اساسنامه فراماسونری

اساسنامه فراماسونری
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
اساسنامه فراماسونری:
اصول اساسی باورهای ماسونی را علی رغم پنهان كاری شدیدی كه جهت مخفی نگه داشتن آن می شود،می توان این گونه برشمرد:
1. اعتقاد به (خدای ساعت ساز)
2. بی اعتقادی به شرایع و انبیاء
3. عدم پایبندی به یك دین خاص و احكام آن
4. اعتقاد به (اصل پیشرفت) و مشهورات مدرنیستی مانند (توسعه)
5. اعتقاد به این كه تمدن مدرن،متكامل ترین و بهترین صورت تمدن بشری است
6. اعتقاد به مفهوم لیبرالی آزادی بویژه اباحه گری
7. ایده ی تشكیل دولت واحد جهانی بر پایه ی شعار لیبرالی – ماسونیِ (برابری،برادری،آزادی)؛
8. پیش برد اهداف استعماری – بورژوازی انگلیس و آمریكا و دیگر سرمایه داران جهانی تحت لوای پیش برد (تمدن)،(مدنیت) و (پیشرفت)؛
9. ایجاد و گسترش نظام تعلیم و تربیت (سكولاریستی)؛
10. گسترش دایمی نفوذ جهانی فراماسونری و تشكیل یك دولت لیبرال – سرمایه داری جهانی به رهبری فراماسونرها
11. و علاقه ی شدید به اسطوره ها و علایم و شعایر یهودیت وتورات تحریف شده و اغراض شدیدا سداگرانه و طمع ورزانه زرسالاران یهود و پیوند نزدیك با صهیونیسم جهانی.
فراماسونری،ساختاری نهان روشانه و مخفی دارد و ورود افراد به داخل آن،توأم با انجام مقررات خاص و امتحان ها و آزمایش های بسیار است. فراماسون ها از حدود قرن هفدهم به بعد،بیشترین نقش را در سیر تحولات سیاسی و اجتماعی،نظیر انقلاب فرانسه،جنگ- های استقلال آمریكا،انقلاب انگلیس و نظایر آن داشته اند. 
از حدود قرن هیجدهم به بعد نیز فراماسون ها به گسترش دامنه ی نفوذ خود در ممالك آسیایی و آفریقایی پرداختند و نقش مهمی در زمینه سازی برای استقرار و تحكیم سلطه ی دولت ها و كمپانی های سرمایه داری غربی در آن مناطق داشتند.
شعار (برابری) مورد نظر ماسون ها،تكرار همان برابری حقوقی صوری مورد نظر لیبرال ها است كه در باطن خود بر پایه ی نابرابری و بی عدالتی اقتصادی – اجتماعی بنا شده است. مقصود ماسون ها از (آزادی) نیز مفهوم لیبرالی آن است كه در تضاد با معنای دینی آزادی و آزادی راستین انسانی قرار دارد. (2) ماسون ها یكدیگر را (برادر ماسونی) می خوانند و نوعی تجسم و انسجام تشكیلاتی خاص نسبت به یكدیگر و نسبت به باورهای خود دارند. در حالی كه دایماً جهانیان را به دست برداشتن از عقاید خود به ویژه عقاید دینی و (تولرانس) دعوت می كنند. اساساً (تسامح و تساهل) در عقاید دینی و (پلورالیسم دینی) از شعارهای معروف فراماسونرها،برای درهم شكستن سد مقاومت باورهای دینی و سنتی در مقابل هجوم استیلاجویانه ی سرمایه سالاری و استعمار بوده است.
 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

یک پاسخ به “اساسنامه فراماسونری”

  1. Abolkill3r گفت:

    چرا خرافه پخش میکنی درسته که فراماسونری یک فرقه پرستش شیطان هست.اما فراماسونری از همه ی ادیان و عقاید نیرو جذب میکنه و ربط به دین نداره. دومن فراماسونری همیشه میگه فقط سه درجه وجود داره و خودشو از شیطان پرستان جدا میکنه اما درواقع مراسم پرستش شیطان و اینها در درجات بالا صورت میگیره و در واقع سی درجه بعد مخفی هست و فراماسونر ها اون رو انکار میکنن و رفتن به درجه ی سه به بالا کار هر کسی نیست.باور ندارید برید به سایت masonic-lodge-of-education.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *