“بشقاب پرنده ها و ادم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51”

"بشقاب پرنده ها و ادم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51"
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

“بشقاب پرنده ها و آدم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51”

لطفا تا انتها بخونید…

داستان از اونجایی شروع میشه که “نيك كوك”، روزنامه نگار انگليسي و كارشناس هواپيماهاي نظامي، در گزارشي تحت عنوان «اسناد محرمانه» كه در اكتبر 2005 از شبكه “كانال4” انگليس پخش شد مي گويد: مقامات آمريكايي با هدف پنهان نگاه داشتن آزمايشات خود بر روي هواپيماهاي جديد نظامي از جمله «يو2» بر فراز اتحاد شوروي، حتي باور فرضيه موجودات فرازميني را در رسانه ها مورد تأييد قرار دادند.

اما…

وي در پايان تصريح مي كند كه به رغم بسياري مشاهدات، اشياي آسماني ذكر شده در غالب گزارشات در اصل هواپيماهاي نظامي با اشكال غيرمتعارف و عجيب و غريب بوده اند!!!!

در «پايگاه 51» چه خبره؟؟؟؟؟

«پايگاه 51» يا «منطقه 51» گستره اي جغرافيايي در «نوادا»ي آمريكاست كه «دريم لند» ، «واترتاون» ، «رنچ» ، «پارادايز رنچ» «فارم» ، «باكس» ، «گروم ليك» ، «نورلند» و يا «داير كتوريت فور ديولوپمنت پلانز اريا» Area نيز خوانده مي شه، و درواقع پايگاهي نظامي رو در خودش پنهان کرده كه كاملا محرمانه و فوق سري ست. و در حدود 160 كيلومتري شمال غربي «لاس وگاس»هست!!

«پايگاه 51 صرفا به طراحي، ساخت و آزمايش انواع هواپيماهاي فوق پيشرفته با اشكال گوناگون مربع، مثلثي شكل، گرد و هم چنین ازمایشات ژنتیک و… مي پردازه.

حال پنهان كاري دولت آمريكا در باب «پايگاه 51» به حدی ست كه سبب به وجود اومدن روايات و افسانه هاي زیادی شده.

ازجمله روايات ، حفظ بقاياي يك سفينه فضايي و سرنشينان فرازميني اون در محلي در پايگاه است كه گفته ميشه در سال 1947در «راسول» نيومكزيكو سقوط كرده . از حکایات دیگه ی موردعلاقه عموم، وجود قرارگاهي به منظور تماس با موجودات فضايي، آزمايش تكنولوژي هاي غيربشري، آزمايش كنترل آب و هوا و يا سفر در زمانه.

با انتشار این اخبار و افسانه ها ، روس ها بیکار ننشسته و تصاوير ماهواره اي متعددي از این منطقه تهيه میکنن.اما مشاهده تصاویر منجر به تعجب همگان میشه.

چون در این منطقه، با مشاهده تصاویرهیچ گونه فعالیتی در پایگاه مشاهده نشده.چون تمام پژوهش ها در زیر زمین انجام میگرفته.

اما داستان همین جا تموم نشد و مدتی بعد یک شی پرنده به شکل حرف “وی” لاتین در 31 مارس 1997 بر فراز شهر “فنیکس” اریزونا فیلمبرداری شد.

تجزيه و تحليل اين فيلم ويدئويي سپس نشان داد كه اين شئي پرنده ساختار دستگاهي رو داره كه در 9 مكان متفاوت فيلمبرداري شده . که بيش از 200 شاهد عيني حضور اين شئي پرنده رو گزارش دادن. كارشناسان نظامي بعد از تحقیق و بررسی تأييد كردن كه «پرنده» ناشناخته از «منطقه 51» برخاسته.

اما چیزی که از این واقعیات پشت پرده امریکا، پرده برداشت، اقرار تکنسین سابق پایگاه،بنام “باب لازار” در سال 1989 در خصوص فعالیت اشیای پرنده بر فراز “منطقه 51” بود. (وی افزود كه نيروي هوايي آمريكا فعالانه تمامي تلاش خود را بر روي تكنولوژي فرازميني متمركز ساخته است.)

اين اشياي پرنده یا بشقاب پرنده ها براي پروازهاي خود از سوختي ويژه استفاده مي كنن كه «عنصر 511» ناميده مي شه. پروازها هم بدون كمترين صدا انجام ميگیره.

همه اين بشقاب پرنده ها دستگاه هايي رو در خودشون جاي مي دن كه «عنصر511» رو به يك ميدان انرژي قدرتمند براي خنثي كردن نيروي جاذبه يا گرانش زمين تبدیل میکنه.

 

با وجود این اطلاعات و اطلاعات مستند دیگری که در کتاب “پشت رویای آمریکا” (Behind the American dream) و هم چنینکتابی به نوشته “انه جاکوبسون” با عنوان ” منطقه 51: تاریخ سانسور نشده پایگاه نظامی فوق سری آمریکا”

 

تمامی صحت و سقم این قضایا با جزییات کامل بیان شده و از آنجایی که از حوصله و صبر بنده و شما خارجه،به همین اطلاعات اکتفا میکنیم.(برای اطلاعات بیشتر میتونید به همین کتابها و همچنین سايت هاي – اووني- لوموند ديپلماتيك- انفودونت- لوپست- ويكيپديا- كانسپيرنسي واچ- دزانسيكلوپدي ويكيا- اووني آنلاين- باز51- فوتووني فري- ويكيو- جاناتان درودر يي مونسيت- – استروسرف- يا بيلادي- زن بلاگز- – بيزاروس- ژس مارسل فري- اووني زبلاگ- سكرت باز ، مراجعه کنید)

با این اوصاف به صراحت میتوان گفت که “بشقاب پرنده ها زمینی اند و ساخته و پرداخته دست امریکاییها هستند”!!

با وجود اینکه این منطقه کاملا فوق سری بوده، اما دیگه جای هیچ لاپوشانی و مخفی کاری نیست.

طوریکه منطقه 51 در تولیدات “هالیوود” نیز به کرات دیده و اشاره شده. از جمله می‌توان به روز استقلال (1996، ویل اسمیت)، “ایندیانا جونز” و “قلمرو جمجمه بلورین”، انیمیشن سیاره 51 و “دروازه ستارگان اس‌جی” اشاره کرد. این منطقه در بازی‌های رایانه‌های هم قابل روئیت هست.

حالا که دلیل چگونگی به وجود امدن بشقاب پرنده ها برملا شد،سوالی که پیش میاد اینه که:پس سرنشینان این بشقاب پرنده ها یا به تعبیری ادم فضایی ها از کجا اومدن؟؟؟؟

“امی گودمن” به نقل از پدرش(پروفسور”جروم لجون” که یکی از 5 نفر مسول اموزش و تحقیق ژنتیکی منطقه کروم لیک بوده) بعد از مرگ او در سایت “اوهایو” می‌گوید: پدرم که شاهد عینی و مسئول یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های عملیاتی و تحقیقاتی در منطقه 51 بود در آخرین روزهای عمرش با اعلام اینکه می‌داند که عمرش به سر رسیده است گفت: بخش ما مسئول خلق و پرورش و بزرگ‌ کردن بچه‌هایی بود که دارای عیوب ظاهری، جسمی و عقلانی بودند او می‌گوید از قبل و بعد خلقت این موجودات (انسان‌هایی که شکل انسانی را از آنها می‌گرفتند) آنها را در شرایط پرتو، اشعه، رادیواکتیو و مواد شیمیایی قرار می‌دادیم و آنها مواد شیمیایی، اتمی تزریق می‌کردیم این موجودات از ابتدای خلقت در محیط‌ ها و کلاس‌هایی قرار می‌گرفتند که به آنها زبان، اخلاق، رفتار و خوراک متفاوت آموزش داده می‌شد آنها را به طوری تربیت می‌کردیم که قادر به خوردن و آشامیدن چیزهای غیر عادی همچون خاک، چوب، نفت و … باشند. که بتوانیم آن‌ها را موجوداتی خارجی و بیگانه بنامیم.

هدف ما آن بود که موجوداتی متفاوت، قوی‌تر و چیزی شبیه به آدم‌های فضایی درست کنیم که در صورت نیاز آن‌ها را در معرض دید عموم و برای ایجاد انحراف در افکار شهروندان و مردم استفاده کنیم و آنها را بر این باور داریم که آنها از فضا آمده‌اند…

در خاتمه لازمه برای خیلی از کسانی که بدون تحقیق و بررسی در مورد دیده ها و شنیده ها ،باورهای خودشون رو بدست یه عده بی دین و لا مذهب میسپرن و کلاه همه چیز دانی رو رو سرشون میذارن بیان کنیم:

اين ناشناخته هاي پرنده نه از «زهره» میان و نه از «مريخ» سرازير میشن، بلكه ساخته و پرداخته دست بشرند و در راستاي اهداف پنهان و اسرار مگوي اربابان جهان به كار گرفته ميشن.

خرافاتی که در راستای قبول این بشقاب پرنده ها موجودات فرازمینی عنوان میشه، در واقع دروغ هايي ديگر در خدمت اهداف اونهاست كه دوست دارن مردم رو در راستاي منافع خودشون در ناآگاهي كامل نگه دارن. چرا كه، «اربابان قدرت» براي رسيدن به اهداف خود از هيچ كوششي فروگذار نيستند، هر چند كه اين تلاش ها كره زمين را به ورطه نابودي بكشاند….

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

17 پاسخ به ““بشقاب پرنده ها و ادم فضایی ها زمینی اند!!!!! ، Area 51””

 1. مهدی گفت:

  عالی بود مقالتون:)

 2. احسان گفت:

  ممنونم عالی بود

 3. mahan گفت:

  ببخشید ولی همش چرته محضه! شما چیزی در مورد پایگاه دالسی میدونی؟ هفت طبقه در زیر زمین در نیومکزیکو! میدونم خودم بشقاب پرنده ها توسط ارتش امریکا ساخته میشه اما یکم تاریخ بخون در گوشه و کنار دنیا روی دیوار معابد غار ها و … تصاویر بشقاب های پرنده کشیده شده ممکنه امریکایی ها هم شکل بشقاب پرنده رو از باستان گرفته باشن همونطور که میتونن بمب هسته ای رو از مهابهاراتا برداشته باشن که به خوبی توضیح میده بمب خسته ای چیه: ستونی از نور به هوا برخواست و اتیشی به اندازه 100 هزار خورشید ایجاد کرد هرکه در اطراف بود و فاصله داشت ریزش مو پیدا کرد و ناخن هایش ریخت و…. توصیف از بمب هسته ای در چند هزار سال قبل!

  • admin admin گفت:

   اینو خیلی وقت پیش خوندم و همچنین کشتی فلزی پرنده در هند. فکر کنم شما اون موقع به لواشک میگفتی لحاف تشک ! عزیزم تند نرو . میتونی اولا عکس اون نقاشیهای غار هارو بفرستی و ثانیا صد در صد اصالتشو تضمین کنی ؟ نمیتونی ، پس لطفا برای خودت فرضیه نساز

   • شاهین محمدی گفت:

    نحوه پاسخ دادنتون خیلی شبیه به افراطی هاست این چه طرز جواب دادنه مگه سر چهارراهه ؟ اگه واقعا میخوای فرهنگ سازی کنی این راه و رسمش نیست

  • saam گفت:

   با سلام
   1_ماهان درست میگوید .
   2_وجود موجودات فضایی در دوربین صدا وسیما چند ماه پیش پخش شده
   3_فضایی ها مورد تایید دولت ایران بوده کافی یه گشت بزنید
   4_برای کسایی که هنوز باور ندارند به سر به کانال تلگرامی ما بزنید تا از اسناد منتشر شده شما رو آگاه تا شاید باورتان شود

   https://telegram.me/keyhan023

   از admin درخواست میشود پیام من رو بزاره بدون سانسور .
   وحید(saam) هستم. متشکرم

 4. حمیدرضا گفت:

  باید بگم ک اطلاعات در باره سفیه هایی فضایی کاملا اشتباهه و الکی مردم گمراه نکن درسته ک ایالات متحده امریکا داره یه عملیات ساخت فضا پیما رو انجام میده اما با مراجعه ب سایت uofolve.comاصلاعات بی نظیری از حضور و مشاهده انسانهای فضایی در زمین. پیدا میکنیین اخه با کدوم عقلی ب نظرت این امکان پذیر هستش ک ۵هزار سال با قدرت بشر اون زمان بتونن اهرام ثلاته مصر و یا همین پاسارگاد و تخت جمشید ایران رو بسازن با پیشرفت تکنولوژی عصر حاضر هنوز نتونستنن یک ستون مانند ستون های پاسارگاد تراش بدن

  التماس فکر

 5. اله عبد اللهی گفت:

  سلام .ممنون عالی بود مقالتون .قابل توجه بعضی دوستان خیلی از چیزا رو به دروغ به خوردتون دادن اونم در راستای هدف استکبار و تحمیق انسانها

 6. اندرسون گفت:

  سلام بعضی از گفته های این سایت درسته و بعضی نه انورت سفینه ایی بود ک از فضا به یکی از منطقه های لاس وگاس برخورد کرد بعد از چند دقیقه حدود نیمی از ارتش هوایی امریکا درو اون منطقه رو محاصره کردند لطفا دنبال اطلاعات درست و با صحت بگردید در ضمن دنبال اینجور سایتها نباشید سایتهای رسمی ک رسمیه فق پنجاه درصد مطالبشون درسته چه به برسه به اینجا نظریه ها و گفته هایی ک اینجا قرار داده شده همه نادرسته

 7. علی گفت:

  بنظر من مخلوقاتی هستند که حتی کهکشان راه شیری هم نمی شناسند. انها بسیار پیشرفته هستند لطفا نگید پیشرفته اند ولی راه شیری نمی شناسند. به عظمت کائنات نگاه کنید بخش دیدنی ان بسیار کم است قدرت دید ما به افق بی انتهای ان نمی رسد . قدرت انها هم محدود است ولی بنظر من میتوانند ناپیدا شوند و به هر شکلی که بخواهند ظاهر شوند. دیدن ، شنیدن و خلاصه 5 قوای حس ما ندارند و از مجموعه ای از این حواس بصورت یکجا استفاده میکنند.

 8. رضا گفت:

  اگه تو این دوران کسی بگه موجودات هوشمند فضایی وجود ندارند یک دیوانه ای بیش نیست. چون قدرت خدا رو دست کم میگیره وقتی که بیشمار کهکشان داریم اونوقت در کهشکان بزرگ راه شیری در منطقه ای کوچیک حیات وجود داشته باشه و دیگه حیاتی نباشه واقعا مسخره است و استغفرالله ناتوانی خدا رو نشون میده.برای اثبات دلایل قانع کننده ای وجود نداره یا نخواستن به وجود بیارن ولی از نقاشی های محافظت شده انسان های اولیه و نقاشی های رو دیواره های مصر باستان و نقاشی های عصر رنسانس سفینه های بزرگی تو آسمون دیده میشه که با شکل سفینه های دیده شده یکی هست. از مهمترین نظریه های اثبات هم میتونیم به گفته های قرآن و ائمه معصومین رو بخونیم.
  قرآن کریم می فرماید:

  آیه 42 سوره نور، وَ لِله‌ ملک‌السموات و‌الارض و الی‌الله‌المصیر

  و (بدانید که) ملک و پادشاهى آسمانها و زمین خاص خداست و بازگشت (همه خلایق) به سوى خداست.

  آیه 44 سوره الاسراء، تسبح‌ له‌السموات‌السبع والارض و من فیهن و ان من شی‌ء‌الایسبح بحمده و لکن لاتفقهون تسبیحهم انه کان حلیماً غفورا.

  آسمانهاى هفتگانه و زمين و هر كس كه در آنهاست او را تسبيح می‌‏گويند و هيچ چيز نيست مگر اينكه در حال ستايش تسبيح او می‌‏گويد ولى شما تسبيح آنها را درنم‏ی‌یابيد به راستى كه او همواره بردبار [و] آمرزنده است.

  آیه 24 سوره الشعراء، قال ربُّ‌السموات‌و‌الارض و ما بینهما ان کتم موقنین.

  موسی جواب داد: خدای آسمانها و زمین است و آنچه ما بین آنهاست، اگر به یقین باور دارید.

  در آیات نام برده ملاحظه کردید که شباهت این موجودات زنده از شکل آیات کاملاً مشهود است، آیاتی هم دلالت بر این دارند که انسان‌های بر روی زمین و کرات دیگر هم زمان دچار حوادث هولناک روز قیامت خواهند شد.

  آیه 25 سوره نمل، الا سیجدو‌الله‌الذی یخرج‌الخب، فی‌السموات‌و‌الارض و یعلم ما تخفون و ما تعلنون

  چرا برای خداوندی سجده نمی کنند که آنچه را در آسمانها و زمین پنهان است خارج ( و آشکار ) می سازد ، و آنچه را پنهان می دارید یا آشکار می کنید می داند؟!

  آیه 63 سوره الزمر، له‌مقالید‌السموات‌و‌الارض والذین کفرو ابایات الله او لئک هم‌انحا سرون.

  کلیدهای آسمانها و زمین از آن اوست و کسانی که به آیات خداوند کافر شدند زیانکارانند.

  این گزارش حاکی از آن است که چون روز قیامت به انسان‌ها و عقاب و ثواب آن‌ها تعلق دارد لذا حوادث هولناک آن از قبیل ترس و خوف و بیهوش شدن انسان‌ها را شامل می‌شود و فرشتگان از این قاعده مستثنی هستند.

  به علاوه اگر منظور از ساکن‌ آسمان‌ها فرشتگان باشند لازم می‌آید که منظور از سماوات، کرات، آسمانی نباشند بلکه همان هفت آسمانی باشند که دارای مراتب معنوی و رتبی هستند، در حالی که با توجه به قرائن فراوان در قرآن مجید هر جا «سماوات» با «ارض» کنار هم آمده‌اند، منظور آسمان‌های سیارات دیگر هستند.

  آیه 2 سوره رعد، الله‌الذی رفع‌اسموت بغیر عمد‌ترون‌ها ثم استوی علی‌العرض و سخر‌الشمس والقمر کل یجری ‌لاجل مسمی یدبر‌الامریفصل‌الایات‌العلکم بلقاء ربکم توقنون.

  خداوند همان کسی است که آسمان ها را بدون ستون هایی که برای شما دیدنی باشد برافراشت ، سپس به عرش استیلا یافت : خورشید و ماه را مسخر اراده  خود ساخت، که هر کدام در وقت خاص به گردش در آیند ، امر عالم را با نظامی محکم و آیات قدرت را با دلایلی مفصل منظم ساخت ، باشد که شما به ملاقات پروردگار خود یقین کنید.

  در این آیه منظور از ستون‌ها، نیروی جاذبه بین کرات است.

  امامان معصوم هم دلایل خود را اینگونه دانسته اند :

  در روایات مطرح شده است كه امام باقر (ع) به جابربن یزید می گوید:

  ‹گویا تو گمان می كنی كه خداوند فقط این عالم را آفرید و بس و همچنین گمان می كنی كه خداوند بشری غیر از شما نیافریده است؛ آری به خدا قسم!خداوند هزار هزار عالم و هزار هزار آدم آفرید و تو در آخر این عالم ها و آدم ها هستی› …(صدوق،خصال،ج2،ص450؛بحارالانوار،ج63،ص82-83)

  از حضرت علی ( علیه السلام ) پرسیدند :

  پیش از آدم ابوالبشر چه کسی بود ؟ حضرت علی فرمودند : ” آدمی دیگر ! خداوند 1000 عالم و 1000000 آدم آفریده است و تو در آخرین عالم و سلسه ی آخرین آدمیان هستی ! ” ( کتاب روح و ریحان ، ص 133 ) .

  مانند آن روایت از امام باقر _ علیه السلام _ در الخصال ، ج2 ، ص 652 نیز نقل شده است .

  از امام صادق(ع) روایت شده که به راوی فرمود:

  «شاید شما گمان می‌کنید که خدا غیر از شما هیچ بشری دیگری نیافریده است! نه، چنین نیست، بلکه هزار آدم آفرید که شما از نسل آخرین آنها هستید».(صدوق، توحید، ج 1، ص 277.)

  نیز از امام باقر(ع) روایت شده:

  «خدا از روزی که زمین را آفرید، هفت عالم را در آن خلق کرد (و سپس منقرض کرد) که هیچ یک از آن عوالم از نسل آدم ابوالبشر نبودند. خداوند همه آن¬ها را از پوسته روی زمین آفرید و نسل بعد از نسل دیگر ایجاد کرد و برای هر یک عالمی بعد از عالم دیگر پدید آورد تا در آخر، آدم ابوالبشر را بیافرید و ذریه‌اش از او جدا ساخت».(صدوق، خصال، ج 2، ص 652، ح 54)

  بر طبق رو ایات چندفر ضیه می تو ان بیان کرد اول اینکه: قبل از ادم نبی الله (ع) انسانهای هو شمند زیادی بر این سیاره زند گی می کرده اندو هر کدام بر ای خود حضر ت آدمی داشته اند و سیر تکامل راطی وسپس از این سیاره رفته اند.

  و یایک نظریه دیگر : می تو ان انها را نیمه وحشی دانست که شعور امروزی را ند اشته اند و ادم نبی الله (ع)او لین موجود و محصول دستکاری شده ژنتیکی و اولین مو جو د هو شمند بوده .

  ویا فر ضیه دیگر:این روایات از خلقت مو جودات دیگر در سیاراتی دیگر سخن به میان می آورد .

  ویا می توان این فر ضیه را هم در نظر داشت که ادم ابولبشر (ع) همان اولین انسان مدرن بوده وقدمت وزمان خلقت او به میلیو نها سال می رسد و 8000 سال ادیان اشتبا ه است .

  حال خود قضا وت کنید و نظریاتتان را بیان کنید .

  وروایاتی دیگر در مرو د حیات فر ازمینی:

  حضرت امیرالمومنین(ع)می فر ماید:

  سپس خداوند منزه برای اسکان آسمانها و ابادسازی برترین طبقه ی ملکوت ,مخلوقات جدیدی از ملائکهاش ایجاد نمود و شکاف های اسمان و مکان های خالی ان جا را با انها پر نمود
  (بحار الانوار ج 52 ص 109 )

  حضرت باقر (ع)در خطاب به ابوحمزه ثمالی می فر ماید:

  ای ابا حمزه ,این قبه (گنبد _سیاره )پدر ما ادم است و خداوند غیر از ان (سیاره) سی و نه گنبد(سیاره) دارد و در انجا مخلوقاتی هستند که یک چشم بهم زدن نیز نافرمانی خداوند نکرده اند
  (روضه کافی ص231 )

  قبه در این حدیث اشاره به تمدن اسمانی است و تعداد 39 صرفا تعیین حدود نیست بلکه معرفی تعدادی از این تمدن ها و جهان هاست زیرا در احادیث متعدد تعداد ان ها را مختلف اوردند

  حضرت صادق(ع) می فر ماید:

  در ورای این خورشید شما چهل خورشید دیگر است که در ورای ان ها مخلوقات بسیاری وجود دارند ودر ورای این ماه شما چهل ما است که مخلوقات بسیاری در انها زندگی می کنند
  (بصائر الدرجات ص510)

  امیر المومنین (ع)می فر ماید:

  خداوند پشت مغرب سرزمینی دارد که به ان جابلقا می گویند ودر جابلقا هفتاد تمدن است که هیچ یک مثل این تمدن (بشری) نیست هیچ گاه نافرمانی خداوند نکرده اند

  • سپهر گفت:

   خداوند همان کسی است که آسمان ها را بدون ستون هایی که برای شما دیدنی باشد برافراشت ، سپس به عرش استیلا یافت : خورشید و ماه را مسخر اراده خود ساخت، که هر کدام در وقت خاص به گردش در آیند ، امر عالم را با نظامی محکم و آیات قدرت را با دلایلی مفصل منظم ساخت ، باشد که شما به ملاقات پروردگار خود یقین کنید.

   در این آیه منظور از ستون‌ها، نیروی جاذبه بین کرات است.

   XXXXXXX
   یعنی این آخرش ماله کشیدی خیلی زیبا بود

 9. farzad گفت:

  ممنون واقعا مقالتون جالب بود…

 10. دوست گفت:

  آه یعنی شما ساده لوح نیستند ک این اراجیف را باور کردیند!! آخه یه جوری میگی دارن توی منطقه ی پنجاه و یک آدمهای عجیب را برای مقاصد شومشان پرورش میدن ک انگار تا بحال بارها و بارها در انظار عمومی دیده شدند!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *