ازدواج با محارم

ازدواج با محارم
بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ
 ازدواج با محارم:
ایا میدانید زمانیکه حضرت سلیمان(ع) جادوگری را ممنوع قرار داد و تمام کتابهای جادوگری را در زیر تخت خود مدفون کرد ,سالها پیش توسط شوالیهای معبد به غرات رفت و پس از چندی از فرانسه به انگلستان انتقال پیدا کرد و توسط این نیروی شیطانی انگلستان یا بریتانیای کبیر بیش از یک قرن بر دنیا حکومت کرد و مسئله مهمتر اینکه چطور این قدرت در بین خاندان سلطنتی انگلیس حفظ میشد بله انها با ازدواج با محارم یعنی خواهر با برادر پدر با دختر و… با این روش نمیگذاشتند رازهای شیطانی و همچنین ثروت انها به بیرون انتشار کند و این سیستم تاکنون نیز ادامه دارد اما بعد از سالها این کتابها به فرمان شیطان بزرگ یا لوسیفر به امریکا انتقال یافت و در بین بزرگان امریکا نیز سیستم ازدواج با محارم شروع شد و تا کنون ادامه دارد و مکان بعدی تسلط بر جهان جایی نیست جز اسرائیل.

 

 
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ وعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

5 پاسخ به “ازدواج با محارم”

 1. سام گفت:

  باسلام کارتون عالیه.

  این مطلب یعنی چی؟چجوری باورمون بشه که الان مثلا برت پیت<مدونا، اوباما و بوش و بقیه که عکسشون هست از ازدواج با محارم به وجود اومدن یا با محارمشون ازدواج میکنن؟؟؟

  • Admin Admin گفت:

   salam duste aziz mamnun az shoma age shoma tahghighi dar in mozu konid hatman asnade motabari peida mikonid hata video haye ziadi dar in rabete dar youtube hast ke az daftare sabt va ahvale nofuse eyalate motahede be birun darz karde .

 2. سام گفت:

  ممنون که پاسخ دادید بله هست مخصوصا ازدواج با محارم در بهائیت و در آمریکا هم که به جایه خود ولی در مورد بزرگان و سیاسیون آمریکا نتونستم چیزی پیدا کنم البته یوتیوب رو ندیدم هنوز.

 3. شیعه گفت:

  چرا سلیمان پیامبر کتب جادوگری رو نسوزوند و از بین نبرد؟ چرا ما رو تو چنین دردسری انداخت؟ این رفتار غیرمسئولانه از یک پیامبر بعیده

 4. SAEED گفت:

  چون اگه میسوزوند الان ما بیکارمیشدیم!!!!!لطفا خوب دقت کن!جوابت تو سوالت نهفته است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *