از جام جهانی تا انقلاب جهانی

از جام جهانی تا انقلاب جهانی
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

از جام جهانی تا انقلاب جهانی !!!

 

از کسی که در بهترین شرایط زندگی حاضر نیست از حداقل لذتها و خوشی‌ها و داشته‌های خودش بگذرد، نباید انتظار داشت در لحظات سخت فتنه‌انگیز درست تصمیم‌گیری کند.

عصر امروز دوستی روی خط چت و گفتگو، سوال کرد: اشکالی داره در مراسم احیاء امشب شرکت نکنم و پخش مستقیم فوتبال ببینم و بعد دعا بخونم؟

گفتم: نه! اشکالی نداره. اما وقتی حاضر نیستی در این شرایط که در امن و آرامش هستی، از تماشای فوتبالی بگذری، که می‌شه بعد هم دید و حالا اصلا نبینی چیزی از تو کم نمی‌شه! چطور از خودت انتظار داری در حکومت مهدوی و عصر ظهور باشی و درست تصمیم بگیری!

وقتی که تماشای فوتبال را به احیاء امشب با این همه عظمت و بزرگی و ارزشش ترجیح می‌دی، چطور می‌خوای فریاد بزنی بنفسی انت و اهلی و مالی…

*

حالا باز بگو چه ربطی دارد و مگر عاشق امام زمان ارواحناله الفداء بودن به این چیزهاست و مگر نمی‌شود امشب را به احیا نگذراند و فوتبال دید و باز هم عاشقش بود و فریاد یابن الحسن سر داد و… .

می‌گویم: من از، تمرین برای تصمیم‌های سخت در بزنگاه‌های فتنه صحبت کردم. از جانفشانی و گذشتن از مال و زن و فرزند برای تشکیل حکومت جهانی!

کسی که تماشای فوتبال و جام جهانی را به تلاش برای مهدوی‌تر شدن و حکومت جهانی ترجیح می‌دهد باید از روزی که محک تجربه به میان می‌آید بترسد.

اینچنین افرادی اگر حداکثر خودشان را حفظ کنند و تصمیم غلط نگیرند، سهمشان در عصر ظهور به کودک خردسالی می‌ماند در هشت سال دفاع مقدس!

 

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *