انتقاد بی‌سابقه شاهزاده سعودی از پسر پادشاه

انتقاد بی‌سابقه شاهزاده سعودی از پسر پادشاه
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

انتقاد بی‌سابقه شاهزاده سعودی از پسر پادشاه:

یکی از شاهزادگان سعودی در اقدامی بی‌سابقه در حال انتقاد از وزیر دفاع و جانشین ولیعهد عربستان و یکه تازی‌های او در این کشور است.
“سعود بن سیف النصر” در صفحه تویتر خود درباره “محمد بن سلمان” نوشت: اگر در گذشته کسی به قرادادهای تجاری دست می‌یافت صدها میلیارد دلار از اموال مردم را به چنگ می‌آورد؛ بنابراین اکنون که ژنرال کوچک وزارت دفاع و شرکت آرامکو را در دست گرفته، چقدر به دست آورده است ؟
وی افزود: آیا تصمیم گیرندگان توجهی به جنگ و چالشهای داخلی و منطقه‌ای داشته‌اند؟ و آیا ما در فضایی از تحریف و گمراهی به سر می‌بریم ؟!
سعود بن سیف النصر همچنین قبلا در اعتراض به سفر تفریحی محمد بن سلمان به پاریس با وجود قرار داشتن این کشور در وضعیت جنگی، نوشته بود: وقتی یک کشور وارد جنگ می‌شود، همه باید با جدیت عمل کنند و مسؤولیت پذیر باشند، به ویژه مسؤول نیروی‌های مسلح؛ نه اینکه برای تفریح به هتل پلازای پاریس بروند.
وی خاطرنشان کرده بود: مبالغ صرف شده طی ماه‌های گذشته، برای بی نیاز کردن همه فقرا و پرداخت همه بدهی‌های دولتی به شهروندان و همچنین بدهی‌های شخصی آنان و پرداخت کرایه خانه های اجاری آنان برای چندین سال، کافی بود.
سعود بن سیف النصر گفته بود: طی چند ماه اخیر، قرادادهایی خیالی بسته شده، و رشوه‌هایی به حکام برخی کشورها برای جلب حمایت آنان پرداخت و هزینه‌هایی برای ماجراجویی‌های جوانان انجام شده، که همه این هزینه‌ها بیشتر از آن چیزی است که طی سالهای گذشته صرف شده است.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

2 پاسخ به “انتقاد بی‌سابقه شاهزاده سعودی از پسر پادشاه”

 1. مدافعان حرم گفت:

  شیعیان عربستان باید انقلاب کنند هرچند سختر از سقوط شاه ایران باشد.

  • S.A گفت:

   آخه، کاش انقلاب کردن به همین سادگی بود… هر انقلاب و خیزشی، قبل از هر چیز دیگه ای، به رهبریِ محکم نیازمنده…
   خداوند تا به حال فقط یه خمینی نصیب شیعه کرده…
   انقلاب واقعی، روح اللهِ واقعی می خواد…
   انقلاب کردن به این سادگی هام نیست…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *