بسیجیان به زنان چاقو می زنند!

بسیجیان به زنان چاقو می زنند!
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

توطئه ای دیگر در راه است.آگاه باشید از پیج خوب فریاد جمهوریت:

انتشار یک خبر در فضای آرام شهرستان جهرم و به تبع آن در استان فارس ذهن ها را به خود معطوف کرد. خبر این جمله بود؛« حمله به دختران و زنان جهرمی با چاقو! »
1- بسیجیان به زنان چاقو می زنند!
بعد از انتشار این خبر سیل شایعات و اخبار ضد و نقیض بود که به مدد شبکه های اجتماعی موبایلی و شبکه های ماهواره ای همچون بی بی سی و صدای آمریکا دست به دست چرخید و شاید عجیب ترین بخش این شایعات، تهمت انتصاب ضاربان به بسیج بود.

2- در کمتر از 72 ساعت بسیج عوامل را شناسایی و به دستگاه انتظامی تحویل می دهد. گرچه رئیس شورای تامین و فرماندار جهرم در مصاحبه ای خبر از دستگیری این متجاوزین و تحویل آنان توسط بسیج جهرم به عوامل انتظامی در کمتر از 72 ساعت داد، اما بررسی سوابق و پیشینه قربانیان این حادثه تلخ، برگ دیگری از واقعیات این حادثه را که برخی سایت ها و شبکه های ماهواره ای علاقه ای به بیان آن ندارند را منتشر می کند.

3- ضاربین با چه انگیزه و به چه کسانی حمله می کردند؟
در حوادث جهرم حدود 8 نفر از زنان و دختران که تعدادی از آنان دانشجو نیز بوده اند مضروب شدند. بررسی های اولیه نشان داده است که متعرضین با انگیزه لذت جویی و براساس تمایلات حیوانی خود این حرکات را انجام می داده اند.

4- بسیجیان و چادری ها مضروبین اصلی حادثه
بررسی های میدانی در گفتگو با برخی حادثه دیدگان و یا خانواده های آنان موید این است که همه بانوان مورد نظر، چادری بوده و نوع عفت و حیای آنان در مقابل مزاحمین، برخورد دیوانه وار و شنیع آنان را به دنبال داشته است.
دانشجویان آسیب دیده غالباً عضو بسیج دانشگاه خود بوده و از جایگاه مطلوب علمی و دینی برخوردار هستند.
یک منبع آگاه محلی ضمن تاکید بر این مساله گفت: برخی از این بانوان از اعضای فعال بسیج و متعلق به خانواده های مذهبی و بعضاً فرزند پاسداران انقلاب اسلامی هستند.

5- قربانی حادثه: چادر ما خیلی ها را عصبانی کرده است.
یکی از قربانیان حادثه اذعان کرد: حفظ حریم قربانیان حادثه باعث شده که نتوانیم در رسانه ها حاضر شویم و بگوئیم که چادر و حجاب ما خیلی ها را عصبانی کرده است!

6- خوابی که برای جهرم دیده اند!
شهرستان جهـــرم که به دارالمومنین استان فارس شهره است ، یکی از شهرهای مذهبی کشور محسوب می شود که حجاب زنان این دیار زبان زد خاص و عام است.

و حال یک سوال . اصرار به انتصاب اینگونه اتفاقات به بسیج و قشر مذهبی کشور برای چیست ؟؟؟

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “بسیجیان به زنان چاقو می زنند!”

  1. سعید گفت:

    این رسانه ها همیشه یا فرصت میسازن یا منتظر یه فرصت هستن تا وجهه بسیجیها و نیروهای ارزشی رو خراب کنن , بعدم که معلوم میشه دروغ میگن لال میشن بی شرفا .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *