخاب، آغوش مرا خالی گذاشت.
در ادامه این بیانیه آمده است: به مادرِ قاتلِ فرزندم تسلیت می گویم و از خدا می خواهم به خاطر رنجی که می بَرد، به او اجر جزیل عنایت کند. به او می گویم که پسرت، بهترین و پاک ترین جوانان را (برای کشتن) برگزید، مطمئنا اگر مدتها جست وجو می کرد تا پاک ترین آدم ها را انتخاب کند، نمی توانست با این دقت، اهداف خود را برگزیند. متاسفانه من کاملا خوب می دانم که قلبت، اکنون مانند قلب من غمگین و گریان است.
کوثر الاربش در ادامه پسرش را شاگرد ممتاز مدرسه، خدمتگزار مردم در مراسم دینی و مذهبی، ساده زیست و دنیا گریز معرفی و تاکید کرد: پسرم دشمن نفرت پراکنی و تندروی و جهل و تروریسم بود.
در این میان، “محمد العریفی” از مفتی های تکفیری سعودی از این نامه کوثر الاربش چندان تحت تاثیر قرار گرفت که ضمن نوشتن پیام تسلیتی برای این مادرِ شیعۀ عربستانی، هشتگی به نام او در تویتر ایجاد کرد.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *