“باید جلوی ایران را گرفت”

"باید جلوی ایران را گرفت"
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

“باید جلوی ایران را گرفت”

وزیر اطلاعات و امور راهبردی رژیم صهیونیستی در ادامه تلاش‌های این رژیم برای ایران هراسی در جهان، در تازه‌ترین اظهارات خود با هشدار در خصوص «تبدیل شدن ایران به یک ابر قدرت» ادعا کرد، اشتباه است که آمریکا از ایران در نبرد علیه داعش، استفاده کند.

یووال اشتاینیتز، در گفتگو با روزنامه «جروزالم پست»، درخصوص تبدیل شدن ایران به یک ابر قدرت هشدار داد.

وزیر اطلاعات و امور راهبردی رژیم صهیونیستی، افزود: اشتباه است که آمریکا از ایران برای کمک در کنترل خاورمیانه به ویژه از طریق اجازه به ایران برای تبدیل شدن به یک کشور هسته ای، بهره ببرد.

اشتاینیتز، در گفتگویی پیش از انتخابات رژیم صهیونیستی با جروزالم پست افزود، ایران از گذشته یک حکومت باثبات است و اجازه دادن به آن برای تبدیل شدن به یک ابر قدرت، امری دهشتناک و اشتباهی تاریخی است.

آمریکا و رژیم صهیونیستی چند ماهی است بر سر مذاکرات هسته ای ایران با یکدیگر اختلاف نظر دارند . تازه ترین اختلاف آنها نیز پس از سخنرانی نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهویونیستی در کنگره رقم خورد. اوباما با سخنرانی وی در کنگره مخالف بود و در مصاحبه ای اعلام کرده بود که هرگز نه سخنرانی اش را می بیند و نه اظهاراتش را می خواند.

رژیم غاصب صهیونیستی که دارای بیشترین زرادخانه های هسته ای در جهان است از مخالفان سرسخت حصول نوافق هسته ای ایران به شمار می رود.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به ““باید جلوی ایران را گرفت””

  1. مدافعان حرم گفت:

    سلام؛
    جنگ زرگری فراموش نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *