استاد رحیم پور ازغدی

استاد رحیم پور ازغدی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
استاد رحیم پور ازغدی:

دوباره خط تحجر در حوزه تقويت شده است.من خواهش ميكنم دوستان منشور روحانيت امام(ره) را يكبار ديگر ببينند. امام ميگويد ما يك حوزه علميه نداريم، ٢ تا حوزه علميه داريم.
ما در درون حوزه هاى علميه ٢ تيپ روحانيت داريم.و ايشان ميفرمايند يك تيپ از اينها از دشمن خطرناكترند. ميگويند افعى هاى خوش خط و خال حوزه بزرگترين ضربه را به اسلام زدند. مى گويد زجرى كه ما از اينها كشيديم از ساواك و رژيم شاه نكشيديم. اينها از شاه بدتر بودند و بيشتر مانع اصلاح اسلامى در جامعه شدند.اينها پاى مارا ميشكستند. اينها كمر مارا ميشكستند. امام ميگويد به طلاب جوان آموزش دهيد مواظب اينها باشند. ما با شاه درگير ميشديم ، بجاى شاه و قبل از شاه اينها با ما درگير ميشدند. يك بخشى از روحانيت افكارش منحط است.
بينشان حتما افراد وابسته و نفوذى هستند. شما برويد از مشروطه تا به حال اسناد را ببينيد تا اسناد لانه جاسوسى كه سرويس هاى جاسوسى حتى تا در بيوت بعضى از مراجع آدم داشتند. فرزندان مراجع را آلوده و فاسد ميكردند. وقتى ميخواستند نواب را اعدام كنند،امام به آقاى بروجردى پيام داد و هرچه ميخواست كارى بكند كه آقاى بروجردى جلوى اعدام را بگيرند،بيت آقاى بروجردى نگذاشت، و شما ميدانيد بعد از اعدام شهيد نواب امام رابطه اش را تا مدتى با آقاى بروجردى قطع كردوبه حالت شبه قهر بود. يكى از دوستان مى گفت الان در ماهواره ها٦-٥ نفرند كه پاى ثابت تحليل ها ضدانقلابى اند. در بى بى سى و راديو امريكا و … ٦تا اسم برد و گفت هر شش تاى اينها فرزند روحانى اند. .يعنى ٦ نفرى كه پاى ثابت فحش به اسلام و انقلابند،بچه روحانى و آخوند هستند.

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *