امريكا و فراماسونرى

امريكا و فراماسونرى
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

امريكا و فراماسونرى:

چگونه ایالات متحده توسط فراماسون ها تاسیس شد

جلسات لژ در کافه اژدهای سبز تشکیل می شد . در این محل اعضا لژ اهالی بندر و همه مردم به انگلیس لعنت می فرستاند و آنها را نفرین می کردند . و انگلیسی های طماع بر روی واردات چای از هندوستان عوارض سنگینی وضع کرده بودند .

وضع عوارض مزبور همه مردم را علیه آنها برانگیخت و متحد کرد نتیجه این اتحاد در روز پنجشنبه 16 دسامبر در لژ فراماسونری سنت اندره که در کافه اژدهای سبز تشکیل شده بود ظاهر گردید .

آمروز در حالیکه اعضا محفل ماسنی با یکدیگر بحث و گفتگو می کردند یک عده سرخپوست مسلح با جنجال و هیاهو از کافه خارج خود را بروی کشتی نجارتی انگلیس حامل صندوقهای چای رسانیدند و در ظرف چند دقیقه 342 صندوق چای را به دریا ریختند . حملخ برق آسای سرخ پوستان پلیس انگلیسی بوستن را غافلگیر کرد و دولت انگلیس به تلافی عمل مهاجمین دست به واکنش شدیدی زد .ولی این واقعه که بعدها ((روزچای )) نامیده شد مقدمه انقلاب در سراسر امریکا گردید . فراماسونهایی که آتش به باروت افکنده بودند در همه جا انقلاب ضد انگلیسی را دامن می زدند . نویسنده کتاب فراموشخانه و انقلابهای قرن هیجدهم می نویسد:( روز چای ار اولین روزهای بزرگ انقلاب امریکا است و یک روز ماسونی به شمار می رود . زیرا فراموشخانه امریکا نمی تواند خود را ار این افتخار بر کنار بداند که آتش بباروت نهاد )روز چای در امریکا در تاریخ این سرزمین مقام بزرگی دارد . مرکز فراماسونری امریکا با فراماسونهای فرانسه ایتالیا و حتی فراماسنی انگلستان تماس گرفت و از آنها کمک خواست . از فرانسه و ایتالیا عده زیادی از فراماسون ها داوطلب شدند که به امریکا بروند و در آنجا با قوای انگلستان بجنگند . ژنرال هایی که از فرانسه برای کمک به استقلال طلبان امریکا رفتند امروز نامشان در محافل ماسنی امریکا ضبط است . ژنرال لافایت –گراس و نوآی که هر سه از فراماسونهای معروف فرانسه بودن از آن جمله هستند .

در خود امریکا تمام رجال سیاسی معروف و همه ژنرال های برجسته ارتش استقلال طلب فراماسون بودند . تاریخ امریکا رژه فرام

اسون ها را در روز 27 دسامبر 1778 فراموش نمی کند .در این روز گروهی انبوه از فراماسون ها ی امریکا در حالیکه جورج واشنگتن مرد سیاسی معروف امریکا با پیش بند چرمی فراماسونری ((اپرون)) پیشاپیش آنها حرکت می کرد رژه رفتند . این رژه به مناسبت استقلال شهر فیلادلفی بود . بعضی از جمله های اعلامیه استقلال امریکا از اساسنامه فراماسونری امریکا گرفته شده و اکثر آنها یی که آنرا تدوین و امضا کرده اند فراماسون بودند.

پس از خاتمه جنگهای استقلال طلبانه امریکا محافل فراماسنی نیز بلافاصله ادعای استقلال کرده سیادت گراند لژ انگلستان را از مقررات خود حذف کردند . این محافل پس از چند سال همگی در سازمانی بنام محفل اعظم ایالتی جمع شدند و استقلال خود را اعلام نمودند . اینک در امریکا 49 گراندلژ و 16415 محفل فراماسونری فعالیت می کنند . عده ایی از لژ های ماسنی در امریکا تابع گراند لژ اسکاتلند و عده ایی تابع لژ یورک می باشند . رهبران حزب دموکرات امریکا بیشتر در لژ اسکاتلند عضویت دارند و اعضای حزب جمهوری خواه بیشتر در لژهای مستقل امریکایی فعالیت دارند .

روسای جمهور فراماسون امریکا

در امریکا از 41 رئیس جمهور ی امریکا 17 نفر آنها ازسال 1799 تا 2010عضو لژهای ماسونی بودند . از این عده 4 نفرشان عضو لژ اوهایو سه نفر عضو لژ تنسی 2 نفر عضو لژ نیویورک و بقیه از لژهای واشنگتن پاناما میسوری تکزاس و یرجینیا بودند . در سالنامه ساهای 1965-1964 ماسونی (مرکز برادران ماسونیک )اسامی پانزده رییس جمهور عضو لژهای ماسونی به ترتیب زیر نوشته شده است:

جرج واشنگتن – بنیامین فرانکلین -جمیز منرئو –اندروجاکسون- جمیز کنوکس بلوک- جمیز بوکان – اندریو جانسون – جمیز ابراهام گارفیلد – ویلیام مک کینلی – تئودور روزولت –هاری تورمن – لیندن جانسون – در دوره های بعد به این فهرست نیز رونالد ریگان و جورج بوش پدر و پسر و اوباما نیز اضافه می شود .

جورج واشنگتن:

نخستین رئیس جمهور فراماسون امریکا می باشد که در سال 1732 متولد شد و در سال 1799 مرد . او از سال 1789 تا 1797 رییس جمخور امریکا بو و نخستین گراند ماستر امریکایی نیز می باشد او در لژ فراماسون الکساندریا که بعدها بنام الکساندریا واشنگتن نمره 22 تغییر نام داد فعالیت می کرده و عضو بوده است .

گواهینامه ماسونی مونروئو

جمیز مونروئو پنجمین رییس جمهور فراماسون امریکا می باشد . او در سال 1758 متولد و در سال 1831 وفات کرده است . او در بین سال های 1817 تا 1831 رییس جمهور بوده و در ۀز ماسونی ویلیام برج نمره 6 ایالت امریکا عضویت داشته است .

جمیز کنوکس پولک

یازدهمین رئیس جمهور امریکا 1849- 1795 در لژ فراماسونری کلمبیا تنسی عضو بوده است

جمیز بوشانان

پانزدهیمن رئیس جمهور امریکا 1791- 1868 عضو لژ مستر پنا شماره 3

اندرو جانسون

هفدهمین رئیس جمهور امریکا 1808 -1857 عضو لژ شماره تنسی فراماسونری بود

جمیز ابراهام گارفیلد

بیستمین رئیس جمهور امریکا که در لژ شماره 30 اوهایو عضو بوده است

تئودور روزولت

بیست و ششمین رئیس جمهور امریکا و نهمین رییس جمهور فراماسون در لژ کانتون شماره 60 اوهایو می باشد

فرانکلین روزولت

سی و دومین رییس جمهور امریکا عضو لژ شماره 4 نیویورک

هاری تورمن

سی و سومین رییس جمهور گراند ماستر لژمیسوری

لیندن جانسون

سی و ششمین رییس جمهوری فراماسون امریکا که در لژ شماره 561 تکزاس عضویت داشته است .

ایالات متحده از مهمترین پایگاههای جنبش های فراماسونری جهانی است و میراث دار انگلستان در این وادی می باشد که تمام امکانات خود را در جهت ایجاد نظم نوین جهانی قرار داده است همان نظمی که پس از امپراطوری بریطانیا به ارث برد و با ابزارهای مدرن سعی در اشاعه و گسترش آن می باشد و دنیا را برای ظهور شربزرگ یعنی دجال آخر زمان آماده می کنند.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

4 پاسخ به “امريكا و فراماسونرى”

 1. چند وقت پیش دانش آموزی می گفت: در محله ای که زندگی می کند تعدادی فلش راجع به عقاید عرفانی پخش کرده اند و او تعدادی از آن فلشها را دارد. هر چه با او بحث می کردم و راجع به این دسته از عقایدف اصل و ریشه و اهداف آنها توضیح می دادم جری تر می شد و موضع می گرفت… بحثم این است که در مملکتی که به نام امام زمان (عج) می نامیم و بیخ گوشمان دارند پنهانی خیلی از عقاید خرافی، شیطانی، ماسونی، یهودی، زردشتی، کابالا و …. را در پوشش زرق و برقدار عرفانهای کیهانی، ماورایی و … به خورد نوجوانان می دهند و من به شدت از عاقبتمان می ترسم که خدای نکرده به عاقبت اندلس منجر نشیم……

 2. Sheida گفت:

  ﺳﻠﺎﻡ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺍﮔﻪ ﻣﺪﺍﺭﮐﯽ ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﺷﯿﻄﺎﻥ ﭘﺮﺳﺖ ﺑﻮﺩﻥ ﻋﺮﻓﺎﻥ ﮐﯿﻬﺎﻧﯽ بگید

 3. danaee گفت:

  سلام
  ممکنه لطفا منابعتون رو هم اعلام بفرمایین؟

 4. صاعد گفت:

  سلام میشه در رابطه به کسانی که در افغانستان هستند و فعالیت فراماسونی دارن معلومات بدهید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *