«اَندُلُسيزاسيون» اسم رمز شبيخون فرهنگي عليه ايران

«اَندُلُسيزاسيون» اسم رمز شبيخون فرهنگي عليه ايران
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
«اَندُلُسيزاسيون» اسم رمز شبيخون فرهنگي عليه ايران
از: محمد فامیل دبیری ( Milad Dabiri )

پروژه اندلسیزاسیون (اندلسی سازی) در جامعه ایران:
اسلام یک بار در طول تاریخ عقب نشینی کرده، آن هم از اندلس بوده است. اسلام هرجا رفته تثبیت شده و باقی مانده به جز اندلس.
چــــــــــرا؟؟؟
آیا تاریخ تکرار میشود؟؟؟
در اندلس اسپانیا دختران مسلمان بزک کردند؟؟؟ مسیحی شدند؟ و پیاده نظام ارتش صلیبیون شدند؟؟؟
<<< آیـــا تاریخ در حال تکرار است؟ >>>
جامعه ای که حیا و مهربانی و دلرحمی در آن تضعیف شود یک قربانی آماده برای شیاطین است !
روزی که صهیونیستهای کابالیست حیا را نشانه رفتند خوب میدانستند چه چیزی را هدف قرار داده اند حیا نیمساز زاویه 33 درجه خیالات و اوهام و خوابهائی بود که برای انسانها دیده بودند مگر میشد یک انسان باحیا را دوشید !
مگر مشد کمک مردم ایران به شیعیان مظلوم لبنان را تحمل کرد مگر می شد کمک مردم ایران را به مسلمانان بوسنی تحمل کرد ؟!

برای رسیدن به این امر شیطانی افکار شیطانی را باید تزریق کرد , حال چگونه؟
سیل بازی های خشن و اکشن کشت و کشتاری و فیلمهای آدمخواری جذاب برای عوض کردن ذائقه کودکان ، نوجوانان و جوانان راهی بازارها شدند , سریال ها ابزاری شدند برای تزریق تدریجی زهر , حتی کارتون ها وسیله و ابزاری برای تبلیغ اهداف شیطانی و هجویات شدند , جایگاه عفت به لختی تبدیل شد و جو جامعه را تبدیل به فضای غفلت از خدا و رقابت های جنسی و هرزگی و بطالت بی تفاوتی به مسائل تبدیل کردند آنها اندلسیزاسیون را بهترین وسیله برای تخریب شناخته بود.
طي سال‌هاي اخير و همگام با پيشرفت‌هاي شگرفي كه در عرصه‌هاي مختلف علمي و صنعتي به وجود آمده است، هنر و عوالم مختلف آن نيز دستخوش تغييرات زيادي شده‌اند. قدرت متغير‌سازي در عرصه‌هاي متنوع هنر باعث شده است كه هر كدام از هنرهاي هفتگانه با توجه به منافع راهبردي و استراتژيك بلندمدت كشورهاي عمدتاً استعمارگر و مستكبر تعاريف و كاربردهاي متكثري پيدا بكنند.
بیشتر این اهداف برای نابودی , شستشوی ذهن , تن پروری , غرور کاذب , خود نمایی … در نسل جوان و به خصوص مسلمانان بوده است . 
در اين بين عرصه موسيقي به عنوان يكي از پرطرفدارترين و تأثيرگذارترين عوالم هنر كه مورد توجه ويژه قشر جوان جوامع مختلف قرار دارد . اربابان امپرياليسم به پشتوانه ارتباطات و توانايي‌هاي مالي و امكاناتي همچون رسانه‌هاي تأثيرگذار در دنيا، خوانندگان و طبقه ممتاز سبك‌هاي مختلف موسيقي از جمله رپ، هيپ‌هاپ، متال، راك و… را در قبال دادن ثروت و شهرت جهاني ، به طور كامل در اختيار خود مي‌گيرند تا از آنها به عنوان ابزاري مؤثر براي كنترل ذهن، روح و ذائقه ديگران به ويژه نسل جوان در كشورهاي هدف استفاده كنند.
از طرفي برخي از سازمان‌ها، دستگاه‌ها و بخش‌هاي دولتي و غيردولتي هم با تأسي از اقدام رسانه ملي گمان مي‌كنند كه اگر در جشن‌هاي سازماني يا اعياد و مناسبت‌هاي ملي و مذهبي از خوانندگان و مطربان استفاده نكنند، آن مراسم جشن نيست. نمونه چنين اقداماتي در اثناي برپايي جشن ولادت امام زمان (عجل‌الله تعالي فرجه الشريف) كه سال‌جاري توسط يكي از بخش‌هاي مسئول در زمينه ارائه خدمات شهري در تهران انجام گرفت پخش موسيقي‌هاي لهو و لعب و برپايي مجلس گناه‌آلود يكي از مهم‌ترين و شادترين! بخش‌هاي جشن ولادت امام زمان و منجي عالم بشريت- از گناه و آلودگي‌ها- بود!
لازم است براي داشتن درك بهتر و البته احساس و ادراك صحيح‌تر نسبت به خطري كه در كمين جوامع اسلامي نشسته است به واقعه تاريخي و دلايل اضمحلال و از هم گسيختگي جامعه مسلمانان در اندلس (اسپانياي كنوني) اشاره كنيم. «همفر» جاسوس معروف انگليسي در بلاد اسلامي كه با تهييج و مديريت محمدبن عبدالوهاب توانست فرقه منحرف و سفاك «وهابيت» را پايه‌گذاري و تثبيت كند، در كتاب خاطراتش با آوردن نقل قول يكي از مسئولان انگليسي درباره چگونگي بازپس‌گيري اندلس از مسلمانان نوشته است: يكي از مسئولان وزارت مستعمرات انگليس به من كه درباره نامعلوم بودن موفقيت مأموريتم در بلاد اسلامي نااميد شده بودم گفت: همانطور كه توانستيم اندلس را از مسلمانان بازپس بگيريم، روزي خواهيم توانست كه امپراطوري اسلامي را هم مضمحل كنيم. او درباره شيوه پس‌گيري اندلس گفته است: ما با استفاده از زنان (فاحشه) و شراب توانستيم آنها را فاسد و سست كرده و شكست بدهيم!

حالا هم دختران و پسران مسلمان وطن من (ایــــران) پیاده نظام ارتش شیطان شده اند؛
بايد هوشيار باشيم تا با درس گرفتن از احوال گذشتگان، نگذاريم سرنوشت شوم و عبرت‌آميز «اندلس» با طراحي دشمنان اسلام و با تشبث به چهار ركن اصلي فساد يعني «زن بارگي»، «شراب» , «رقص و موسيقي» و «کشتار» يكبار ديگر محقق شود. به كلام ديگر مي‌توان گفت كه برخي كشورهاي مسلمان منطقه در روزگار كنوني با همين استراتژي كهنه اما كارآمد «اندلسيزاسيون» كردن توسط كشورهاي غربي دچار دگرديسي عجيب و بازگشت به دوران بربريت و عصبيت قبل از اسلام و سكولاريزه شدن جوامع آنها شده است. حال با توجه به جميع جهات و با عنايت به اينكه تجربه نشان داده است كه براي اضمحلال و به نابودي كشاندن يك ملت يا امت حتماً لازم است ابتدا زنان آن امت يا ملت را به فساد، تباهي، ولنگاري اخلاقي و بي‌توجهي به هنجارها و ارزش‌هاي ديني- اجتماعي‌شان تشويق، ترغيب يا حتي مجبور كنند، مركز هدف قرار گرفتن حجاب به عنوان يكي از مهم‌ترين نمادها و مؤلفه‌هاي حفظ اسلام و اخلاق اسلامي جهت در امان ماندن جامعه از فساد، به خوبي بيانگر اهداف متواتر و برنامه‌ريزي شده دشمنان اسلام است.
همان طور که به درستی رهبر انقلاب اسلامی ایران فرمودند : ((سیاست امروز،سیاست آندلسی کردن ایران است.))
هدف ،آشنایی شما با سیاست امروز جهان که سیاست آندلسی کردن ایران بود. همان طورکه خواندید به ظاهر مسیحیان باتوطئه ای که چیدند وباورود مشروبات الکلی درجامعه اسلامی باعث عادی شدن کارهای خلاف در جامعه اسلامی شدند و باعث تخریب ذهن و فکر جوانان اسلامی شدند که دین پدرانشان را دینی محدود و عقب مانده پنداشتند و آنهارا به هوسرانی کشاندند و باعث زمین گیرشدن اسلام در اسپانیا شدند. اما آیا این کارها در آن زمان بود؟ و محدود به آن زمان ؟ خیر. همین کارها که شامل : خوردن مشروبات الکلی که حرام مطلق است، از بین بردن حجاب در بین جوانان، عادی کردن روابط دختر و پسر، خالی کردن مساجد از جوانان و…. و ازهمه مهمتر از بین بردن << امر به معروف و نهی از منکر >> در بین مردم مسلمان نیز در امروز دیده می شود. اما این کارها باز هم سکوت ما مسلمانان را به دنبال داشته است. که این آرزوی دشمنان ماست و آنها می خواهند اسلام در ایران را مانند آندلس خفه کنند و راه ورود خود را به درون کشور ما باز کنند. ما مردم باید بیدار باشیم تا دوباره سکوتمان منجر به سقوط اسلامی دیگر نشود. سکوت ما مانند این است که دزدان وارد خانه مان شده و ما سکوت میکنیم تا آنها هرکاری که دلشان می خواهند بکنند بعد از آنکه کار خود را کرد آن وقت داد و بیداد کنیم که خانه ام را دزد زد و به مسوولین بد و بیراه بگوییم که شما نمی توانید امنیت را نگهدارید درصورتیکه می توانستیم خودمان جلوی دزد را بگیریم.
سیاست آندلسی کردن ایران یا همان آندلسیزاسیون یکی از هزاران توطئه های دشمنان ما یعنی آمریکا و اسرائیل و غرب است. 
حال این وظیفه ما دلسوزان و مسلمین است که با اتـــحاد و همدلی با صبر و مهربانی به امر به معروف و نهی از منکر بپردازیم و نگذاریم که دشمن از این بیشتر پیش رود . تک به تک مسئول هستیم .
به امید پیروزی اسلام و حق علیه باطل انشاالله .

 
 
 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “«اَندُلُسيزاسيون» اسم رمز شبيخون فرهنگي عليه ايران”

  1. 1111 گفت:

    با سلام-خسته نباشید.با اجاز جنابعالی از مطلبتان استفاده کردیم.منتظر ارتباط بعدی-یاعلی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *