انرژی

انرژی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

انرژی:

اتم ، پروتون ، الکترون. و همه ی آنها حاوی مقداری انرژی هستند . این یعنی اینکه شما در بنیانی ترین شکل از انرژی ساخته شده اید . این فقط مختص انسان نیست ، تمام عالم و هستی در اطراف ما از انرژی ساخته شده اند . ما هم یک بسته ی انرژی هستیم. خداوند مارا به صورت یک انتقال دهنده ی انرژی خلق کرده است . این یعنی اینکه محیط اطرافمان میتواند بر ما تاثیر بگذارد واز آن مهمتر اینکه شما میتوانید روی انرژی های اطرافتان تاثیر بگذارید ، یعنی اگر شما انرژی مثبت رو از خودتون صادر کنید این انرژی مثبت با انرژی های مثبت اطرافتان یعنی مثبت ترکیب میشود واین کار شما را در یک میدان انرژی مثبت قوی قرار می دهد . این امر راجع به انرژی های منفی نیز اینگونه است . بنابراین هر کاری که کنید به خود شما باز خواهد گشت . مطمئنا شما این احساس را تجربه کرده اید ، مثلا هنگامی که در طبیعت هستید احساس بسیار خوبی دارید و معمولا در شهر و در میان انرژی مرده ی آن احساس خوبی ندارید. به عنوان یک مسلمان حتما یک بار هم که شده به مسجد رفته اید ، حتما انرژی مثبت آنجا را نیز تجربه کرده اید . حتما به این جمله نیز برخورد کرده اید که در جایی از مسجد نوشته شده است :” چیزی جز یاد و عبادت خدا همراه نیاورید .” به همین خاطر است که انرژی انتقالی مسجد بسیار مثبت و روحانی است . آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا بیشتر مساجد به شکل یکسانی ساخته شده اند ؟!

آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که چرا بیشتر مساجد و بناهای مذهبی دارای گنبد و ستون هشت وجهی هستند؟!!   میدانید چرا ؟!     این به خاطر این است که گنبد ها ، 8 وجهی ها و هرم ها قوی ترین ساختار ها را در انتقال انرژی دارا هستند. ولی اگر توجه کرده باشید خواهید دید که این معماری فقط مختص مساجد و ابنیه های مذهبی نیست !! بدانید که این انتقال انرژی به نوع فعالیتی بستگی دارد که در مساجد و سایر بناهایی که به این شکل یعنی ، هرم ، گنبد و هشت وجهی انجام میشود . به فعالیت انسانی ای بستگی دارد که در این بنا ها صورت میگیرد . مطمئن باشید که بسیاری از فعالیت ها و تشریفات بعد از زمان اداری در بناهایی به این شکل به غیر از مساجد و بناهای مذهبی صورت میگیرد . به این توجه کنید که گفتیم که اگر در این سازه ها انرژی مثبت جاری شود این سازه ها یعنی هرم ها و گنبد ها این انرژی را به اطراف هدایت میکنند واگر انرژی منفی و شیطانی جاری شود این سازه ها انرژی منفی را به اطراف هدایت میکنند.

حال منظور از “دروازه ی ستاره” چیست؟!

دروازه های ستاره نقاطی روی زمین هستند که با نام “نقاط گردابی ” معروفند ، این نام به خاطر انرژی زیادی است که در آن نقاط متمرکز شده است . جالب است که بسیاری از این طبقه ی ممتاز ساختمان هایشان را در همین نقاط گردابی بنا کرده اند ، منظورمان طبقه ی ممتاز شیطان پرست است . یعنی گروهی که لوسیفر شیطان را خدای واقعی شان میدانند. حال شما باید متوجه شده باشید که چه نوع انرژی ای در این ساختمان ها منتقل میشود ، به یاد داشته باشید که چه نوع موجوداتی با مناسک جادویی و شیطانی در این ساختمان ها احظار می شوند ! ایلومناتی تصمیم گرفته است تمام نقاط انرژی روی زمین را تحت کنترل خود در آورد . قابل توجه شما که بیش از 90% بناهای باستانی روی این نقاط انرژی ساخته شده اند . آنها قادرند با استفاده از جادو کلید این دروازه های ستاره را باز کنند البته با هدف دستیابی و ارتباط با ابعاد دیگر برای تغییر مکان انرژی ابعاد . این دانش عبور از ابعاد هزاران سال است که وجود داشته و امروز هم وجود دارد . حرف X نشان دهنده ی محل تقاطع نقاط انرژی است . پایه و مبنای لازم برای باز کردن یک نقطه ی گردابی است . در این ابعاد تنها با تقاطع دو X باز میشود ، یکی روی بعد ما و دیگری روی بعد دیگر ، بنابراین می شود نماد “ستاره ی 8 راس”

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

7 پاسخ به “انرژی”

 1. Sabzali گفت:

  In Noghate Gerdabi Daghighan Hamon Vortex Ha Hastan Ke Toye Matlabi Ke Darmorede Ka’abe Gozashte Bodid Behesh Eshare Karde Bodid Noghati Ke Energy Be Zamin Vared Va Dar Bazi Kharej Va Dar Bazi Joftesh Ka’abe Ghavi Tarin Az Lahaze Khorojie Energy Az Zamin Va Noghate Dg Mesle Ahrame Mesr Mucho Pichu Va…. Dar Rotbe Haye Pain Tar Gharar Darad.

 2. ل گفت:

  دوست گرامی شما تخیل پرداز خوبی هستید نه محبتهای اینترنت هم همین است که دانشمندان که همه رفتن خارج کشور یا گوشه گیر شده اند همه خودشونو صاحب قلم بدونند , اولا مساجد و شکل مساجد اسلامی در طول تاریخ از معماری ایرانی الهام گرفته دوما بماند این اشکال در کجاها در ایران و به معنا های کاربرد داشته , هر چند بحث انرژی مورد قبول همه هست ربطی به منفی یا مثبت ندارد دوست عزیز انرژی , انرژی هست , اونهم به اعتقاد مسلمانها بر نمی گردد بلکه به اعتقاد سرخ ÷وستان بر می گردد که مورد قبول دانشمندان هم هست , زورکی به اسلام ربط ندید دوست من که یعنی یادی دارید دین زورکی علمی میکنید دین اسلام به همین حالتش هم دین خوبی هست ,نیازی به ماله کشی ندارد چند مورد خوب دارد جندین مورد خوب هم دیگران دارند چرا همه چیز خوب رو به اسلام ربط می دید که در عمل با اصل منافات داشته باشد

 3. مدافعان حرم گفت:

  هرچه خوبان همه دارند یارما(امام بر حق چهاردهم،دلیل اینکه خدا آسمان ها وزمین را بر پا نگه داشته است،حاضری که به دلیل نفهمی ما ظاهر نیست،حجت خدا بر روی زمین ،منتقم خون حسین(ع)،پیروز کننده اسلام بر دیگر ادیان و…)همه را یکجا دارد واین خوبیها را خداوند به ایشان عطا فرموده است و اسلام که دین ایشان است هیچ نقصی ندارد وهمه خوبی ها را هم دارد،پس نگوییم اینجا این دین خوب است ولی اونجا اون دین خوبست نه خیر خواهر یا برادر من در همه چیز وهمه موارد اسلام خوب است چون خداوند بی نیاز اینرا فرموده است.
  در ضمن خواهران وبرادران من این موضوعات حقیقتی آشکار است کمی به دورو بر خود نگاه کنیم این را می فهمیم که در دنیا چه خبر است پس با انکار این موارد سعی در راحت کردن خودمون نکنیم،به دلیل طولانی متن بودن از شما معذرت می خواهم.یاعلی

 4. سید حیدر گفت:

  برادر یه مطلبی رو که باید ساعت ها مقدمه و پیش نیاز داشته باشه رو یهدفعه میدی به خورد مخاطب این درست نیست

  جرعه جرعه نه بشکه بشکه
  خوب میریزه زمین

 5. جوجو گفت:

  یه سوال استاد رائفی پور گفت انرژی مثبتو منفی وجود نداره همش الکیه همونجا که گفت قانون جذب الکیه پس چرا اینجا نوشتی انرژی وجود داره

 6. اتاناز گفت:

  مفید و مختصر عالی

 7. محمد گفت:

  باسلام
  این دوستمون مطالب فوق را از مستند arrival یا ورود در اینجا کپی کرند. هر چند مطالب مفیدی است ولی ذکر کردن منبع مطلب مهم است. مستند arrival اثری از آقای نوریگا و آرکنر میباشد که پرده از بسیاری از راز و رمزهای فراماسونری بر میدارد. یا حق.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *