استر سوزان و تخریب آرامگاه استر

استر سوزان و تخریب آرامگاه استر
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

استر سوزان و تخریب آرامگاه استر:

هموطن آیا وقت آن نرسیده است که قتل عام ایرانیان توسط یهودیان را محکوم کنیم و در پاسخ هامان سوزان و جشن پوریم، ما نیز هر ساله جشنی به راه باندازیم و مجسمه استر را بسوزانیم؟ ، چرا باید آرامگاه استر (بزرگترین دشمن ایرانیان) در همدان! پابرجا باشد و این لانه فساد را که زیارتگاه میگویند تخریب نشود؟

خیلی شرم اور است که به بازدید قاتلین اجدادمان برویم.

ester ester1 ester2 ester4 ester 3

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

9 پاسخ به “استر سوزان و تخریب آرامگاه استر”

 1. راز گفت:

  من واقعا شرمم میاد که شما هموطن من هستید!
  چه خوشمون بیاد یا نه این شخص قسمتی از تاریخ ماست…
  شما دلتون واسه ایرانیان کشته شده تو اونروز نمیسوزه بلکه فقط بخاطر یهودی بودن این اشخاص چنین پیشنهاد بیشرمانه و پستی رو دارید مطرح میکنید.
  اگه یک ساید دست چندمی اسرائیلی چنین پیشنهادی رو در باره یک مقبره اسلامی میداد امثال شما کفن پوش راه میفتادید تو خیابون و بلوا به پا میکردید اما الآن خود شما دارید به دشمنی ملتها دامن میزنید…
  ای کاش امثال شما که امام علی رو بیرق خودشون کردن از قراردادن قرآن بر سر نیزه ها دست میکشیدن و به آغوش اسلام بر میگشتن… امثال شما بازمانده همون خوارج هستن…
  مظلوم اسلام که امثال شما اونرو تبلیغ میکنید…

 2. ویراستار گفت:

  دوست عزیز. مطرح نمودن چنین عقایدی در این برهه زیاد به صلاح جامعه اسلامی ما نمیباشد. بهتر آنست که حقایق تا آنجا که امکان دارد بیان شوند. روایت بر اینست که بعد از ظهور و انقلاب جهانی آقا(عج) ایشان درباره خیلی از اینگونه موارد تصمیم بجا و درستی را اتخاذ خواهند کرد. در حال حاضر بیشترین نفع در بهتر شناساندن دین اسلام و نشان دادن روح لطیف و زیبای اسلامیست.
  چنین اظهار نظرهایی جز تبلیغ خشونت دینی، بمانند طرق غربی صهیونیستی و وهابی نمیباشد. چه اینکه آنها نیز با چنین حربه هایی سعی در نمود دادن اسلام بعنوان دینی خشن و جنگ ستیز دارند.
  خداوند در قران کریم به پیامبر چنین میفرماید که در مقابل بدی ، از خود بدی نشان ندهید بلکه با نشان دادن راه درست آنان را تشویق به خوبی و نیکی کنید. باشد که ایمان آورده و اصلاح شوند.
  بعنوان مدیر سایت اختیار انتشار مقاله با شماست،، لکن پیشنهاد بر اینست که اصلاحیه صورت پذیرد و یا از بخش انتشار فعلا رفع گردد.
  موفق باشید.

 3. reza گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  من یکی از هموطنان همدانی هستم شما در مطلب خود گفته اید که آرامگاه این دو زیارتگاه نام گرفته,این مکان در اوایل باز سازی در سال 1370 این گونه بوده و بعد از مدتی کلمه ی زیارت گاه توسط مردم همدان از آن کنده شد.در عکس دوم که شما قرار داده اید امروزه اسم زیارت گاه دیده نمیشود و فقط جای چسمب اولیه که برای چسباندن کلمه ی زیارت گاه بوده باقی مانده است.
  و شما گفته اید که چرا این مکان تخریب نمیشود,این مکان از نظر استرتژیک برای ما مفید است که اگر صهیونیست های کثیف بیت المقدس را تخریب کنند ما هم این مکان رات تخریب میکنیم.
  به نظر من دلیل تخریب نکردن بیت المقدس همین مکان استر و مرد خای بوده چون بعد از بیت المدس مکان استر و مرد خای همدان مقدس ترین جا برای یهودیان است.
  امروزه به اشتباه در سایت های تاریخی و یوتوب به نقل از منابع کتاب های یهودی و عبری زبان
  استر و مرد خای را افرادی با چهره ی نیکو معرفی کرده اند با وجود اینکه مرد خای در زمان خشایارشاه (سومین پادشاه هخامنشی) با معرفی ی غیر مستقیم استر یا همان برادر زاده اش به خشایارشا سبب این شد که استر ملکه ی ایران شود و دلیلش زیبای او بود که حتی نام استر به این دلیل نامگذاری شده است استر یا همان ستاره.عموی استر (مردخای) پسر یائیر و از نژاد بنیامین است که نگهبان دربار هخامنشی در شوش بود و تربیت استر را بر عهده داشت و او را به دربار وارد نمود.در کتاب های یهودیاه از استر و مرد خای به طور نیک نام برده شده و در سایت های تاریخی ی ایران و در یوتوب این مطب ترجمه شده در حاله اینکه مرد خای مهمانی ای ترتیب داد و خشایارشا را با نوشاندن شراب مست نمود و بعد حکم اعدام 75 هزاران ایرانی را در روز سیزدهم فروردین از او گرفت و بخاطر این ما ایرانیان در روز سیزدهم فروردین به خارج از خانه میرویم و یهودیان میگویند زیرا استر و مردخای برای ما مقدس اند که استر و مرد خای به جلو گیری قتل عام از یهودیان پرداختند و موفق شدند ولی درحالی استر و مردخای حکم اعدام 75 هزار ایرانی را گرفتند و کوروش کبیر در بابل هنگام قتل عام تمام یهودیان دستور ازاد سازی انان را داد و کتیبه ی حقوق بشر را درست کرد.بعضی از مورخان معتقد اند اگر کوروش کبیر یهودیان را از بند بابل ازاد نمیکرد امروزه یهودی ای باقی نمی ماند.
  و یهودیان اعتقاد دارن که استر و مردخای از اعدام یهودیان جلو گیری کردند و هرساله در اواخر اسفند ماه یا اوایل فروردین به مکان استر و مرد خای میروند و جشن پوریم را جرا میکنند که در ان به خوشحالی میپردازند و به یکدیگر هدیه میدهند.

 4. maryam گفت:

  سلام من هم بانظر هموطن همدانی کاملا موافقم .بایدازطریق رسانه ها اطلاع رسانی شود که روز13فروردین چه روزی است ونباید به عنوان روز طبیعت نامگذاری شود بلکه این روز رابه عنوان اولین هولوکاست تاریخ یادآوری کنندوچشن ‍‍‍‍‍پوریم رامحکوم کنیم

 5. سعید گفت:

  به نظر بنده پابرجا بودن این مکان خیلی عجیبه ، احتمالا نظر دوست همدانی درست باشه چون معنی نداره برای قاتلین اجدادمون مقبره درست کنیم و به زیارتشون بریم ، بهترین راه اینه که در درجه اول قبر این دو ملعون رو از حالت زیارتگاه در بیاریم و تبدیلش کنیم به یک قبر معمولی و حتما باید هر سال جشنی بگیریم و مجسمه این دو قاتل رو بسوزونیم تا درس عبرتی باشه برای صهیونیستهای خونخوار .

 6. شادی گفت:

  من به شخصه کاری ندارم که الان هم انسان ها گروه گروه دارن قتل عام میشن و وضع الان به مراتب بدتر از دیروزه…اما چیزی که مشهوده اینه که تاریخ عوض نمیشه .تاریخ مملکت ما همیشه دچار ناملایمتی ها و ظلم ظالمان بوده
  برای من مهم نیست که رژیم قاجار خراب بود یا خشایار شاه و کوروش و هر کسی که روزی بزرگ ایران زمین بوده
  مهم اینه که اجداد ما رو به طرز فجییعی از بین بردن چه در زمان خشایار شاه -چه در زمان حمله مغول -چه در زمان نفوذ انگلیس ها به ایران و په در زمان 8سال جنگ با کل دنیا!!!!!
  ایران و ایرانی همیشه دشمن داشته ولی انصافا هر مملکتی بود تا الان ازبین رفته بود
  ولی این دیگه نهایت کثافتیه که مقبره برای این دو حیوون درست کنن نه به خاطر نژاد یهودیت که بالواقع نژاده نه دین
  بلکه چطور ممکنه تو مملکته خودمون برای دشمنان خودمون مقبره بسازیم
  من با عزیزان کلیمی کاری ندارم ولی انصاف هم چیز خوبی تاریخ مث روز روشنه هر 13فروردین به خاطر کشتار اجداد ا جشن میگیرن تو خراب شده شون وبا وقاحت تموم یه چماغ 6میلیون یهودی سوزوندن رو میزنن سر همه
  هولوکاست کثیف ترین دروغ قرن ماست
  لعنت بر تمام ظالمان و نفوذی های کثیف چه مسلمان باشن چه مسیحی و چه یهودی
  و متاسفم بابت این عکسها و شهرداری همدان شهری که روزی ابن سینا تحویل داد الان دومقبره برای دشمنان خاک ابن سینا تحویل داده
  تف به سازندگانش

 7. بازارچه گفت:

  بجای تخریب بنای تاریخی روی دین و اعمال خودتون تمرکز کنید!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *